Ivan Herda
Ivan Herda

Ne me demandez pas pourquoi j'ai fui ces liturgies modernes 😡

Ůcta a pokorne si uvedomenie majestátu ,čo je prislabé slovo na skutočnú prítomnosť Boha v Hostií vyzerá určite inak, dekadentná šialenosť a ponižovanie pravého Boha v monštrancií hanobiacimi pohybmi má pôvod v agiornamentu II.vtk, určite sa nájde dosť blbov ,čo budú oponovať tancom a bubníkmi za čias Dávida ,ale keby on poznal praktiky pred a po tridente, určite by zotrel každého tzv. tanečníka …More
Ůcta a pokorne si uvedomenie majestátu ,čo je prislabé slovo na skutočnú prítomnosť Boha v Hostií vyzerá určite inak, dekadentná šialenosť a ponižovanie pravého Boha v monštrancií hanobiacimi pohybmi má pôvod v agiornamentu II.vtk, určite sa nájde dosť blbov ,čo budú oponovať tancom a bubníkmi za čias Dávida ,ale keby on poznal praktiky pred a po tridente, určite by zotrel každého tzv. tanečníka a bubnikára.
Ivan Herda

R. Wilson, Dailyexpose.UK: KANADSKÝ GENERÁL T. CADIEU ZAJATÝ V MARIUPOLE MAL NA STAROSTI …

Dobrý kanadský žartík, že 21.apríla odíde do dôchodku a hneď v máji ho zatknú v azovstale, kde riadi podzemné labortoria a tá objektívna a jasná snaha ministerstva ,či armády Kanady ,čo potvrdzuje ruskú informáciu ,že je to dôchodca, je obdivuhodná na severoamerické pomery,teda on je jeden z tích ubožiakov civilistov ohrozovaný rusmi, teda takémuto vtipu neuverí nikto,dokonca ani Matovič,a ten …More
Dobrý kanadský žartík, že 21.apríla odíde do dôchodku a hneď v máji ho zatknú v azovstale, kde riadi podzemné labortoria a tá objektívna a jasná snaha ministerstva ,či armády Kanady ,čo potvrdzuje ruskú informáciu ,že je to dôchodca, je obdivuhodná na severoamerické pomery,teda on je jeden z tích ubožiakov civilistov ohrozovaný rusmi, teda takémuto vtipu neuverí nikto,dokonca ani Matovič,a ten vtipom rozumie,veď z celého národa si urobil vtip a zábavu cez tzv.pandemiu.
Ivan Herda

Militanti z Azovstalu prešli do palebných pozícií. Po evakuácii civilistov už ich nechránia žiadne …

Taká myšlienka, prečo ženy a deti utekajú do závodu,obr-fabriky, kde nie je žrádlo, len kopa po zuby ozbrojených hrdlorezov?
Ivan Herda

Po šokujúcich slovách pápeža strčil Heger hlavu do piesku! A Čaputová? Zaryto mlčí

No takto, tvrdšie, ste vy vôbec normálni , ak si žiadate komentár od posledných v rade predajných,dočasne užitočných, hlupákov na vyjadrenie sa svetovej osobnosti kalibru číslo jedna?
Čo povedal, to povedal, povedal to tak jasne ,že i podpriemerne vzdelaný človek tomu jasne rozumie, vy vraj vzdelaní ,ak sa to dá tak nazvať , v žurnalistike, potrebujete vysvetlenie od núl s mínusovým znamienkom? …More
No takto, tvrdšie, ste vy vôbec normálni , ak si žiadate komentár od posledných v rade predajných,dočasne užitočných, hlupákov na vyjadrenie sa svetovej osobnosti kalibru číslo jedna?
Čo povedal, to povedal, povedal to tak jasne ,že i podpriemerne vzdelaný človek tomu jasne rozumie, vy vraj vzdelaní ,ak sa to dá tak nazvať , v žurnalistike, potrebujete vysvetlenie od núl s mínusovým znamienkom? Lepšie by bolo, ako žurnalisti ,šírte pravdivú informáciu ,čo povedal pápež, čo je nakoniec vaša práca a kašlite na dráždenie zaplatených idiotov bez vlastného svedomia a názoru, stačí ,keď sú v rtvs ,nemusíte aj vy tú čiernu dieru ešte viac zväčšovať.
Ivan Herda

V Opave sa prepisovali dejiny. Podľa vedenia mesto neoslobodila červená, či sovietska armáda!

Tak ak ich ,teda nás, oslobodila ukrajinská armáda v rámci sovietskej , tak treba pripomenúť ,že v 68 nás tiež napadla a okupovala ukrajinská armáda v rámci sovietskej, nie?
Ivan Herda

Poslanec NRSR G. Gyimesi: Ministerstvo zdravotníctva sa muselo zblázniť..

Ironia,: ako v evanjeliu, pravá ruka nevie čo robí ľavá ?, diabol sa vyháňa diablom? Normálny človek a veriaci má iné inštrukcie.
Ivan Herda

Výbušný rozhovor Sergeje Lavrova na italské televizi o židovském původu Vůdce III. Říše

Takýto kaliber zorientovanosti, informácií a inteligencie sa dá v dnešnom svete počuť len veľm výnimočne.
Ivan Herda

Komentár Romana Michelka k zadržaniu Kaliňáka, Fica a Paru

Tak treba tomu Ficovi ,konečne ,zosnoval zločineckú skupinu a svojím vzdaním sa postu premiera jej dopomohol dokonca k vládnutiu a dnes nám "vládnu", miesto vyšetrovania a väzby by som mu uložil nútené práce na odstránení tejto súčasnej vládnej ,zločineckej skupiny a nápravu zruinovaneho hospodárstva a povesti Slovenska ako pred zahraničím, tak pred vlastnými občanmi, nech maká ,keď nevie kedy …More
Tak treba tomu Ficovi ,konečne ,zosnoval zločineckú skupinu a svojím vzdaním sa postu premiera jej dopomohol dokonca k vládnutiu a dnes nám "vládnu", miesto vyšetrovania a väzby by som mu uložil nútené práce na odstránení tejto súčasnej vládnej ,zločineckej skupiny a nápravu zruinovaneho hospodárstva a povesti Slovenska ako pred zahraničím, tak pred vlastnými občanmi, nech maká ,keď nevie kedy sa má vzdať a napomáha zločincom !
Ivan Herda

Dni Veľkej noci po novom

Čo tak nazvať to : Druhý pondelok po palmovej nedeli?
Ivan Herda

Covid teror v Šanghaji

Jeden kalašnikov ,následná zmena farby kombinéz ,ale toto potrebujú a provokujú tie tzv.ludské jelity? Všeličo sa môže ,ale ponižovať a urážať človeka na úroveň podzvieraťa ,to nikdy v historií nevyšlo a ani nevyjde, na každú zbraň sa nájde protizbraň, proti ludskému mozgu sa nedá bojovať,lebo boj je fyzická vec a mozok je nad tým ,je aj metafyzický,preto nakoniec vždy zvíťazí,stojí to síce …More
Jeden kalašnikov ,následná zmena farby kombinéz ,ale toto potrebujú a provokujú tie tzv.ludské jelity? Všeličo sa môže ,ale ponižovať a urážať človeka na úroveň podzvieraťa ,to nikdy v historií nevyšlo a ani nevyjde, na každú zbraň sa nájde protizbraň, proti ludskému mozgu sa nedá bojovať,lebo boj je fyzická vec a mozok je nad tým ,je aj metafyzický,preto nakoniec vždy zvíťazí,stojí to síce obete ,ale načo vy somári svetovládni? Veď tie obete budete aj vy.
Ivan Herda

NASA spatřila masivní kometu mířící k Zemi | AC24.cz

Len tak na odlahčenie ,voľakedy my starší sme používali výraz : Radio Jerevan zahlásilo...dnes sa to zmenilo na :americkí vedci oznámili...
Ivan Herda

Prečo by sa katolíci mali vyhýbať šibačke? - sedevacantista - Blog - Pravda

A čo je to povinné? Hlupák generalizuje hlupákov čo sa nevedia chovať v rámci slušnosti a potom nanucuje vzdať sa pekných zvykov stretávania,slušnej zábavy pri vhodnej príležitosti.
Sme dlhodobe chorá civilizácia, vo všetkom platí ,že kvôli pár blbcom ,čo niečo zneužívajú sa to zakáže celej slušnej spoločnosti, napríklad kontroly na letisku,všetky sú robené ako pre kontrolu teroristov a čo …More
A čo je to povinné? Hlupák generalizuje hlupákov čo sa nevedia chovať v rámci slušnosti a potom nanucuje vzdať sa pekných zvykov stretávania,slušnej zábavy pri vhodnej príležitosti.
Sme dlhodobe chorá civilizácia, vo všetkom platí ,že kvôli pár blbcom ,čo niečo zneužívajú sa to zakáže celej slušnej spoločnosti, napríklad kontroly na letisku,všetky sú robené ako pre kontrolu teroristov a čo všetci sme teroristi? A trpieť to musíme,podobne čo všetci chodia polievať nasilu ako debili? A nám ostatným bude niekto vnucovať ,že sa to nemá robiť.
Väčšina národa to dodržiava a prežíva stáročia a zrazu príde nadnárodný, cenný mysliteľ a objaví ako jediný hlboký nezmysel v tom ,v čom miliony zmysel vidia už stáročia , už matematika nie je na jeho strane a kto popiera matematiku,ťažko od neho čakať trivialnu logiku a ako nazvať myslitela čo nemá logiku inak ako blbec?
A ak sa niekomu nepáči polievanie vodou, nech sa dá obliať kovid vakcínou a ide na relax pobyt na nejaký hotel, však to je dnes "in",
alebo nech dá tým ostatným pokoj.
Ivan Herda

NASA spatřila masivní kometu mířící k Zemi | AC24.cz

Kometa je nič, je to blbý, bez rozumu, šuter ,ktorý lieta vesmírom presne podľa božej vôle, ďaleko viac nás ohrozujú na životoch tie kométy a "hviezdy" ľudstva ,čo sa hrajú až na koniec si myslia ,že sú bohom a preto nás musia ovládať a my nuly plniť ich vôľu.
Ivan Herda

Na Slovensku rastie povedomie, že krízu na Ukrajine vyvolal Západ

No však sa dá len obdivovať to percento,pretože na takéto vyjadrenie dnes treba mať maximálnu odvahu,hrdosť na svedomie, lebo tá sloboda po prejave názoru už dávno nie je to čo bývalo.
Ivan Herda

Dorota Nvotová diskutovala na RTVS o fatimských zjaveniach. Komu sa toto zdá byť normálne?

Veľmi múdra a správna pripomienka, sväté veci a psy,perly a svine, sú dosť silné arumenty a poučenia a mali by ich rešpektovať najmä tí ,čo nás o tom učia.
Ivan Herda

Dorota Nvotová diskutovala na RTVS o fatimských zjaveniach. Komu sa toto zdá byť normálne?

Debilita a duševne choroby na nesprávnom mieste sú dnes v kurze, kde to začína? Tak čo sa potom čudovať pri takej spodine ako "redaktori" vraj vo verejno-právnej televízií, základné otázky z obyčajných detektívok:kto to platí? a komu to prospieva? dávajú súdnemu človekovi odpoveď, debilovi nie ,tomu stačí ,že je v kurze.
Ivan Herda

Robí si Mikas z biskupov a z Cirkvi dobrý deň?

Jeden svojprávny biskup, exkomunikácia a interdikt kde sa len pohne a je po probléme.
Ivan Herda

Videl niekto nový Ruský chrám, ozbrojených síl? Neuveríte čo zdobí tento chrám! Bože odpusť!

Neboj ,sme pripravení ,žijeme v eu a hororovejšie cvičenie na totalitu asi už ani neexistuje.My ,čo sme zažili aj predcvičenia za socíku to vieme posúdiť.
Ivan Herda

Video z náletov ukrajinských ozbrojených síl na ropný sklad v Belgorode

Čo tí rusi tam robia ,keď majú pod leteckou kontrolou celú ukrajinu ?