17:17
Janko333
223935.6K
Démoni pracujú na plné obrátky - lebo majú málo času. Najhoršia zo siedmich vakcín bude tá siedma. obnova pôvodného stavu ľudskej DNA, nebude viac možná. Účelom 7 vakcín bude postupne oslabiť a …More
Démoni pracujú na plné obrátky - lebo majú málo času. Najhoršia zo siedmich vakcín bude tá siedma. obnova pôvodného stavu ľudskej DNA, nebude viac možná. Účelom 7 vakcín bude postupne oslabiť a zničiť pôvodného človeka skrz vyradenie 7 darov Ducha Svätého. A tí ktorí obdržali satanskú pečať budú v zajatí diabla celý život. (Ale nad všetkým je Boh a Boh má východisko z akejkoľvek situácie)
Náš nezmieriteľný boj s Antikristom a jeho služobníkmi len rastie. Diabol sa už neskrýva, ale koná priamo a otvorene prostredníctvom svojich sluhov. Potrebujeme sviatosti a modlitbu ruženca, aby sme sa ochránili pred týmito pekelnými silami. Pán nás nikdy neopustí. V každom okamihu nášho života sme pod Jeho ochranou. Bez Jeho vôle nám nespadne ani vlas z hlavy. Božie kráľovstvo príde! Nič a nikto to nemôže zastaviť! Ježišu, verím ti! Nech príde tvoje kráľovstvo. Nech sa Tvoja svätá vôľa stane na zemi tak ako v nebi. “
To sú slová, aby sme mali vždy na mysli, srdci a perách.

☦ Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú…

Vysoce proočkovaný Nový Zéland nyní vykazuje 7x vyšší nemocnost respiračními chorobami než v roce 2019 (video) - Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa

☦ Proti očkovaniu sú vážne svetové kapacity z oblasti medicíny - Dr. Viliam Fischer

Testy jsou nástrojem šíření strachu ve společnosti – MUDr. Hana Zelená, Ph.D. (20. 3. 2021)

☦ Známy americký exorcista: Satanova doba sa kráti!

☦ Svätá Panna Mária 💖 najľahšia, najkratšia, najistejšia a najdokonalejšia cesta k Ježišovi. M. Tressa

☦ Video: Rozhovor s otcom Elpidiosom Vagianakisom o značke Antikrista

☦ Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Boh…

☦ Ako satan kradne čas na Boha - klamstvá satana v živote človeka - o. Mikuláš Tressa.

Medicína v rukách vrahov - vakcíny sa stali zbraňami - facebook.com/…e…

Vakcíny z potratených detí - Dr. René Balák PhD je expertom na bioetic…

Testy jsou nástrojem šíření strachu ve společnosti – MUDr. Hana Zelená, Ph.D. (20. 3. 2021)

Prišla som, aby ste zmenili svoj život. Chcem, aby bol každý z vás šťa…

Božia Cirkev má silný protijed – chrániť sa hriechu, modlitba, spoveď a sv. príjimanie. Ďalší protijed je svätý kríž, znamenie sv. kríža je veľkým postrachom pre démonov. Tieto prostriedky nedovoľujú satanovi uskutočniť svoje plány.

Brazilský novinář náhle zkolaboval v přímém přenosu | AC24.cz

Existuje veľa príbehov svätých, u ktorých Svätý Kríž zrušil silu jedu. Kedykoľvek urobili znamenie Kríža, stratil jed svoj účinok. Nesmieme zabudnúť na dennú modlitbu sv. ruženca, lebo Panna Máriu je po Bohu najmocnejšia.

Celá Božia cirkev, nebude premožená bránami pekla až do slávneho druhého príchodu nášho Pána Ježiša Krista.. Boh a Najčistejšia Matka Božia sú s nami, všetky sväté nebeské anjelské zástupy a všetci svätí Boží sú s nami! Kráľ prichádza!

Diabol sa nebojí vzbury, bojí sa modlitby, pôstu a obety. Odpor áno, ale duchovný, bez násilia a s ružencom v rukách. Ako dopadla francúzska revolúcia? mnohí otcovia revolúcie posielali nepriateľov i nevinných pod gilotinu a sami nakoniec skončili pod gilotinou. „Revolúcia požiera svoje deti. Ježišové slová, kto mečom zabíja, mečom zahynie! Účinnejšie než strategické plánovanie sú pôst a obety. Mocnejšia ako vojenská sila je tichá moc národa, ktorý bdie v modlitbe. Víťazstvo kresťanských vojsk v bitke pri Viedni. Proti tureckému vojsku so 160 000 mužmi stálo iba 12 000 kresťanských vojakov. Bolo nemožné poraziť viac ako 10-násobnú presilu! V tejto veľkej núdzi vyzval cisár k 40-hodinovej modlitbe adorácii a ruženca, ktorá sa mala konať vo všetkých kostoloch, a oni aj boj vyhrali. Panna Mária povedala, pre záchranu sveta Pán Boh chce zaviesť vo svete úctu k môjmu nepoškvrnenému srdcu. Ak budú zachovávať to, čo im poviem, mnohé duše sa zachránia a dosiahnu pokoj. Napokon však moje nepoškvrnené srdce zvíťazí. Historické víťazstvá Panny Márie - Historicke vitazstva Panny Marie

“Duchovné veci sú prednejšie ako svetské či časné. Preto je ťažší hriech uprednostňovať niekoho pri udeľovaní duchovných dobier než je to pri udeľovaní svetských.” Malá vzbura kňazov, ktorá mala prísť už dávno: Farári píšu arcibiskupovi Boberovi, "toto je nielen diskriminujúce ale aj hriešne; práve vystupujeme z radu"

Ten plán je skutečně barbarský a strašný. Lžou nám do očí. Tito lidé nezaslouží slitování.
Soňa Peková - sestřih z Povídání o současné situaci

Počas exorcizmu satan povedal:“Boh sa chystá odobrať mi moc!” Páter Chad Ripperger vyhlásil: Diabol, ktorého som identifikoval ako Belzebuba začal plakať a pripustil, že Boh sa chystá ukončiť jeho vplyv na cirkevné záležitosti!
Páter Ripperger je presvedčený, že Boh obmedzí úroveň vplyvu padlých anjelov na Cirkev. Páter Ripperger nazval “temnotou.

Exorcista hovorí:
“Nedávno ma osvietilo, že to, čo sa deje – Démoni aj vlády toto robia ako zneužívajúci trýzniteľ v rodine – zneužívanému tvrdí niečo, čo je klamstvom a potom obviní osobu, že neverí lži.” správanie vlád je svedectvom “paniky” lebo konajú, čo len môžu, tak rýchlo ako môžu a bez premýšľania.

“Paniku, ktorú som videl vo vládnych záležitostiach je panika, ktorú som videl aj u diabla pri exorcizme!” hovorí páter a je presvedčený, že vo vláde aj v Cirkvi majú predstavení tendenciu všetko zrýchľovať, pretože majú naponáhlo – uvedomujú si, že ich čas sa kráti a tak musia ‚n i e č o‘ urobiť. Pri tejto panike, ktorú vidíme, doslova šarpú v geopolitickej situácii a dokonca do istého stupňa aj v Cirkvi.”

“Démoni vedia, že ich čas je obmedzený a končí, tak sa pokúšajú kŕčovito sa niečoho zdrapiť a tak začíname vidieť, že vlády sú stále viac a viac tyranskejšie. To ukazuje, že prehrávajú, lebo tak veľmi blafujú a klamú, pretože ich čas je už veľmi krátky!”

Páter Ripperger si nemyslí, že spoločnosť a Cirkev bude mať okamžitý pokoj a poriadok ani po ukončení duchovnej tyranie: “Zlo neodíde ticho, ono dupoce ako dieťa – myslím neposlušné zúrivé dieťa!“

Na otázku ako sa majú laici pripraviť v tomto boji páter povedal:

“Katolíci sa majú uchýliť pod plášť Panny Márie, mať k nej hlbokú úctu a lásku a prosiť ju o ochranu s ružencom v rukách “

Musíme byť pripravený niesť kríž vyznania a dokonca až mučeníctva. Naša doba privedie na svet tých najväčších svätých v cirkvi.

Otázka 1/: Otče, bolo už veľa o značke /znaku/ a o čipe napísané, ktorý bude ľuďom v časoch Antikrista vnucovaný ľuďom do tela. Čo by ste mohli k tomu povedať?
Odpoveď:
Ľudské telo, moje dieťa, je jeden z najmajestátnejších zázrakov stvorenia Boha. Možno povedať, že je zo všetkých stvorení jedinečný. Boh chcel teda, aby naše telo, do ktorého On našu nesmrteľnú dušu vsadil ako do chrámu, bol od nás, všetkých svojich detí uctievaný ako Boh Otec a Kráľ. Sväté Písmo hovorí, že sme chrámy živého Boha. Satan nemôže dušu človeka dobyť, keď predtým nedobyl jeho telo.
Preto sa pokúša tisícimi spôsobmi naše telo infikovať, aby už viac nebolo Božím chrámom a mohol ho takto ovládať. Doteraz sa pokúšal satan človeka ovládať, tým že využíval jeho ľudské slabosti. Tým urobil človeka nakloneným, náchylným k mnohým veľkým hriechom ako: nemorálnosť, drogy, vražda, mágia a ďalšie. Ale zakaždým, keď človek svoje hriechy ľutoval, a Boh mu odpustil, boli jeho zväzky a plány zničené.

Tak musel satan hľadať inú cestu, aby ľudského ducha a myšlienky neustále kontroloval, aby mohol lepšie priania a emócie lepšie riadiť, kontrolovať a ovládať. Metódu, žiaľ našiel. S umelou PC-inteligenciou a celou radou špecifických a špecializovaných vakcín, zasahuje do reťazca ľudského genetického kódu v DNA a túto mení. Týmto odteraz bude pôsobiť zmutovaná ľudská DNA namiesto tej od Božskej Inteligencie, ako ju Boh stvoril, podľa rozkazov umelej inteligencie konať, pričom tieto rozkazy pochádzajú zo satanského štábu antikrista.
Aby lepšie každú osobu individuálne kontrolovali, tvorí niekoľko elementov kód v zmutovanej ľudskej DNA, nutnú základňu, aby identitu, exkluzívnu identitu, nahradili osobným číslom, ktoré pre každú osobu je jedinečné. Toto osobné číslo DNA človeka bude nevymazateľné, trvalé a neodvolateľné.
Toto číslo osoby, pred ktorou je uvedené číslo 666, bude označovať, komu táto osoba patrí, a bude teda zaregistrované v centrálnom počítači antikrista slávneho zvieraťa, s ktorým budú prepojené všetky ostatné počítače satanistického antikristovského štátu. Aby však všetky počítače mohli ľahko čítať toto ľudské číslo, na povrchu ľudského tela, na čele a na ruke sa vytvorí prepájací symbol. Týmto bude každé ľudské konanie ako úspory, kupovanie, predávanie a všeobecne každá transakcia a aktivita úplne kontrolovaná a závislá od svojho špecifického osobného čísla. Toto číslo bude, v skratke, jeho oficiálnou identitou. Bez tohto čísla táto osoba jednoducho nebude existovať. Satanov plán v pravej fáze je teda taký, transformovať ľudské telo na mobilný transceiver /vysielačo-prijímač/, presne ako mobilný telefón, ktorý môže týmto veľmi ľahko ovládať.
Otázka 2/: Akými spôsobmi môže dôjsť k tejto konverzii človeka na mobilný transceiver, teda na mobilný prijímač a vysielač ???
Odpoveď:
Aby človek postavil dom, potrebuje dve veci: stavebný materiál a zodpovedných remeselníkov, ktorý pracujú na tom ako ho postaviť urobiť ho funkčným so všetkým čo k domu patrí. Pokiaľ ide o materiály, ktoré sú potrebné na stavbu novej ľudskej mutovanej DNA, satan sa postaral o to, aby sa v ľudskom tele hromadili pomaly, postupne a kúsok po kúsku. Preniesol ich do nášho tela prostredníctvom toho, čo jeme, pijeme a dýchame, ktoré predtým kontaminoval rôznymi pre oko neviditeľnými látkami, s vysokou úrovňou nanotechnológií.
Ďalej bude hrať úlohu séria 7 vysoko špecifických vakcín skrz 7 špecifických techník, pomocou ktorých bude nová mutovaná ľudská DNA vyrobená z látok, ktoré už vstúpili do ľudského tela.
Účelom 7 vakcín bude postupne oslabiť a nakoniec zničiť pôvodného človeka skrz vyradenie 7 darov Ducha Svätého a prebudovanie sa na „pseudochrám boží“ = antikristov majetok.
Najdôležitejšia zo siedmich vakcín bude tá siedma. Táto vakcína bude korunným klenotom nanotechnológií, pretože zavedie neodvolateľný prvok do konečne mutovanej ľudskej DNA, ktorý obsahuje potrebný kód, na ktorom je napísané číslo, pečať človeka.
Opakujem, obnova pôvodného stavu ľudskej DNA, nebude viac možná a preto budú tí, ktorí obdržali satanskú pečať, v dôsledku ich deštruktívneho rozhodnutia o ich existencii, držaní v zajatí na celý život .
Toto číslo, moje dieťa, nebude niečo viditeľné, čo možno odstrániť z ľudského tela, ale niečo neviditeľné, pretože to bude jedno s ľudskou DNA, t.j. s jeho vlastným životom.
Toto číslo bude potom spojené so superpočítačom, slávnym zvieraťom, ktoré obsluhuje samotný antikrist a jeho vlastný štáb, ktorý samozrejme bude vykonávať absolútnu moc.
Pomocou umelej inteligencie, ktorá sa vyvinula natoľko, že je teraz ľuďmi zbožňovaná, bude antikrist a jeho démonický štáb schopný kontrolovať, ovládať a riadiť myšlienky, rozhodnutia, túžby a pocity každého človeka. Každá forma odlišného myslenia alebo reagovania bude spoznaná prostredníctvom technickej inteligencie ´zvieraťa´ a démonické štáby antikrista budú rozhodovať o smrti alebo prinajlešom o vymazaní existencie určitého ľudského transceivera /vysielačo-prijímača/.
Otázka 3/: Otče, kto bude pomáhať satanovi uskutočniť tento deštruktívny plán?
Odpoveď:
Lucifer, moje dieťa, to dokázal v posledných rokoch, umiestniť mnoho diabolských ľudí, ktorí mu boli oddaní, na kľúčové pozície svetovej moci v troch odvetviach, tj. v politike, vede a náboženstve.
Lucifer teda môže vládnuť nad: 1. politikou prostredníctvom bankárov, ktorí kontrolujú peniaze a prijímajú politické rozhodnutia. 2. vedou prostredníctvom satanských vedcov, ktorí vyrábajú zbrane, infekčné vírusy a iné satanské štruktúry, ktoré sú schopné zničiť človeka a Božie tvory. 3. náboženstvom, prostredníctvom jemu podriadených náboženských vodcov, sa pomaly a prefíkane postaral o to, aby ich povýšil na vedúce cirkevné pozície alebo vymenil jej nástupcov, a tým ich dostal na svoju stranu.
Jeho náboženskí vodcovia sú pripravení ľahko a bez odporu poslúchať, uplatňovať a požadovať jeho antikristovské, protikresťanské plány a zákony. V skutočnosti sú jediní, ktorí pod zámienkou „poslušnosti“ môžu ľahko zviesť masu ľudí ako ich vodcovia a „pastieri“.
Jedna z najdôležitejších činností lucifera bude spočívať v presvedčení všetkých týchto náboženských vodcov, aby sa spojili v záujme takzvanej svetovej lásky a kvôli mieru v rámci globálnej náboženskej jednoty do „svetovej cirkvi“.
Aby bol antikrist dôveryhodne prijatý aj v kresťanskom svete, použije – ako to stojí v Zjavení svätého Jána, teológa – ako svojho spolupracovníka falošného proroka, muža ovládaného satanom, ktorý bude v tomto čase viesť svetovú cirkev. Bude sa pokúšať ako vodca cirkvi všetkých kresťanov presvedčiť ich, o prijatí konečnej pečati tzv. ´opravdivého Krista´, teda antikrista.
Otázka 4/: Už to začalo?
Odpoveď:
Áno, ale nachádzame sa ešte v počiatočnej, experimentálnej fáze vakcín. Pretože pred zavedením týchto siedmich špecifických a špecializovaných vakcín, ktoré vytvoria novú zmutovanú DNA ľudí, bude najskôr testovaná séria experimentálnych vakcín na miliónoch ľudí s nekontrolovateľnými a nebezpečnými vedľajšími účinkami.
Niektoré z nich, pretože zasahujú do reťazca genetického kódu ľudskej DNA, budú vyvolávať prirodzenú obranyschopnosť DNA, čo povedie k novým a vážnym chorobám. Tieto, moje dieťa, budú dlho nevyliečiteľné. Lekári nebudú schopní pohotovo nájsť liek na tieto choroby, čo povedie k smrti miliónov ľudí. A pred konečnou pečaťou, ktorá bude umiestnená na samotnú ľudskú DNA, bude najskôr globálne hnutie, ktoré všetkým ľuďom pridelí osobné číslo. Toto číslo však nebude ešte skutočným „označením“, ale iba jeho predbežnou fázou, aby sa osoba mohla zoznámiť s konečnou „pečaťou“.
Toto číslo sa pôvodne objaví ako dokument v kartách a iných právnych dokumentoch, a potom sa stane digitálnym, aby bolo vo verejných službách funkčnejšie a bolo ho možné ľahko nájsť a prečítať na počítačoch technických služieb. Tak budú všetky vlády všetkým svojim občanom dávať osobné číslo, s ktorým môžu všetky svoje potrebné aktivity realizovať či sa týkajú vzťahu ku štátu ako občianske preukazy, doklady, dane atď. alebo sa týkajú ich prežitia ako nákup, predaj. Pomocou umelej inteligencie budú potom všetky čísla týchto ľudí prepojené s centrálnym globálnym superpočítačom, ´zvieraťom´.
Takže v „zvierati“ budú všetci ľudia na svete zaregistrovaní a zaznamenaní so svojimi osobnými údajmi. Ako zámienka na túto veľkú globálnu akciu sa celému svetu samozrejme povie, že toto je jediný spôsob, ako lepšie zaručiť svetový mier a boj proti všetkým nezákonným a teroristickým činom. Ale ich dlhodobým tajným cieľom a účelom je presne poznať a kontrolovať všetkých ľudí, ktorí musia prejsť do ďalšej a poslednej fázy záverečnej „pečate“, s ktorou teraz bude antikrist poznať všetkých svojich poddaných.
Otázka 5/: Ako môžeme my kresťania odporovať, ako môžeme na toto všetko reagovať? Existuje prostriedok, protijed, ktorý moc týchto všetkých satanistických diel bude neutralizovať?
Odpoveď:
Dni, v ktorých žijeme, moje dieťa, sú veľmi zlé, veľmi veľmi zlé. Experimenty s výrobou novej zmutovanej ľudskej DNA začali. Umelá inteligencia napreduje rýchlo a ľudia ignorujú alebo sú ignorantskí a ľahostajní k tomu, čo sa deje. Luciferovi sa podarilo ľudí presvedčiť, že on sám sa postará o ich zdravie tým, že jeho experimenty budú ľahko akceptovať. Len je na nás, či sa my chceme stať chrámom Boha alebo chrámom Satana. Nie je to tak? Áno. Záleží na nás, či ostaneme zjednotení s Bohom Otcom, ako jeho vlastné deti alebo či ho opustíme a pripojíme sa k táboru Lucifera. Môžeme sa slobodne rozhodnúť, ale musíme znášať aj dôsledky nášho rozhodnutia. Tí z nás, ktorí sa rozhodnú ostať vernými Kristovi a jeho svätej cirkvi, musíme byť pripravený niesť kríž vyznania a dokonca až mučeníctva. Naša doba privedie na svet tých najväčších svätých v cirkvi.
Čo sa ale týka všetkých látok vysokej nanotechnológie, ktoré sú do nášho tela zákerne, ľstivo a prirodzene bez nášho vedomia, zavádzané ako satanistický jed, pomocou toho čo jeme, pijeme, dýchame, aby nás infikovali, musím zdôrazniť, že existuje prostriedok, protijed. Ako každý jed má svoj protijed, tak aj naša svätá cirkev ma nato zodpovedajúci protijed.
Problém s protijedmi, ktoré má naša cirkev, spočíva v tom, že tieto predpokladajú dva základné duchovné prvky zo strany človeka, aby sa aktivovala ich „sila“. Predpokladajú „vieru“ a „dôveru“ v Boha, niečo, čo sa už tak ľahko nenájde medzi kresťanmi.

Ako základný protijed navrhuje naša svätá cirkev, EUCHARISTIU, teda KRISTUS sám. Účinky týchto nebezpečných látok vysokej nanotechnológie sa neutralizuje skrz Sväté Prijímanie, ktoré pôsobí nielen hojivo ale aj inhibične, pretože nedovolí umelej inteligencii zasahovať do ľudského DNA reťazca a spustiť mutáciu oných pôvodných elementov, ktoré Božská Inteligencia s nekonečnou Múdrosťou stanovila. Pri Svätom Prijímaní je rozhodujúca prenikajúca sila Svätého Ducha. Svätý Duch sám, moje dieťa, zasiahne, aby sa zachovalo, udržalo to Božské! Opakujem, Duch Svätý zasiahne skrz Sväté Prijímanie, aby to Božské bolo zachované!
Naša Cirkev má prirodzene ďalší silný protijed – svätenú vodu a predovšetkým tzv. TROJKRAĽOVÚ vodu, posvätenú na sviatok Epifanie, Zjavenia Pána, pretože táto posvätená voda nedovoľuje satanovi a jemu kontrolovanej umelej inteligencie uskutočniť svoje plány a diela. Ďalší protijed je Svätý Kríž. Znamenie Svätého Kríža bolo vždy veľkým strachom pre démonov.
Existuje veľa príbehov v našej cirkvi, predovšetkým v živote svätých, u ktorých Svätý Kríž zrušil silu jedu, ktorý dali piť svätým mučeníkom, aby zomreli. Kedykoľvek urobili znamenie Kríža, stratil jed svoj účinok a nemohol spôsobiť smrť svätého mučeníka. Nesmieme zabudnúť prirodzene že títo svätí kresťania mali k nášmu Pánovi Kristovi, hlbokú vieru a veľkú lásku, lebo kvôli Kristovi sa vzdali všetkého, aby Krista nezradili a nezapreli.
Denná modlitba k Bohu a zvlášť k Duchu Svätému je tiež veľmi účinný prostriedok proti každému satanskému zásahu, ak sa to robí s hlbokým pokáním a pokorou za naše chyby, ale aj s božskou láskou v našich srdciach k Bohu, nášmu Otcovi. Modlitba vychádzajúca zo srdca, priťahuje veľa Božej milosti a vytvára Božiu ochranu okolo tela i duše modliaceho sa. Toto Božské ochranné brnenie zabraňuje každej forme satanskej manipulácie, ktorá sa pokúša zasiahnuť ľudské telo i dušu, mohutnými duchovnými vplyvmi, ktoré zapríčiňuje.
Rozumiete, čo spôsobuje modlitba? Vytvára duchovný ochranný obal, takže satanská sila nemôže ovplyvňovať ľudskú duši i telo. Ďalší veľký a dôležitý účinok svätej modlitby je, že ducha pokorného človeka osvecuje a skrz milosť Ducha Svätého mu zjavuje pravdu jeho rozhodnutí ale aj udalostí, ktoré prebiehajú. Táto obrovská sila modlitby, odhalí pravdu tým, ktorí sa modlia, ukáže sa ako veľmi dôležitá pomoc kresťanom posledných čias, keď bude všade vládnuť antikrist a jeho nasledovníci. Veriaci v Boha, Duchom Svätým osvietený človek bude schopný cítiť pravdu o osobe a v mnohých prípadoch dokonca uvidí, či je od Boha alebo satana.
Toto bude mnohým zbožným kresťanom pomáhať rozoznať, ktorí duchovní vodcovia cirkvi nasledujú pravého Krista a ktorí Antikrista. Príde doba, v ktorej sa v cirkvi oddelia plevy od zrna, a nehodní cirkevní vodcovia budú odhalení, ale tiež svätí cirkevní otcovia a učitelia, aby ste vedeli ktorým kresťanom máte dôverovať a nasledovať a ktorých nie. Plevami bude cirkevné vedenie svetovej cirkvi, ktoré bude patriť antikristovi a bude riadené jeho priateľom a spolupracovníkom, falošným prorokom, ako je to napísané v Zjavení sv. Jána ev. Pšenica bude na oplátku pozostávať zo svätých cirkevných mužov, ktorí budú viesť ´cirkev katakomb´ v rokoch posledných časov.
Modliaci sa kresťania rozpoznajú skrz zjavenie Boha, kto bude plevou a kto zrnom, aby ste vedeli, kto sú svätí otcovia a učitelia, komu by ste mali odteraz dôverovať a nasledovať ho.
Otázka 6/: Páter, ako blízko je to všetko, čo ste nám tak podrobne porozprávali?
Odpoveď:
Už sa to začalo, moje dieťa, a v blízkej budúcnosti dosiahne svoj vrchol. Satanovi je naponáhlo, náhli sa skrz svojho vlastného syna-antiktista prevziať svetovú moc. Preto koná zákerne, veľmi podvodne a tajne na všetkých úrovniach moci, aby sa v budúcnosti stal svetovým lídrom.
Ale Boh to na chvíľu ešte nedovolí, pretože ľudia ešte nepoznajú celú pravdu, aby si mohli sami slobodne vybrať, komu veria a koho budú nasledovať. Veľké Božie milosrdenstvo pre človeka, ktorý by nechcel aby akákoľvek ľudská duša sa stratila v temnote pekla, umožní tri veľké udalosti, ktoré najskôr prinútia celý svet zamyslieť sa a potom pomôže najdôležitejšej voľbe v histórii ľudstva, slobodne sa rozhodnúť.
Prvá udalosť súvisí so všetkým, čo sa odteraz bude diať s ľudským zdravím, na základe niektorých experimentálnych farmaceutických prípravkov, ktoré predstierajú, že sú pre život a zdravie prospešné, ale zapríčiňujú mnohé vedľajšie účinky a dokonca aj smrť a spôsobujú neustále rastúci počet katastrofických utrpení, ak nie teraz, potom im budú podliehať v blízkej budúcnosti.
Druhá udalosť bude súvisieť s nezákonnými požiadavkami niektorých satanských vodcov, ktorí pri svojom pokuse viesť celý svet spôsobia globálny konflikt s nepredvídateľnými globálnymi katastrofami.
Treťou udalosťou bude revolta samotnej prírody v kresťanských krajinách vedených satanom, ale aj v celom svete, ktoré sa stavajú proti pravému Bohu ako posledný pokus nemej prírody prebudiť človeka hypnotizovaného satanom, aby mohol prísť k rozumu, konať pokánie a tak zastaviť jeho blížiacu sa záhubu.
V súhrne môžem povedať, že séria veľmi veľkých prírodných katastrof zmení štruktúru Zeme, zatiaľ čo spektrum hladu, smädu, chorôb a zúfalstva zatieni celú planétu. Ak sa nad tým človek zamyslí a rozpozná svoje chyby, všetko, čo sa stane, sa okamžite obráti k lepšiemu a deštruktívny kurz jeho samého a prírody prestane.
Ak však vytrvá vo svojom sebeckom kurze a dovolí satanovi, aby sa stal jeho pánom a bohom dobrovoľne, tak zo svojej vlastnej slobodnej vôle prijme aj znamenie a pečať satana. Potom nastanú vo svete ešte väčšie a strašnejšie katastrofické udalosti, ktoré spôsobia smrť ohromnému počtu ľudí. Tieto hrozné svetové udalosti sú opísané v Zjavení svätého Jána teológa.
Otázka 7/: Koniec koncov, kto je tento Antikrist, ktorý pokazí život celému svetu?
Odpoveď:
Je synom Satana, ktorý prostredníctvom ženy, sa počal počas satanského obradu, pohlavným stykom so samotným Luciferom. Na začiatku bude žiť v tajnosti a odtiaľ bude riadiť svetových lídrov, ktorí sú mu oddaní a ktorých si už podmanil. Hneď ako nastane tá správna chvíľa, vystúpi na politickú scénu. Kúzlo jeho satanského myslenia, jeho rétorických schopností a dotieravosti voči všetkým vodcom a národom na Zemi bude také silné, že uchváti celú planétu.
Ako prvý akt dojmu Antikrist ukončí všetky vojny, ktoré doteraz samozrejme tajne viedol i tie ktoré sú pred nami. Bude vyhlásený za „knieža mieru“ a všetky hlavy štátov mu odovzdajú vládu nad svojimi národmi. Od tej chvíle bude Antikrist vládnuť všetkému s absolútnou mocou a pomocou dokonalej umelej inteligencie bude kontrolovať všetkých a všetko.
S pomocou démonov a umelej inteligencie bude dokonca vykonávať rôzne, falošné, umelé, vierohodné zázraky, ktoré bude predvádzať po celom svete, aby všetkých presvedčil, že je Boh. Že je pravý Kristus, ktorý prišiel na zem, aby zachránil všetkých ľudí.

Svetová cirkev, ktorej dlho vládol jeho osobný priateľ a satanista, falošný prorok, ho prijme za Božieho muža, proroka a záchrancu sveta. Potom bude oficiálne odmietnuté, že náš Pán Ježiš Kristus je pravým Mesiášom a že tento titul Mesiáša bude pripísaný Antikristovi.

Rozhovor s otcom Elpidiosom Vagianakisom
Originál anglicky Fr. Elpidios: The mark of Antichrist
DAS MALZEICHEN DES ANTICHRISTEN – PATER ELPIDIOS VAGIANAKIS

Fr. Elpidios: The mark of Antichrist

❤️❤️❤️ Varovné proroctvá Bruna Cornacchiolu najmä (ale nielen) pre Cirkev. Komunista a protestant Bruno Cornacchiola nenávidel katolícku cirkev a chcel zavraždiť pápeža. Bruno Cornacchiola bol niekoľkokrát prijatý pápežom Piom XII., ktorý vierohodnosť mariánskeho posolstva okamžite prijal a dokonca dovolil Cornacchiolovi, aby posolstvo šíril. Na jar roku 1947 sa všetko zmenilo neďaleko miesta, kde podľa tradície zavraždili svätého Pavla. Zjavila sa mu vraj Panna Mária s týmto odkazom: „Som tá, ktorá je v Božskej Trojici. Som Panna Zjavenia. Prenasleduješ ma, no to už stačilo. Vráť sa do svätého ovčinca, nebeského dvora na zemi. Poslúchaj cirkev, poslúchaj autoritu. Poslúchni a hneď zanechaj túto cestu, ktorou si sa vydal, a kráčaj v cirkvi, ktorá je pravda, a tak nájdeš pokoj a spásu. Mimo cirkvi, ktorú založil môj Syn, je temnota a záhuba. Vráťte sa, vráťte sa k čistému prameňu evanjelia, ktorým je pravá cesta viery a posvätenia, ktorá je cestou obrátenia.“ Na celú Cirkev doľahne ťažká skúška, aby sa vyčistila žiadostivosť zakorenená medzi prelátmi. Kňazi budú znevažovaní a vraždení. Zo zjavenia 15. augusta 1949. Prečo nechcete zanechať svoj hriech? Spôsobí vám najhroznejšie straty. Toto sa stane najmä tým, kto v týchto časoch plných hriechu udúšajú moje volania v týchto moderných dňoch plných falošnosti. Kňazi a verní budú postavení pred nebezpečnú križovatku … falošné ideológie a teológie. Dnes kladú ľudia všetky náboženstvá na jednu úroveň.
❤️ Brunove videnie z 31. decembra 1984. Bol som v centre Ríma, presne na Piazza Venezia. Bolo tam veľké množstvo ľudí kričiacich: „Odplata!“ Množstvo krvi sa rozlievalo po svete, svet bol plný krvi. Tí ľudia zrazu začali kričať: „Všetci na Svätopeterské námestie!“ A kričali tiež: „Odplata!“ Na námestí, vo vnútri kolonády bol pápež, kardináli, biskupi a kňazi. Všetci plakali. Na moje prekvapenie boli bosí a Panna Mária hovorila: „Robte pokánie!“
❤️ Brunove videnie z 21. júla 1998. Snívalo sa mi, že moslimovia obkľúčili kostoly, zatvárali ich a zo striech liali dnu benzín zapaľujúc ho. Dnu boli (stále) veriaci a modliaci sa, a všetko horelo.
❤️ Brunove videnie z 10. februára 2000. Som na Námestí Sv. Petra a skupina barbarov uteká do baziliky vraždiac pritom každého, koho stretne.
❤️ Brunove videnie z 11. marca 1970 Akú len zlú noc som mal. Pápež bol v obkľúčení biskupov a kardinálov, a všetci na neho kričali revolucionárske pokriky… Pápež bol nakoniec vzatý a hodený do studne. Nukleárna vojna bude prvým Božím trestom, no príde ešte druhý – Tri dni temnoty.
Podľa blahoslaveného Holzhausera má takto skončiť „naša doba“ – piate obdobie Cirkvi – a začať má nové, šieste obdobie. Bude to doba, kedy sa celý svet obráti ku Kristovi skrze jedinú pravú Rímskokatolícku cirkev. Toto obdobie však bude trvať len do sto rokov, potom nadíde siedma doba – obdobie totálneho úpadku viery, horšieho ako je dnes. V siedmej dobe sa vlády nad svetom zmocní biblický Antikrist a po 3 a pol roku nevídanej tyranie bude porazený Druhým príchodom Pána Ježiša Krista. Najúčinnejšou duchovnou zbraňou je modlitba sv. ruženca. Panna Mária sľúbila špeciálnu ochranu a starostlivosť o tých, ktorí sa jej ruženec modlia.
Satan nemôže nijako ublížiť Cirkvi, pretože je božská; ale môže veľmi uškodiť dušiam, ktoré v nej žijú. Príde so zlom schovaným pod rúchom morálky, náboženstva, či politiky.
❤️ Bruno Cornacchiola bol niekoľkokrát prijatý pápežom Piom XII., ktorý vierohodnosť mariánskeho posolstva okamžite prijal a dokonca dovolil Cornacchiolovi, aby posolstvo šíril. Ukážkou jeho výrečnosti je jeho odpoveď na otázku predsedu vyšetrujúcej cirkevnej komisie rímskeho vikariátu z júna roku 1947. Ten sa spýtal, či vizionár nikdy neuvažoval o tom, že sa mu mohol zjaviť diabol?
Cornacchiola monsignorom odpovedal:Hm. Ak ten, kto sa mi zjavil, aby mi povedal, že sa mám vrátiť do katolíckej cirkvi, je diabol, potom asi sám konvertoval a cirkev už nie je potrebná, peklo je zatvorené, boj medzi Kristom a Satanom skončil. Potom ani vy už nemusíte slúžiť, môžete to tu zavrieť a odísť. Ak však diabol nekonvertoval a poslal ma za vami, znamená to, že ste s ním zajedno, a ja som na tom bol lepšie pred tým, keď som bol mimo"(Il Veggente, str.55).
"Krásna Pani" sama definovala, ktoré prijal Bruno Cornacchiola:
"Celá Cirkev zakúsi strašnú skúšku, aby bola očistená od hniloby, ktorá prenikla medzi jej služobníkov, zvlášť žobravé rády: skúšku mravnú a skúšku duchovnú. V čase určenom nebeskými knihami sa kňazi aj laici ocitnú v nebezpečnom zlomovom bode zblúdilého sveta, ktorý rozpúta všemožné útoky: falošné ideológie, falošné teológie. Bude znesvätená Eucharistia a prestane sa veriť vo skutočnú prítomnosť môjho Syna"(str. 81-82).
"Ľudstvo zablúdilo, pretože už nemá, kto by ho úprimne viedol v spravodlivosti. Počujte! Vy však takého máte, vždy počúvajte Otca v pápežovi, a máte Krista vo Svätom, rýdzom, bezúhonnom, vernom a živom kňazovi a útechu Ducha Svätého, vo svätých a rýdzich sviatostiach v cirkvi svätých" (str.82).
"Nadídu dni bolestí a smútku. Od východu príde mocný ľud, vzdialený od Boha, a rozpúta hrozný útok, rozbije všetko sväté i posvätné, až mu to bude dovolené. Buďte jednotní v bázni: láske a viere, láske a viere, aby ste žiarili svätosťou ako nebeské hviezdy. Modlite sa veľa a nájdete úľavu. Buďte silní v Skale, konajte pokánie z čírej lásky, v poslušnosti strážcovi nebeského dvora na zemi (pápežovi - pozn. Autora), aby ste premenili hriešne telo, z hriechu na svätosť." (str.83).
"Svet vstúpi do ďalšej vojny, ešte neľútostnejšej ako tie predchádzajúce; najviac bude zasiahnutá večná Skala (Rím - pozn. autora), aby sa stala útočiskom svätých vyvolených Bohom, a žijúcich na jeho tróne lásky" (str. 84).Svätosť Otca (mienený opäť pápež - pozn. Autora) vládnuceho na božskom tróne lásky bude trpieť až na smrť, krátko, niečím, čo sa stane počas jeho vlády. Po ňom príde vládnuť ešte niekoľko ďalších: ten posledný, svätec, bude milovať svojich nepriateľov zjavne, vytvorí jednotu lásky a uvidí víťazstvo Baránka."
O mariánskom zjavení u Tre Fontane z roku 1947
Fanatického hlásateľa adventistov priviedla z bludov k pravde
Varovné proroctvá Bruna Cornacchiolu najmä (ale nielen) pre Cirkev - m.p.gavlak - Blog - Pravda
O mariánskom zjavení u Tre Fontane z roku 1947
Varovné proroctvá Bruna Cornacchiolu najmä (ale nielen) pre Cirkev - m.p.gavlak - Blog - Pravda
Neuznaná mariánska svätyňa v Ríme je silný príbeh obrátenia, ľudovej i pápežskej úcty
Žena, ktorej sa zjavovala Panna Mária: Zachytiť jej krásu je nemožné
O mariánskom zjavení u Tre Fontane z roku 1947

Proroctwa z TRE FONTANE " Ze wschodu nadejdzie lud potężny, ale daleki od Boga" Orędzie Matki Bożej

Žena, ktorej sa zjavovala Panna Mária: Zachytiť jej krásu je nemožné - Žena, ktorej sa zjavovala Panna Mária: Zachytiť jej krásu je nemožné

☦ Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Boh…

Zjavovala sa mi sv. Faustína – Silvano Tosso – exkluzívne svedectvo, ktoré doposiaľ nezaznelo

Vyskočte z očkovacího vlaku, dokud máte ještě čas. Cílová stanice není Tečka.

Po podání vakcíny zemře 11leté dítě. Zoufalý otec neví, co má dělat.
Po podání vakcíny zemřelo 11 leté dítě, rodiče jsou bezradní

Podvod s PCR a záhadná smrť jeho vynálezcu

Podvod s PCR a záhadná smrť jeho vynálezcu

Dr. Alexander Redko speaks out about covid, PCR, vaccines, ADE: "everywhere you look, it's a lie"

Vakcíny spojené s potratem jsou morální spoluúčastí na získávání lidských orgánů

Pierre Hillard - Kroniky globalizmu

Malá vzbura kňazov, ktorá mala prísť už dávno: Farári píšu arcibiskupo…
Hovorca KBS o vakcínach / Výhradu vo svedomí si voči očkovaniu nemožno uplatniť, nie je v princípe zlé

Právnici sľubujú „Norimberské procesy“ každému, kto je za kovidovým podvodom

Eric Clapton odmieta hrať na miestach, kde vyžadujú od návštevníkov očkovanie

Hovorca KBS o vakcínach / Výhradu vo svedomí si voči očkovaniu nemožno uplatniť, nie je v princípe zlé

Právnici sľubujú „Norimberské procesy“ každému, kto je za kovidovým podvodom

Video: Rozhovor s otcom Elpidiosom Vagianakisom o značke Antikrista

SOŇA PEKOVÁ: OČKOVANÍ SE VEZOU V DOBYTČÁKU DO KONCENTRÁKU, MUSÍ VYSKOČ…

On-line prenos - Sanktuárium Božieho milosrdenstva v Krakove-Lagievnikoch
On-line prenos | Milosrdenstvo - Svätá Faustína - Denníček - Korunka - obraz Milosrdného Ježiša - Sanktuáriá prenos

dokonalejedno.sk
Zuzka M S shares this
1.6K
je čas si to připomenout!
dyk
Je dobré vedieť o tom viac, aby sme vedeli na čom sme:
Jak CHYTRÁ je umělá inteligence? | PROTI VĚTRU s Danem Vávrou #19
Jak CHYTRÁ je umělá inteligence? | PROTI VĚTRU s Danem Vávrou #19More
Je dobré vedieť o tom viac, aby sme vedeli na čom sme:

Jak CHYTRÁ je umělá inteligence? | PROTI VĚTRU s Danem Vávrou #19

Jak CHYTRÁ je umělá inteligence? | PROTI VĚTRU s Danem Vávrou #19
Šaman El Šaman
velmi výživné video, je třeba ho dávat lidem na oči, dokud neprozřou a nepochopí!
Šaman El Šaman
Nátlak vždy přináší nenávist a bolest. Utrpení je Cesta ven, cesta od boha, od života.
Otakar Holzmann
Miliony obětí očkování mizí, nikdo neví kam - zjevné následky „očkování. Všecko je to snaha o depopulaci.
Šaman El Šaman shares this
21.3K
je čas si to připomenout!
Šaman El Šaman
Sväté Písmo hovorí, že sme chrámy živého Boha. Satan nemôže dušu človeka dobyť, keď predtým nedobyl jeho telo.
Obrana katolíckej Cirkvi
Áno, je čas si to pripomenúť! Náhle úmrtia, z neznámych príčin, oslabená imunita, krvné zrazeniny, a koho po rokoch napadne že by to mohlo byť z očkovania? Dr. Malone, vynalezca technologie mRNA vakciny povedal, do troch až piatich rokov ZOMRÚ. Vojna začala očkovaním a pokračuje Ukrajinou, do ktorého je zapojený celý svet. Zobuďte sa kresťania.
Vakcinačná vojna - Ako bude vyzerať 3. svetová …More
Áno, je čas si to pripomenúť! Náhle úmrtia, z neznámych príčin, oslabená imunita, krvné zrazeniny, a koho po rokoch napadne že by to mohlo byť z očkovania? Dr. Malone, vynalezca technologie mRNA vakciny povedal, do troch až piatich rokov ZOMRÚ. Vojna začala očkovaním a pokračuje Ukrajinou, do ktorého je zapojený celý svet. Zobuďte sa kresťania.
Vakcinačná vojna - Ako bude vyzerať 3. svetová vojna? Nemýľme sa, v II…
Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Boh…
dalila
7? To nedá nikto
Miso Packa shares this
51.9K
1
Laco Bajzo
Medicína v rukách vrahov? ale vaši pastieri tieto vakcínky tiež vrelo odporúčajú ,dokonca ako prejav Božieho milosrdenstva.
a odporučia vám aj tú siedmu. Takže sú aj oni vrahovia?
Janko333
Laco bajzo, niektorí odporúčajú vakcini s tým vedomím že robia dobre. Boh bude súdiť podľa svedomia a poznania. Hriech majú tí čo robia zlo vedome. Nehádž všetkých do jedného vreca. Okrem toho kto je vrahom? Podľa biblie vrahom je aj ten, čo sa na brata hnevá, osočuje, ohovára atď.
apredsasatoci
Aj Kajfas & spol. ukrižovali Krista v súlade so svojím svedomím.
Akú odmenu asi ma teraz na veky vekov?
Janko333
Farizeji vedeli veľmi dobre že konajú proti svojmu svedomiu. Ježiš im povedal, keby ste boli slepí nemali by ste hriech, ale vy hovoríte vidíme a váš hriech ostáva.
Coburg shares this
667
Mária Jana Krištofovičová shares this
201
Miroslav Kusalik shares this
129
jan pavol shares this
541
Démoni pracujú na plné obrátky - lebo majú málo času. Démoni pracujú na plné obrátky - lebo majú málo času. Najhoršia zo sie…
Mira393
Prof.Beran v diskusi říká že pro ohrožené lidi nad 60let může být prospěšná, jak toto můžete okomentovat???
Janko333
Ako môže byť niečo dobré keď je to od základu zlé?! Dr. Berana si vážim, ak to povedal čo pochybujem, je to jeho osobný názor. Ja sa plné zhodujem s názormi takých kapacit ako sú dr. Zelenko, dr. Robert Malone, vynálezca mRNA a laureát Nobelovej ceny Luc Montagnier. Oni varujú pred očkovaním, lebo sú to zločinci.
Pre mňa jednoznačne platí, dobrovoľné očkovanie je sebevražda v každom veku.
Peter(skala)
Mira...najprv by bolo dobré citovať s odkazom ako sa presne vyjadril Beran, lebo väčšinou v kontexte sa zisťuje, že pri vytrhnutí z toho vyplýva iný záver.
Martina Bohumila Lutherová
U.S.C.A.E.
také pracuje na plné obrátkyx ve lžích.
manipulacích a jiných hloupostech.
Má fofr ospravedlňovat nevěstku
babylonskou, jako její agent XY
Peter(skala)
...hovorí sa XYZ 😉
Lenka Agnes FaustynaRita shares this
553
Marganka shares this
1507
didimos
Ano, my lidé sami nejsme vybavení k přímému boji s démony...jejich moc je obrovská. Ale máme na to naštěstí jisté a vyzkopušené postupy". Pevnou a pravdivou Víru, modlitby, hlavně Růženec, adorace, chvály Pánovi a Marii, svátosti, častou zpověď a přijímání, půst, oběti, a exorcismy. Třeba i na netu, např. Modlitby za osvobzení od p. Marcina ze Zemplína, jsou skvělé. Bůh nás nenechal …More
Ano, my lidé sami nejsme vybavení k přímému boji s démony...jejich moc je obrovská. Ale máme na to naštěstí jisté a vyzkopušené postupy". Pevnou a pravdivou Víru, modlitby, hlavně Růženec, adorace, chvály Pánovi a Marii, svátosti, častou zpověď a přijímání, půst, oběti, a exorcismy. Třeba i na netu, např. Modlitby za osvobzení od p. Marcina ze Zemplína, jsou skvělé. Bůh nás nenechal napospas těm šíleným otrockým silám, nebojme se !!!!!
krumpeľ shares this
145
Norbert Csolle shares this
7
Metod
LacoBajzo, nie všetci sú zlí, súdiť bude Otec!
Laco Bajzo
Aj babylonská neviestka RKC pracuje na plné obrátky a pomáha im vás zotročiť. Nevadí vám to? Nie je to pre vás dôvod ,aby ste poslúchli slová Písma a oddelili sa od nej,aby sa vám neušlo z jej rán ,lebo jej hriechy siahajú až do nebies?
Budete namiesto poslušnosti Božiemu slovu hľadať v neviestke tých "dobrých kňazov" ,ktorí si niečo vyberú ,napr. vakcináciu a budú "bojovať " za to ,aby …More
Aj babylonská neviestka RKC pracuje na plné obrátky a pomáha im vás zotročiť. Nevadí vám to? Nie je to pre vás dôvod ,aby ste poslúchli slová Písma a oddelili sa od nej,aby sa vám neušlo z jej rán ,lebo jej hriechy siahajú až do nebies?
Budete namiesto poslušnosti Božiemu slovu hľadať v neviestke tých "dobrých kňazov" ,ktorí si niečo vyberú ,napr. vakcináciu a budú "bojovať " za to ,aby vám globálni satanisti napichali "etické vakcíny"?
Potom si to všetko zaslúžite!
A práve kvôli tomuto vášmu lavírovaniu prichádza znamenie šelmy ,kde už bude dotaktizované!
Pretože ak vám podpora vakcinácie neotvorila oči,tak už vás treba len označiť znamením toho,komu patríte ,aj s vašimi zapredanými pastiermi! iprima.cz/…dstavili-ockovaci-cipy-precte-je-kazdy-mobil-53741
Obrana katolíckej Cirkvi
Laco Bajzo, ty nehovoríš pravdu ale osočuješ. Povedal Kristus Pán na farizejov babylonská neviestka? Nie! Keby farizeji vtedy chceli očkovať, Ježiš by kresťanom povedal, robte a zachovávajte všetko, čo vám kňazi povedia (z písma) ale podľa ich skutkov nerobte (neočkujte sa). Kto si ty že súdiš kňazov? Si viac ako Ježiš? Ak si protestant nečudujem sa, ak si katolík čudujem sa ešte viac. Odkedy …More
Laco Bajzo, ty nehovoríš pravdu ale osočuješ. Povedal Kristus Pán na farizejov babylonská neviestka? Nie! Keby farizeji vtedy chceli očkovať, Ježiš by kresťanom povedal, robte a zachovávajte všetko, čo vám kňazi povedia (z písma) ale podľa ich skutkov nerobte (neočkujte sa). Kto si ty že súdiš kňazov? Si viac ako Ježiš? Ak si protestant nečudujem sa, ak si katolík čudujem sa ešte viac. Odkedy Luther pretrhol puto s Katolíckou cirkvou, vzniklo vyše 25000 najrozmanitejších protestantských denominácii a podľa názoru odborníkov sa každý týždeň vytvára ďalších päť nových a s tebou šiesta sekta
Peter(skala)
ked je reč o Lutherovi, tak existuje taký paradox, že v iste farnosti farár vyvesil na dvere kostola oznam, že vstup len pre očkovaných (resp.OP) a pritom kaplan je proti očkovaniu
😲
Spomínam to preto, lebo je reč o lutherovi, ktorý tiež vyvesil na dvere kostola svoje požiadavky a vieme že skončil v Pekle. Taktiež to spomínam aj preto, lebo priklad týchto 2 knazov charakterizuje spoločnosť v …More
ked je reč o Lutherovi, tak existuje taký paradox, že v iste farnosti farár vyvesil na dvere kostola oznam, že vstup len pre očkovaných (resp.OP) a pritom kaplan je proti očkovaniu

😲
Spomínam to preto, lebo je reč o lutherovi, ktorý tiež vyvesil na dvere kostola svoje požiadavky a vieme že skončil v Pekle. Taktiež to spomínam aj preto, lebo priklad týchto 2 knazov charakterizuje spoločnosť v Cirkvi, v ktorej síce došlo k rozdeleniu, ale predsa sú knazi, ktorí nesuhlasia s očkovaním a predsa služia v Cirkvi ako vedia.

Viem, že ludia si predstavuju idealne riešenie aby sa knazi oddelili a vytvorili vlastnu hierarchiu, ale treba myslieť na to, že kde niet biskupa a dokonca jest exkomunikacia papežom, tak tam niet spásy.

Chcem tým povedať, že knaz, ktorý by sa odelil až do takej miery, žeby ho exkomunikoval papež, tak taký knaz nekoná v sulade s Božou vôľou a sám si bude na vine.

Iné by bolo, keby ho exkomunikoval len samotný biskup, ale ked už by to urobil aj papež, tak to by bolo svedectvom toho, že ten knza upadol do schizmy.

napr. sv.McKillop exkomunikoval arcibiskup v Australii, ale papež s tým nesuhlasil a nakoniec aj arcibiskup priznal chybu. Toto sa môže stať aj dnešným knazom, ktorých by exkomunikoval ich biskup napr. kvôli tomu, že su proti očokovaniu, alebo že su proti podávaniu sv.prijmania do ruky, ale to ešte neznamená, že konaju nesprávne.

..až ked pápež rozhodne ... až potom sa ukáže, čo je správne a nesprávne
Laco Bajzo
Obrana neviestky - Tu nejde len o očkovanie. Náukou pokoncilovej RKC je masonský ekumenizmus,teda falošné učenie. takže v žiadnom prípade na nich neplatí "zachovávajte všetko ,čo vám povedia" :)
Práve naopak! platia na nich všetky varovania Písma pred falošnými prorokmi a vlkmi v rúchu baránčom.
Títo zapredanci vám o chvíľu odobria aj očiovanie a vy tu budete vypisovať rovnaké nezmysly :)
Obrana katolíckej Cirkvi
Laco neprekrúcaj, neodpovedal si na otázku. Keby farizeji za čias Ježiša chceli očkovať kresťanov, zachoval by sa Ježiš Kristus voči farizejom tak ako ty?
Laco Bajzo
Obrana neviestky- Veď som ti vysvetli,že je to rozdiel,lebo farizeji boli učitelia Mojžišovho zákona a títo vieru zradili. Preto na nich v žiadnom ohľade neplatí "počúvajte ich ,ale ako oni nekonajte."
V čom ich majú ľudia podľa teba počúvať ,keď zradili vieru a hlásajú iné evanjelium?
Schválne,v čom????
A za druhé my máme všetko zjavené dopredu v Písme a preto nám Pán kázal poznať znamenia …More
Obrana neviestky- Veď som ti vysvetli,že je to rozdiel,lebo farizeji boli učitelia Mojžišovho zákona a títo vieru zradili. Preto na nich v žiadnom ohľade neplatí "počúvajte ich ,ale ako oni nekonajte."
V čom ich majú ľudia podľa teba počúvať ,keď zradili vieru a hlásajú iné evanjelium?

Schválne,v čom????
A za druhé my máme všetko zjavené dopredu v Písme a preto nám Pán kázal poznať znamenia časov ,aby sme vedeli určiť kedy a ako sa splnilo Písmo! Vy to ignorujete a silou mocou miesto toho hľadáte paralelu v St. zákone ,ale ani to vám nijako nesedí.
Janko333
Neodpovedal si mu na otázku iba sa krútiš. Zopakujem ti to ešte raz ja - Farizeji aj keď nežili podľa viery, Ježiš napriek tomu povedal: Nemyslite si, že som prišiel zrušiť zákon alebo prorokov; neprišiel som ich zrušiť, ale naplniť. A ďalej povedal, robte a zachovávajte všetko, čo vám farizeji hovoria, ale podľa ich skutkov nekonajte. Čo tu už nechápeš?
mariamilucka
Laco Bajzo, z tvojích rečí nejde pokora, ale pýcha, arogancia, povýšenectvo a neúcta.
Otakar Holzmann
Bajzo, myslíš si, že jsi lepší než ostatní? Předevčírem jistý přítel napsal dopis deníku: „Opouštím církev, protože je tak zkompromitovaná s bohatými, že už není důvěryhodná.“Nikdo z nás není důvěryhodný, dokud je na této zemi. Svatý František hlasitě volal: „Ty si o mně myslíš, že jsem svatý, ale nevíš, že bych mohl mít děti s prostitutkou, kdyby mě Kristus nedržel.“ Důvěryhodnost …More
Bajzo, myslíš si, že jsi lepší než ostatní? Předevčírem jistý přítel napsal dopis deníku: „Opouštím církev, protože je tak zkompromitovaná s bohatými, že už není důvěryhodná.“Nikdo z nás není důvěryhodný, dokud je na této zemi. Svatý František hlasitě volal: „Ty si o mně myslíš, že jsem svatý, ale nevíš, že bych mohl mít děti s prostitutkou, kdyby mě Kristus nedržel.“ Důvěryhodnost není z lidí, je pouze Boží a Kristova. Lidem patří pouze slabost a nanejvýš dobrá vůle učinit něco dobrého s pomocí milosti, která prýští z neviditelných žil viditelné církve. Církev včerejška byla snad lepší než církev dneška? Církev jeruzalémská byla snad důvěryhodnější než církev římská?
Kolik jen mocností se v průběhu dějin snažilo zničit kat. církev! Církev zůstane aby mohla Bohu provolávat:„Jemu buď sláva na věčné věky!“Kolik jen mocností se v průběhu dějin snažilo – a snaží – zničit církev jak zvnějšku, tak zvnitřku. Všechny ale budou zničeny a církev zůstane naživu a bude přinášet plody, zůstane nevysvětlitelně pevnou, aby - jak říká sv. Pavel - mohla provolávat: „Jemu buď sláva na věčné věky!“ (2 Tim 4,18).

pastorace.cz/…-mocnosti-se-v-prubehu-dejin-snazilo-znicit-cirkev
pastorace.cz/…jak-jsi-pochybna-cirkvi-avsak-jak-te-presto-miluji
Laco Bajzo
Janko333- Ja krútim?! Veď ste ako dementní!
Ty nechápeš ,že keby farizeji začali hlásať namiesto Mojžišovho zákona ekumenizmus s pohanskými náboženstvami a chceli s nimi vytvoriť jednotu ,keby Izraelitov učili,že majú spoločného boha s pohanskými národmi Bála a oni ho len inak volajú ,ako to hovoria vám o Aláhovi a moslimoch ,tak by im to Ježiš nepovedal?!
Tieto slová "počúvajte ,ale ako …More
Janko333- Ja krútim?! Veď ste ako dementní!
Ty nechápeš ,že keby farizeji začali hlásať namiesto Mojžišovho zákona ekumenizmus s pohanskými náboženstvami a chceli s nimi vytvoriť jednotu ,keby Izraelitov učili,že majú spoločného boha s pohanskými národmi Bála a oni ho len inak volajú ,ako to hovoria vám o Aláhovi a moslimoch ,tak by im to Ježiš nepovedal?!

Tieto slová "počúvajte ,ale ako oni nekonajte by na RKC, platili vtedy, keby nezamenili na IIVat.učenie apoštolov za slob. ekumenizmus!!!!
Keby stále hlásali pravé učenie ,len by podľa neho nežili!
Vtedy by na nich platili tieto slová!
Ale oni hlásajú iné evanjelium ,ako apoštoli ,že máte ,vy pomýlenci spoločného boha s mohamedánmi ,aj s talmudistami a za matku vám dali Pachamamu ,ako oslom! Teda sú pod kliatbou podľa Gal.1:8-9!
Máte to prevrátené tými vašimi zapredanými pastiermi naruby!
Laco Bajzo
Otakakar - Ty tu blúzniš ,ako keby RKC nehlásala iné evanjelium a nepomáhala vás zotročiť. youtube.com/watch?v=mEC6xjOH2-I
4 more comments from Laco Bajzo
Laco Bajzo
Laco Bajzo
Keby za čias rímskej nadvlády chceli Rimania Izraelitom pichať do tela nejakú chemickú látku ,pod zámienkou ochrany pred nejakou falošnou pandémiou a náboženskí vodcovia Izraela by s nimi kolaborovali a pomáhali im Izraelitov presvedčiť ,aby sa podvolili,tak by im Ježiš podľa vás povedal "počúvajte ich"?! Ste naozaj tak hlúpi?!
Vaši pastieri vám kážu ,aby ste sa očkovali,tak ich teda počúvajte …More
Keby za čias rímskej nadvlády chceli Rimania Izraelitom pichať do tela nejakú chemickú látku ,pod zámienkou ochrany pred nejakou falošnou pandémiou a náboženskí vodcovia Izraela by s nimi kolaborovali a pomáhali im Izraelitov presvedčiť ,aby sa podvolili,tak by im Ježiš podľa vás povedal "počúvajte ich"?! Ste naozaj tak hlúpi?!

Vaši pastieri vám kážu ,aby ste sa očkovali,tak ich teda počúvajte,keď tvrdíte ,že na nich platia tieto Kristove slová!
Laco Bajzo
Nemudrujte a počúvajte ich! Prijmite Aláha za vášho spoločného boha,Pachamamu za matku ,očkujte sa a počúvajte ich až do konca!
hlavnespravy.sk/…odstranit-planned-parenthood-a-spol-dakuju/2799888
Laco Bajzo
Sudkulaty Rystupije
Kde byla odpovědnost politiků za tento stát za posledních 30 let od převratu, kdy se silám ze západu podařilo rozvrátit tento fungující stát, kde se vyrábělo všechno, že jsme jako jediný stát na světě půjčovali peníze i jiným vládám a budovali po celém světě?
A dnes se najednou chtějí starat o naše zdraví, na které 30 let kašlali?
Uvědomte si skutečnost, že Československo před rokem …More
Kde byla odpovědnost politiků za tento stát za posledních 30 let od převratu, kdy se silám ze západu podařilo rozvrátit tento fungující stát, kde se vyrábělo všechno, že jsme jako jediný stát na světě půjčovali peníze i jiným vládám a budovali po celém světě?
A dnes se najednou chtějí starat o naše zdraví, na které 30 let kašlali?

Uvědomte si skutečnost, že Československo před rokem 1989 bylo jediným státním zřízením za celou dobu existence lidstva na této planetě, kdy se všichni pracující lidé měli v tom státě stejně dobře!
Nikdo nemrznul hladem pod mostem s exekutorem za zády, nebo neskákal ze zoufalství pod vlak.
Rozdíl mezi platem dělníka a ministra bylo 15 tisíc Korun.
Lidé měli garantovanou práci, měli levné bydlení, měli sociální jistoty, bezpečné potraviny, zajištěnou bezpečnost, bezplatné zdravotnictví, kvalitní a bezplatné školství, a především 8 hodin na práci, 8 hodin na zábavu a 8 hodin na spánek!
Ve Spořitelně měli lidé anonymní vkladní knížky na doručitele, kde se jim zhodnocovaly úspory, které neničila inflace.
To je dnes pryč jen proto, aby si pár gaunerů přišlo na majetek, který neutratí ani jejich pravnuci, zatím co zbytek národa živoří a chcípá hladem.
Nechali jsme si bohužel ukrást stát, který nám patřil, pod zadkem a dobře nám tak, když jsme si nevážili toho, co jsme měli - bezstarostný život.
Dnes nám tady nepatří vůbec nic!
Jen dluhy a bída!
Martina Bohumila Lutherová
Tujekára tentoryje.
Plně souhlasím.
Martina Bohumila Lutherová
Kdo chtěl mohl chodit do kostelíčka,
nikdo mu nebránil. Jen ti smýšlali
podle rystupije - buntovali národ
ke změně, nakonec národ oblbli,
že nám to vyprosila sv. Anežka Přemyslovna....
apredsasatoci
Čo si myslíš, že socializmus bolo akože čo? Raj na Zemi?