m.rekinek
33K

Naukowcy znaleźli dziesiątki peptydów jadowych w próbkach osocza krwi i kału od pacjentów z COVID-19

Europejscy naukowcy potwierdzili , że osocze, mocz i kał osób, które uzyskały „pozytywny” wynik testu na obecność koronawirusa z Wuhan (Covid-19), zawierają „peptydy podobne do toksyn”, które są „…More
Europejscy naukowcy potwierdzili , że osocze, mocz i kał osób, które uzyskały „pozytywny” wynik testu na obecność koronawirusa z Wuhan (Covid-19), zawierają „peptydy podobne do toksyn”, które są „prawie identyczne” z tymi znalezionymi u węży i inny jad zwierzęcy.
Próbki każdego z tych płynów pobrano od tak zwanych „pacjentów covid” i zbadano pod kątem składu. Deklarowanym celem badań było zidentyfikowanie mechanizmu infekcji wirusem chińskim, który nadal jest w dużej mierze tajemnicą.
W testach osocza naukowcy zastosowali procedurę precypitacji białek w celu usunięcia białek o wysokiej masie cząsteczkowej, jednocześnie skutecznie rozpuszczając frakcję peptydową. W przypadku kału i moczu zastosowali metodę bezpośredniej solubilizacji peptydów.
Po zbadaniu próbki ustalono, że zawierają różne poziomy składników jadu, takich jak konotoksyny, fosfolipazy, fosfodiesterazy, proteinazy cynkowo-metaliczne i bradykininy.
„Obecność peptydów podobnych do toksyn może potencjalnie być powiązana z …More
Neo Kowalski
Żmijowe Plemię cały czas zatruwa naszą wodę wodociągową dlatego chorujemy. Ciężkie choroby nie są spowodowane Zbowidem-19.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Plemię żmijowe truje nas swoim jadem !!!!