Trepifajksl
172K
00:22
Tohle podporuje naše vláda.
Janko333
⚠️ Fašista Goebbels o banderovcích: Banderovci jsou šílení maniaci, jinými slovy bestiální dobytek. Ale přesně takové lidi v této době potřebujeme, aby se nám podařilo zničit nedobytné Slovany. A pak sami musí být zničeni - zvěř nemá co dělat mezí lidmi!
🇷🇺 Jakov Kedmi označil Zelenského za najodpornejšieho a najpodlejšieho predstaviteľa židovského národa: zelenskij napľul na hrob svojich …More
⚠️ Fašista Goebbels o banderovcích: Banderovci jsou šílení maniaci, jinými slovy bestiální dobytek. Ale přesně takové lidi v této době potřebujeme, aby se nám podařilo zničit nedobytné Slovany. A pak sami musí být zničeni - zvěř nemá co dělat mezí lidmi!
🇷🇺 Jakov Kedmi označil Zelenského za najodpornejšieho a najpodlejšieho predstaviteľa židovského národa: zelenskij napľul na hrob svojich ľudí, ktorých zabili jeho súčasní “partneri”: “Napľul na hrob svojho starého otca, ktorý bojoval proti nacistom.” VIDEO: Bývalý šéf izraelskej služby „Nativ“ Jakov Kedmi označil Zelenského za najodpornejšieho a najpodlejšieho predstaviteľa židovského národa: „Napľul na hrob svojho starého otca, ktorý bojoval proti nacistom!”

🇩🇪 Nemeckí novinári odhalili ďalšie "fake news proti RUSOM" Kyjeva Ukrajinská propaganda prezentovala plnú škatuľu zlatých zubov ako „dôkaz zločinov“ ruských ozbrojených síl v dedine Peski-Raďkovskije v Charkovskej oblasti. Spravodajcovia Bildu zistili, že zlaté korunky patria miestnemu zubárovi. Na otázku nemeckých novinárov, či korunky mohli patriť zabitým Rusom, zubár odpovedal: „Preboha, nie! Patrili ľuďom, ktorých som niekoľko rokov liečil. Tieto zuby som vytrhol, pretože boli zlé,“ povedal zubár.
🇷🇺 Putin – na otázku „Ľutujete niečo? Chcem aby bolo jasno: To, čo sa dnes (nie našou vinou) deje, je mierne povedané nepríjemné. Ale aj tak by sme sa sem dostali o niečo neskôr, len v horších podmienkach pre nás. Preto konáme správne a včas.

N. Rothschild povedal: Bez Ukrajiny svetový poriadok nemusí prežiť a Putin (Rusko) je nám prekážkou. Vladimir Putin je najnebezpečnejším mužom pre globalistov. Ich satanský plán ovládnuť svet brzdí Rusko. N. Rothschild povedal, že „Rusko musí byť vyňaté z medzinárodného bankového a ekonomického systému. Musíme dostať Rusko na kolená všetkými možnými prostriedkami. Koho sa bojí USA? 3. časť. N. Rothschild povedal: Bez Ukrajiny svetový…

Naplní sa druhá fáza Dostojevského proroctva? - Ing. Peter Glasnák

🇩🇪 Vojnu proti Rusku nikdy nemôžu vyhrať! Baudet už pred rokmi predpovedal, že táto vojna príde. Dokonca pred tým varoval, ale bol politikmi zosmiešňovaný. Putin je jedným z najlepších lídrov v európskom svete, akých v súčasnosti máme.

KTO BOL BANDERA?
Bandera byl jedním ze šesti potomků řeckokatolického kněze Andrije Bandery, ukrajinského nacionalisty činného v politice. Podle svědectví spával mladý BANDERA doma na holé podlaze a s bolavými zuby navštěvoval vesnického kováře – ne proto, že by rodina neměla peníze na postel a lékaře, ale pro způsobenou bolest, kterou rád překonával. (vzrušenie pri sadistických, a masochistických aktivit = POSADNUTIE DIABLOM)
V osmnácti letech se poprvé ocitl ve vězení – a to společně se svým otcem, který odsloužil mši za popravené ukrajinské nacionalisty. V červnu 1934 se Bandera podílel na atentátu na tehdejšího polského ministra vnitra Bronislawa Pierackého a v lednu 1936 byl za to odsouzen k trestu smrti.
Ten byl nakonec změněn na doživotí. Polsko nechtělo popravou ukrajinských atentátníků už tak vypjaté vztahy s ukrajinskou menšinou vyostřovat. V září 1939 vypukla 2. světová válka a 13. září 1939 byl Bandera propuštěn z vězení, kde si odpykával doživotní trest. Po krátkém pobytu ve Lvově odešel do Krakova a později na léčení na Slovensko. Situaci v polské části Ukrajiny dokresluje, že někteří z Ukrajinců vojáky okupační nacistické armády vítali jako osvoboditele. Bylo to jen předznamenání událostí, které měly přijít s dalším postupem nacistů na východ a přepadením.... Sovětského svazu v červnu 1941.
V té době se také rozštěpila OUN. Část zůstala věrna exilovému vedení Andreje Melnyka a věřila, že po vítězství Hitlera nad SSSR prosadí Melnyk vznik ukrajinského státu.

Romantický terorista? Stěpan Bandera!
Další část nacionalistů, především ilegálních bojovníků, ovládl Stěpan Bandera, podle kterého měla Ukrajina získat samostatnost bojem – na spolupráci s nacisty spoléhal jen v tom, že pomohou zlikvidovat Rusko. Jenže nacisté měli s Ukrajinci vlastní plány: když Němci v červnu 1941 napadli Sovětský svaz, pochodovaly jim v patách také pluky Nachtigall a Roland, složené ze samých Ukrajinců. Nacisté chtěli tyto jednotky nasadit k boji proti sovětským partyzánům za frontou.
Bandera v nich viděl zárodek ukrajinské armády a 30. června 1941 ve Lvově vyhlásil samostatný ukrajinský stát. Nacistickým špičkám se ale žádný ukrajinský stát v prostoru, který měli osídlit němečtí sedláci, nehodil. Dne 5. července byl Bandera gestapem zatčen a odvezen do Berlína.
Přes nátlak nacistů odmítl vyhlášení samostatnosti odvolat, a byl proto internován v koncentračním táboře v Sachsenhausenu.
Všichni proti všem - Situaci na Ukrajině v té době mohl Bandera ovlivnit těžko – přitom i jeho jménem byla právě tehdy páchána v této části Evropy zvěrstva, která lze srovnat s počínáním nacistů ve vyhlazovacích táborech. Na některých místech Ukrajiny spolupracovala s Němci, jinde s nimi bojovala – podle toho, co se jí hodilo. Hněv ukrajinských nacionalistů se obracel i proti Čechům, kteří na Volyni žili od poloviny 19. století, a HLAVNE proti Rusům a Židům.
Podle údajů jich během etnických čistek zemřelo dohromady dalších sto tisíc.
K dalším mrtvým patřili sami Ukrajinci – UPA bojovala proti těm, kteří jí odmítli pomoci. Do bojových operací zasahovala i německá armáda a také sovětské partyzánské jednotky.

Situace připomínala nepřehlednou občanskou válku všech proti všem. Válku brutální, jak dokládají svědectví o mučení a vraždění nejen mužů, ale i žen a dětí. Partyzáni vystavovali těla bez hlav, ukřižovaná, rozčtvrcená nebo rozpáraná.
Dokonce i nacisté byli ohromeni jejich sadismem… Odvety polských partyzánů ze Zemské armády (Armii Krajowej) byly podobné – Poláci povraždili na 20.000 Ukrajinců. V lednu 2010 odstupující ukrajinský prezident Viktor Juščenko udělil Banderovi čestný titul Hrdina Ukrajiny – a to za obranu národní ideje a boj za nezávislý ukrajinský stát. Vzápětí se ozvaly kritické hlasy z Polska, Ruska a Izraele.

V lednu 2011 ukrajinský soud výnos Viktora Juščenka o udělení titulu zrušil. Podle průzkumu veřejného mínění z roku 2010 byl Bandera hrdinou pro 56 % obyvatel západní Ukrajiny a jen pro 9 % obyvatel ukrajinského východu.
I proto lze souhlasit s tvrzením ukrajinského historika Tarika Amara ze Lvova, že Bandera není symbolem ukrajinské jednoty.
Oživení jeho kultu v době, která je pro Ukrajinu tak složitá, je výsledkem toho, že země nemá tradici státnosti, je sužována korupcí a ruskou agresí.

--------------------------------
Thierry Baudet: Putin je veľký hrdina!
Putinova vojna na Ukrajine je fantastická a hrdinská! Ľudia nenávidia nadradenú inteligenciu Putina. Čítal som dlhý životopis o Vladimirovi Putinovi, a naozaj si myslím, že je to veľký hrdina a šampión západnej civilizácie. To, čo robí na Ukrajine, je úžasné, hrdinské. Bojuje s Deep State na Ukrajine, ktorá je baštou Deep State. Ukrajina je ako Izrael, je to centrum tajného mocenského systému na svete“. "A áno, to je niečo, čo sa deje, nad čím globalisti nemajú kontrolu. Nenávidia to. To, čo robí na Ukrajine, je hrdinstvo! Bojuje proti 'deep state' na Ukrajine. (...) Globalisti nenávidia úspechy ruskej armády, nenávidia nadradenú Putinovu inteligenciu a kresťanskú vieru.

Vedia, že ruská armáda je veľmi úspešná," pokračoval Baudet. "Naozaj sa im páči Putinova inteligencia." V ďalšej časti tohto veľmi zaujímavého rozhovoru Baudet vysvetľuje, ako by normálni ľudia mali bojovať proti agende WEF alebo Great Reset. Zameriava sa najmä na Billa Gatesa, ktorého nazýva „jedným z najväčších psychopatov v modernom svete“.
Zverstvá Banderu (neotvárajte ovplyvniteľné). Krvavé zverstvá fašistických darebákov - Yaroslav Ogniov
Rosllynn shares this
1416
Co lze čekat od vlády, která vede nás všechny do bídy a do války proti Rusku?
hajaj búvaj ovečky
Nezabiješ !! Alebo choď do Pekla či tvojej nacistickej Valhaly.
Marieta Ria
... vymytý banderovský mozog... čo mal pomaly ešte školské lavice drať a on sa hrdo hlási k nacistom - jeho snom je zabíjať... strašné!!
Coburg
Treba na neho poslať NAKU. Ale oni radšej budú zatvárať našich školákov
Metod
To je ale nadílení, hele vole vůl - kde domov můj!
Coburg
Metod tebe tí bratia Česi nejako ublížili? To je už skoro na diagnózu.