05:34
Janko333
3345.1K
Kto je Vladimír Putin? Putin chce tradičné manželstvo a Boha v ústave! Američania v Rusku verbujú ľudí a robia z nich agentov pre USA. Na univerzitách Podľa programu Yale Worldfel vymývajú ľudom …More
Kto je Vladimír Putin? Putin chce tradičné manželstvo a Boha v ústave! Američania v Rusku verbujú ľudí a robia z nich agentov pre USA. Na univerzitách Podľa programu Yale Worldfel vymývajú ľudom mozgy že Putin je diktátor a zlý človek. USA takto už desaťročia podkopáva RUSKO. Diverzné skupiny z radov žoldnierov a príslušníkov pravého sektora, skupiny Azov ktoré riadi z pozadia CIA vykonajú zaškodnicke útoky hlboko v oblastiach za líniou dotyku s cieľom vyvolať vojnový konflikt. Len úplne neznalý a vymytý mozog môže tvrdiť takú stupiditu, že Rusi chcú zaútočiť na Ukrajinu.

Vojna temnoty proti svetlu. Fašizmus na Ukrajine. Je to pekelná elita, ktorá nenávidí nášho Pána …

Toto je pravdivé a správne odhalenie- 57-dielny televízny seriál, ktorý Zelensky produkoval a v ktorom hral, dokazuje, že globalisti cez médiá plánovali jeho kandidatúru na prezidenta Ukrajiny a jeho predvolebnú kampaň. Zelenského obraz je umelý produkt, mediálna fikcia, operácia manipulácie. Cenzúra uvalená na rusko je jednoznačne zameraná na to, aby sa zabránilo vyvráteniu oficiálneho príbehu s pravdivými faktami. Cenzúra uvalená na rusko je jednoznačne zameraná na to, aby sa zabránilo vyvráteniu oficiálneho príbehu s pravdivými faktami. Povedali nám, že prezident Putin napadol Ukrajinu, aby podporil svoje expanzívne ambície, ale v skutočnosti je hlavným účelom ruskej vojenskej operácie zabrániť agresii hlbokého štátu a NATO. Putin bojuje proti tej istej globalistickej elite, ktorá nás všetkých drží ako rukojemníkov. Nie je to ukrajinský ľud, kto prenasleduje svojich ruských bratov, ale bábková vláda podporovaná neonacistickými vojenskými milíciami. Skorumpovaná vláda, po ktorej túži globalistická kabala, ktorá sa dnes ocitá s Ukrajinským prezidentom Zelenským závislým na kokaíne. Msgr. Carlo Maria ViganòArcibiskup Carlo Maria Vigano O ukrajinskej-kríze-arcibiskup carlo-maria-vigano

Ukrajinska vláda sa oficialne zasvätila diablovi. Preto vláda UK oficiálne sa praktizuje fašizmus dokonca i na vlastných ľuďoch.
Ukrajina oficiálne zaregistrovala Satanovu cirkev (29.augusta 2014)
Komunita sa nazýva „Bozhici“ (satanisti). Vodca diablových modloslužobníkov sa volá Serghei Neboga (Neboh). Je to prvá a zatiaľ jediná komunita satanistov v celom postsovietskom priestore, ktorá legálne, v súlade s Ústavou Ukrajiny, vyznáva uctievanie diabla.

Kultovú knihu napísal sám Neboga a nesie názov „Tajná prax čiernej mágie slovanských národov“. Podľa vyjadrenia zakladateľa satanovej cirkvi je jeho komunita „združením čarodejníkov a čarodejníc, ktorí praktizujú modlárstvo diabla“. Neboga tiež robí platené služby: diagnostikuje problémy a vplyv temných síl- a Ukrajine nedávno „bol zistený nárast vplyvu a prítomnosti rôznych satanských siekt, viac ako 100 satanských komunít s viac ako 2 000 nasledovníkmi“. rainews.it/…i-Satana-55581f09-facb-4ad6-aa75-5763e0e1f8c1.html

Vojna temnoty proti svetlu. Fašizmus na Ukrajine. Je to pekelná elita, ktorá nenávidí nášho Pána …

Ukrajina oficiálne zaregistrovala Satanovu cirkev (29.augusta 2014)

Eduard Chmelár šokuje o Zelenskom, z jeho slov behá mráz po chrbte: TOTO JE TOTÁLNE FALOŠNÝ OBRAZ

Všetky videá, v ktorých vidíte bombardované nevinné obyvateľstvo, sú bombardované žiaľ ukrajinskými a americkými vojskami, aby tak obvinili akoby Rusko z jeho agresie voči nevinnému obyvateľstvu.

Vladimir Putin a klamstva proti Rusku :: Vladimir-Putin - I believe in Jesus Christ

Před krutostí Banderovců bledly i německé jednotky SS. Přesto je dnes Stepan Bandera oslavován jako hrdina Ukrajiny

Samozrejme že ak sa by ruskí civilisti v Luhansku a Donecku stali terčom útokov tak Rusi sa len pozerať nebudú.
Preto začali evakuáciu obyvateľov, nakoľko tajné služby už dávnejšie odhalili zámery diverznych skupín financovaných CIA s cieľom vyvolať spätnú reakciu Ruska.

Ukrajina je jedna velka žumpa, fašisti ktorí nemali zábrany za II svetovej vojny vraždit svojích občanov a podporovať Hitlera ! Ten istý z scenár sa odohrava teraz.

Ak by chcel niekto zastreliť ruského prezidenta Vladimira Putina, ochránil by ho vlastným telom, pretože je to "dobrý človek" tvrdí. Ak by mal niekto guľomet a chcel by zastreliť Putina, postavil by som sa pred neho,“ Nikdy neurobil nič, čo by nebolo dobré pre ľudí,“vyhlásil 88-ročný Ecclestone, bývalý šéf F1 Bernie Ecclestone. Podľa Ecclestona by mal Putin stáť na čele Európy a anexia Krymu bola len „aktom znovuzjednotenia Ruska“.
„Bol by som rád, keby (Putin) viedol Európu. Aj tak nikoho nemáme, takže by to nemohlo byť o nič horšie. On vždy urobí to, čo sľúbi,“ povedal Ecclestone. „Nie som nijakým fanúšikom demokracie. Ako diktátor si môžete povedať: ‚Toto urobím.‘ V demokracii to ide do stratena,“ dodal bývalý bos F1.
Ecclestone tiež povedal, že ruský prezident nemá nič spoločné s pokusom o vraždu bývalého ruského dvojitého agenta Sergeja Skripaľa a jeho dcéry Julije, ktorých sa vlani v marci v anglickom meste Salisbury pokúsili otráviť nervovoparalytickou látkou novičok vyrobenou v Rusku. Podľa Ecclestona bol Putin „príliš zaneprázdnený“ na to, aby sa útokom na Skripaľa zaoberal.

Po agresii banderovcov a US-žoldnierov na východe Ukrajiny hrozí genocída ruského obyvateľstva v tejto oblasti, tak je pochopiteľné, že ženy a deti radšej odchádzajú do Ruska.

Dzurinda a Kukan tvrdo pracovali pre USA a vyvolanie vojny v Srbsku. Neskôr podporovali USA vo vojne proti Iraku pre vymyslene ZHN. Radičova a Dzurinda opäť pomáhali vyvolať vojenský konflikt v Líbyi . Opäť sa im to podarilo a spolu s USA zdevastovali túto krajinu. Dnes Korčok, Čaputová, Naď pracujú opäť pre USA. Opäť chcú vyprovokovať vojenský konflikt. Slovanské národy nič takéto nechcú, páchajú to proti našej vôly.

Tak to je goll... Slovak v radoch neonacistickeho Azova na Ukraine nummi? twimg.com/media/FMCV_sPWQAEmVCD?format=jpg&name=900x900

Výpověď uprchlice z Mariupolu

Od začiatku dnešného dňa ukrajinskí militanti 8-krát porušili prímerie streľbou na N. Prishib, Žolobok, Zelenaya Roža, Vesyolenkoye, Molochny, Kalinovka, Sanzharovka a Kalinovo.

Všetky videá, v ktorých vidíte bombardované nevinné obyvateľstvo, sú bombardované žiaľ ukrajinskými a americkými vojskami, aby tak obvinili akoby Rusko z jeho agresie voči nevinnému obyvateľstvu.

Vladimir Putin a klamstva proti Rusku :: Vladimir-Putin - I believe in Jesus Christ

N. Rothschild povedal: Bez Ukrajiny svetový poriadok nemusí prežiť a Putin (Rusko) je nám prekážkou. Vladimir Putin je najnebezpečnejším mužom pre globalistov. Ich satanský plán ovládnuť svet brzdí Rusko. N. Rothschild povedal, že „Rusko musí byť vyňaté z medzinárodného bankového a ekonomického systému. Musíme dostať Rusko na kolená všetkými možnými prostriedkami.

Nathaniel Rothschild britskej vláde po ruskej invázii na Ukrajinu 24. februára o ruskom prezidentovi Vladimirovi Putinovi, ktorý je „najnebezpečnejším mužom od porážky Hitlera“. "Nathaniel Rothschild: "Bez Ukrajiny globálny svetový poriadok neprežije." Text na zdieľanom obrázku znie: „Dedič rodiny Rothschildovcov Nathaniel Rothschild dnes napísal členom britskej vlády a vyjadril svoj názor, že Vladimir Putin je „najnebezpečnejším mužom od porážky Hitlera, pričom Si Ťin-pching je v druhom rade,“ a vysvetlil, že „Ukrajina je základnou figúrkou, ktorú si nemôžeme dovoliť stratiť na geopolitickej šachovnici.“
Dedič Rothschildovho majetku povedal, že „Rusko musí byť vyňaté z medzinárodného bankového a ekonomického systému. Musíme dostať Rusko na kolená všetkými možnými prostriedkami, aby sme vyslali silný signál Číňanom a chránili náš globálny systém noriem a liberálnych hodnôt. Text pokračuje: „Nesmieme si robiť ilúzie: ak dovolíme Vladimírovi Putinovi zmocniť sa Ukrajiny, vyšleme signál našim nepriateľom, najmä Iránu, Číne a Severnej Kórei, že neurobíme nič, keď budeme čeliť náporu sila. Naša súčasná cesta bez vojenských akcií v skutočnosti znamená, že náš globálny poriadok stojí na nohách. Vyzývam vás, aby ste nasadili viac sily proti Rusku a jeho zástupcom, zintenzívnili „informačnú vojnu“ na nápravu názorov, najmä online, a poslali zbrane našim priateľom na Ukrajine.

Bez Ukrajiny svetový poriadok nemusí prežiť a Putin (Rusko) je nám prekážkou.

Pedofília a impérium: Pokrvná línia Rothschildových iluminátov,aristokracie a vysokopostavených členov britskej vlády, priemyslu a médií – spolu s nepretržitým zámerným ukrývaním britskej polície – sa zapíše do histórie ako jeden z najväčších zločinov proti ľudskosti. Masívne globálne zverstva
pedofília na najvyššej úrovni -- znásilňovanie detí -- mučenie -- Satanské rituálne zneužívanie a vraždy detí, kanibalizmus.
Joachim Hagopian, je absolventom West Point a bývalým armádnym dôstojníkom, ktorý získal postgraduálny titul v odbore klinická psychológia a 25 rokov pracoval ako licencovaný terapeut v priemysle duševného zdravia, vrátane práce s deťmi.

Celá táto kniha pokrvná línia Rothschildových iluminátov sa má spracovať do filmového dokumentu. Webová stránka, knihy a film slúžia na odstránenie satanskej pedofílie. Toto je posledný boj prezidenta Donalda Trumpa v mene celého ľudstva a nedávno o ňom diskutoval Lucian Lincoln „Lin“ Wood Jr., jeden z najuznávanejších amerických právnikov, ktorý úzko spolupracuje s prezidentom Trumpom a Sidney Powell.

Služobníčka satana Uršula von der Leynova povedala: NATO musí namieriť niektoré jadrové zbrane na Petrohrad, Moskvu a daľšie veľké mestá. Pokiaľ to nejde inak, musíte udrieť ako prvý. Putinizmus je nebezpečná ideológia, pre ktoré je potrebné najsť konečné riešenie. 16. 6. 2018. Len prvých päť slov Uršuli je pekelnou definíciou všetkých opatrení na podporu feministických žien v mene rovnosti. Povedala, životy feministických žien sú cennejšie ako životy mužov. Aj tak majú o 5 rokov kratšiu dĺžku života. Muži musia zomierať ešte rýchlejšie na Coronu, ešte nezomiera dosť mužov! Len tak sa dosiahne skutočná rovnosť. Otvorene priznáva o čo im ide. Uršula von der Leyenová je súčasťou spolku, ktorého vyznávačom bol aj Hitler.

Ursula von der Leyenová vyhlásila žr Európska únia bude financovať zbrane pre Ukrajinu a zatvorila vzdušný priestor pre ruské lietadlá. Ursula von der Leyenová, pričom oznámila aj kroky proti režimu bieloruského prezidenta Alexandra Lukašenka. Zákaz pre ruské štátne médiá- Tiež uviedla, že navrhujú zákaz „všetkých Ruskom vlastnených, v Rusku registrovaných alebo Ruskom kontrolovaných lietadiel“. „Tieto lietadlá nebudú môcť pristáť, vzlietnuť alebo prelietať nad územím EÚ,“ povedala predsedníčka EK. EÚ podľa von der Leyenovej zakáže ruské štátne médiá Russia Today (RT) a Sputnik, ako aj ich dcérske spoločnosti, aby „ vraj neboli schopné šíriť ich lži na odôvodnenie Putinovej vojny a zasievať rozpor v našej únii“. Na Lukašenkov režim za jeho podporu ruskej vojenskej kampane na Ukrajine EÚ uvalí nový balík sankcií. ( jasná nenávisť a útok na Rusko ) Rusko je jediný štát ktorí USA nezlomili a preto USA poštvali Ukrajinu proti Rusom aby si otvorili cestu k svetovláde. Ale tí zlosynovia satana nevedia že Boh zakročí!
Ursula von der Leyen | Satanische-Botschaften

KRVAVÁ VSTUPENKA SLOVENSKA DO NATO. Pred 20 rokmi Dzurindova vláda SK požehnala zabíjanie srbských civilistov. A teraz znovu paktuje s USA proti RUSOM v zabíjaní. Za toto prídu Božie tresty! Ulohou americkej tajnej služby je rozdúchavať nenávisť, šíriť Hitlerovský nacionalizmus a prehĺbiť rozpory medzi národmi. Sú to tí istí ľudia zo Spojených štátov, ktorým dnes na Balkáne patria spoločnosti s právami na užívanie rôznych nerastných a iných surovín. Bývalá americká ministerka zahraničných vecí Madeleine Albrightová, bývalý veliteľ NATO Wesley Clark a ďalší americkí politici skúpili v Kosove kľúčové podniky i celé ekonomické odvetvia. Najmä firma Albright Capital Management urobila obrovský kšeft - získala kosovský Telekom spolu s poštou, telekomunikáciami i mobilnou sieťou. Najväčším ziskom Pentagónu je však americká vojenská základňa v Kosove – druhá najväčšia na cudzom území.

Pred haagsky tribunál sa skutoční strojcovia balkánskej tragédie isto nedostanú - obchod je obchod. Aj obchod nexus causalis so smrťou - špinavý a neľudský. A aké je po rokoch poučenie z humanitárneho bombardovania Juhoslávie? Nuž len také, že sa veľmi mýli ten, kto si myslí, že sloboda prejavu patrí k základným vymoženostiam našej ponovembrovej demokracie. Lebo možno písať nepravdy a výmysly o tom či onom, ale zverejniť pravdu o hanebnostiach lídrov svetovej politiky je takmer nemožné.
Dzurinda prirovnal povinné očkovanie k bombardovaniu Juhoslávie.
Bombardovanie bolo porušením medzinárodného práva. O bombardovaní nerozhodla BR OSN, ale úzka skupina ľudí, združených v Trilaterálnej komisii. Preriekol sa český poslanec Karel Schwanzerberg počas diskusie v Poslaneckej snemovni dňa dňa 7.5.2014

Zakladateľ Trilaterálnej komisie bol v roku 1975 istý Rockefeller. Rockefellerova nadácia sponzoruje mnohé aktivity na podporu očkovania a sponzoruje niektorých výrobcov vakcín. Z dielne tejto nadácie vzišiel v roku 2010 aj futuristický scenár možnej pandémie, známy pod názvom EVENT 201.
Juhoslávia bola bombardovaná zakázanou muníciou s ochudobneným uránom. Informoval o tom v roku 2001 britský Guardian.

Šokujúce informácie zverejnila aj žalobkyna Srbska, Carla del Ponte, vo svojej knihe Lov, ja a vojnoví zločinci. Potvrdila vtedajšie „konšpiračné teórie“ a „hoaxy“ o únosoch ľudí, ktorým odoberali orgány. V roku 2013 bolo odsúdených päť lekárov za nezákonné odoberanie orgánov v nemocnici na predmestí Prištiny.
Proces bol ostro sledovaný najmä kvôli obvineniu kosovskej „povstaleckej“ (rozumej teroristickej) armády z ilegálneho obchodu s ľudskými orgánmi.
Jeden z jej vodcov bol Hacim Thaci. Tento človek sa neskôr stal „prezidentom“ Kosova. Zdá sa, že pomaly spravodlivosť dobieha aj jeho. V roku 2020 bol vydaný pred súdny tribunál a čelí obvineniu z vojnových zločinov. Terorista, bývalý „prezident“ Kosova, Hashim Thaci je obvinený. Ale prečo čelí spravodlivosti až v roku 2020? Dovtedy boli všetci hluchí a slepí?

Za toto prídu Božie tresty!

Navždy zapísaný ako znamenie hanby. „Humanitárne bombardovanie“ trvalo nepretržite 78 dní, počas ktorých dopadlo na Srbsko 22-tisíc ton výbušnín s ochudobneným uránom. V troskách 40-tisíc domov, škôl a nemocníc našlo smrť 2-tisíc civilistov. humanitárna operácia“ Allied Force známa ako bombardovanie Juhoslávie. Slovensko vtedy ešte nebolo v NATO a mohlo odmietnuť poskytnúť náš vzdušný koridor na vražedné útoky bez súhlasu Bezpečnostnej rady OSN, tak ako to odmietlo Rakúsko, Švajčiarsko a dokonca aj Grécko ako členská krajina Severoatlantickej aliancie. Mikuláš Dzurinda presadzoval názor, že slovenská vláda sa musí pridať k „civilizovaným vládam západného sveta“ a vtedajší minister zahraničných vecí Eduard Kukan sa vyjadril cynicky, bez začervenania: „Áno, ja som odporúčal vláde, aby vyhovela žiadosti NATO. Keď sa obzerám naspäť, môžem povedať, že by som aj dnes postupoval rovnako.“
Tzv. humanitárne bombardovanie Juhoslávie pojem, ktorý zaviedol bývalý česko-slovenský prezident Václav Havel. Počas barbarského ataku zahynuli tisíce nevinných civilistov. Napadnutie suverénneho európskeho štátu bolo demonštráciou sily USA a Severoatlantickej aliancie, po ktorej NATO ako agresor definitívne stratilo morálny nárok nazývať sa obranným paktom. Pri cielenom útoku bombardérov NATO v apríli 1999 zahynuli vo vlaku neďaleko srbskej obce Grdelica desiatky nevinných civilistov. Tvrdenia, že lietadlá aliancie si vyberali iba vojenské ciele, boli klamstvom. Vražedné lety umožnila aj slovenská vláda na čele s Mikulášom Dzurindom. Predseda vlády Robert Fico vyjadruje aj po desiatich rokoch zásadný nesúhlas s rozhodnutím vlády Mikuláša Dzurindu, ktorá súhlasila, aby sa Slovenská republika nepriamo podieľala na bombardovaní suverénneho štátu, ktorý naopak v roku 1968 odmietol účasť na invázii vojsk do Československa.
Ľudia si podali Dzurindu kvôli obetiam bombardovania Juhoslávie. Len sa smial a utiekol! · Vojnový zločinec? · Vrah (aj) tisícov Slovákov?

Slovensko predstavovalo svojou geostrategickou polohou pravdepodobne jediný vzdušný koridor pri leteckých útokoch na Juhosláviu, preto bolo treba za každú cenu vymeniť vládu, aby sa dali uskutočniť dlhodobé strategické plány NATO v balkánskom konflikte. Rakúsko, Švajčiarsko i Grécko totiž nesúhlasili s preletmi bojových lietadiel nad ich územiami.“
Krv na rukách
Na celom Slovensku sa v tom čase konali spontánne protestné zhromaždenia proti bombardovaniu Juhoslávie. Z celkového počtu mŕtvych Srbov bolo podľa zdrojov z Belehradu až 30 percent detí.
predstavitelia vládneho kabinetu poskytnutím vzdušného priestoru SR vojenským lietadlám NATO počas vojenskej operácie NATO zneužili svoje právomoci. Pred 20 rokmi Dzurindova vláda požehnala zabíjanie srbských civilistov

NATO: SPOMIENKY SLOVENKY VO VOJVODINE : bombardovanie Juhoslávie 24.3.1999

V tento deň v roku 1999 začalo bombardovanie Juhoslávie - nášho bratského srbského národa... Bol to americký zločin a my nikdy nesmieme zabudnúť!

1. Americké stíhačky pozabíjali tisíce nevinných ľudí, vrátane stoviek detí. Vtedy som definitívne pochopil, čo sú Američania zač.

2. Odvtedy vždy, keď americkí prezidenti začnú tárať o ľudských právach, okamžite spozorniem a pozerám, na ktorú krajinu zase idú hádzať bomby.

3. Je tragédiou pre Slovensko, že pri tomto zločine proti ľudskosti asistovala aj pravicová Dzurindova vláda na Slovensku - dovolila stíhačkám NATO, aby mohli lietať cez slovenské územie.

4. Dzurindova vláda zradila našich slovanských druhov. Slovenská pravica má na rukách krv, ktorú z nej nikto nikdy nezmyje.

5. Robert Fico to vo včerajšom videu vyjadril za nás všetkých - táto americká vojna bola, rovnako ako tá v Iraku, zločineckou vojnou. Slovenská pravica nekriticky a bezducho slúžila NATO a to isté robí aj dnes.

6. A verte, že Matovič by neváhal ani sekundu, keby ho Američania požiadali o pomoc pri vojenskom útoku na ktorúkoľvek slovanskú krajinu. Všetci sú takí istí - nemajú česť a netušia, čo je to vlastenectvo.

7. Napokon, tie podozrivé aktuálne presuny americkej armádnej techniky cez naše územie hovoria za všetko. Američania tu majú dnes svoju vládu - tak ako ju mali v roku 1999.

8. Na Slovensku ľavica vždy stála za hodnotou mieru. Stiahli sme vojakov z Iraku, udržiavali sme priateľské vzťahy s Ruskom a nikdy sme neuznali Kosovo. Vždy budeme stáť pri srbských bratoch - neuhneme ani o milimeter.

9. Mimochodom, viete, kto bolo architektom bombardovania Juhoslávie? Madeleine Albrightová. Známa tiež ako "balkánska mäsiarka" - to je tá vyrehlená teta, čo ju na fotke objíma Kiska. Just saying.

10. A viete, ktorý senátor najhlučnejšie podporoval zabíjanie Srbov? Dnešný prezident Joe Biden. Nezabúdajme... Vtedy nebol problém presvedčiť Clintona - ten v tom čase čelil impeachementu kvôli sexuálnemu škandálu s Lewinskou. Vojna bol výborný spôsob, ako odvrátiť pozornosť.

11. Takto to funguje vo svete. Zomierajú nevinní ľudia, zomierajú deti. Vymyslí sa nejaký sladký príbeh o ľudských právach, Havel fľochne, že vraždenie detí je vlastne "humanitárne bombardovanie", liberálne médiá propagujú vojnu od rána do večera - a všetko len preto, že Clinton neudržal zapnuté gate a Albrightová túžila po krvi.

12. A takýchto vojnových zločincov potom ešte oslavujú po celom svete a naši provinční mafiáni ich s úsmevom objímajú... Len pripomínam, že strana tohto mafiána je súčasťou vlády Igora Matoviča a šíri tú najtrápnejšiu rusofóbiu.

13. Za nás v Smere môžem povedať len jedno: nikdy nezabudneme. Ja sám som o tom kedysi napísal aj pieseň - Vidovdan 1999. Bombardovanie Juhoslávie ma navždy zmenilo. "Bráň sa, vlčí rod, pamätaj na Vidovdan!"

14. Vždy budeme usilovať o mier a robiť všetko pre dobré priateľské vzťahy so slovanskými národmi - a vždy budeme bojovať s vojnovými štváčmi na Slovensku, ktorí dnes sedia aj v Matovičovej vláde.

15. Keď budete nabudúce od Korčoka či Naďa počúvať zase nejakú propagandu o NATO, spomeňte si na tie mŕtve deti v Juhoslávii... Na všetky obete amerických vojen... Nie, nezabudneme!

cz24.news/…remier-jan-carnogursky-dochadza-vlade-co-je-v-hre/

Ukrajina s USA chystá chemicko-biologickými zbraně proti RUSKU. Rusové nacházejí další a další chemické laboratoře, nervové plyny, podzemní laboratoře s obrovskými kotly na vaření bojových látek a směsí, obrovské zásoby drog pro vojáky, především amerických derivátů hyperfetaminolu, hyperaxu, pervitinu, prostě různé typy amerických a českých metamfetaminových drog, které Pentagon podával vojákům v Iráku a v Afghánistánu, aby nervově zvládali vraždění a zabíjení civilistů.
Metamfetamin způsobuje emoční necitlivost, naprostou lhostejnost, v důsledku chemického potlačení činnosti vyšších mentálních funkcí, ale na straně druhé posiluje tvorbu adrenalinu a testosteronu, což extrémně prodlužuje fyzický výkon. Ukrajinci tomto prostoru vyráběli i nervové bojové látky podle receptů z USA a z Velké Británie. A vyvíjeli i bojové viry a bakterie.
Američané se pokusí zinscenovat hromadný chemický či biologický útok, který bude spouštěcím mechanismem pro vyslání mírových vojsk na Ukrajinu
aeronet.news/…no-rusko-kyjev-jiz-nakoupil-pres-200-tisic-ampuli/

Volyňský masaker: Treba si pripomínať, dnes ešte viac ako holokaust to, čo napáchali predchodcovia …

Dostal rozum? Nie, on sa len bojí, aby tie zverstvá pod jeho vládou nevyšly najavo

E. Chmelár nešetril Zelenského a povedal čo si o ňom myslí - BEZLETOVÁ ZÓNA JE ŠIALENÝ NÁPAD !

Britský agent, který byl v popředí podvodu s chemickými útoky v Sýrii, se angažuje i na Ukrajině – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy

Víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie už začalo. Záchrana Prahy pred švédskym vojskom Marián…

Ježiš Kristus ťa miluje a má pre teba nádherný plán štastia

Víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie už začalo

O čem se mlčí – Vratislav Kalenda

Laboratóriá so smrteľnými vírusmi/biologickými zbraňami na UA, financované ministerstvom obrany USA

Výpověď uprchlice z Mariupolu

Eduard Chmelár šokuje o Zelenskom, z jeho slov behá mráz po chrbte: TOTO JE TOTÁLNE FALOŠNÝ OBRAZ

Mons. Carlo Maria: Prebuďte sa, milí Američania!
Ján Slovák
Janko333 and one more user link to this post
apredsasatoci
Obrana katolíckej Cirkvi O Putinovi sa nesmie hovoriť pravda?
Mira393
promiň ale se svými odpurci nevyjednává a nechává je zabíjet(jako správný politik), nevyjednává ale dává rozkazy, je to stejný hajzl jako západní cházka.
Myslím že je rozvedený....a má nebo měl nějakou přítelkyni...
apredsasatoci
Janko333
Čo je pravda? Pravda je taká že všetci sme hriešnici aj Ty aj Putin! Kto môže povedať o sebe že je lepší než iný? Boj sa, Putin môže byť u Boha milší než ty? Lebo máš viac hriechov ako vlasov na hlave! Ak niekto v tvojej prítomnosti ohovára, pochybuj a never hneď v také obviňovnie lebo to je vlastnosťou satana. Čo sa týka Putina Boh si pre svoj zámer používa kohokoľvek aj zblúdeného človeka.…More
Čo je pravda? Pravda je taká že všetci sme hriešnici aj Ty aj Putin! Kto môže povedať o sebe že je lepší než iný? Boj sa, Putin môže byť u Boha milší než ty? Lebo máš viac hriechov ako vlasov na hlave! Ak niekto v tvojej prítomnosti ohovára, pochybuj a never hneď v také obviňovnie lebo to je vlastnosťou satana. Čo sa týka Putina Boh si pre svoj zámer používa kohokoľvek aj zblúdeného človeka. Svätý František Saleský učiteľ Cirkvi hovorí: Jeden zlý skutok ešte neoprávňuje, aby sme niekoho usvedčili zo zlého návyku.
Nehovor teda o nikom, že je luhár, lebo ťa raz oklamal. Nemožno povedať, že svätý Peter je bohorúhač, lebo sa falošne zaprisahal. Ak chceme hovoriť o čnosti alebo necnosti, musíme mať istotu o dobrom alebo zlom zvyku.

Ba keď aj niekto žil dlhší čas v nejakej neresti, ešte vždy sa môžeme mýliť.

Šimon Malomocný pomenoval Magdalénu hriešnicou, lebo ešte nedávno takou bola. Predsa však nemal pravdu. V tej chvíli už nebola hriešnicou, ale svätou kajúcnicou, preto ju vzal Spasiteľ do ochrany. Kto môže s istotou povedať, že človek, ktorý ešte včera bol hriešnikom, je ním aj dnes, keď Božie milosrdenstvo je toľké, že stačí jediný okamih, aby milosť zaúčinkovala?

Včerajší deň nemá súdiť dnešný a dnešný včerajší. Posledný deň má právo, aby súdil všetky ostatné. Nemôžeme nikdy povedať, že niektorý človek je zlý, lebo nemusíme mať pravdu.

Ak už predsa o niekom musíme niečo povedať, môžeme najviac toľko, že to alebo ono zle urobil, že vtedy a vtedy zle žil, že nateraz zle žije, ale nie, že je zlý.

Nikdy nesmieme súdiť zo včerajška na dnešok, ani z dneška na včerajšok, ale už celkom nie z dneška na zajtrajšok.

Neuver hneď vymysleným hriechom blížneho, nevynášaj jeho tajné hriechy, ani nezveličuj jeho známe hriechy. Nepopieraj, ani zlomyseľné nezatajuj dobro iných, nezmenšuj dobro zlomyseľným výkladom. To všetko je dvojaký hriech, totiž lož a poškodenie blížneho. Boh to nenávidí. Pre takého ustanovil Boh meč.

Ak chceme dovoleným spôsobom karhať chyby iných, musíme zachovať niekoľko pravidiel.

Najprv musí byť pokarhanie na úžitok karhaného alebo poslucháčov. Ďalej musíme mať oprávnenie alebo povinnosť karhať.

Napokon pri každom karhaní musíme rozlišovať chybu ako takú a človeka, ktorý dotyčnú chybu vykonal, prípadne má.

Chybu treba karhať, ale toho, kto chybu urobil, treba šetriť.

O osobách s verejným zlým chýrom možno voľnejšie hovoriť, ale vždy v duchu opravdivej kresťanskej lásky, súcitne, nie pyšne alebo škodoradostne.

Posledné by bolo znakom nešľachetného srdca a nízkej povahy.

Výslovných popieračov Boha a nepriateľov Cirkvi treba odhaliť a dať poznať.

Dobre urobíme, keď upozorníme na vlka, čo sa vlúdil medzi ovce, keď ho pomôžeme zahnať a zneškodniť.

Ak niekto v tvojej prítomnosti ohovára, pochybuj a never hneď v také obviňovnie. Ak je to nie možné, usiluj sa aspoň ospravedlniť úmysel toho, o kom je reč.

Keby však ani to nebolo možné, obráť reč na iný predmet. Upozorni druhého, že ak niekto neupadol do hriechu, môže za to ďakovať milosti Božej a nie je to jeho zásluha.


Láskou a dobrotou zaúčinkuj na ohovárača, aby nadobudol lepšie presvedčenie, a ak vieš o ohováranej osobe niečo dobrého, nezabudni to pripomenúť.

FILOTEA SVATY FRANTISEK SALESKY

Putin bojuje proti tej istej globalistickej elite, ktorá nás všetkých drží ako rukojemníkov. Nie je to ukrajinský ľud, kto prenasleduje svojich ruských bratov, ale bábková vláda podporovaná neonacistickými vojenskými milíciami. Skorumpovaná vláda, po ktorej túži globalistická kabala, ktorá sa dnes ocitá s Ukrajinským prezidentom Zelenským závislým na kokaíne. Msgr. Carlo Maria ViganòArcibiskup Carlo Maria Vigano O ukrajinskej-kríze-arcibiskup carlo-maria-vigano
apredsasatoci
Blahoslaveni milujúci Pravdu!
To mi pripomenulo, ako jeden kňaz dával radu pre spovedajuceho sa.
Spovedajuci povedal knazovi: Pozri sa na seba!😂
Janko333
To hovoríš o sebe? Ten čo sa zle spovedal si bola ty. Ty nemiluješ pravdu ale seba. Osočuješ aj samého Boha. Budeme súdení dvakrát: na konci sveta pred všetkými ľuďmi a hneď, priamo po smrti. Tento sú sa bude konať pred Bohom ako aj pred anjelom strážcom, ktorý pripomenie naše skutky, i pred diablom, ktorý vyjaví naše hriechy.
Prečítaj si radšej poučku ako sa správne spovedať - Ako sa spovedaťMore
To hovoríš o sebe? Ten čo sa zle spovedal si bola ty. Ty nemiluješ pravdu ale seba. Osočuješ aj samého Boha. Budeme súdení dvakrát: na konci sveta pred všetkými ľuďmi a hneď, priamo po smrti. Tento sú sa bude konať pred Bohom ako aj pred anjelom strážcom, ktorý pripomenie naše skutky, i pred diablom, ktorý vyjaví naše hriechy.
Prečítaj si radšej poučku ako sa správne spovedať - Ako sa spovedať

SPOVED A HRIECH / SVATÝ VIANNEY
apredsasatoci
Nie. Sklamaný?
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
2317
Mária Janská
Imám z Británie: „Křesťané by měli mít oholené hlavy a měli by nosit obojky“ (video) – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy
Imám z Británie: „Křesťané by měli mít oholené hlavy a měli by nosit obojky“ (video)
Po nějaké době přináším dalšího imáma z dlouhého výčtu těch, kteří po celé Evropě káží nenávist k původním obyvatelům. A to vše se děje s podporou systému a bez nejmenších …More
Imám z Británie: „Křesťané by měli mít oholené hlavy a měli by nosit obojky“ (video) – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy

Imám z Británie: „Křesťané by měli mít oholené hlavy a měli by nosit obojky“ (video)

Po nějaké době přináším dalšího imáma z dlouhého výčtu těch, kteří po celé Evropě káží nenávist k původním obyvatelům. A to vše se děje s podporou systému a bez nejmenších zábran úřadů. Ve skutečnosti je to tak, že nenávist k bezvěrcům káže každý imám, ovšem ne všechny se podaří natočit tak, aby bylo možné předložit důkazy. Ovšem věřte, že podobná kázání se vedou ve všech mešitách…
Co budou muslimové dělat, až se stanou většinou?
„Britský“ imám Abu Waleed má jasné myšlenky: uvalit na křesťany ponižující zákony, aby je násilně konvertoval k islámu. Tak, jak se to dělo již v minulých staletích, kdy se invazemi a imigrací stali muslimové dominantními.

A brojil proti „rovnosti náboženství“, kterou samozřejmě nepovažuje za „halal“.
„Nevěřící by měli nosit červený obojek kolem krku na ulici a nosit dvě různé boty, mimo jiné, řekl. Tímto způsobem se každý bude chtít stát muslimem,“ vysvětlil Abu Waleed.
Níže jsou uvedeny výňatky z televizní konference:
Prorok řekl: „Nezdravte Židy a křesťany, dokud vás oni nepozdraví, a když někoho z nich potkáte na cestě, přinuťte je, aby šli na užší stranu.“
„Pokud muslim vyjde ven v den ‚Eid (pozn.: druhý nejvýznamnější muslimský svátek) a uvidí nevěřícího v krásných šatech, nevěřící si musí svléknout své oblečení a dát je muslimovi. Když nevěřící chodí po ulici, musí nosit červený obojek kolem krku, musí mít oholené čelo a musí nosit dvě různé boty. Nesmí chodit po chodníku. Musí chodit uprostřed ulice a musí jezdit na mule.“
„Je to jen pro dospělé, ne pro děti. Je pochopitelné, jak islám podnítí dítě, aby se stalo muslimem. Dítě, které vyrůstá ve stavu kacířství, by chtělo konvertovat k islámu. Proč? Dítě totiž chodí se svým otcem a říká: ‚Tati, proč máš oholené čelo?‘ “ – „Nevím, tito muslimové mě k tomu nutí“ – „Proč nemůžeme jezdit na koni jako muslimové? Proč jezdíš s nohama visícíma na boku osla? Čím to je, že pokaždé, když přijde muslim a požádá vás o oblečení, dáte mu je? Proč pokaždé, když vám řekne, abyste sesedli z osla, děláte to?“
Jak je vidět, celá řada ponížení směřuje k nucenému obrácení, zejména dětí.
Ale „britský“ imám pokračuje ve vysvětlování, co muslimové myslí „integrací“:
„Angličtí nevěřící mohou mít své vlastní kostely, ale nesmí jim být dovoleno zvonit na zvony.“
„A pokud muslim odchází z… řekněme například, že muslim byl na Edgware Road. Snědl nějaký pěkný steak. Chodí a masíruje si břicho a říká: „Ach, nechci dnes večer rozrušit svou ženu.“ Co udělá? Může zaklepat na dveře bezvěrce a říct: „Johne, pusť mě dovnitř, „Dobře, žádný problém,“ John se musí smířit s Abd Al-Ghafourem a hostit ho na noc. Abd Al-Ghafour, s velkým břichem, po výtečném kebabu – John musí otevřít a dovolit mu, aby k němu šel spát.“
„Myslíš, že by jeho žena za takových okolností dál žila s Johnem? Řekne si: Co je to za zneuctění, když žiji s Johnem, a Abd Al-Ghafour přichází každý pátek večer a spí v naší posteli? Protože Abd Al-Ghafour jde do Johnova domu a řekne: Johne, ty budeš spát na podlaze a já ve tvé posteli.“ Co se stane? Tracy si pomyslí: „Můj manžel má oholené čelo a podívej se na tohle..“
Pak se pouští do vzrušujícího „estetického“ pojednání:
„Co je nejzajímavější – nejsme gayové, ale jen říkám, kdo je lepší, muž s oholeným čelem, obojkem kolem krku a dvěma různě barevnými botami, nebo Emir Al-Khattab? Emír Al-Khattab, se kterým tu teď mluvíme, s tím krásným čečenským kloboukem a plnovousem… Má Korán, není boha kromě Alláha. Má velkou zbraň. Má pěknou maskovací bundu, pěkné boty a rukavice. I když mu chybí pár prstů, stále vypadá atraktivně. Co si myslíš, že Tracy udělá? John je problém. Prostě pustil emíra dovnitř a ztratil svou ženu. Proto nakonec budou všichni nuceni stát se muslimy. Tohle, drazí bratři, je Islámský stát…“
Hlavní cíl muslimů přicházejících do Evropy, pak najdete v závěrečných slovech imáma:
„Smyslem tohoto kázání je však ponížení křesťana, a to nikoli na dnešních islámských územích, ale v Evropě. A právě každodenním ponižováním jim chceme vnutit, jak se již stalo na křesťanském Blízkém východě, nucenou konverzi.“
Pro ty dementní jedince, kteří to ještě nepochopili: nejsou „spokojeni“ s tím, že jsou hosty, chtějí být pány.
2x video
Abu Waleed Explains How Muslims Should Humiliate Dhimmi

Ohod
apredsasatoci
Po ovocí ich poznáte!
Nie po recickach!
apredsasatoci
Mira393 Po ovocí ich poznáte!
Otakar Holzmann
„Ať žije Putin… Schvaluji akci proti tyranům na Ukrajině,“ napsal Bolek na po začátku ruské invaze na Ukrajinu. Před týdnem pak v rozhovoru pro Radiožurnál svůj postoj potvrzoval. „Ano, je to správné, naprosto správné,“ prohlásil. „Putina beru jako nejlepšího politika vůbec, který teď existuje, který to má v hlavě srovnané a ví, co dělá. Putin říkal ‚demilitarizace‘, to znamená odzbrojit …More
„Ať žije Putin… Schvaluji akci proti tyranům na Ukrajině,“ napsal Bolek na po začátku ruské invaze na Ukrajinu. Před týdnem pak v rozhovoru pro Radiožurnál svůj postoj potvrzoval. „Ano, je to správné, naprosto správné,“ prohlásil. „Putina beru jako nejlepšího politika vůbec, který teď existuje, který to má v hlavě srovnané a ví, co dělá. Putin říkal ‚demilitarizace‘, to znamená odzbrojit a zavřít. Nebo, co chcete s těma fašistama dělat?“
Otakar Holzmann shares this
125
Ať žije Putin, Bůh ho žehnej! Budete-li používat žehnání, udělá to divy
mariamilucka
Vám to nedopaluje, zabudli ste, kto vám už 2 roky obmedzuje a zabíja životy? Nie je vám zvláštne že celý svet sa postavil proti Putinovi? Sú to globalisti. Sankcie voči Rusku v súvislosti s Ukrajinou urobili globalisti? Očkovanie presadzujú gloabalisti. Keby bol Putin taký zlý boli by jedno s globalistami. Ak satan vyháňa satana, je vnútorne rozdelený - akože potom obstojí jeho kráľovstvoMore
Vám to nedopaluje, zabudli ste, kto vám už 2 roky obmedzuje a zabíja životy? Nie je vám zvláštne že celý svet sa postavil proti Putinovi? Sú to globalisti. Sankcie voči Rusku v súvislosti s Ukrajinou urobili globalisti? Očkovanie presadzujú gloabalisti. Keby bol Putin taký zlý boli by jedno s globalistami. Ak satan vyháňa satana, je vnútorne rozdelený - akože potom obstojí jeho kráľovstvo? Putin sa ku kresťanstvu podľa vlastných slov obrátil v polovici 90. rokov po vážnej dopravnej nehode jeho manželky. Za zmienku stojí aj príbeh o krížiku, ktorý mal nosiť na krku a ktorý mu ešte v mladosti podarovala jeho matka. Tento malý kríž prežil aj požiar na jeho súkromnej chate, čo Putin vnímal ako akési nadprirodzené znamenie. Putin s týmto príbehom pri návšteve USA urobil dojem aj na vtedajšieho amerického prezidenta Georga Busha.

Slová Putina -Môžeme vidieť ako množstvo euroatlantických krajín zavrhuje svoje kresťanské korene, vrátane kresťanských hodnôt, ktoré tvoria základ západnej civilizácie. Implementujú politiky, ktoré zrovnoprávňujú manželstvá rovnakého pohlavia s veľkými rodinami, vieru v Boha s vierou v Satana. diskutujú o registrácii politických strán, ktorých cieľom je propagácia pedofílie.

Putin navrhol uviesť Boha a manželstvo v ústave. Ruská federácia, zjednotená tisícročnou históriou, zachovávajúca pamiatku na predkov, ktorí nám odovzdali ideály a vieru v Boha. Putin: Okrem toho základný zákon objasní štatút manželstva. Navrhuje sa to v článku 72,"Ochrana rodiny, materstva, otcovstva a detstva; ochrana inštitútu manželstva ako zväzku muža a ženy.

Путин предложил упомянуть в Конституции Бога и брак "как союз мужчины и женщины" - BBC News Русская служба

Путин предложил упомянуть в Конституции Бога и брак "как союз мужчины и женщины" - BBC News Русская служба
Путин предложил упомянуть в Конституции Бога и брак "как союз мужчины и женщины" - BBC News Русская служба
Martina Bohumila Lutherová
Spravedlivě to vidíš. Pán Bůh ti žehnej.
mariamilucka
apredsasatoci
Rozdeluj a panuj!
Rusko a Ukrajina!
Očkovaní a Neockovani!.....
Sankciu proti Rusku nie sú proti Rusku, ale v skutočnosti proti obycajnemu človeku!
mariamilucka shares this
4400
Kto je Vladimír Putin? Putin chce tradičné manželstvo a Boha v ústave!
Martina Bohumila Lutherová
Ty si opravdu blbá.
Místo,aby ses radovala
s dobrého, hledáš zlo
v člověku
apredsasatociMore
Ty si opravdu blbá.
Místo,aby ses radovala
s dobrého, hledáš zlo
v člověku

apredsasatoci
apredsasatoci
Ospravedlňujem sa ti, že manžel Putinovej dcéry je syn bohatého Žida.
Taktiež prosím o odpustenie, že Putin je globalista.
Prepáč, že som ti zobrala ilúziu pre rozprávku menom Hrdina Putin! 🥱
dominikguzman
Aspoň vieme, že nás Putin vie rýchlo bezbolestne zlikvidovať. Ale to ostatné mu prajem.
MILOSLAV
Nemáte to co Putin říká o manželství,... bez těch lidí co do toho videa mluví?
MILOSLAV
Pokud by to bylo takhle jak se mluví o té "zázračné" zbrani, která má vyřadit zbraně nepřátel, tak by už byli Rusové i přes živé štíty dávno v Kyjevě.
Martina Bohumila Lutherová
Nemudruj pystoníku
ekans
pistolníku 😂 😂 😂 😂 😂
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Putinovi neverím ani slovo.
Trepifajksl
Vladimir Putin upravil svůj vlastní návrh zákona, aby změnil ústavu. Prezident navrhl přidat do základního zákona klauzuli o tom, že Rusko „uchovává památku předků, kteří předávali ideály a víru v Boha“, a také zafixovat status manželství jako svazku muže a ženy.
BBC : Путин предложил упомянуть в Конституции Бога и брак "как союз мужчины и женщины" - BBC …
More
Vladimir Putin upravil svůj vlastní návrh zákona, aby změnil ústavu. Prezident navrhl přidat do základního zákona klauzuli o tom, že Rusko „uchovává památku předků, kteří předávali ideály a víru v Boha“, a také zafixovat status manželství jako svazku muže a ženy.
BBC : Путин предложил упомянуть в Конституции Бога и брак "как союз мужчины и женщины" - BBC News Русская служба
Obrana katolíckej Cirkvi
Martin, čo si slepý? Očkovanie a čípovanie ide z Ameriky a nie z Ruska. Tak čo má spoločné Putin z USA? USA vytvára a podporuje vojny aj tú na Ukrajine. Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá a Putin k tej elite zloduchov určite nesadne. Poriadne si pozri svoje videa a nie ich na gloriu. TV len sekať.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Falošný trump a putin sú židia a falošný kresťania,ktorý chcú 3 chrám pre Antikrista a podporujú falošný Izrael,ktorý bol vytvorený sionistami a oni sa často modlili pri mure nárekov,ale slepo verte falošným "zachrancom". 😊
One more comment from Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Východ ešte doplnil by som Putin a pre západ biden alebo skôr toho kto za ním stojí a riadi ho lebo on ani nevie čo rozpráva a robí atď.
Ester J B H
Presne tak. Je ideálne pre elity ak človek chápe svet, ktorý je rozdelený na dobrý a zlý, na západný a východný. Posledný šéf KGB napísal knihu, vydanú posmrtne lebo sa bál, o tom, že nad USA aj Sovietskym zväzom bola jedna vláda a jedna skupina, ktorá riadila USA aj Sovietov. K tomu len dodal, že išlo o neskutočne zlých ľudí, pre ktorých genocída celého sveta je ničím. A dnes vidíme, že …More
Presne tak. Je ideálne pre elity ak človek chápe svet, ktorý je rozdelený na dobrý a zlý, na západný a východný. Posledný šéf KGB napísal knihu, vydanú posmrtne lebo sa bál, o tom, že nad USA aj Sovietskym zväzom bola jedna vláda a jedna skupina, ktorá riadila USA aj Sovietov. K tomu len dodal, že išlo o neskutočne zlých ľudí, pre ktorých genocída celého sveta je ničím. A dnes vidíme, že tento človek mal pravdu. Genocída cez covid a následné id čipy, to len zo šialenej hlavy mohlo vzísť... od niekoho ineho na glorii