W JAKI SPOSÓB LUDZIE Z ELIT STAJĄ SIĘ OKULTYSTYCZNYMI PSYCHOPATAMI.

.

W JAKI SPOSÓB LUDZIE Z ELIT STAJĄ SIĘ OKULTYSTYCZNYMI PSYCHOPATAMI.

Co, kiedy jesteś już w miejscu, w którym stać Cię na wszystko? I otaczają Cię inni ludzie, których stać na wszystko? W pewnym momencie stać ich na dowolne produkty, którymi macha się ludziom przed oczami, żeby ich zaczarować i motywować do dalszego działania w obrębie systemu. Co wtedy?

Co, kiedy okazuje się, że samochód to tylko samochód, może wygodniejszy, może szybszy, może łatwiej się w nim rozbić i łatwiej zaimponować innym ludziom – ale to tylko samochód?

Co, kiedy okazuje się, że dom to tylko dom, może więcej ludzi się w nim mieści, może więcej czasu zajmuje Ci dojście do łazienki, albo kuchni, może masz trochę więcej łóżka w sypialnie – ale to tylko dom?

Co, kiedy okazuje się, że ten jacht i ten samolot to tylko inna forma przemieszczania się, może ciekawsza, może szybsza – ale dalej sprowadza się do przeniesienia się z jednego punktu w przestrzeni do drugiego?

W pewnym momencie okazuje się to samo, co kiedy już spróbujesz wszystkich smaków mrożonej pizzy. Kiedy spróbujesz już wszystkich typów alkoholi. Kiedy masz już w szafie takie ubrania, jakie do Ciebie pasują i więcej Ci się już nie mieści w szafie. Okazuje się dokładnie to samo. Że to są tylko rzeczy…

I tu zaczyna się problem. Bo jeżeli żyjemy w systemie, który dzieli ludzi na tych, którzy się boją i którzy się nie boją. Ci drudzy będą dążyli do udowodnienia, jak bardzo się nie boją – tym drugim z tej grupy.

Niestety zanim zdobyli te samochody, te domy, te jachty i samoloty – wchodzili coraz głębiej w syf, z którego nie byli się w stanie już wydostać. Bo gdyby spróbowali – spędziliby resztę swojego żałosnego życia w ciasnej celi z podobnymi do siebie degeneratami. Albo popełniono by im samobójstwo.

Ale jak wygląda krok po kroku korumpowanie z pozoru normalnych ludzi?

Zaczną zwykle od przekrętów w obrębie systemu finansowego. Dołączając do ludzi, którzy już robią te rzeczy i gwarantują im bezpieczeństwo, jeżeli będą grali według ich zasad. A później krok po kroku wchodzą coraz głębiej w ten syf.

Na początek okaże się, że mogą wystawić lewe faktury na firmę krzak, a później „odzyskać” z tego zwrot podatku VAT. I nic im się nie stanie, bo w urzędzie skarbowym mają swoich ludzi, którzy nie pozwolą na przeprowadzenie kontroli tych przepływów.

Później okaże się, że mogą robić dużo większe wałki na rynkach finansowych. I też nic im się nie stanie. Ponieważ w ministerstwach i urzędach kontroli jest ta sama historia. Więc zaczynają używać całych banków i firm doradczych, żeby przerzucać i ukrywać brudną forsę. Jeszcze nie wiedzą, skąd pochodzi, ale mogą się już domyślić. Jeszcze w tym nie uczestniczą w sposób bezpośredni – ale już to wszystko umożliwiają.

Później się okaże, że wałki można robić nie tylko na przepływach pieniężnych – ale i na transporcie fajek, alkoholu, czy paliwa. Bo wszędzie tam, gdzie są produkty opodatkowane przez Państwo – wystarczy skorumpować lub zastraszyć tych, którzy mają zabezpieczać te przepływy. Szeregowi służbiści nie są problemem, bo większość z nich nie zadaje pytań i wykonuje rozkazy, które dostali. A reszta zwykle za jakiś drobny procent udaje, że nie ma tematu.

A skoro już ktoś wie, jak przerzucić papierosy, alkohol, albo paliwo – to co za problem przerzucić coś innego? Przecież mechanizm jest ten sam. A zyski na pojedynczym transporcie jeszcze większe. Więc do portfolio dopisują sobie przerzucanie dużych ilości narkotyków, które są rozprowadzane przez ludzi na ulicach. Jeśli ktoś trafia do więzienia – zwykle są to te płotki na ulicach, a nie grube ryby, które dostarczyły im ten towar do rozprowadzenia w pierwszej kolejności.

Walka z narkotykami jest w praktyce walką z konkurencją i niepokornymi na rynku. Nie jest walką z narkotykami, jako takimi. Tą podjął na przykład prezydent Filipin, który zwyczajnie pozwala na zabijanie handlarzy. Można na to różnie patrzeć – ale trudno mu zarzucić, że tylko udaje, że coś robi.

A skoro już są w stanie przerzucić przez granice dowolny towar – to co za problem przerzucać ludzi? I w ten sposób zaczynają transportować ludzi z okradanych i skorumpowanych przez tą sitwę krajów – do krajów „bogatszych”.

Zwykle mechanizm wygląda tak, że osobom obiecano lepsze życie na zachodzie, po czym okazywało się, że miały do spłacenia ogromny „dług” za ten przerzut, który zwykle latami odpracowywały „w naturze”. Czyli de facto były zmuszane do prostytucji.

A skoro już przerzucają dorosłych – to równie dobrze mogą przerzucać dzieci. Zwłaszcza, że mniej się buntują i łatwiej jest nimi manipulować. W pewnym momencie degeneracja i znudzenie dotychczasowymi bodźcami są tak duże, że zaczynają uczestniczyć także w tym chorym, bandyckim procederze.

A skoro już pozbyli się wszelkich moralnych wątpliwości w sferze seksualnej – zaczynają inaczej patrzeć na sam fakt życia. Przestają patrzeć na ludzi, jak na ludzi i pojawia się w nich gotowość do zabijania ludzi na organy do transplantacji. Bo przecież odbierają jedno życie, ale podtrzymują drugie. W ich opinii wartościowsze. W praktyce życie degenerata, który jest gotowy zapłacić bardzo duże pieniądze za to, że będzie mógł kontynuować swoje bandyckie interesy.

A z tego miejsca jest już tylko krok od mordów rytualnych i zabijania dla adrenochromu. Bo skoro są już tak głęboko zakopani w tym całym syfie – to muszą mieć odpowiednio silną nagrodę.

A tą nagrodą jest właśnie adrenochrom, którego nie da się zsyntetyzować w takiej formie, ponieważ w syntetycznym brakuje tego pierwiastka duchowego nazwijmy to, czyli po prostu elementu bioinformacyjnego.

No i ten rytualnie pozyskany adrenochrom daje podobno bardzo silny efekt psycho-fizjologiczny, a przy okazji utrzymuje stan tzw. „wiecznej młodości”.

Stan, który można uzyskać bez tego całego skurwysyństwa, ale oni są już zbyt daleko w tym całym syfie, żeby mogli się z niego wydostać, albo uciec bez konsekwencji i ryzyka utraty wszystkiego, co dotąd zdobyli tą ścieżką.

A na końcu okazuje się, że przejście tych wszystkich kroków i fakt, jak bardzo kompromitujące materiały posiadają na kogoś – otwiera drogę do kluczowych struktur i pozycji w świecie dla tych wszystkich degeneratów. Ponieważ wtedy nie mają już za grosz współczucia i empatii. Są po uszy w gównie, w które weszli krok po kroku. A więc można ich kontrolować, szantażować, wpływać na ich decyzje. Bo przecież kiedy zaczną szkodzić swoim mocodawcą, to w każdej chwili na światło dzienne mogą wyjść ich bandyckie występki.

I właśnie w ten sposób tzw. „elity” są trzymane za mordę w kagańcu ze smyczą, której nie są w stanie zerwać. Bo wtedy – chcąc zatopić innych – pogrążyliby się też sami. I w ten sposób utrzymywana jest zmowa milczenia w tej grupie. Ponieważ każdy jej uczestnik jest bandytą i nie ma możliwości pociągnięcia innych do odpowiedzialności, bez ucięcia gałęzi na której samemu siedzi.

I takim oto sposobem mamy utrzymywaną korupcję i zmowę milczenia na kluczowych szczeblach zarządzania światem i poszczególnymi krajami…

.


...
51.2K
alex 7
------ Jest w Polsce samozwańcza pseudo-elita Masterclass Leadership. Osoby te uważają się za liderów i podążają wg 15 zasad przywództwa Franciszka. Oni nigdy nie będą zauważać błędów Franciszka bo to nie w ich interesie. Niestety przejmują Polskę i wychowuję w swojej propagandzie młodzież. Dokładnie dopasowują się do NWO i Nowej Ewangelizacji ( usypianie czujności ludzi przez charytatywne …More
------ Jest w Polsce samozwańcza pseudo-elita Masterclass Leadership. Osoby te uważają się za liderów i podążają wg 15 zasad przywództwa Franciszka. Oni nigdy nie będą zauważać błędów Franciszka bo to nie w ich interesie. Niestety przejmują Polskę i wychowuję w swojej propagandzie młodzież. Dokładnie dopasowują się do NWO i Nowej Ewangelizacji ( usypianie czujności ludzi przez charytatywne działania ).

A kto to? ….. Warto zobaczyć ludzi fundacji Fundacja Centrum Twórczości Narodowej
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Niezwykle drastyczny i niepokojący film poniżej został znaleziony podczas nalotu na wyspę Jeffreya Epsteina. Pokazuje nagą dziewczynę podpalaną palnikiem, najwyraźniej w celu zebrania adrenochromu.
Odtwarzacz video

meditation539.com/wp-content/uploads/2021/11/epstein-torture.mp4
Nie jest to wyrywkowe przestępstwo, ale część systematycznego zbioru dzieci.
Aby dołączyć do bogatych i sławnych…More
.

Niezwykle drastyczny i niepokojący film poniżej został znaleziony podczas nalotu na wyspę Jeffreya Epsteina. Pokazuje nagą dziewczynę podpalaną palnikiem, najwyraźniej w celu zebrania adrenochromu.

Odtwarzacz video


meditation539.com/wp-content/uploads/2021/11/epstein-torture.mp4

Nie jest to wyrywkowe przestępstwo, ale część systematycznego zbioru dzieci.

Aby dołączyć do bogatych i sławnych na Zachodzie, konieczne jest uczestnictwo w złożeniu ofiary z dzieci i wynikającym z tego szantażu.

Statystyki FBI pokazują, że ponad 40000 dzieci znika każdego roku w USA, by nigdy więcej ich nie zobaczyć.

Jest to wskaźnik ponad 20 razy wyższy niż w krajach takich jak te w Afryce, w których nie ma satanistycznej klasy rządzącej.

Ten akt oskarżenia wymienia

Miramax Films,

The Walt Disney Corporation,

Universal Music,

Vivendi,

Sprint Corporation,

Viacom CBS,

The City of New York Police Department,

Sony Entertainment


i ponad 200 “niezidentyfikowanych” jako osoby oskarżone o “prześladowanie, powtarzające się podawanie narkotyków, porwania, napaść seksualną, nadużycia, wymuszenia, bezprawną inwigilację, dziesięciolecia handlu ludźmi i napaści na tle seksualnym itp.

Spójrzcie na zdjęcie poniżej celebrytów, którzy odwiedzili wyspę Epsteina.

.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Jeffrey Epstein: Prawdziwa brzydka twarz okultystycznej elity
.
.
"Mała Czarna Księga" Epsteina zawierała nazwiska ponad 1000 osób, od bliskich przyjaciół po peryferyjne kontakty ze świata polityki, biznesu, mediów i europejskiego społeczeństwa wyższego.
Nazwiska obejmują takie gwiazdy jak

Woody Allen,
Bill Cosby,
Kevin Spacey,
Chris Tucker,
Ralph Fiennes,
Alec Baldwin,
David Blaine,
Jimmy …
More
.

Jeffrey Epstein: Prawdziwa brzydka twarz okultystycznej elity
.
.

"Mała Czarna Księga" Epsteina zawierała nazwiska ponad 1000 osób, od bliskich przyjaciół po peryferyjne kontakty ze świata polityki, biznesu, mediów i europejskiego społeczeństwa wyższego.

Nazwiska obejmują takie gwiazdy jak


Woody Allen,

Bill Cosby,

Kevin Spacey,

Chris Tucker,

Ralph Fiennes,

Alec Baldwin,

David Blaine,

Jimmy Buffett i Courtney Love;


postacie medialne, w tym

Charlie Rose,

George Stephanopoulos,

Katie Couric,

Mike Wallace i Barbara Walters;

były premier Izraela Ehud Barak,

były premier Wielkiej Brytanii Tony Blair,

przemysłowiec David Koch

i nieżyjący już dyrektor generalny Salomon Brothers John Gutfreund i jego żona Susan.


Epstein był również bliskim przyjacielem miliardera Leslie Wexnera, który jest założycielem Victoria's Secret. Zgodnie z tym artykułem,rurociąg między Victoria's Secret i Epsteinem doprowadził do nadużycia niezliczonych modeli.

Epstein został ponownie aresztowany 6 lipca 2019 r. pod zarzutem federalnym za handel seksualny nieletnimi na Florydzie i w Nowym Jorku.

Podczas gdy nadchodzący proces jest opisany jako "asteroida gotowa uderzyć w elitarny świat", dwie nazwy najprawdopodobniej przyciągną największą uwagę. Jednym z nich jest obecny prezydent Stanów Zjednoczonych. Drugi to były prezydent Stanów Zjednoczonych.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Orzeczenie w sprawie aborcji w USA:
Disney
i
JP Morgan
wśród firm obiecujących pokryć koszty podróży pracowników

.
.
Disney, JP Morgan, Meta i Netflix są wśród firm, które ogłaszają, że pokryją koszty aborcji pracowników, którzy muszą wyjechać ze swojego stanu rodzinnego w celu aborcji
..

...
...More
.

Orzeczenie w sprawie aborcji w USA:

Disney

i

JP Morgan

wśród firm obiecujących pokryć koszty podróży pracowników


.
.

Disney, JP Morgan, Meta i Netflix są wśród firm, które ogłaszają, że pokryją koszty aborcji pracowników, którzy muszą wyjechać ze swojego stanu rodzinnego w celu aborcji

..


...

...
Neo Kowalski
Problem bo wielu ludzi nie wierzy w to lub wypiera ze swojej świadomości ponieważ dla 'dużej części szaraczków' ci politycy lub milionerzy to IDOLE, którym zazdroszczą bogactwa, władzy, pozycji społecznej czy wygody.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
tak wygląda to całe zwodzenie szatana... błyskotki - szklane koraliki - jako marketing - a potem upodlenie, wykorzystanie i samobójcza, lub weneryczna śmierć w zapomnieniu - szaleństwie - TYLE MA DO ZAOFEROWANIA sZATAN.
.
.
.
.

Gala MET 2021:
Kolejny pokaz szaleństwa elity

.
.
.
More
.

tak wygląda to całe zwodzenie szatana... błyskotki - szklane koraliki - jako marketing - a potem upodlenie, wykorzystanie i samobójcza, lub weneryczna śmierć w zapomnieniu - szaleństwie - TYLE MA DO ZAOFEROWANIA sZATAN.

.

.
.
.


Gala MET 2021:
Kolejny pokaz szaleństwa elity


.
.
.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Dlaczego musiał umrzeć Jeffrey Epstein? |
.
.
Śmierć Epsteina nastąpiła zaledwie 24 godziny po tym, jak ponad 2000 stron dokumentów opisujących przerażające zarzuty dotyczące wykorzystywania seksualnego nieletnich dziewcząt zostały ujawnione publicznie.

.More
.

Dlaczego musiał umrzeć Jeffrey Epstein? |

.
.

Śmierć Epsteina nastąpiła zaledwie 24 godziny po tym, jak ponad 2000 stron dokumentów opisujących przerażające zarzuty dotyczące wykorzystywania seksualnego nieletnich dziewcząt zostały ujawnione publicznie.

.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
One more comment from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Epstein pracował dla izraelskiego wywiadu wojskowego
.
,,Pan Epstein był prostym idiotą, który dostarczał dziewczyny WSZYSTKIM politykom w Stanach Zjednoczonych.
Widzisz, pieprzenie się nie jest przestępstwem. To może być krępujące, ale to nie przestępstwo, ale ruchanie czternastoletniej dziewczyny to przestępstwo.
I robił zdjęcia
politykom ruchającym się z czternastoletnimi dziewczynami…
More
.

Epstein pracował dla izraelskiego wywiadu wojskowego

.
,,Pan Epstein był prostym idiotą, który dostarczał dziewczyny WSZYSTKIM politykom w Stanach Zjednoczonych.

Widzisz, pieprzenie się nie jest przestępstwem. To może być krępujące, ale to nie przestępstwo, ale ruchanie czternastoletniej dziewczyny to przestępstwo.

I robił zdjęcia
politykom ruchającym się z czternastoletnimi dziewczynami – jeśli chcesz to wyjaśnić.

Po prostu szantażowali ludzi, po prostu szantażowali ludzi w ten sposób,,.


..
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
TAK SIĘ BAWI ŚWIATOWA SZCZEPIONKOWA ELITA !
Była osoba mająca dostęp do poufnych informacji Jeffrey'a Epsteina twierdzi, że Bill Gates regularnie odwiedzał osławiony pedofilski dom...

Gates i Epstein wymieniali porady na temat „toksycznego” małżeństwa Billa Gatesa.
Bill Gates współpracował z Jeffreyem Epsteinem przy przekazywaniu milionów dolarów do MIT.
Inside Jeffrey Epstein's Mansio…More
.

TAK SIĘ BAWI ŚWIATOWA SZCZEPIONKOWA ELITA !

Była osoba mająca dostęp do poufnych informacji Jeffrey'a Epsteina twierdzi, że Bill Gates regularnie odwiedzał osławiony pedofilski dom...


Gates i Epstein wymieniali porady na temat „toksycznego” małżeństwa Billa Gatesa.

Bill Gates współpracował z Jeffreyem Epsteinem przy przekazywaniu milionów dolarów do MIT.

Inside Jeffrey Epstein's Mansions: The Disturbing Pics | The Vigilant Citizen

Suicide Watch: Ghislaine Maxwell Accused of Child Sex Trafficking for Jeffrey Epstein | The Vigilant Citizen

"Pizzagate": czyli jak internauci odkryli chory świat politycznych, okultystycznych elit Waszyngtonu. - Prison Planet

| Syn królowej tłumaczy się z pobytów u Epsteina.

| VIP-owski krąg pedofilów w Pałacu Buckingham i Zamku Balmoral.

| Naukowcy ujawnili transhumanistyczno-eugeniczne plany Jeffreya Epsteina.

| Premier Izraela Ehud Barak i producent filmowy Harvey Weinstein bawili się razem z Jeffreyem Epsteinem.

| Dziennikarze zinfiltrowali „wyspę orgii” Epsteina.

| Naukowcy ujawnili transhumanistyczno-eugeniczne plany Jeffreya Epsteina.

| Świątynia na pedo-wyspie Jeffreya Epsteina.

| Jeffrey Epstein będzie ujawniał nazwiska w zamian za łagodny wyrok.


| Fundacja Clintonów i NXIVM.

| "Pizzagate": czyli jak internauci odkryli chory świat politycznych, okultystycznych elit Waszyngtonu.


Więcej na ten temat

Kto rządzi światem. Wykład Stanleya Monteitha,...

Kto rządzi światem. Wykład Stanleya Monteitha,...

Zdjęcia z balu Rothschildów obnażają fascynację...

Halloween- Samain, najświętsza noc okultystów.

Nowa globalna religia. #1

Nowa globalna religia. #2

Nowa globalna religia. #4

Nowa globalna religia. #5

Masoneria. Pro publico bono?

VIP-owski krąg pedofilów w Pałacu Buckingham
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Jean-Luc Brunel (który rzekomo pozyskał ponad 1000 dziewcząt Jeffreyowi Epsteinowi) znaleziony powieszony w więzieniu

Jean-Luc Brunel – uważany za "alfonsa" Jeffreya Epsteina – został znaleziony martwy powieszony w swojej celi więziennej. Kilka osób zbliżonych do sprawy nie wierzy, że było to samobójstwo. Czy Brunel wiedział za dużo?
.
Jean-Luc Brunel, znany agent mody, który był podejrzany o …More
.

Jean-Luc Brunel (który rzekomo pozyskał ponad 1000 dziewcząt Jeffreyowi Epsteinowi) znaleziony powieszony w więzieniu


Jean-Luc Brunel – uważany za "alfonsa" Jeffreya Epsteina – został znaleziony martwy powieszony w swojej celi więziennej. Kilka osób zbliżonych do sprawy nie wierzy, że było to samobójstwo. Czy Brunel wiedział za dużo?

.

Jean-Luc Brunel, znany agent mody, który był podejrzany o pozyskanie ponad 1000 dziewcząt dla miliardera pedofila Jeffreya Epsteina, został znaleziony martwy w swojej celi więziennej 19 lutego. Pozorna przyczyna śmierci: Samobójstwo przez powieszenie. W 2019 roku Jeffrey Epstein został również znaleziony martwy przez powieszenie w swojej celi więziennej. W obu przypadkach nie było dostępnych nagrań z kamer.

Śmierć Brunela nastąpiła zaledwie kilka dni po tym, jak książę Andrzej zawarł ugodę z Virginią Giuffre, która oskarżyła go o wykorzystywanie seksualne, gdy była nieletnia. Według The Telegraph, sama królowa Elżbieta zapewni pieniądze na opłacenie ugody - szacunkowo 20 milionów dolarów.

Czy okultystyczna elita aktywnie ucisza każdego, kto mógłby zdmuchnąć pokrywę ogromnego skandalu z udziałem niektórych z najpotężniejszych ludzi na świecie?

Rok po śmierci Epsteina Steve Bing – hollywoodzki reżyser miliarder, który był bliskim przyjacielem Epsteina – zmarł w tajemniczych okolicznościach, spadając z 27. piętra swojego apartamentowca. Podczas gdy oficjalną przyczyną śmierci było "samobójstwo", niektórzy twierdzą, że został zabity "w stylu rosyjsko-mafijnym", ponieważ wiedział za dużo (przeczytaj mój artykuł o nim tutaj).

Jedna kluczowa osoba pozostaje w tej podłej sprawie: Ghislaine Maxwell. Wieloletni partner Epsteina działał jako "Madame" przez lata, ułatwiając wykorzystywanie młodych dziewcząt. Obecnie przebywa w więzieniu, a jej rodzina jest przekonana, że Brunel został "samobójcą". Wierzą również, że może być następna.

Oto spojrzenie na Jean-Luc Brunel.

Duch
.

.

Brunel z niektórymi swoimi modelami.


Brunel był wybitnym modelem skautem, któremu przypisuje się odkrycie Sharon Stone i Moniki Bellucci. W 2004 roku założył MC2, firmę zarządzającą modelami, która została sfinansowana przez Jeffreya Epsteina. Za pośrednictwem tej firmy setki dziewcząt zostały zwerbowane przez Brunela do handlu ludźmi i wykorzystywania przez Epsteina i jego krąg elitarnych przyjaciół. Według świadków Brunel wykorzystał swoją reputację w branży mody, aby zwabić "biedne dziewczyny" do globalnego kręgu nieletnich niewolników.

W oświadczeniu z 2015 roku oskarżycielka Virginia Giuffre stwierdziła:

"Wiele dziewcząt pochodziło z biednych krajów lub biednych środowisk, a on zwabił je obietnicą zarobienia dobrych pieniędzy. Jeffrey Epstein powiedział mi, że spał z ponad 1000 dziewcząt Brunela i wszystko, co widziałem, potwierdza to twierdzenie.

.

W dokumentach sądowych, które zostały złożone zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i we Francji, Guiffre powiedziała, że miała "stosunki seksualne z Brunelem przy kilku okazjach", gdy miała 16-19 lat. Dodała, że zarówno Brunel, jak i książę Andrzej znęcali się nad nią na Little Saint James – prywatnej wyspie Jeffreya Epsteina.

Historia Brunela nadużywania modeli była znana od dziesięcioleci.

Brunel był przedmiotem siedmiomiesięcznego śledztwa prowadzonego przez producenta CBS Craiga Pyesa i reporterkę Diane Sawyer przez 60 minut. Segment śledczy "American Models in Paris", który został wyemitowany 23 października 1988 roku, obejmował zachowanie Brunela i paryskiego agenta modelingu Claude'a Haddada. Kilka amerykańskich modelek, które pracowały z Brunelem, udzieliło wywiadu 60 Minutes i opisało swoje doświadczenia z kulturą, którą Brunel pielęgnował, gdzie modele były rutynowo odurzane i wykorzystywane seksualnie.
– Wikipedia, Jean-Luc Brunel

Pomimo tych oskarżeń Brunel pozostał wolny i nadal prowadził swoją agencję, podróżując za granicę w celu wykonywania zadań skautingowych. Ze względu na jego "nietykalny" status, władze francuskie nazwały go "le fantôme" (duch).

W tym czasie Brunel zaprzyjaźnił się z Jeffreyem Epsteinem, który dzielił się swoją obsesją na punkcie wykorzystywania dziewcząt. Dokumenty sądowe stwierdzają, że Brunel wysłał kiedyś trzy 12-letnie siostry z Paryża do Ameryki, aby mogły być wykorzystywane przez Epsteina jako "prezent urodzinowy".

.

.

Jean-Luc Brunel, Jeffrey Epstein i Ghislaine Maxwell w Express – prywatnym odrzutowcu Epsteina.


Dokumenty sądowe pokazują również, że agencja modelek MC2 była przykrywką dla globalnego kręgu seksualnego nieletnich zorganizowanego przez Jeffreya Epsteina.

16 grudnia 2020 roku Brunel został przechwycony przez policję na lotnisku Charles de Gaulle w Paryżu, gdy miał wejść na pokład samolotu w jedną stronę do Dakaru w Senegalu. Następnie został umieszczony pod opieką "garde à vue" za przesłuchanie w związku z gwałtem, napaścią seksualną, spiskiem przestępczym i handlem ludźmi, a wszystkie zarzuty dotyczyły nieletnich.

Od tego czasu Brunel był więziony w La Santé – osławionym więzieniu o zaostrzonym rygorze w Paryżu. 19 lutego 2022 roku Brunel został znaleziony martwy w dziwacznych okolicznościach.

.

Dziwaczna śmierć


.

Cela w więzieniu La Santé w Paryżu.


19 lutego 2022 roku Jean-Luc Brunel został znaleziony powieszony przy prześcieradłach w celi więziennej. Francuskie władze więzienne poinformowały lokalne media, że "nie doszło do naruszenia" bezpieczeństwa w więzieniu i wszczęto dochodzenie w sprawie przyczyny śmierci.

Kilka lat wcześniej Jeffrey Epstein został znaleziony martwy powieszony w celi więziennej przy użyciu prześcieradeł. Z powodu "błędów technicznych" nagranie z kamer CCTV z jego celi więziennej zostało uznane za zaginione.

Ze względu na fakt, że większość cel więziennych we Francji nie jest monitorowana (dla prywatności), nie ma również nagrań z samobójstwa Brunela. To doprowadziło niektórych obserwatorów do przekonania, że Brunel mógł zostać zamordowany przez te same siły, które zabiły Epsteina.

Źródło powiedziało Daily Mail, że nic nie wskazuje na to, że Brunel miał skłonności samobójcze.

"Nie było oczywistych obaw o zdrowie więźnia, a on nie był na straży samobójczej, ponieważ był już w więzieniu od wielu miesięcy".

Thysia Huisman, była modelka, która oskarżyła Brunela o odurzanie i znęcanie się nad nią w 1991 roku, również zakwestionowała narrację "samobójczą".

Po śmierci Brunela rodzina Ghislaine Maxwell stwierdziła również, że "samobójstwo" było bardzo podejrzane. Ian Maxwell, brat Ghislaine, powiedział NY Post:

"To naprawdę szokujące. Kolejna śmierć przez powieszenie w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Moją reakcją jest totalny szok i oszołomienie".

Ian Maxwell dodał, że Ghislaine została umieszczona w pokoju w więzieniu z psychiatrą i dwoma innymi, w tym strażnikiem ze wszystkim, co zostało nagrane przez kamerę. Niemniej jednak obawia się o jej bezpieczeństwo.

"Pomimo tego, że psychiatra zalecił inaczej, została uznana za ryzyko samobójstwa i nadal budzą ją co 15 minut w nocy".

Ian Maxwell upierał się, że Ghislaine nie ma myśli samobójczych. Uznał również za "ironiczne", że Epstein i Brunel, którzy zmarli z powodu pozornych samobójstw, nie byli na zegarkach samobójczych w swoich więzieniach. Epstein został zdjęty z zegarka samobójczego na krótko przed śmiercią w sierpniu 2019 roku.

Podsumowanie

Śmierć Jeana-Luca Brunela odzwierciedla śmierć Jeffreya Epsteina w każdy możliwy sposób. Jest on ostatnią ofiarą pozornie trwającej operacji uciszenia każdego, kto mógłby ujawnić chore tendencje okultystycznej elity. Dzienniki lotów Jeffreya Epsteina ujawniły, że wielu prominentnych celebrytów, biznesmenów, polityków i elit było zaangażowanych w seks-pierścień nieletnich niewolników, którzy działali na całym świecie - w szczególności na prywatnej wyspie Epsteina.

Jean-Luc Brunel został oskarżony o rekrutowanie dziewcząt do tego elitarnego pierścienia. Epstein podobno chwalił się, że osobiście spał z ponad 1000 dziewcząt, które zostały mu "wysłane" przez Brunela.

Innymi słowy, Brunel wiedział wszystko o tej podłej sprawie. Istniało ryzyko, że może wylać fasolę na kilku elitarnych psychopatów. A teraz nie żyje. Ghislaine Maxwell może być następna.

.
.

.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Agent zeznaje: Scena była obrzydliwa. Według mojej wiedzy to był marszałek - YouTube
14 TERABAJTÓW PORNO FILMÓW NAGRANYCH W PODKARPACKICH SODOMIACH !
,,POLSCY,, POLITYCY
SĄ DO CNA SKORUMPOWANI I NIEWIARYGODNI !
.
More
.

Agent zeznaje: Scena była obrzydliwa. Według mojej wiedzy to był marszałek - YouTube

14 TERABAJTÓW PORNO FILMÓW NAGRANYCH W PODKARPACKICH SODOMIACH !

,,POLSCY,, POLITYCY
SĄ DO CNA SKORUMPOWANI I NIEWIARYGODNI !

.
3 more comments from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
PEDOFILIA JAKO GŁÓWNY ELEMENT WYRÓŻNIAJĄCY ŚWIATOWE ELITY.
Świat trzeszczy w posadach, jednak sfera kręgów pedofilskich, które występują również w Polsce, zdaje się zataczać coraz szersze kręgi, ukazując ogrom
„Będąc częścią zespołu, musisz robić to, co wszyscy. Masz spać z kimkolwiek ci każą, a czasem nawet uczestniczyć w satanistycznych obrzędach. Jeśli nie chcesz, to cię wyrzucą …More
.

PEDOFILIA JAKO GŁÓWNY ELEMENT WYRÓŻNIAJĄCY ŚWIATOWE ELITY.

Świat trzeszczy w posadach, jednak sfera kręgów pedofilskich, które występują również w Polsce, zdaje się zataczać coraz szersze kręgi, ukazując ogrom

„Będąc częścią zespołu, musisz robić to, co wszyscy. Masz spać z kimkolwiek ci każą, a czasem nawet uczestniczyć w satanistycznych obrzędach. Jeśli nie chcesz, to cię wyrzucą lub uzależnią od narkotyków. Dlaczego nikt tego nie zgłasza? Ponieważ wszyscy są nadużywani i wszyscy się boją! Ja osobiście byłam ostrzegana, że jeśli cokolwiek powiem, to skończy się moja kariera i życie.”

Simone Battle, była wokalistką G.R.L. Oraz finalistka amerykańskiej wersji X Factor.


Dlaczego TVP, TVN czy Polsat, całkowicie pomijają teraźniejsze wydarzenia w USA, które dotyczą walki na gruncie prawa z kręgami pedofilskimi, sięgającymi najwyższych szczebli?

Drodzy Czytelnicy, to niewątpliwie temat taboo, który wyżej wymienione stację będą omijać z daleka. My tak nie uczynimy. Dlatego też, spoglądając od kilku lat na USA, można zadać sobie pytanie o to czy aby tym krajem nie zawładnął w znacznym stopniu szatański duch. A jeżeli odpowiedz będzie twierdzącą to, co to może oznaczać dla naszej przyszłości? Obecnie Ameryka jest atakowana ze wszystkich stron, a ten atak wstrząsa Stanami Zjednoczonymi do samego końca.

Radykałowie z Black Lives Matter i ANTIFA demolują kraj, terroryzując uczciwych obywateli a policja boi się reagować. Tajne organizacje przejmują coraz większą kontrolę nad naszym społecznym i politycznym życiem. Republika konstytucyjna może wkrótce zostać zastąpiona przez nowy Manifest Komunistyczny. I wreszcie, co to wszystko ma wspólnego z Billem Clintonem i Orgy Island? Zacznijmy, zatem od początku.

Dokumenty sądowe, które rozpieczętowano pod koniec lipca, rzucają nowe światło na pedofilską działalność Jeffreya Epsteina i jego Madame Ghislaine Maxwell. Dokumenty umieszczają również Billa Clintona na Orgy Island Epsteina, gdzie, jak wiadomo, miały miejsce gwałty i molestowanie nieletnich dziewcząt. Czy Ghislaine Maxwell wkrótce dołączy do grona seryjnych samobójców, którzy byli powiązani z Epsteinem? Epsteinem który de facto, także rzekomo popełnił samobójstwo w więzieniu tuż po tym jak zgodził się na współpracę?

Madame Ghislaine Maxwell, była najbliższą współpracownicą Epsteina, który tworząc kręgi pedofilskie w USA dotarł na szczyty władzy, a także do Hollywood. Ostatnie informacje, jakie płynął z USA, mówią o piętnastu pracownikach wysokiego szczebla korporacji Walta Disneya, oskarżonych o pedofilię. Ponad to były dyrektor wykonawczy Walta Disneya został skazany na siedem lat więzienia za wielokrotny gwałt na dzieciach. Michael Laney, 73 lata, który był wiceprezesem Walta Disneya, był sądzony pod czterema zarzutami nadużyć seksualnych pierwszego stopnia i został uznany za winnego.

To nie jest pierwszy przypadek aresztowania pracownika Disneya za molestowanie dzieci. W grudniu 2018 roku Stoney Westmoreland, aktor, który grał Henry’ego Macka w filmie Andy Mack, został oskarżony o zwabienie 13-letniego chłopca do motelu na seks. Westmoreland użył aplikacji, by zwabić dziecko. Innymi aktorami, którzy nadal cieszyli się z kariery Disneya po skazaniu za pedofilię, byli Brian Peck z filmów X-Men i Żywe Trupy oraz Victor Salva.

Jeffrey Epstein dotarł do tych wszystkich ludzi, oferując im żywy towar, to jest niewinne i nieświadome niczego dzieci. Epstein dotarł również do polityków, takich jak Bill Clinton i szerzej ujmując, do rodziny Clintonów. To wymyka się początkowemu poznaniu, ale szczyty władzy na świecie są opętane przez proceder pedofilii. To imperium zła, dotarło również do naszej Ojczyzny i zagnieździło się w kościele katolickim, polityce oraz szeroko pojętym świecie celebrytów.

Kolejny aspekt wydarzeń światowych związany z kręgami pedofilii u szczytów władzy, i wewnętrznej walki po między QAnon (pozornie nowa „dobra” siła walcząca ze złem) a Deep State (czyli tak zwane Głębokie Państwo, które dotychczas rozgrywało świat, konglomerat zła dążący do wprowadzenia Nowego Porządku Świata.) No, więc w dobie powyższych wydarzeń na jaw wypłynęły informacje o substancji narkotycznej o nazwie Adrenochrom.

Adrenochrom
jest esencją produkowaną z żywych ludzi i tutaj właśnie dochodzimy do sedna Deep State oraz współczesnego światowego satanizmu, który na dobre zadomowił się w kręgach ścisłej władzy. Przede wszystkim substancja ta jest produkowana z dzieci, które mordowane są w straszliwy sposób. Cały proces delikatnie rzecz ujmując polega na wyekstraktowaniu z szyszynki dzieci hormonu, będącego podstawą Adrenochromu.

Kolejnym ważnym śladem w tym procederze jest Wuhan w Chinach, gdzie produkowano do tej pory największą ilość narkotyku i to tłumaczy, dlaczego rysy Madonny zmieniły się na nieco azjatyckie. Są to informacje straszne, które trudno unieść emocjonalnie, jednak świat nie jest tak kolorowy i beztroski jak to kreują media głównego nurtu, gdzie jest mowa o zabawie, zabawie i jeszcze raz zabawie. A to wszystko w celu utrzymywania człowieka w ciągłej beztrosce by ten czasem nie zaczął myśleć nad istotą życia i świata.

Prawdziwa wizja świata kreująca się na naszych oczach ukazuje nam obraz zdegenerowanych polityków i właścicieli wielkich międzynarodowych korporacji a także głów najbogatszych rodzin świata jak Rockefellerowie czy Rotschildowie, którzy w wielu przypadkach zostali celowo uzależnieni od pedofilii, zostali zniewoleni przez mamonę i afery seksualne. Stali się wobec tego marionetkami, które oczywiście w doczesnym życiu mają teoretycznie wszystko, czyli władze, pieniądze i sławę. Nie mają jednak wolności duchowej i perspektywy na wieczne życie po śmierci.

To, co teraz napiszemy dla wielu osób będzie mało realne, jednak ponad tym wszystkim, ponad tym złem, które możemy w większym lub mniejszym stopniu obserwować, z którego mamy większą lub mniejszą świadomość, istnieje coś znacznie więcej, ktoś znacznie potężniejszy. Mamy tutaj na myśli źródło zła, duchowy mrok, który niesie upadek, potępienie i wieczne cierpienie. To Lucyfer, książe ciemności, byt duchowy, upadły anioł, który nie mogąc dosięgnąć Stwórcy, to jest Boga, za cel obrał ludzkość, ukochane stworzenie Boga.

„Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.”
Anton LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

To wszystko prowadzi do jednej podstawowej myśli, która wielu się nie spodoba, jednak spoglądając na cywilizację XXI wieku nie można, nie odnieść wrażenia, że w bramie prowadzącej do „centrum” współczesności stoi sam Lucyfer, i życzmy każdemu by nigdy w życiu nie był poddany sytuacji, w której przyjdzie mu się zbliżyć do tego „centrum”, ponieważ gdy raz spojrzy się w mrok, wówczas on na zawsze pozostaje w człowieku.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Norweska policja dokonała masowych zatrzymań – donosi The New York Times i lokalne media.
Według tych informacji, na chwilę obecną w aferę pedofilską w Norwegii zamieszanych jest co najmniej 51 osób. Policja potwierdza, że dochodziło do gwałcenia niemowląt. Jedna osoba przyznała się też do gwałcenia swoich dzieci.
Wiceszef norweskiej policji Gunnar Floystad przyznaje, że jest to największa …
More
.

Norweska policja dokonała masowych zatrzymań – donosi The New York Times i lokalne media.

Według tych informacji, na chwilę obecną w aferę pedofilską w Norwegii zamieszanych jest co najmniej 51 osób. Policja potwierdza, że dochodziło do gwałcenia niemowląt. Jedna osoba przyznała się też do gwałcenia swoich dzieci.

Wiceszef norweskiej policji Gunnar Floystad przyznaje, że jest to największa afera pedofilska w historii kraju.

Spośród podejrzanych aresztowano na razie 20 osób. Wśród nich są osoby powszechnie znane, z wyższym wykształceniem – prawnicy, politycy. „Verdens Gang” podaje, że w proceder zamieszany był też oficer policji.

Pedofile
ci spotykali się m.in. na zamaskowanej w Internecie stronie, którą policja określa jako „Dark Room” – ciemny pokój, używając szyfrowanych połączeń i oprogramowania mającego zapewnić anonimowość i zatarcie wszelkich śladów.

Policja Norwegii, która prowadziła w tej sprawie śledztwo od 2015 r. po informacjach uzyskanych od FBI, skonfiskowała
150 terabajtów pornografii dziecięcej, na której widać seksualne przestępstwa wobec nieletnich.


Wiadomo, że wcześniej FBI zdołała włamać się na pedofilskie strony i ustalić tożsamość ich właścicieli.

Na razie policja nie chce ujawnić żadnych nazwisk. Wkrótce może się jednak okazać, że mamy do czynienia z największych z dotychczasowych afer pedofilskich na świecie.

..