Janko333
184028.8K
Mária Jana Krištofovičová shares this
201
Miroslav Kusalik shares this
122
jan pavol shares this
524
Démoni pracujú na plné obrátky - lebo majú málo času. Démoni pracujú na plné obrátky - lebo majú málo času. Najhoršia zo sie…
Mira393
Prof.Beran v diskusi říká že pro ohrožené lidi nad 60let může být prospěšná, jak toto můžete okomentovat???
Janko333
Ako môže byť niečo dobré keď je to od základu zlé?! Dr. Berana si vážim, ak to povedal čo pochybujem, je to jeho osobný názor. Ja sa plné zhodujem s názormi takých kapacit ako sú dr. Zelenko, dr. Robert Malone, vynálezca mRNA a laureát Nobelovej ceny Luc Montagnier. Oni varujú pred očkovaním, lebo sú to zločinci.
Pre mňa jednoznačne platí, dobrovoľné očkovanie je sebevražda v každom veku.
Peter(skala)
Mira...najprv by bolo dobré citovať s odkazom ako sa presne vyjadril Beran, lebo väčšinou v kontexte sa zisťuje, že pri vytrhnutí z toho vyplýva iný záver.
Martina Bohumila Lutherová
U.S.C.A.E.
také pracuje na plné obrátkyx ve lžích.
manipulacích a jiných hloupostech.
Má fofr ospravedlňovat nevěstku
babylonskou, jako její agent XY
Peter(skala)
...hovorí sa XYZ 😉
Lenka Agnes FaustynaRita shares this
544
Marganka shares this
2496
didimos
Ano, my lidé sami nejsme vybavení k přímému boji s démony...jejich moc je obrovská. Ale máme na to naštěstí jisté a vyzkopušené postupy". Pevnou a pravdivou Víru, modlitby, hlavně Růženec, adorace, chvály Pánovi a Marii, svátosti, častou zpověď a přijímání, půst, oběti, a exorcismy. Třeba i na netu, např. Modlitby za osvobzení od p. Marcina ze Zemplína, jsou skvělé. Bůh nás nenechal napospas těm …More
Ano, my lidé sami nejsme vybavení k přímému boji s démony...jejich moc je obrovská. Ale máme na to naštěstí jisté a vyzkopušené postupy". Pevnou a pravdivou Víru, modlitby, hlavně Růženec, adorace, chvály Pánovi a Marii, svátosti, častou zpověď a přijímání, půst, oběti, a exorcismy. Třeba i na netu, např. Modlitby za osvobzení od p. Marcina ze Zemplína, jsou skvělé. Bůh nás nenechal napospas těm šíleným otrockým silám, nebojme se !!!!!
bratr
Démona si vyrobíme i sami, klidně i z banální závislosti, když na tom lpíme a motáme se v začarovaném kruhu. To samé s čímkoli jiným. Zaobírat se nadbytečně zlým a nebo zlé klonovat znamená posilovat moc nepřítele. V určitém okamžiku je dobré toho Zlého nakopnout do zadele, vypadni ...... A žádné tanečky a řeči kolem :) Mohou mít démoni jakoukoli moc, ale Kristus má vždy navrch. To je důležité. …More
Démona si vyrobíme i sami, klidně i z banální závislosti, když na tom lpíme a motáme se v začarovaném kruhu. To samé s čímkoli jiným. Zaobírat se nadbytečně zlým a nebo zlé klonovat znamená posilovat moc nepřítele. V určitém okamžiku je dobré toho Zlého nakopnout do zadele, vypadni ...... A žádné tanečky a řeči kolem :) Mohou mít démoni jakoukoli moc, ale Kristus má vždy navrch. To je důležité. Přimknout se k Bohu a Jemu svěřit vše.
krumpeľ shares this
141
Norbert Csolle shares this
4
Metod
LacoBajzo, nie všetci sú zlí, súdiť bude Otec!
Laco Bajzo
Aj babylonská neviestka RKC pracuje na plné obrátky a pomáha im vás zotročiť. Nevadí vám to? Nie je to pre vás dôvod ,aby ste poslúchli slová Písma a oddelili sa od nej,aby sa vám neušlo z jej rán ,lebo jej hriechy siahajú až do nebies?
Budete namiesto poslušnosti Božiemu slovu hľadať v neviestke tých "dobrých kňazov" ,ktorí si niečo vyberú ,napr. vakcináciu a budú "bojovať " za to ,aby vám …More
Aj babylonská neviestka RKC pracuje na plné obrátky a pomáha im vás zotročiť. Nevadí vám to? Nie je to pre vás dôvod ,aby ste poslúchli slová Písma a oddelili sa od nej,aby sa vám neušlo z jej rán ,lebo jej hriechy siahajú až do nebies?
Budete namiesto poslušnosti Božiemu slovu hľadať v neviestke tých "dobrých kňazov" ,ktorí si niečo vyberú ,napr. vakcináciu a budú "bojovať " za to ,aby vám globálni satanisti napichali "etické vakcíny"?
Potom si to všetko zaslúžite!
A práve kvôli tomuto vášmu lavírovaniu prichádza znamenie šelmy ,kde už bude dotaktizované!
Pretože ak vám podpora vakcinácie neotvorila oči,tak už vás treba len označiť znamením toho,komu patríte ,aj s vašimi zapredanými pastiermi! iprima.cz/…dstavili-ockovaci-cipy-precte-je-kazdy-mobil-53741
Obrana katolíckej Cirkvi
Laco Bajzo, ty nehovoríš pravdu ale osočuješ. Povedal Kristus Pán na farizejov babylonská neviestka? Nie! Keby farizeji vtedy chceli očkovať, Ježiš by kresťanom povedal, robte a zachovávajte všetko, čo vám kňazi povedia (z písma) ale podľa ich skutkov nerobte (neočkujte sa). Kto si ty že súdiš kňazov? Si viac ako Ježiš? Ak si protestant nečudujem sa, ak si katolík čudujem sa ešte viac. Odkedy …More
Laco Bajzo, ty nehovoríš pravdu ale osočuješ. Povedal Kristus Pán na farizejov babylonská neviestka? Nie! Keby farizeji vtedy chceli očkovať, Ježiš by kresťanom povedal, robte a zachovávajte všetko, čo vám kňazi povedia (z písma) ale podľa ich skutkov nerobte (neočkujte sa). Kto si ty že súdiš kňazov? Si viac ako Ježiš? Ak si protestant nečudujem sa, ak si katolík čudujem sa ešte viac. Odkedy Luther pretrhol puto s Katolíckou cirkvou, vzniklo vyše 25000 najrozmanitejších protestantských denominácii a podľa názoru odborníkov sa každý týždeň vytvára ďalších päť nových a s tebou šiesta sekta
Peter(skala)
ked je reč o Lutherovi, tak existuje taký paradox, že v iste farnosti farár vyvesil na dvere kostola oznam, že vstup len pre očkovaných (resp.OP) a pritom kaplan je proti očkovaniu

😲
Spomínam to preto, lebo je reč o lutherovi, ktorý tiež vyvesil na dvere kostola svoje požiadavky a vieme že skončil v Pekle. Taktiež to spomínam aj preto, lebo priklad týchto 2 knazov charakterizuje spoločnosť v …More
ked je reč o Lutherovi, tak existuje taký paradox, že v iste farnosti farár vyvesil na dvere kostola oznam, že vstup len pre očkovaných (resp.OP) a pritom kaplan je proti očkovaniu

😲
Spomínam to preto, lebo je reč o lutherovi, ktorý tiež vyvesil na dvere kostola svoje požiadavky a vieme že skončil v Pekle. Taktiež to spomínam aj preto, lebo priklad týchto 2 knazov charakterizuje spoločnosť v Cirkvi, v ktorej síce došlo k rozdeleniu, ale predsa sú knazi, ktorí nesuhlasia s očkovaním a predsa služia v Cirkvi ako vedia.

Viem, že ludia si predstavuju idealne riešenie aby sa knazi oddelili a vytvorili vlastnu hierarchiu, ale treba myslieť na to, že kde niet biskupa a dokonca jest exkomunikacia papežom, tak tam niet spásy.

Chcem tým povedať, že knaz, ktorý by sa odelil až do takej miery, žeby ho exkomunikoval papež, tak taký knaz nekoná v sulade s Božou vôľou a sám si bude na vine.

Iné by bolo, keby ho exkomunikoval len samotný biskup, ale ked už by to urobil aj papež, tak to by bolo svedectvom toho, že ten knza upadol do schizmy.

napr. sv.McKillop exkomunikoval arcibiskup v Australii, ale papež s tým nesuhlasil a nakoniec aj arcibiskup priznal chybu. Toto sa môže stať aj dnešným knazom, ktorých by exkomunikoval ich biskup napr. kvôli tomu, že su proti očokovaniu, alebo že su proti podávaniu sv.prijmania do ruky, ale to ešte neznamená, že konaju nesprávne.

..až ked pápež rozhodne ... až potom sa ukáže, čo je správne a nesprávne
Laco Bajzo
Obrana neviestky - Tu nejde len o očkovanie. Náukou pokoncilovej RKC je masonský ekumenizmus,teda falošné učenie. takže v žiadnom prípade na nich neplatí "zachovávajte všetko ,čo vám povedia" :)
Práve naopak! platia na nich všetky varovania Písma pred falošnými prorokmi a vlkmi v rúchu baránčom.
Títo zapredanci vám o chvíľu odobria aj očiovanie a vy tu budete vypisovať rovnaké nezmysly :)
Obrana katolíckej Cirkvi
Laco neprekrúcaj, neodpovedal si na otázku. Keby farizeji za čias Ježiša chceli očkovať kresťanov, zachoval by sa Ježiš Kristus voči farizejom tak ako ty?
Laco Bajzo
Obrana neviestky- Veď som ti vysvetli,že je to rozdiel,lebo farizeji boli učitelia Mojžišovho zákona a títo vieru zradili. Preto na nich v žiadnom ohľade neplatí "počúvajte ich ,ale ako oni nekonajte."
V čom ich majú ľudia podľa teba počúvať ,keď zradili vieru a hlásajú iné evanjelium?

Schválne,v čom????
A za druhé my máme všetko zjavené dopredu v Písme a preto nám Pán kázal poznať znamenia …More
Obrana neviestky- Veď som ti vysvetli,že je to rozdiel,lebo farizeji boli učitelia Mojžišovho zákona a títo vieru zradili. Preto na nich v žiadnom ohľade neplatí "počúvajte ich ,ale ako oni nekonajte."
V čom ich majú ľudia podľa teba počúvať ,keď zradili vieru a hlásajú iné evanjelium?

Schválne,v čom????
A za druhé my máme všetko zjavené dopredu v Písme a preto nám Pán kázal poznať znamenia časov ,aby sme vedeli určiť kedy a ako sa splnilo Písmo! Vy to ignorujete a silou mocou miesto toho hľadáte paralelu v St. zákone ,ale ani to vám nijako nesedí.
Janko333
Neodpovedal si mu na otázku iba sa krútiš. Zopakujem ti to ešte raz ja - Farizeji aj keď nežili podľa viery, Ježiš napriek tomu povedal: Nemyslite si, že som prišiel zrušiť zákon alebo prorokov; neprišiel som ich zrušiť, ale naplniť. A ďalej povedal, robte a zachovávajte všetko, čo vám farizeji hovoria, ale podľa ich skutkov nekonajte. Čo tu už nechápeš?
mariamilucka
Laco Bajzo, z tvojích rečí nejde pokora, ale pýcha, arogancia, povýšenectvo a neúcta.
Otakar Holzmann
Bajzo, myslíš si, že jsi lepší než ostatní? Předevčírem jistý přítel napsal dopis deníku: „Opouštím církev, protože je tak zkompromitovaná s bohatými, že už není důvěryhodná.“Nikdo z nás není důvěryhodný, dokud je na této zemi. Svatý František hlasitě volal: „Ty si o mně myslíš, že jsem svatý, ale nevíš, že bych mohl mít děti s prostitutkou, kdyby mě Kristus nedržel.“ Důvěryhodnost není z lidí, …More
Bajzo, myslíš si, že jsi lepší než ostatní? Předevčírem jistý přítel napsal dopis deníku: „Opouštím církev, protože je tak zkompromitovaná s bohatými, že už není důvěryhodná.“Nikdo z nás není důvěryhodný, dokud je na této zemi. Svatý František hlasitě volal: „Ty si o mně myslíš, že jsem svatý, ale nevíš, že bych mohl mít děti s prostitutkou, kdyby mě Kristus nedržel.“ Důvěryhodnost není z lidí, je pouze Boží a Kristova. Lidem patří pouze slabost a nanejvýš dobrá vůle učinit něco dobrého s pomocí milosti, která prýští z neviditelných žil viditelné církve. Církev včerejška byla snad lepší než církev dneška? Církev jeruzalémská byla snad důvěryhodnější než církev římská?
Kolik jen mocností se v průběhu dějin snažilo zničit kat. církev! Církev zůstane aby mohla Bohu provolávat:„Jemu buď sláva na věčné věky!“Kolik jen mocností se v průběhu dějin snažilo – a snaží – zničit církev jak zvnějšku, tak zvnitřku. Všechny ale budou zničeny a církev zůstane naživu a bude přinášet plody, zůstane nevysvětlitelně pevnou, aby - jak říká sv. Pavel - mohla provolávat: „Jemu buď sláva na věčné věky!“ (2 Tim 4,18).

pastorace.cz/…-mocnosti-se-v-prubehu-dejin-snazilo-znicit-cirkev
pastorace.cz/…jak-jsi-pochybna-cirkvi-avsak-jak-te-presto-miluji
Laco Bajzo
Janko333- Ja krútim?! Veď ste ako dementní!
Ty nechápeš ,že keby farizeji začali hlásať namiesto Mojžišovho zákona ekumenizmus s pohanskými náboženstvami a chceli s nimi vytvoriť jednotu ,keby Izraelitov učili,že majú spoločného boha s pohanskými národmi Bála a oni ho len inak volajú ,ako to hovoria vám o Aláhovi a moslimoch ,tak by im to Ježiš nepovedal?!

Tieto slová "počúvajte ,ale ako oni …More
Janko333- Ja krútim?! Veď ste ako dementní!
Ty nechápeš ,že keby farizeji začali hlásať namiesto Mojžišovho zákona ekumenizmus s pohanskými náboženstvami a chceli s nimi vytvoriť jednotu ,keby Izraelitov učili,že majú spoločného boha s pohanskými národmi Bála a oni ho len inak volajú ,ako to hovoria vám o Aláhovi a moslimoch ,tak by im to Ježiš nepovedal?!

Tieto slová "počúvajte ,ale ako oni nekonajte by na RKC, platili vtedy, keby nezamenili na IIVat.učenie apoštolov za slob. ekumenizmus!!!!
Keby stále hlásali pravé učenie ,len by podľa neho nežili!
Vtedy by na nich platili tieto slová!
Ale oni hlásajú iné evanjelium ,ako apoštoli ,že máte ,vy pomýlenci spoločného boha s mohamedánmi ,aj s talmudistami a za matku vám dali Pachamamu ,ako oslom! Teda sú pod kliatbou podľa Gal.1:8-9!
Máte to prevrátené tými vašimi zapredanými pastiermi naruby!
Laco Bajzo
Otakakar - Ty tu blúzniš ,ako keby RKC nehlásala iné evanjelium a nepomáhala vás zotročiť. youtube.com/watch?v=mEC6xjOH2-I
4 more comments from Laco Bajzo
Laco Bajzo
Laco Bajzo
Keby za čias rímskej nadvlády chceli Rimania Izraelitom pichať do tela nejakú chemickú látku ,pod zámienkou ochrany pred nejakou falošnou pandémiou a náboženskí vodcovia Izraela by s nimi kolaborovali a pomáhali im Izraelitov presvedčiť ,aby sa podvolili,tak by im Ježiš podľa vás povedal "počúvajte ich"?! Ste naozaj tak hlúpi?!

Vaši pastieri vám kážu ,aby ste sa očkovali,tak ich teda počúvajte,…More
Keby za čias rímskej nadvlády chceli Rimania Izraelitom pichať do tela nejakú chemickú látku ,pod zámienkou ochrany pred nejakou falošnou pandémiou a náboženskí vodcovia Izraela by s nimi kolaborovali a pomáhali im Izraelitov presvedčiť ,aby sa podvolili,tak by im Ježiš podľa vás povedal "počúvajte ich"?! Ste naozaj tak hlúpi?!

Vaši pastieri vám kážu ,aby ste sa očkovali,tak ich teda počúvajte,keď tvrdíte ,že na nich platia tieto Kristove slová!
Laco Bajzo
Nemudrujte a počúvajte ich! Prijmite Aláha za vášho spoločného boha,Pachamamu za matku ,očkujte sa a počúvajte ich až do konca!
hlavnespravy.sk/…odstranit-planned-parenthood-a-spol-dakuju/2799888
Laco Bajzo
Sudkulaty Rystupije
Kde byla odpovědnost politiků za tento stát za posledních 30 let od převratu, kdy se silám ze západu podařilo rozvrátit tento fungující stát, kde se vyrábělo všechno, že jsme jako jediný stát na světě půjčovali peníze i jiným vládám a budovali po celém světě?
A dnes se najednou chtějí starat o naše zdraví, na které 30 let kašlali?

Uvědomte si skutečnost, že Československo před rokem 1989 bylo …More
Kde byla odpovědnost politiků za tento stát za posledních 30 let od převratu, kdy se silám ze západu podařilo rozvrátit tento fungující stát, kde se vyrábělo všechno, že jsme jako jediný stát na světě půjčovali peníze i jiným vládám a budovali po celém světě?
A dnes se najednou chtějí starat o naše zdraví, na které 30 let kašlali?

Uvědomte si skutečnost, že Československo před rokem 1989 bylo jediným státním zřízením za celou dobu existence lidstva na této planetě, kdy se všichni pracující lidé měli v tom státě stejně dobře!
Nikdo nemrznul hladem pod mostem s exekutorem za zády, nebo neskákal ze zoufalství pod vlak.
Rozdíl mezi platem dělníka a ministra bylo 15 tisíc Korun.
Lidé měli garantovanou práci, měli levné bydlení, měli sociální jistoty, bezpečné potraviny, zajištěnou bezpečnost, bezplatné zdravotnictví, kvalitní a bezplatné školství, a především 8 hodin na práci, 8 hodin na zábavu a 8 hodin na spánek!
Ve Spořitelně měli lidé anonymní vkladní knížky na doručitele, kde se jim zhodnocovaly úspory, které neničila inflace.
To je dnes pryč jen proto, aby si pár gaunerů přišlo na majetek, který neutratí ani jejich pravnuci, zatím co zbytek národa živoří a chcípá hladem.
Nechali jsme si bohužel ukrást stát, který nám patřil, pod zadkem a dobře nám tak, když jsme si nevážili toho, co jsme měli - bezstarostný život.
Dnes nám tady nepatří vůbec nic!
Jen dluhy a bída!
Martina Bohumila Lutherová
Tujekára tentoryje.
Plně souhlasím.
Martina Bohumila Lutherová
Kdo chtěl mohl chodit do kostelíčka,
nikdo mu nebránil. Jen ti smýšlali
podle rystupije - buntovali národ
ke změně, nakonec národ oblbli,
že nám to vyprosila sv. Anežka Přemyslovna....
apredsasatoci
Čo si myslíš, že socializmus bolo akože čo? Raj na Zemi?
Otakar Holzmann shares this
122
Mira393
určitě mají víc času než my obyčejní lidi....
Bratia a sestry shares this
1501
Bratia a sestry
Variant Omicron je taký slabý, že Južná Afrika zastaví sledovanie a karanténu kontaktov

thegatewaypundit.com/…th-africa-will-stop-tracing-quarantining-contacts/
Dori-2000 shares this
5785
Ján Jaško
Uhmm demoni.... to sú také kecy...
Obrana katolíckej Cirkvi
Keď neveríš v existenciu diabla, ako môžeš veriť v Boha?
Bratia a sestry
diabol obchádza každého a pokúša
Ján Jaško
@Obrana katolíckej Cirkvi

V Boha možno verím, ale nie v toho katolíckeho ale takého ktorý do diania vo svete nezasahuje. Ten Ježiš sa až pričasto mýlil na to aby mohol byť Boh.
Obrana katolíckej Cirkvi
V Boha veríš možno? Keď neveríš a nemáš jasno či existuje Boh, tak o Bohu nehovor nič! O takých ako ty Boh hovorí - poznám tvoje skutky, že nie si ani horúci, ani studený, už-už ťa vypľúvam z úst.
Helena Semančíková shares this
402
kytkatricet3 shares this
7
🤫 🤫 🤫
Peter(skala)
5,4 tis. 😲 🤗 🥳 😊 zhliadnutí, ta parááááááda
Obrana katolíckej Cirkvi
😇 za 2 dni už 11.000 zhliadnutí 😇
Peter(skala)
žúrka po calom švece 🥳
bratr
Na konci videa je účelově zmíněna Ivetka Korčáková, prosil bych o informaci, kde se to sdělení nachází: litmanova.info/poselstvi.htm

facebook.com/login/

Zde je naživo: youtube.com/watch?v=Ipw7_lDaXSg
Janko333
Tu je odkaz: príde klamstvo, aké svet ešte nezažil a otrasie to aj najsilnejšími kresťanmi. Ivetka Korčáková, Litmanová 1995-1997 weebly.com/litmanova---pride-klamstvo-ake-svet-nezazil.html
bratr
Prosil bych konkrétní odkaz na danou pasáž a konkrétní zjevení nebo poselství. Nešvarem je, že se vše automaticky překopírovává na webu, různě kompiluje a původního zdroje se nedopátráš.
Peter(skala)
To máš ako aj s inými zjaveniami, ktoré mali ctihodní, blahoslavení, svätí kresťania, že média síce spísali pravidelné posolstvá (mesačné, ročné, či každodenné) ale niekedy tie mimoriadne posolstvá, ktoré mali vizionari v sukromí, tak sa nezapísali do pososltiev pre verejnosť.

Skôr boli zaznamenané len u niektorých autorov, ktorí sa o tých posolstiev dozvedeli výhradne s rozhovoru s vizionarkou,…More
To máš ako aj s inými zjaveniami, ktoré mali ctihodní, blahoslavení, svätí kresťania, že média síce spísali pravidelné posolstvá (mesačné, ročné, či každodenné) ale niekedy tie mimoriadne posolstvá, ktoré mali vizionari v sukromí, tak sa nezapísali do pososltiev pre verejnosť.

Skôr boli zaznamenané len u niektorých autorov, ktorí sa o tých posolstiev dozvedeli výhradne s rozhovoru s vizionarkou, ked už to mohla zverejniť.

preto aj vizionari z Fatimy niektoré posolstvá nemaju spolu so všetkými, ale len v niektorých vydaniach ako napr. o zasvätení Ruska
Peter(skala)
Ved oficialne zjavenia v Litmanovej boli od r.1990 - do 1995 a potom išlo o mimoriadne zjavenia a posolstva
11912
Démoni pracujú na plné obrátky - najväčší zločin v histórii pomocou vraždiacich experimentálnych "vakcín". Genocída ľudstva.

Totálna globálna tyrania Covidu.
8 more comments from Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Video je super všetko len jediné čo môžem vytknúť a za tým si stojím,že ja garabandal a Medžugorie neuznávam a neverím a ani nebudem.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Keby tam bola akita a Fatima spomenutá iba tak je to 100% video tak je to 95%. 😊 😉