Bývalý agent CIA ROBERT DAVID o očkovaní !

BÝVALÝ AGENT CIA ROBERT DAVID STEELE V TURECKEJ TELEVÍZII ATV POTVRDIL KRUTÚ PRAVDU O OČKOVACÍCH „MRNA VAKCÍNACH COVID-19.“ NEJDE O ŽIADNU OCHRANU ĽUDÍ, ALE O BIOLOGICKÚ ZBRAŇ! V tureckej verejnej …More
BÝVALÝ AGENT CIA ROBERT DAVID STEELE V TURECKEJ TELEVÍZII ATV POTVRDIL KRUTÚ PRAVDU O OČKOVACÍCH „MRNA VAKCÍNACH COVID-19.“ NEJDE O ŽIADNU OCHRANU ĽUDÍ, ALE O BIOLOGICKÚ ZBRAŇ!
V tureckej verejnej televízii ATV zverejnili ľuďom krutú pravdu o očkovacích „vakcínach COVID-19.“ Nejde o žiadnu ochranu ľudí, ale o biologickú zbraň.
Bývalý agent CIA Robert David Steele v tureckej televízii ATV potvrdil skrývanú pravdu pred svetom o podvodnej epidémii, ktorá nie je žiadnou epidémiou !!!

Vakcína COVID-19 je vyrábaná všetkými farmaceutickými firmami ako bakteriologická ZBRAŇ !!!!!
Zbytočné je ku krátkej reportáži čokoľvek dodávať. Hovorí ju v angličtine a môžete si ju všetci znalí jazyka vypočuť.
Všetkým, ktorí uverili a nechali si ju pichnúť, neprešli testom inteligencie… …a končí
Správy v televízii TU
Stretol som sa v Zürichu s jedným známym právnikom. Podľa jeho slov by všetci ľudia mali zapisovať mená všetkých ľudí podieľajúcich sa na „cirkuse COVID-19,“ ktorí odporúčali, či dokonca nútili …More
Jozef Jozef Tkáč shares this
1.6K
ľubica shares this
571
A proč bylo patentu přiděleno kódové číslo 060606? Je to náhoda nebo úmyslná volba toho, o čem se v Knize Zjevení mluví jako o čísle bestie?
ľubica
Nielen Slovensko,ale celý svet sa stal testovacím laboratóriom nielen vakcín rôznych výrobcov, ale aj s tým súvisiacich politických mocenských bojov.
KláraMarie
mRNA vás "jen" zabije - ještě není "značkou šelmy", tou značkou, o které Písmo svaté jasně říká, že kdo ji přijme, bude pít neředěný Boží hněv a která má člověku uloupit svobodnou vůli. Tento znak šelmy bude dle omilostněných duší čip! Ten nesmí přijmout nikdo, kdo si je vědom hodnoty své věčné duše a to ani za cenu obav o holý život. Zde bude platit Ježíšovo biblické "kdo chce svůj …More
mRNA vás "jen" zabije - ještě není "značkou šelmy", tou značkou, o které Písmo svaté jasně říká, že kdo ji přijme, bude pít neředěný Boží hněv a která má člověku uloupit svobodnou vůli. Tento znak šelmy bude dle omilostněných duší čip! Ten nesmí přijmout nikdo, kdo si je vědom hodnoty své věčné duše a to ani za cenu obav o holý život. Zde bude platit Ježíšovo biblické "kdo chce svůj život zachránit, ten jej ztratí a kdo svůj život ztratí pro Mne, ten si jej zachrání."
ABADAN . .
Paní lubico, ujasněte si to. To číslo nesedí. 🥴 Tomu ostatnímu nepřikládám žádný význam a aktivity BG nesleduji. Ne, Microsoft si nezaregistroval patent na implantování mikročipů do lidského těla Tak jen pro upřesnění faktů....
Trepifajksl
Také bych dodal pro upřesnění faktů. Jedná se o číslo patentu 060606. Není v něm upřesněno, zda se jedná o čip v těle nebo senzor na těle (což je ve finále úplně jedno). Zkrátka jste pod kontrolou.
WIPO - Search International and National Patent Collections
ABADAN . .
To číslo je nepřesné, dílčí, to jen pro upřesnění. Číslo patentu je WO2020060606A1
To ostatní je samozřejmě shit, ale jde mi jen o přesnost uvedeného čísla....😉More
To číslo je nepřesné, dílčí, to jen pro upřesnění. Číslo patentu je WO2020060606A1

To ostatní je samozřejmě shit, ale jde mi jen o přesnost uvedeného čísla....😉
One more comment from ľubica
ľubica
... video s lékařkou dr. Zandre Bothaovou, která analyzovala obsah covid injekcí a také krev očkovaných pacientů, kteří za ní přicházeli s vážnými zdravotními problémy. Objevila dost alarmující věci... černé kulaté disky něčím pospojované, černá vlákna a více... poslechněte si její vysvětlení.
Zhlédnout: Specialistka na krev odhaluje alarmující zjištění po analýze krve očkovaných &…More
... video s lékařkou dr. Zandre Bothaovou, která analyzovala obsah covid injekcí a také krev očkovaných pacientů, kteří za ní přicházeli s vážnými zdravotními problémy. Objevila dost alarmující věci... černé kulaté disky něčím pospojované, černá vlákna a více... poslechněte si její vysvětlení.
Zhlédnout: Specialistka na krev odhaluje alarmující zjištění po analýze krve očkovaných & samotných covid injekcí.
poli75
otazka je , čo možeme robit? kto zastaví týchto satanistov? obavam sa , že my už nemožeme urobit nič, len sa modlit a postit , budeme prenasledovaný, zatýkaný, mučený a zabitý.
KláraMarie
správně. MODLIT SE A POSTIT. Absolutně neumíme docenit sílu těchto zbraní. Pán je blízko :-) My jsme solí země a toto je výhradně náš úkol, který za nás v našich pohanských zemích NIKDO JINÝ NEUDĚLÁ a budeme voláni k zodpovědnosti, jak jsme naložili se svou hřivnou VÍRY.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Níže uvedený případ se týká oficiálně zdokumentovaného faktu, ačkoliv je na tom něco spíše biblického. Patent WO/2020/060606 byl zaregistrován 26. března 2020. Patentovou přihlášku podala společnost Microsoft Technology Licensing, LLC, řízená Billem Gatesem, 20. června 2019 a dne 22. dubna 2020 byl patentu udělen mezinárodní status. Patent má název „ Systém kryptoměny využívající údaje …More
Níže uvedený případ se týká oficiálně zdokumentovaného faktu, ačkoliv je na tom něco spíše biblického. Patent WO/2020/060606 byl zaregistrován 26. března 2020. Patentovou přihlášku podala společnost Microsoft Technology Licensing, LLC, řízená Billem Gatesem, 20. června 2019 a dne 22. dubna 2020 byl patentu udělen mezinárodní status. Patent má název „ Systém kryptoměny využívající údaje tělesné aktivity “.
Takže, o jaký jde vynález, který se lidé z Microsoftu rozhodli patentovat? Abstrakt patentové přihlášky online uvádí :
„Aktivita lidského těla spojená s úkolem, daným uživateli, může být použita při procesu těžby kryptoměnového systému. Server může stanovit úkol pro zařízení uživatele, které je komunikativně propojeno se serverem. Senzor, který je komunikativně propojený nebo obsažený v těle uživatele, může snímat tělesnou aktivitu uživatele. Údaje o tělesné aktivitě mohou být generovány na základě aktivity snímaného těla uživatele. Kryptoměnový systém, komunikativně propojený s tělem uživatele, může ověřit, zda údaje o tělesné aktivitě splňují jednu nebo více podmínek, stanovených kryptoměnovým systémem, a udělit kryptoměnu tomu uživateli, jehož údaje o tělesné aktivitě budou ověřeny.“
Jinými slovy, do těla bude vložen čip, který bude oplátkou za kryptoměnu sledovat každodenní fyzickou aktivitu člověka. Budou-li podmínky splněny, pak osoba obdrží určité bonusy, které bude možné za něco utratit.
Podrobný popis „vynálezu“ stanovuje 28 konceptů, jak by mohlo být zařízení použito.
Poskytuje také seznam zemí, pro které je vynález určen. Jedná se v zásadě o všechny členy OSN a několik regionálních organizací, specifikovaných samostatně – Evropský patentový úřad, Eurasijská patentová organizace a dvě africké organizace na ochranu duševního vlastnictví.
Přestože vkládání mikročipů do těla není nic nového – Zednářský program pro identifikaci mladistvých funguje v USA již nějakou dobu; a lidé, kteří si říkají kyborgové , ukazují na odiv různé implantáty – zapojení Microsoftu je zajímavé. A proč bylo patentu přiděleno kódové číslo 060606? Je to náhoda nebo úmyslná volba toho, o čem se v Knize Zjevení mluví jako o čísle bestie?
Jméno Billa Gatese je v dnešní době neustále zmiňováno v souvislosti s jeho zájmy o farmaceutické společnosti, očkování a financování Světové zdravotnické organizace. Ačkoli se globalistická média snaží ukazovat Billa Gatese jako velkého filantropa a chránit ho před útoky a kritikou všemi možnými způsoby, je nepravděpodobné, že by dokázali utajit celou síť propojení.
Společnost Billa Gatese je zapojena do dalšího projektu – digitálního identifikačního projektu Aliance ID2020 . Na domovské webové stránce se uvádí, že projekt se zabývá problematikou digitálních práv už od roku 2016. V roce 2018 Aliance spolupracovala s Vysokým komisařem OSN pro uprchlíky. Aliance zahrnuje kromě Microsoftu také Rockefellerovu nadaci, designové studio IDEO.org (se sídlem v San Francisku a New Yorku), poradenskou firmu Accenture a vakcínovou alianci Gavi – společnost, která aktivně propaguje a distribuuje různé vakcíny po celém světě. Sekretariát sídlí v New Yorku.
Na webu se uvádí, že vakcínová aliance Gavi většinou pokrývá země v Africe a Asii. V Evropě je organizace aktivní pouze v Albánii, Chorvatsku, Moldavsku a na Ukrajině, a na Kavkaze je to v Gruzii, Arménii a Ázerbájdžánu. Vakcínová aliance Gavi má také vazby na nadaci Billa a Melindy Gatesových, Skupinu Světové banky, Světovou zdravotnickou organizaci a UNICEF. Všechny tyto organizace jsou uvedeny jako zakládající partneři!
Od února 2020 se vakcínová aliance Gavi zaměřuje na koronavirovou pandemii . Generálním ředitelem organizace je Dr. Seth Berkley. Ačkoli vedení vakcínové aliance Gavi sídlí v Ženevě, sám Berkley, který je vzděláním epidemiolog, je z New Yorku. Od konce 80. let pracoval osm let v Rockefellerově nadaci a je členem Rady pro zahraniční vztahy. Je také členem poradní rady newyorské neziskové organizace Acumen Fund .
Takže bylo nalezeno ještě další spojení. Teologické interpretace čísla tohoto patentu raději ponecháme odborníkům na náboženství, ale je zřejmé, že existuje silné spojení mezi organizacemi a společnostmi, jako je Rockefellerova nadace, Microsoft, farmaceutická lobby a Skupina Světové banky, nemluvě o sekundárních poskytovatelích služeb. Snaží se hrát roli nadnárodní vlády tím způsobem, že se neustále zaměřují na fakt, že v dnešní době nemohou národní vlády samostatně zvládat epidemie, nemoci, hladomor, atd. Ale jak ukázala Čína, tak mohou. Západ to však nemůže a nechce uznat, zejména proto, že se nechce dělit o moc. Takže globalistická média budou nadále pokračovat ve svých informačních kampaních, v nichž budou obviňovat každého, kromě Západu. Právě nyní, jak se začaly objevovat další informace o koronaviru, přibývají falešné příběhy o úloze Číny během epidemie a statistiky jsou manipulovány .
zdroj: zvedavec.org
Příspěvek Bill Gates, vakcinace, mikročipy a patent 060606 pochází z ČeskoAktuálně.cz