Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Pavol IV
Pavol IV

Harabin vyžaduje svoje uctievanie. Šikanuje novinára

apedsasatoci To je urcite Pravda, ze v tej mojej mozaike mam trhliny. Keby som nemal, bol by som dokonaly a to byt nemozem, pretoze dokonaly je jedine BOH. Ale od mometu, kedy mi dal Boh milost a ja som zacal milovat Jezisa, ako jedinu cestu, pravdu a zivot, snazim sa ku vsetkemu pristupovat v zmysle prikazu: ale všetko skúmajte; dobrého sa držte! Vies, niekoho sudit na zaklade lzivych clankov…More
apedsasatoci To je urcite Pravda, ze v tej mojej mozaike mam trhliny. Keby som nemal, bol by som dokonaly a to byt nemozem, pretoze dokonaly je jedine BOH. Ale od mometu, kedy mi dal Boh milost a ja som zacal milovat Jezisa, ako jedinu cestu, pravdu a zivot, snazim sa ku vsetkemu pristupovat v zmysle prikazu: ale všetko skúmajte; dobrého sa držte! Vies, niekoho sudit na zaklade lzivych clankov, je velmi odvazne. Pretoze aj to je napisane: Lebo akým súdom súdite, takým budete súdení. A akou mierou meriate, takou vám bude namerané.
Pavol IV

Harabin vyžaduje svoje uctievanie. Šikanuje novinára

apredsasatoci Vcera som cital tu na Glorii velmi poucnu alegoriu o pravde a lzi, velmi sa mi paci pointa, pretoze vystihuje presne, ako to v tomto svete chodi. Ano, ked si loz oblecie pravdine saty, takmer kazdy jej uveri. Pravda si vsak saty lzi nemoze obliect a preto ostane hola a kazdy sa jej strani.
Mozes mi prosim uviezt zdroj, v ktorom sa tvrdi, ze Harabin je clenom Bnai Brit???
Pavol IV

Harabin vyžaduje svoje uctievanie. Šikanuje novinára

apredsasatoci Neber to ako utok na teba, alebo tvoje presvedcenie, ale musim ti nieco ozrejmit. Neviem z akych zdrojov cerpas a overujes svoje informacie, ale takzvany nahubkovy zakon naozaj nie je Harabinov, ale Dankov. Mala si asi na mysli protiextremisticky zakon. Štefan Harabin vo funkcii podpredsedu vlády a ministra spravodlivosti v decembri 2008 predložil do Národnej rady SR novelu Trestné…More
apredsasatoci Neber to ako utok na teba, alebo tvoje presvedcenie, ale musim ti nieco ozrejmit. Neviem z akych zdrojov cerpas a overujes svoje informacie, ale takzvany nahubkovy zakon naozaj nie je Harabinov, ale Dankov. Mala si asi na mysli protiextremisticky zakon. Štefan Harabin vo funkcii podpredsedu vlády a ministra spravodlivosti v decembri 2008 predložil do Národnej rady SR novelu Trestného zákona zameranú na boj proti extrémizmu. Bola schválená ako zákon č. 257/2009 Z. z. s účinnosťou od 1. septembra 2009.

Na jej základe došlo k týmto dôležitým zmenám:

prvýkrát sa do slovenského právneho poriadku zaviedli trestné činy extrémizmu,
zaviedol sa pojem extrémistického materiálu s tým, že odvtedy je trestné jeho vyrábanie, rozširovanie a tiež prechovávanie (www.slov-lex.sk/…/20180701.htmlwww.slov-lex.sk/…/20180701.html).
V auguste 2016 predložila vtedajšia podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská do parlamentu vládny návrh zákona, ktorý novelizoval aj ustanovenia Trestného zákona a Trestného poriadku a sprísnil boj proti extrémizmu. Zákon bol schválený a pod číslom 316/2016 Z. z. nadobudol účinnosť 1. januára 2017.

Ak povazujes za Pravdu to, ze si moze kazdy dovolit na kazdeho to, o com je presvedceny, ze je spravne, potom, mas naozaj= vymalovane
Pavol IV

Harabin vyžaduje svoje uctievanie. Šikanuje novinára

apredsasatoci Suhlasim s tebou, ze Harabin nezije v realite, v realite,kde su zakony iba zdrapom papiera pre mocnych a bohatych a platia iba vo vztahu k tym slabym.
Dokonca suhlasim aj s Coburgom aj tebou v tom, ze ulohou Harabina je skodit! Ale tym, kto zakony nedodrziava, preto na neho utocia z celeho pol. spektra. Nechcem ho ani zastavat, ani obhajovat, ja sa o "huncutstvo mocnych" vela …More
apredsasatoci Suhlasim s tebou, ze Harabin nezije v realite, v realite,kde su zakony iba zdrapom papiera pre mocnych a bohatych a platia iba vo vztahu k tym slabym.
Dokonca suhlasim aj s Coburgom aj tebou v tom, ze ulohou Harabina je skodit! Ale tym, kto zakony nedodrziava, preto na neho utocia z celeho pol. spektra. Nechcem ho ani zastavat, ani obhajovat, ja sa o "huncutstvo mocnych" vela nezaujimam. Ale povinnostou krestana je hajit pravdu. A kto je bez viny, nech prvy hodi kamenom.

včera
Pavol IV

Prijímanie akcelerácie od Boha (Banská Bystrica)

Ludia, co sa cudujete? Aky je rozdiel medzi tymito radujucimi sa, oklamanymi diablom a medzi mlciacimi a suhlasiacimi s ohavnostou, ktora sa odohrala vo Vatikane????
Pavol IV

Harabin vyžaduje svoje uctievanie. Šikanuje novinára

matej87 Mily Matej, neber to v zlom, ale cim sa Harabin vyhlasil za sveteho? A cim sikanuje novinara? Nie som zastancom ziadneho politika, aby si si nemyslel, ze tu chcem zastavat Harabina, iba ta chcem upozornit , ze aj porusenie 8. Bozieho prikazania je smrtelny hriech. Slava Jezisovi!!!

Nové Svetové Náboženstvo

Petrvs Romanvs Fidelis _ Co ine sa k tomu moze dodat iba AMEN !!!!

Antipapa Bergoglio

Peter(skala) A mohol by si mi prosim ta povedat z akeho kontextu??

Antipapa Bergoglio

Peter(skala) Petko, iste mi das za pravdu, ze papez Frantisek, pri jednom rozhovore na palube lietadla povedal spravne, ze kto je on, aby sudil homosexualov. Ano v tom ma pravdu, pretoze sud a pomsta patri iba Bohu. Ale akosi zabudol napomenut a vyzvat k pokaniu vsetkych homosexualov!!!!! Lebo to je jeho povinnost!

Antipapa Bergoglio

Peter(skala) Petko, dam ti zopar kacirskych otazok: Moze byt Boh diablom? A moze byt diabol Bohom????? A teraz si to podme trocha rozviest. V kontexte celeho Sveteho Pisma Sa neveriacim mozu javit ako celkom pravdepodobne a spravne. Zoberme si Abrahama, Mojzisa, Joba atd... vsetkym je predsa zname ako sa k nim Boh zachoval: Abrahamovi prikazal zabit syna, Mijzisa nechal bludit 40 rokov pustou a …More
Peter(skala) Petko, dam ti zopar kacirskych otazok: Moze byt Boh diablom? A moze byt diabol Bohom????? A teraz si to podme trocha rozviest. V kontexte celeho Sveteho Pisma Sa neveriacim mozu javit ako celkom pravdepodobne a spravne. Zoberme si Abrahama, Mojzisa, Joba atd... vsetkym je predsa zname ako sa k nim Boh zachoval: Abrahamovi prikazal zabit syna, Mijzisa nechal bludit 40 rokov pustou a nakoniec mu nedovolil vstupit do zeme zaslubenej, Joba pripravil o vsetko....atd..atd...Takto to mozu chapat ateisti a dokonca aj niektori malovarni. Skutocnost je vsak diametralne odlisna. Tymto Boh skusal pevnost a oddanost ich viery. A tak isto kona aj vo vztahu ku kazdemu z nas! Kladie pred nas rozne skusky, ci uz vo forme ucitelov,ktori hlasaju ine evanielium, (napr 2VK, a vsetci pokoncilovi papezi), alebo roznych vizionarov, ktori tvrdia ze im to diktuje sam Jezis. A ludia im to vsetko veria, jeni tomu ,ini tomu a pritom zabudaju na varovanie Jezisa a Apstolov, ktori nas naliehavo varuju pred falosnymi prorokmi,ktori sa v poslednych casoch budu snazit pripravit o spasu cim viac ludi. Ludia zacali verit viac ludom, ako Bohu a Pismu!!!
A teraz ako sa moze stat diabol Bohom???? Velmi jednoducho. Ani si to totiz neuvedomujeme, ale stava sa nim pre kazdeho,kto uveri jeho lzi!!!! Ci nieje loz to, ze mame spolocneho Boha s muslimami a zidami? ci nie je loz to, ze moze byt spaseny kazdy clovek, ktori veri v hociake nabozenstvo a neuveri v Krista?? Ci nie je loz to, ze vsetky nabozenstva su si rovne???? Ci nie je loz to, ze rozni vizionari hovoria raz to raz zase ine???? A takto mozem pokracovat do rana.... Ludia prestali verit Pismu svatemu!!!!!!
Pavol IV

Tlačte na vašeho kněze, aby přestal jmenovat heretika a apostatu Bergoglia zvaný František při mši!

Peter skala -sam tym nezmyslom,ktore tu dookola tocis, neveris!!!
Pavol IV

Matka Vsetkych narodov

Peter (skala) - Urcite su pod ochranou Ducha Sveteho, ktory ich chrani pred bludmi,ktore tu ty hovoris a obhajujes.
Pavol IV

Umlčať Otca národa Vdp. M. Kuffu si nedáme. Príďme to povedať arcibiskupovi na Devín 23. novembra …

apredsasatoci - Prepac, ale mylis sa, Pan Jezis to nepovedal farizejom, ale zidom, ktori v neho uverili, ale jeho Slovo sa v nich neujima!!!! (Jn8:36) Ale hovori to aj vsetkym nam.
Pavol IV

Matka Vsetkych narodov

Peter(skala) - Petko, veris ty vlastne tomu,ze: 16 Kto uverí a dá sa pokrstiť, bude spasený. Kto však neuverí, bude odsúdený. Mk:16 ?????
Podla toho co tu pises a obhajujes, sa mi vidi, ze na teba sa viac hodi:
11 Preto Boh na nich zosiela moc bludu, aby uverili lži 2Tes:2.
Pavol IV

Nemecká diecéza: Jatočné telo zvieraťa na kríži je „umenie“

zaba Ještě nás Kalistratos, PetrSkala, Paxus, František.... nevraždí, V tom mas sice pravdu, ale oni vrazdia a prekrucaju Slovo a Pravdu a to je daleko zavaznejsie!!!!! V 2.Kor. 6: 14-18. su dane jasne instrukcie, ako sa ma zachovat ten, kto je verny Jezisovi a jeho slovu. Nemame sa strachovat, kam a za kym pojdeme. Slova Hospodina su jasne: 4 Dám im pastierov, ktorí ich budú pásť, nebudú sa …More
zaba Ještě nás Kalistratos, PetrSkala, Paxus, František.... nevraždí, V tom mas sice pravdu, ale oni vrazdia a prekrucaju Slovo a Pravdu a to je daleko zavaznejsie!!!!! V 2.Kor. 6: 14-18. su dane jasne instrukcie, ako sa ma zachovat ten, kto je verny Jezisovi a jeho slovu. Nemame sa strachovat, kam a za kym pojdeme. Slova Hospodina su jasne: 4 Dám im pastierov, ktorí ich budú pásť, nebudú sa viac obávať alebo strachovať a nebude z nich chýbať,“ znie výrok Hospodina. Jer.23. Netreba nic viac, len verit jeho slovu.

Nepribližuj sa diablovi, hoci je na reťazi, varoval pápež

Paxus Ja verím slovám Písma: 13 Veď všetci Proroci i Zákon prorokovali až po Jána. Mt:11 A všetko, čo sa bude diať, ako a čo máme konať, aby sme mali život večný, to nám zjavil sám Spasiteľ. A čo sa týka írskej vizionárky jej podobných, ti môžem odpovedať opäť iba slovami Písma: 3 Keď sedel na Olivovom vrchu a boli sami, pristúpili k nemu jeho učeníci a spýtali sa ho: „Povedz nám, kedy sa to …More
Paxus Ja verím slovám Písma: 13 Veď všetci Proroci i Zákon prorokovali až po Jána. Mt:11 A všetko, čo sa bude diať, ako a čo máme konať, aby sme mali život večný, to nám zjavil sám Spasiteľ. A čo sa týka írskej vizionárky jej podobných, ti môžem odpovedať opäť iba slovami Písma: 3 Keď sedel na Olivovom vrchu a boli sami, pristúpili k nemu jeho učeníci a spýtali sa ho: „Povedz nám, kedy sa to stane a čo bude znamením tvojho príchodu a konca sveta.“ 4 Ježiš im odpovedal: „Dajte si pozor, aby vás nikto nezviedol. 5 Lebo mnohí prídu v mojom mene a povedia: ‚Ja som Kristus!‘ A mnohých zvedú. 6 Budete počuť správy o vojnách a chýry o bojoch. Dajte pozor, aby ste sa neľakali. Lebo sa to musí stať, ale to ešte nie je koniec. 7 Lebo povstane národ proti národu a kráľovstvo proti kráľovstvu, miestami bude hlad a zemetrasenia. 8 Ale to všetko je začiatok útrap. 9 Potom vás vystavia súženiu, budú vás zabíjať a všetky národy vás budú nenávidieť pre moje meno. 10 Vtedy sa mnohí pohoršia, budú sa navzájom udávať a nenávidieť. 11 Povstane aj mnoho falošných prorokov a zvedú mnohých. 12 A pretože sa rozmnoží neprávosť, v mnohých vychladne láska. 13 Kto však vytrvá až do konca, bude spasený. 14 A toto evanjelium o kráľovstve sa bude hlásať po celom svete na svedectvo všetkým národom. A potom príde koniec. 15 Keď teda uvidíte ohavnosť spustošenia, o ktorej bolo povedané ústami proroka Daniela, stáť na svätom mieste — kto číta, nech rozumie — Mt:24 Neboli sme náhodou nedávno svedkami niečoho podobného vo Vatikáne ?

PROROCKÝ HLAS SE NAPLNIL,PLNÍ I BEZEZBYTKU NAPLNÍ

A ak to nebude ani MARIA VIGANO bude to napr. METODEJ?????

Nepribližuj sa diablovi, hoci je na reťazi, varoval pápež

In nomine Jesus Máme mariánskeho a eucharistického pápeža.... mohol by si mi prosím ťa vysvetliť, prečo si tento eucharistický pápež nikdy pred eucharistiou nepokľakne????
O tom, že má zdravotné problémy mi písať nemusíš, pretože ho všetci videli ako si dokáže kľaknúť pred moslimami,transsexuálmi atď. a bozkávať im nohy.

Nepribližuj sa diablovi, hoci je na reťazi, varoval pápež

kallistratos 19 Veď je napísané: Zmarím múdrosť múdrych a rozumnosť rozumných zničím. 20 Kde je múdry? Kde zákonník? Kde rečník tohto veku? Neobrátil azda Boh múdrosť tohto sveta na bláznovstvo? 1:Kor. Tvoje príspevky sú síce na prvý pohľad filozoficky na výške, ale výpovedná hodnota je nulová. 37 Vaša reč nech je: ‚Áno — áno, nie — nie.‘ Čo je navyše, pochádza od zlého.Mt:5

"Pachamama" tehotná s Antikristom?

Kallistratos Apage satanas.... to je jediné,čo ti môžem na tvoje nezmyselné, nič nehovoriace a metúce žvásty napísať.... čiň pokánie a budeš spasený!