Janko333
83411.1K
Andrea Vojtylova shares this
1.2K
Božka Kontrikova shares this
21.9K
Ktoje ako Boh
Ale prečo mnohí experimentujú s inými náboženstvami alebo chodia ku ezoterikom a ľudovým liečiteľom?
Veľakrát aj z nudy, lebo v ich katolíckych kostoloch nie je nikdy nič nové. A u Jehovistov majú aspoň pocit, že niečo robia, môžu sa cítiť ako apoštoli, keď mrznú po uliciach v daždi a propagujú okoloidúcim svoje knihy.
V katolíckom kostole bolo potrebné akurát tak zúčastniť sa jednej omše …More
Ale prečo mnohí experimentujú s inými náboženstvami alebo chodia ku ezoterikom a ľudovým liečiteľom?
Veľakrát aj z nudy, lebo v ich katolíckych kostoloch nie je nikdy nič nové. A u Jehovistov majú aspoň pocit, že niečo robia, môžu sa cítiť ako apoštoli, keď mrznú po uliciach v daždi a propagujú okoloidúcim svoje knihy.
V katolíckom kostole bolo potrebné akurát tak zúčastniť sa jednej omše v nedeľu, kde im kňaz nakáže žiť v utrpení podľa nasledovania Krista a tým to končí, všetci idú domov a nikto im nedáva žiadne úlohy, ktoré by mali vykonať alebo ich niekam zavolal na spoločnú akciu, prípadne zašiel domov na spoločné čítanie Biblie. Celé roky sa majú len sami doma modliť.
Spolok Charizmatikov pripraví pútavú show, naplní sálu divákmi a ľudia s nadšením vidia niečo nové, vyháňanie zlých duchov z tela. Konečne zažijú nejaké náboženské napätie.
Alebo ďalší dôvod, nie každý chce žiť v utrpení, rôzne rozvedené ženy už vedia, ze modlitby nepomôžu na to, aby sa k nim muž vrátil. Modlia sa celý dlhý rok a výsledok žiadny. A tak zájde za mágom, ten im spraví ezoterický rituál so sviečkami, dá im aspoň nádej, ze sa ich život zmení k lepšiemu. A dostať nádej je pre nich na nezaplatenie. Ak sa im aj niečo splní, veria, ze im pomohla vyššia moc, alebo nejaký svätý anjel. Nepripustia si, že je za tým negatívna duchovná sila
Metod
Nebudeš mať iných bohov!
ekans
ekans
Trepifajksl
Charismatické hnutí se začalo v katolické církvi prosazovat po 2. vatikánském koncilu, ve velkých protestantských církvích se charismatické skupinky objevují už v 50. letech 20. století.
Katolik.cz
Josef Bob
Janko333
Toto sa na tridentskej omši nemôže stať. Slovenskí a český kresťanský speváci, Martausova, Čirova, hillsong atď.Vypočuj si čas od 18:40 a pochopíš aký pekelný duch piesňach vanie.
Sima Martausová spieva po blahorečení Anky Kolesárovej
Adam Sangala
@Janko333, co pekelne tam je?
Obrana katolíckej Cirkvi
čo si slepý, hluchý, veď tam sima nadáva
johan1 shares this
11.3K
robino
Ján Jánošík
BLOODY
U.S.C.A.E.
mariamilucka shares this
3900
Obrana katolíckej Cirkvi
To video má hlavu a pätu, len ty to máš v hlave pomotané
Metod
Je veľa ľudí, čo to má pomotané žiaľ!
Hermenegild
Žiaľ, pomotaní sú diablom už aj niektorí kňazi, ktorí propagujú slobodu človeka, cez akési "bratstvá", ktoré sa podporujú pre svoju slobodu odbúravaním zlozvykov podľa vzoru amerických letničiarov. Používajú a protežujú schopnosti ľudí, ale vôbec sa neopierajú o Božiu vôľu a jeho vedenie. Chcú sa sami oslobodiť za podpory bratov.
Trepifajksl
Jak tady pode mnou píše Tel AVIV, tak jsem si k tomu našel zajímavé čtení:
Předmět: P. Stříž z Křešic - bludař nebo blázen?
P. Stříž z Křešic - bludař nebo blázen?
Josef Bob
Toto je ten tzv. katolický charizmatizmus který zde tlačí Medžugoristi na čele se Seleckým a jeho plátkem MROSA, kde tohoto modernistu vytahuje.
apredsasatoci
To je pravda. A teraz sa zamyslime, aký duch je v dnešnej rkc. 🤔
Otakar Holzmann
Spíš se zamysli ty, oni žili v přesvědčení, že katolíci jsou zbloudilí křesťané, a po dvaceti letech zjistili že v katolické Církvi je jediná pravda. Žili jsme v přesvědčení, že katolíci Marii zbožšťují
apredsasatoci
Koľkí odchádzajú z rkc v presvedčení, že boli bludiaci a teraz ako letnicni/protestanti sú naozaj v tak správnej cirkvi.
Čím to je? Čím to je?
Trepifajksl
Tím, že jsou hloupí. Pokud člověk nemiluje pravdu celým svým srdcem, stane se obětí bludu. Duchovní zákon.
Otakar Holzmann
Cyril3 Q
Výborné priznanie, Bohu vďaka.
...Treba ale povedať, že tzv. zjavenia v Medžugorií majú tiež koreň u charizmatikov. Suenens, McKenna, Vlašič...
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Medžugorie je falošne cele je to moderní new age.
Zuzka M S shares this
82
Otakar Holzmann shares this
579
Trepifajksl
Výborné a přesně popsané. Nic takového, jako katolické charismatické hnutí neexistuje. Ještě donedávna přiznávali na svých stránkách, že to přišlo z protestantismu. Několikrát v průběhu jsem zde vkládal tento citát z úvodní stránky KCHO. Zednář Suenens to zavlekl do katolické církve. Je to mor, mohu potvrdit jako bývalý charismatik. Pokud člověk skutečně hledá pravdu, může se nechat na …More
Výborné a přesně popsané. Nic takového, jako katolické charismatické hnutí neexistuje. Ještě donedávna přiznávali na svých stránkách, že to přišlo z protestantismu. Několikrát v průběhu jsem zde vkládal tento citát z úvodní stránky KCHO. Zednář Suenens to zavlekl do katolické církve. Je to mor, mohu potvrdit jako bývalý charismatik. Pokud člověk skutečně hledá pravdu, může se nechat na čas napálit, ale v bludu nesetrvá. Je psáno, že zlý bude činit zázraky aby svedl vyvolené.
Nedávno jsem viděl dokument o exorcismu, kde byly 4 případy. U jednoho z nich nastalo vyléčení, když podepsali krví smlouvu s ďáblem. Od té doby prý jsou šťastní. Tolik k charismatickým uzdravením.
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
12872
Laco Bajzo
Bolo by to super svedectvo ,keby...
Keby bolo v RKC pôvodné ,predkoncilové ,katolícke učenie a nie ekumenizmus.
Keby týmto manželom vadil aj duch asisssi ,duch synkretizmu s pohanstvom ,modloslužobníctvo od Asissi ,až po Pachamamu ,podpora sodomie,plánov globalistov ,podpora ich očkovania -depopulácie , atď ...
Zaujímavé ,že to nevadí a ni tým "exorcistom" ,ako Marcin...
Obrana katolíckej Cirkvi
ako vieš čo im nevadí? títo manželia iste nesúhlasia z duchom asisssi a Pachama,
Dominika Maria Birova
Mne to napríklad tiež vadí, duch Assisi, atď... bola som aj na tridentskej omši, ale musela som kvôli tomu cestovať niekoľko hodín. Aj Lefebvra považujem za svätca. Ale: čo s tým všetkým?! Ja, my dvaja alebo pár ostatných nezvrátime neblahé dôsledky II. vat. koncilu
Laco Bajzo
Máte hľadať to ,čo nám do takej situácie prikazuje Božie slovo.
PS: Tak ako sa v tých charizmatických spolkoch nestrieda Duch Svätý s démonom,tak isto sa s ním nestrieda v RKC.
RKC hlása falošné ,pokoncilové učenie ,preto v nej už nemôže byť Duch Svätý a ešte k tomu na striedačku s duchom asiissi ,teda démonom ,alebo Pachamamou...
Ale vy ste to už prijali ako niečo normálne ,ako súčasť Kristovej …More
Máte hľadať to ,čo nám do takej situácie prikazuje Božie slovo.
PS: Tak ako sa v tých charizmatických spolkoch nestrieda Duch Svätý s démonom,tak isto sa s ním nestrieda v RKC.

RKC hlása falošné ,pokoncilové učenie ,preto v nej už nemôže byť Duch Svätý a ešte k tomu na striedačku s duchom asiissi ,teda démonom ,alebo Pachamamou...
Ale vy ste to už prijali ako niečo normálne ,ako súčasť Kristovej Cirkvi a to je zvrátené.
Hermenegild
@Dominika Maria Birova : Pozri Fsspx-sk.org/oznamy a nemusíš cestovať hodiny. Treba čím viacerých dostať na pravú cestu viery a Boh sa postará.
Obrana katolíckej Cirkvi
Laco Bajzo nechápeš, v kresťanských spoločenstvách medzi kresťanmi sa bude vždy striedať Duch Svätý s démonom, ale základ satan a pomýlení kresťania nezničia. Dr. Hunák dobre vedel aký zmätok je v katolíckej cirkvi, vedel to pred tým aj po návrate 20 rokoch do kat. cirkvi. Prečo sa vrátil? zamysli sa, ak si bol katolík a odchýlil si sa, o to viac ti má toto svedectvo čo povedať
Laco Bajzo
Obrana ekumenickej cirkvi- Takže poďme do praxe. Kňaz doobeda odučí žiakov to nové náboženstvo ,že máme spoločného Boha s mohamedánmi a talmudistami ,že sú to všetko vlastne Abrahámovské náboženstvá ,potom ide slúžiť omšu ,ale na kostol napíše a po omši v oznamoch vyhlási ,že len pre testovaných ,onáhubkovaných a očkovaných. Samozrejme nezabudne veriacich vyzvať ,aby sa modlili za úmysly …More
Obrana ekumenickej cirkvi- Takže poďme do praxe. Kňaz doobeda odučí žiakov to nové náboženstvo ,že máme spoločného Boha s mohamedánmi a talmudistami ,že sú to všetko vlastne Abrahámovské náboženstvá ,potom ide slúžiť omšu ,ale na kostol napíše a po omši v oznamoch vyhlási ,že len pre testovaných ,onáhubkovaných a očkovaných. Samozrejme nezabudne veriacich vyzvať ,aby sa modlili za úmysly "svätého otca" Františka.
Kedy bol s takýmto kňazom v takomto kostole a cirkvi démon a kedy Duch Svätý?
Obrana katolíckej Cirkvi
laco bajzo máš pravdu, nečudujem sa že tak reaguješ, keby som nemal poznanie aké mám, dávno by som od kat. cirkvi odišiel. Keby nebol v kat. Cirkvi duch svätý, dávno by zanikla. Sv. Augustín
Pavol IV
Obrana katolickej Cirkvi
Tak to by ma velmi zaujimalo, ake "poznanie" ta drzi v "katolickej cirkvi", ktorej vrcholnym predstavitelom je Bergoglio ??? Mas pravdu, v Katolickej cirkvi je pritomny Duch Svaty !!! Snad ale nepovazujes za Katolicku cirkev tu, v ktorej sa verejne hlasaju herezy, synkretizmus, fal. ekumenizmus, humanizmus, modernizmus atd... no proste New Age ???
Laco Bajzo
Nikto nemôže slúžiť dvom pánom.
Laco Bajzo
Skúste sa poradiť a napíšte ,kedy kňaz ,ktorý robí všetko to ,čo som vymenoval slúži Bohu.
Sophia Ela
Dominiko, tady jde o Vaši duši. ne o mojí ani o toho. Dřív lidi chodili pěšky i několik hodin na mše svaté! Co Vám tedy brání vézt se několik hodin autem, vlakem či autobusem? Nestojí Vám snad zato spása Vaší duše??