06:34
Janko333
635.2K
Rusko - Ak je Boh za nás, kto je proti nám? Dominik Chmielewski - Prichádza systém antikrista - globálne zotročenie človeka- časť 1 Toto je pravdivé a správne odhalenie! Arcibiskup Carlo Maria …More
Rusko - Ak je Boh za nás, kto je proti nám?
Dominik Chmielewski - Prichádza systém antikrista - globálne zotročenie človeka- časť 1

Toto je pravdivé a správne odhalenie! Arcibiskup Carlo Maria Viganò. Je to pekelná elita, ktorá nenávidí nášho Pána Ježiša Krista a oddala sa službe Satanovi. Vojna elity proti nám, proti našim deťom. Je to pekelná elita, ktorá túži po smrti a nenávidí život; ktorí túžia po chorobe a nenávidia zdravie; ktorí nenávidia mier a túžia po vojne; elita, ktorá je založená na lži a nenávidí pravdu; elitu, ktorá chce otroctvo a tyraniu a nenávidí slobodu Božích detí. 57-dielny televízny seriál, ktorý Zelensky produkoval a v ktorom hral, dokazuje, že globalisti cez médiá plánovali jeho kandidatúru na prezidenta Ukrajiny a jeho predvolebnú kampaň. Zelenského obraz je umelý produkt, mediálna fikcia, operácia manipulácie. Cenzúra uvalená na rusko je jednoznačne zameraná na to, aby sa zabránilo vyvráteniu oficiálneho príbehu s pravdivými faktami. Cenzúra uvalená na rusko je jednoznačne zameraná na to, aby sa zabránilo vyvráteniu oficiálneho príbehu s pravdivými faktami. Povedali nám, že prezident Putin napadol Ukrajinu, aby podporil svoje expanzívne ambície, ale v skutočnosti je hlavným účelom ruskej vojenskej operácie zabrániť agresii hlbokého štátu a NATO. Putin bojuje proti tej istej globalistickej elite, ktorá nás všetkých drží ako rukojemníkov. Nie je to ukrajinský ľud, kto prenasleduje svojich ruských bratov, ale bábková vláda podporovaná neonacistickými vojenskými milíciami. Skorumpovaná vláda, po ktorej túži globalistická kabala, ktorá sa dnes ocitá s Ukrajinským prezidentom Zelenským závislým na kokaíne. Arcibiskup Carlo Maria Vigano O ukrajinskej-kríze-arcibiskup carlo-maria-vigano

Utajovaná pravda - Ukrajinský fašista Bandera bol proti židovský, proti Poľsky, proti Ruský. Presadzoval nadradenosť Ukrajinského národa presne tak ako Nemci arianskej rasy. Keď v roku 1941 hitlerovské vojská zahájili operáciu Barbarossa, lebo ich cieľom bolo dobyť Rusko, musela prejsť i cez Ukrajinu.

Nacisticke jednotky v záp. Ukrajine boli vítaní ako ako osloboditelia, a mnohí ukrajinskí nacionalisti sa stali kolaborantami nemeckých nacistov. Celé divízie a prápory boli utvorené z ukrajinských kolaborantov.

Najdôležitejšia z nich bola Haličská divízia ktorá naverbovala 80 000 ukrajinských kolaborantov, samozrejme pod nemeckým velení. Tieto ukrajinské jednotky mali voľnú ruku, a robili etnické vraždiace čistky po celom území.

Najsmutnejší masaker sa odohral v Babi yar v blízkosti Kyjeva, kde ozbrojené ukrajinskej bandy pod vedením Bandery, behom dvoch dní vyhubili 33000 Židov. Ďalší masaker sa týkal 37 000 židovských Poliakov, ktorí boli zavraždení vo Východnej zóne Haliča, jednotkou smrti mykola lebeda Benderovho spoločníka.

Potom ako Hitler prehral vojnu, Ukrajina ostala v Sovietskom bloku a pronacistické Ukrajinské bandy sa znovu museli uchýliť do ilegality.

Neprišli ale o všetkých svojich spojencov. Američania boli prefíkaný a dokázali ochrániť prvky nacizmu ktoré by sa im mohli hodiť v budúcnosti tak sa stalo ich prípade slávne operácie PAPERCLIP.

USA po skončení vojny dopomohli mnohým nemeckých fašistom k úteku do Ameriky. Presne tak to bolo aj s ukrajinskými nacistami keď pomohli banderovy dostať sa do bezpečia útekom na západ. Bandera žil pod falošným menom Mníchove do roku 1959 keď bol vypátraný agentami KGB. Ďalšiemu ukrajinskému nacistovi ktorému úteku pomohlo americké CIA, bol Mykola Lebed autor masakru Poliakov počas nacizmu.

Lebek bol dopravný priamo do Spojených štátov kde dožil do roku 1988 pod americkou ochranou CIA. Toto spojenectvo medzi ukrajinskými nacistami a americkou CIA bolo veľmi dôležité.

Dôvod prečo americké CIA uzavrelo spojenectvo s ukrajinskými nacistami je jednoduché. Používali ich ako nástroj pre informácie proti Rusom, to znamená že už vtedy mali Ukrajinských špiónov... priamo pripravených na ruskom území. Ukrajina jiná pravda - Chronologie ua konfliktu

☦ Plán zotročenia sveta - Satan poštval svet proti Putinovi, lebo víťazstvo Nepoškvrneného srdca …

☦ Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Boh ma varoval mnohými znamen…
☦ Zastavte to pán Heger! Páchate ťažký hriech!Ján Baránek - Rusko a Ukrajina. Toto je pravdivé a …

☦ Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú z potratených detí ---

☦ Víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie už začalo. Záchrana Prahy pred švédskym vojskom Marián…

Mons. Carlo Maria: Prebuďte sa, milí Američania!

Zmluva s diablom: Hrdina Ukrajiny. Dmytro Kocjubajlo sa preslávil výrokom pre New York Times, že svojho psa kŕmi „kosťami rusky hovoriacich detí“. Prezident Zelenskyj ho vyznamenal vyznamenal rádom „Zlatá hviezda“. Zelenskyj tiež vymenoval za guvernéra Odesy bývalého veliteľa práporu Aidar Maksima Marčenka, ktorého Amnesty International v roku 2014 obvinila z vojnových zločinov v Lugansku. Bataljon Azov: Od neonacistične milice do odreda ukrajinske vojske
Téměř polovina těhotných žen potratila – Téměř polovina těhotných žen potratila - další odhalení dokumentů Pfizer (videa) - Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa

Mel Gibson: Hollywood je nasiaknutý krvou nevinných detí. Sú to kanibali. Odoberajú krv detí a jedia ich mäso.
Detská krv v Hollywoode je taká populárna, že funguje ako samostatná mena.
Sú chorí, verte mi.
Hollywood je inštitucionalizovaná pedofília."
"Využívajú kradnú a zneužívajú deti."
"Každoročne spotrebujú veľké množstvo detí.
Odoberajú krv detí. Jedia ich mäso. Sú presvedčení, že im to dodáva životnú silu. Ak dieťa psychicky alebo fyzicky trpelo pred tým, než zomrelo, veria, že im to dodá extra životnú silu."
Zmienky o pedofílii a kanibalizmu tu boli vždy, ale dlhú dobu skôr v symbolickej či zašifrovanej forme. Mne boli tieto praktiky predstavené na začiatku nového tisícročia. Teraz o tom už môžem hovoriť, pretože títo ľudia, producenti, sú už mŕtvi."
"Krv pohlavne zneužitého kojenca je veľmi cenná.
Úplatky, aké provízie - nemáte šajnu. Bábätká sú sofistikovaná mena. Bábätká sú ich prémiová značka vysokokvalitného diamantového stejku z kokaínu." Fuj.
Mel Gibson: Hollywood je "brloh parazitov holdujúcich na krvi detí"

Rotschildova: Rodina, ktorá manipuluje s celým svetom

Vysoce proočkovaný Nový Zéland nyní vykazuje 7x vyšší nemocnost respiračními chorobami než v roce 2019 (video) - Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa

VYŠETROVATELIA NAŠLI KOLOSÁLNY MAJETOK PATRIACI PREZIDENTOVI CHUDOBNEJ UKRAJINY
Kanál Nezygar Telegram, ktorý často publikuje senzačné informácie, zverejnil informácie o finančnej situácii ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, ktorý neúnavne prosí svojich západných partnerov o rôzne druhy materiálnej pomoci.
Ako sa ukázalo, samotný Zelenskyj môže pomôcť obyčajným Ukrajincom a doplniť rozpočet Nezaležnaja. Ak napríklad prevedie do štátnej pokladnice 1,2 miliardy dolárov. Práve táto suma je na Zelenského účte v kostarickej pobočke Dresdner Bank Lateinamerika. A ako sa ukázalo, nahromadili sa prostredníctvom mesačných splátok, ktoré sa dostali na účet prezidenta Ukrajiny od troch „filantropov“: ukrajinských oligarchov Rinata Achmetova (z First Union Bank), Viktora Pinčuka (s účtami v Deutsche Bank) a samozrejme Igor Kolomoisky (preferuje posielanie transferov z Banque Nationale de Paris v Ženeve).
Vyšetrovateľom sa podarilo zoznámiť nielen s načasovaním a objemom hotovostných príjmov na účte Zelenského v Kostarike, ale aj s niektorými výdavkami ukrajinského prezidenta. Z jeho účtu v Spojených štátoch teda previedli 34 miliónov dolárov na kúpu vily v Miami. Britský klenotnícky dom Graff dostal asi 80 000 dolárov, čo sa zdá byť skromné v kontexte výdavkov na nehnuteľnosti.
V tej istej banke má slušnú sumu aj šéf Zelenského aparátu Andrij Yermak; zostatok na jeho účte je teraz 56 miliónov dolárov. Nemalé sumy tam chová aj bývalý ukrajinský premiér Jaceňuk.
Ukázalo sa tiež, že Svetlana Tikhanovskaya držala milióny dolárov v tej istej banke. Z takmer 5 miliónov dolárov v decembri minulého roka previedla štyri a pol milióna z Kostariky do inej banky so sídlom v britskom hlavnom meste. Výskumníci Nezygar Telegam sa teraz majú v úmysle pokúsiť objasniť zapojenie západných vlád do týchto transakcií, ktoré v posledných rokoch obzvlášť pozorne sledujú aj peňažné prevody centov.

ZDROJ: Kanál НЕЗЫГАРЬ (@russica2) Telegram, Foto: REUTERS
Koho sa bojí Amerika? Preto satan poštval svet proti Putinovi, lebo víťazstvo Nepoškvrneného srdca …

💟 💟💟 💟Povedz mojím služobníkom, aby bdeli, lebo diabol pripravuje masívný útok na Cirkev. - Ja chcem zasvätenie sveta mojej Nepoškvrnenej Matke: Pán Ježiš Blahoslavenej Alexandrine Márie da Costa. Viac tu: ZASVATENIE SVETA PANNE MARII / Blahoslavena Alexandrina Maria da Costa
JOZEFINA MENENDEZ

Panna Mária vo Fatime povedala že posledný zápas medzi Pánom Ježišom a kráľovstvom satana bude o manželstvo a rodinu. ZAPAS O RODINU

Treba si pozrieť ešte túto prednášku, ktorá jasne a zreteľne dokumentuje, v čom, v akom nebezpečens…
Zaoberal som sa tým už niekoľko rokov dozadu, ale vidím, že táto téma je stále nanajvýš aktuálna. …
Co je to žena Dokument (CZ DAB)

Pozrel som si dokument Čo je to žena? ktorý sem zavesil Lifenews Slovensko. Konečne! Veľmi som sa …

Simon Khorolskiy – Всему свое время [official video]

Bude to veľká skúška pre veriacich, kto neobstál teraz, (očkovanie) ako obstojí keď bude horšie? Kto sá bude spoliehať na materialne istoty neobstojí. Ostane iba holá viera v Ježiša a Pannu Máriu. Kto vydrží v dôvere, Boh zakročí v pravú chvíľu a aj keby mal položiť život urobí to s radosťou pre Krista lebo bude mať od Boha silu.
V KNIHE O PRAVEJ ÚCTE K PANNE MÁRII SV. Ľudovít Mária Grignion z Motfortu hovorí: Povedal som, že to bude najmä na konci sveta, a už skoro, pretože Najvyšší so svojou svätou Matkou si vytvorí veľkých svätých, ktorí prevýšia svätosťou skoro všetkých ostatných, ako libanonské cédre prevyšujú malé stromčeky. Tak, ako to bolo zjavené jednej svätej duši, ktorej životopis napísal abbé de Renty. Tieto veľké duše, plné milosti a horlivosti, budú vyvolené, aby sa postavili na odpor Božím nepriateľom, vrieskajúcim zo všetkých strán. Budú mimoriadne oddaní svätej Panne, osvetľovaní jej svetlom, kojení jej mliekom, vedení jej duchom, podopieraní jej ramenom a chránení pod jej ochranou.
Jednou rukou budú bojovať a druhou stavať. Jednou rukou budú premáhať, porážať, drviť bludárov a ich bludy, rozkolníkov a ich rozkoly, modlárov a ich modlárstva, hriešnikov a ich bezbožnosti.
Druhou rukou budú stavať chrám pravého Šalamúna a mystické mesto Božie, t.j. presvätú Pannu, ktorú nazývajú svätí Otcovia "chrámom Šalamúnovým a mestom Božím." Povedú celý svet svojím slovom a svojím príkladom k pravej úcte k nej, čo im vzbudí mnoho nepriateľov, ale tiež prinesie mnoho víťazstva a slávy jedinému Bohu.
To zjavil Boh sv. Vincentovi Ferrerskému, veľkému apoštolovi jeho doby, ako to dostatočne naznačil v jednom svojom diele.
PANNA MÁRIA STEFANOVI GOBBIMU - Toto je doba, keď nasledovníci protivníka Kristovho sú označení jeho pečaťou na čele a na ruke.
✔️ Znak na čele a na ruke je znamením úplnej závislosti toho, kto je týmto znakom poznačený. Znak označuje toho, kto je nepriateľom Krista, to jest Antikrista, a jeho vyrazený znak znamená úplné prináležanie poznačenej osoby k šíku toho, ktorý sa stavia proti Kristovi a bojuje proti jeho božskej kráľovskej moci.
Znak sa vyráža na čelo a na ruku.
✔️ Čelo označuje inteligenciu, lebo myseľ je sídlom ľudského rozumu.
✔️ Ruka vyjadruje ľudskú činnosť, lebo človek koná a pracuje svojimi rukami.
Teda je to osoba, ktorá je poznačená Antikristovým znakom vo svojej inteligencii a vo svojej vôli.
Kto sa nechá poznačiť znakom na čele, prijíma doktrínu popierania Boha, zavrhovanie Zákona, ateizmus, v tejto dobe stále viac rozširovaný a propagovaný. Tak je pobádaný, aby vyznával dnes tak módne ideológie a stal sa propagátorom všetkých bludov.

✔️ PANNA MÁRIA A POSOLSTVÁ STEFANOVI GOBBIMU :: Zivcakova

V knihe Genezis čítame: „Nepriateľstvo ustanovujem medzi tebou a ženou, medzi tvojim potomstvom a jej potomstvom; Ono ti rozšliape hlavu a ty mu zraníš pätu.“ Tou ženou spomínanou v predjarí svet, je Panna Mária. Preto chcela, aby ju tak predstavovala medaila. Dobre poznáme odporného hada… Je ním pokušiteľ, diabol. Plazí sa, vyčkáva v zákutí, zasipí, oslepí, pokúsi sa uštipnúť Pannu. Márna snaha! Je silnejšia ako on; je Nepoškvrnená! Aj na nás často striehne pokušenie ako pekelný had. Nezabúdajme, že k víťazstvu nám pomôže Božia milosť a príhovor Panny Márie.
Prosím v pokušení o pomoc Nebeskú Matku? Dôverujem v jej „prosiacu všemohúcnosť“?

Panna Mária – sprostredkovateľka všetkých milostí. Pri zjavení z rúk Sv. Panny vychádzali lúče. Podľa jej vysvetlenia, lúče znázorňujú milosti, ktoré rozdáva všetkým, ktorí o ne prosia. Keď sa sestra Katarína divila, že niektoré drahokamy na prstoch Panny Márie nevyžarovali lúče, počula vnútorný hlas: „Drahokamy, ktoré nezažiaria, predstavujú milosti, o ktoré ľudia neprosia.“

Pochopil som, že každú milosť dostávam prostredníctvom Panny Márie? Prosím o milosť pre seba, pre blížnych i pre tých, ktorí o ne neprosia? Deviatnik k Panne Márii Zázračnej medaily | Chapelle Notre-Dame de la Médaille Miraculeuse

CRUX SACRA SIT MIHI LUX - Medal Exorcism Of Saint Benedict - Exorcizmus svätého Benedikta

.
Mária Jana Krištofovičová shares this
11.6K
Metod
Ukrajina musí zmiznúť z mapy Európy ako posledná bašta chazarov
Coburg shares this
510
mariamilucka shares this
27
Otakar Holzmann shares this
29
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
1.4K
Deponativ.info
Bůh je se všemi, především s těmi, co se brání (spravedlnosti)!