02:21
Janko333
673.5K
Plán zotročenia sveta - Satan poštval svet proti Putinovi, lebo víťazstvo Nepoškvrneného srdca Panny Márie je spojené s Ruskom a diabol to dobre vie. Satan nenávidi Slovanské národy zvlášť Rusko,…More
Plán zotročenia sveta - Satan poštval svet proti Putinovi, lebo víťazstvo Nepoškvrneného srdca Panny Márie je spojené s Ruskom a diabol to dobre vie. Satan nenávidi Slovanské národy zvlášť Rusko, preto satan zasial v Rusku komunizmus. Ale Boh má s Ruskom plán. Kto je Vladimír Putin? Putin chce tradičné manželstvo a Boha v ústave! Američania v Rusku verbujú …
Nathaniel Rothschild satanov sluha povedal: „Bez Ukrajiny globálny svetový poriadok neprežije. Nathaniel Rothschild napísal členom britskej vláde: Vladimir Putin je „najnebezpečnejším mužom od porážky Hitlera, Si Ťin-pching je na druhom mieste. Ukrajina je základnou figúrkou, ktorú si nemôžeme dovoliť stratiť na geopolitickej šachovnici.“ Rothschild povedal, Rusko musí byť vyňaté z medzinárodného bankového a ekonomického systému. Musíme dostať Rusko na kolená všetkými možnými prostriedkami, aby sme vyslali silný signál Číňanom a chránili náš globálny systém noriem a liberálnych hodnôt.

Nesmieme si robiť ilúzie: ak dovolíme Vladimírovi Putinovi zmocniť sa Ukrajiny, vyšleme signál našim nepriateľom, najmä Iránu, Číne a Severnej Kórei, že neurobíme nič, keď budeme čeliť ich náporu sili. Naša súčasná cesta bez vojenských akcií v skutočnosti znamená, že náš globálny poriadok stojí na nohách. Vyzývam vás, aby ste nasadili viac sily proti Rusku a jeho spojencom, zintenzívnili „informačnú vojnu“ na nápravu názorov, najmä online, a poslali zbrane Ukrajine. Bez Ukrajiny svetový poriadok nemusí prežiť-

Nacizmus voči Rusom vštepovaný ukrajinskym deťom od detstva. Aj s "povolením" zabiť.. Rusov hanlivo nazývajú "Moskaľ".Treba Zelenskému ešte cenu za mier? Klaus Schwab je satanista, je azda z najhorších, Bill Gates je oproti nemu poskok. Klausa Schwab veľmajster satanského kultu. Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú…

Fatimské posolstvo a varovanie pre svet
Ak budú moje prosby splnené, Rusko sa obráti a zavládne mier. Inak bude rozširovať bludy komunizmu do celého sveta a prídu vojny a prenasledovanie Cirkvi; (to bol komunizmus ) ale moje Nepoškvrnené Srdce nakoniec zvíťazí. Svätý Otec mi zasvätí Rusko, takže sa obráti, a svetu bude dané žiť v mieri nejaký čas.
Zjavenia Panny Márie vo Fatime | Inštitút Nepoškvrneného Srdca Panny Márie

Toto je pravdivé a správne odhalenie! Arcibiskup Carlo Maria Viganò. Je to pekelná elita, ktorá nenávidí nášho Pána Ježiša Krista a oddala sa službe Satanovi. Vojna elity proti nám, proti našim deťom. Je to pekelná elita, ktorá túži po smrti a nenávidí život; ktorí túžia po chorobe a nenávidia zdravie; ktorí nenávidia mier a túžia po vojne; elita, ktorá je založená na lži a nenávidí pravdu; elitu, ktorá chce otroctvo a tyraniu a nenávidí slobodu Božích detí. 57-dielny televízny seriál, ktorý Zelensky produkoval a v ktorom hral, dokazuje, že globalisti cez médiá plánovali jeho kandidatúru na prezidenta Ukrajiny a jeho predvolebnú kampaň. Zelenského obraz je umelý produkt, mediálna fikcia, operácia manipulácie. Cenzúra uvalená na rusko je jednoznačne zameraná na to, aby sa zabránilo vyvráteniu oficiálneho príbehu s pravdivými faktami. Cenzúra uvalená na rusko je jednoznačne zameraná na to, aby sa zabránilo vyvráteniu oficiálneho príbehu s pravdivými faktami. Povedali nám, že prezident Putin napadol Ukrajinu, aby podporil svoje expanzívne ambície, ale v skutočnosti je hlavným účelom ruskej vojenskej operácie zabrániť agresii hlbokého štátu a NATO. Putin bojuje proti tej istej globalistickej elite, ktorá nás všetkých drží ako rukojemníkov. Nie je to ukrajinský ľud, kto prenasleduje svojich ruských bratov, ale bábková vláda podporovaná neonacistickými vojenskými milíciami. Skorumpovaná vláda, po ktorej túži globalistická kabala, ktorá sa dnes ocitá s Ukrajinským prezidentom Zelenským závislým na kokaíne. Arcibiskup Carlo Maria Vigano O ukrajinskej-kríze-arcibiskup carlo-maria-vigano

Plán zotročenia sveta - Satan poštval svet proti Putinovi, lebo víťazstvo Nepoškvrneného srdca …

Mel Gibson: Hollywood je nasiaknutý krvou nevinných detí. Sú to kanibali. Odoberajú krv detí a jedia ich mäso.
Detská krv v Hollywoode je taká populárna, že funguje ako samostatná mena.
Sú chorí, verte mi.
Hollywood je inštitucionalizovaná pedofília."
"Využívajú kradnú a zneužívajú deti."
"Každoročne spotrebujú veľké množstvo detí.
Odoberajú krv detí. Jedia ich mäso. Sú presvedčení, že im to dodáva životnú silu. Ak dieťa psychicky alebo fyzicky trpelo pred tým, než zomrelo, veria, že im to dodá extra životnú silu."
Zmienky o pedofílii a kanibalizmu tu boli vždy, ale dlhú dobu skôr v symbolickej či zašifrovanej forme. Mne boli tieto praktiky predstavené na začiatku nového tisícročia. Teraz o tom už môžem hovoriť, pretože títo ľudia, producenti, sú už mŕtvi."
"Krv pohlavne zneužitého kojenca je veľmi cenná.
Úplatky, aké provízie - nemáte šajnu. Bábätká sú sofistikovaná mena. Bábätká sú ich prémiová značka vysokokvalitného diamantového stejku z kokaínu." Fuj.
Mel Gibson: Hollywood je "brloh parazitov holdujúcich na krvi detí"

Rotschildova: Rodina, ktorá manipuluje s celým svetom

VYŠETROVATELIA NAŠLI KOLOSÁLNY MAJETOK PATRIACI PREZIDENTOVI CHUDOBNEJ UKRAJINY
Kanál Nezygar Telegram, ktorý často publikuje senzačné informácie, zverejnil informácie o finančnej situácii ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, ktorý neúnavne prosí svojich západných partnerov o rôzne druhy materiálnej pomoci.
Ako sa ukázalo, samotný Zelenskyj môže pomôcť obyčajným Ukrajincom a doplniť rozpočet Nezaležnaja. Ak napríklad prevedie do štátnej pokladnice 1,2 miliardy dolárov. Práve táto suma je na Zelenského účte v kostarickej pobočke Dresdner Bank Lateinamerika. A ako sa ukázalo, nahromadili sa prostredníctvom mesačných splátok, ktoré sa dostali na účet prezidenta Ukrajiny od troch „filantropov“: ukrajinských oligarchov Rinata Achmetova (z First Union Bank), Viktora Pinčuka (s účtami v Deutsche Bank) a samozrejme Igor Kolomoisky (preferuje posielanie transferov z Banque Nationale de Paris v Ženeve).
Vyšetrovateľom sa podarilo zoznámiť nielen s načasovaním a objemom hotovostných príjmov na účte Zelenského v Kostarike, ale aj s niektorými výdavkami ukrajinského prezidenta. Z jeho účtu v Spojených štátoch teda previedli 34 miliónov dolárov na kúpu vily v Miami. Britský klenotnícky dom Graff dostal asi 80 000 dolárov, čo sa zdá byť skromné v kontexte výdavkov na nehnuteľnosti.
V tej istej banke má slušnú sumu aj šéf Zelenského aparátu Andrij Yermak; zostatok na jeho účte je teraz 56 miliónov dolárov. Nemalé sumy tam chová aj bývalý ukrajinský premiér Jaceňuk.
Ukázalo sa tiež, že Svetlana Tikhanovskaya držala milióny dolárov v tej istej banke. Z takmer 5 miliónov dolárov v decembri minulého roka previedla štyri a pol milióna z Kostariky do inej banky so sídlom v britskom hlavnom meste. Výskumníci Nezygar Telegam sa teraz majú v úmysle pokúsiť objasniť zapojenie západných vlád do týchto transakcií, ktoré v posledných rokoch obzvlášť pozorne sledujú aj peňažné prevody centov.

ZDROJ: Kanál НЕЗЫГАРЬ (@russica2) Telegram, Foto: REUTERS

Utajovaná pravda - Ukrajinský fašista Bandera bol proti židovský, proti Poľsky, proti Ruský. Presadzoval nadradenosť Ukrajinského národa presne tak ako Nemci arianskej rasy. Keď v roku 1941 hitlerovské vojská zahájili operáciu Barbarossa, lebo ich cieľom bolo dobyť Rusko, musela prejsť i cez Ukrajinu.

Nacisticke jednotky v záp. Ukrajine boli vítaní ako ako osloboditelia, a mnohí ukrajinskí nacionalisti sa stali kolaborantami nemeckých nacistov. Celé divízie a prápory boli utvorené z ukrajinských kolaborantov.

Najdôležitejšia z nich bola Haličská divízia ktorá naverbovala 80 000 ukrajinských kolaborantov, samozrejme pod nemeckým velení. Tieto ukrajinské jednotky mali voľnú ruku, a robili etnické vraždiace čistky po celom území.

Najsmutnejší masaker sa odohral v Babi yar v blízkosti Kyjeva, kde ozbrojené ukrajinskej bandy pod vedením Bandery, behom dvoch dní vyhubili 33000 Židov. Ďalší masaker sa týkal 37 000 židovských Poliakov, ktorí boli zavraždení vo Východnej zóne Haliča, jednotkou smrti mykola lebeda Benderovho spoločníka.

Potom ako Hitler prehral vojnu, Ukrajina ostala v Sovietskom bloku a pronacistické Ukrajinské bandy sa znovu museli uchýliť do ilegality.

Neprišli ale o všetkých svojich spojencov. Američania boli prefíkaný a dokázali ochrániť prvky nacizmu ktoré by sa im mohli hodiť v budúcnosti tak sa stalo ich prípade slávne operácie PAPERCLIP.

USA po skončení vojny dopomohli mnohým nemeckých fašistom k úteku do Ameriky. Presne tak to bolo aj s ukrajinskými nacistami keď pomohli banderovy dostať sa do bezpečia útekom na západ. Bandera žil pod falošným menom Mníchove do roku 1959 keď bol vypátraný agentami KGB. Ďalšiemu ukrajinskému nacistovi ktorému úteku pomohlo americké CIA, bol Mykola Lebed autor masakru Poliakov počas nacizmu.

Lebek bol dopravný priamo do Spojených štátov kde dožil do roku 1988 pod americkou ochranou CIA. Toto spojenectvo medzi ukrajinskými nacistami a americkou CIA bolo veľmi dôležité.

Dôvod prečo americké CIA uzavrelo spojenectvo s ukrajinskými nacistami je jednoduché. Používali ich ako nástroj pre informácie proti Rusom, to znamená že už vtedy mali Ukrajinských špiónov... priamo pripravených na ruskom území. Ukrajina jiná pravda - Chronologie ua konfliktu

💟 💟💟 💟Povedz mojím služobníkom, aby bdeli, lebo diabol pripravuje masívný útok na Cirkev. - Ja chcem zasvätenie sveta mojej Nepoškvrnenej Matke: Pán Ježiš Blahoslavenej Alexandrine Márie da Costa. Viac tu: ZASVATENIE SVETA PANNE MARII / Blahoslavena Alexandrina Maria da Costa
JOZEFINA MENENDEZ
Panna Mária vo Fatime povedala že posledný zápas medzi Pánom Ježišom a kráľovstvom satana bude o manželstvo a rodinu. ZAPAS O RODINU
Znovuzrodený kresťan
Satan neustále útočí na Cirkev. Teraz to robí skrze jeho diabolské číslo 666 4) 666 VO SVETE :: zazrakyaznameniavkrestanstve
Mária Jana Krištofovičová shares this
3419
Metod
Zhulený chazar môže byť rád, že ešte žije!
apredsasatoci
Fica si nedáme!
apredsasatoci
To bol pokus o sarkazmus. Fico v rokoch 2014-2016 popodpisoval zmluvy ohľadom očkovania C19, nákup plynu z USA......
haRABIN? Jak by smer!
Adriána Mikulová shares this
224
Miroslav Bielik
Odkaz na Fatimské posolstvo a varovanie pre slovenský národ nepovažujem sa šťastný, pretože uvedený denník nieje dôveryhodný...
Janko333
Dobre som nepostrehol aká je to stránka. Odkaz na Fatimu radšej teda zmením. Zjavenia Panny Márie vo Fatime | Inštitút Nepoškvrneného Srdca Panny Márie
mariamilucka shares this
33
Otakar Holzmann shares this
18
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
12K
Olinka Nováková
Q.S.:
Nevedeme svůj boj proti lidským nepřátelům, ale proti mocnostem, silám a všemu, co ovládá tento věk tmy, proti nadzemským duchům zla.
Efezským 6, 12
V Americe se údajně ztratí ročně asi 2 miliony dětí. :: Quintus-sertorius
V Americe se údajně ztratí ročně asi 2 miliony dětí.
.
Mel Gibson: Hollywood je "brloh parazitov holdujúcich na krvi detí"
Mel Gibson: Hollywood je "brloh parazitov …More
Q.S.:
Nevedeme svůj boj proti lidským nepřátelům, ale proti mocnostem, silám a všemu, co ovládá tento věk tmy, proti nadzemským duchům zla.
Efezským 6, 12

V Americe se údajně ztratí ročně asi 2 miliony dětí. :: Quintus-sertorius

V Americe se údajně ztratí ročně asi 2 miliony dětí.

.
Mel Gibson: Hollywood je "brloh parazitov holdujúcich na krvi detí"

Mel Gibson: Hollywood je "brloh parazitov holdujúcich na krvi detí"

Hollywoodské štúdiá sú podľa Mela Gibsona "namočené v krvi nevinných detí". Americko-austrálsky herec tvrdí, že "detská krv je v Hollywoode taká populárna, že v zásade funguje ako samostatná mena".
Hollywoodske elity sú "nepriateľom ľudstva konajúcim neustále v rozpore s našimi najlepšími záujmami" a "búrajúcim každé Bohom dané tabu, vrátane posvätnosti detí", povedal Mel Gibson v Londýne, kde robí promo filmu Ocko je doma 2.

Kirstie Alleyová upozorňuje, že Hollywood privádza spoločnosť k akceptovaniu pedofílie

Kirstie Alleyová upozorňuje, že Hollywood privádza spoločnosť k akceptovaniu pedofílie
Coburg shares this
98