Frog
Frog
67
Panna Maria Sanjuanská, čtyři století zázraků / Our Lady of San Juan, Four Centuries of Miracles / Virgen de San Juan, Cuatro Siglos de Milagros (2021) San Juan de los Lagos (Saint John of the Lakes)…More
Panna Maria Sanjuanská, čtyři století zázraků / Our Lady of San Juan, Four Centuries of Miracles / Virgen de San Juan, Cuatro Siglos de Milagros (2021)
San Juan de los Lagos (Saint John of the Lakes) je poutní místo ve středním Mexiku, asi sto kilometrů od města Guadalajara. Historie tohoto místa se datuje od roku 1543, kdy sem španělský kněz Miguel de Bologna přinesl sochu Panny Marie Neposkvrněného početí. Poutním místem se stalo od roku 1623 poté, co mladší dcera akrobata, který měl v tomto místě vystoupení, spadla z výšky na ostré nože a smrtelně se zranila. Když dívku zabalili do pohřebních šatů a chystali se k pohřbu, stará indiánka přinesla sochu Panny Marie, a dívka zázračně ožila.
V roce 1904 papež Pius X. obraz Panny Marie ze San Juan de los Lagos slavnostně korunoval a v roce 1926 papež Pius XI. povýšil baziliku na kolegiátní kostel (tj. kostel většího významu, nikoli však katedrálu).
V padesátých letech minulého století se uctívání rozšířilo z Mexika do Spojených států. V …More
02:02:51
Frog
45
Nově v Česku povinné dva psí náhubky: Vědci jednoduše řekli, proč jsou dvě roušky lepší než jedna seznamzpravy.cz/…-rousky-lepsi-nez-jedna-143419 Barbora Nováková 20.2.2021 20:10 Povinný respirátor,…More
Nově v Česku povinné dva psí náhubky: Vědci jednoduše řekli, proč jsou dvě roušky lepší než jedna
seznamzpravy.cz/…-rousky-lepsi-nez-jedna-143419
Barbora Nováková 20.2.2021 20:10
Povinný respirátor, nebo dvě roušky. Vláda od úterý zpřísní podmínky pro pobyt v místech s vysokou koncentrací osob. Nejlepší jsou respirátory, ale i dvě roušky snižují riziko přenosu, potvrdili pro Seznam Zprávy čeští vědci.
Od půlnoci z pondělí na úterý začne platit povinnost nosit respirátory, nanoroušky či dvě jednorázové roušky na sobě v obchodech, nemocnicích či ve veřejné dopravě. Přesný seznam míst a detaily zveřejní ministerstvo zdravotnictví v pondělí. Ústenky vyrobené svépomocí či šály nebudou považovány za dostatečnou ochranu.
Babišův kabinet chce tímto způsobem přimět občany, aby se víc chránili před nákazou. Zvlášť, když se podle dat zemí šíří nakažlivější takzvaná britská mutace koronaviru a počet nově nakažených zjevně dosud platná omezení nebrzdí.
Ministři Babišova týmu povinnost pořídit si …More
Frog
108
Touha věčných výšin / Desire of the Everlasting Hills (2015) Toto je film o pirátské jeptišce (Matce Angelice z EWTN) a třech obrácených katolících, zmíněný v příspěvku od @Peter(skala) Ako "Pirátsk…More
Touha věčných výšin / Desire of the Everlasting Hills (2015)
Toto je film o pirátské jeptišce (Matce Angelice z EWTN) a třech obrácených katolících, zmíněný v příspěvku od @Peter(skala)
Ako "Pirátska mníška" navždy zmenila život tohto homosexuála
Registrace na IMDb:
imdb.com/title/tt3474596/
K filmu existují titulky ve dvanácti jazycích, mezi nimi i slovenské. Ty jsem přiložil k filmu, stiskněte CC pro jejich zobrazení.
01:03:05
Frog
91.3K
Kromobyčejné nasemenění / Extraordinary: The Seeding (2019) V tomto americkém dokumentárním filmu jsou shromážděny rozhovory s mnoha lidmi, kteří o sobě tvrdí, že prožili únos mimozemšťany. Podle …More
Kromobyčejné nasemenění / Extraordinary: The Seeding (2019)
V tomto americkém dokumentárním filmu jsou shromážděny rozhovory s mnoha lidmi, kteří o sobě tvrdí, že prožili únos mimozemšťany. Podle uvedených statistik tuto zkušenost prý má každý padesátý dospělý Američan. Mužům je odebíráno sperma a ženy jsou naopak buď uměle oplodňovány, anebo přímo znásilňovány bytostmi, připomínající reptiliány, ale s použitím čehosi, co lze přirovnat k holografické projekci, navenek vypadají jako krásné lidské bytosti nordické rasy. Pokud jeden "marťan" provádí znásilnění, ostatní "marťani" tomu z povzdálí mlčky upjatě přihlížejí. Ženy pak mívají lékařsky potvrzené těhotenství, ale obyčejně po třech měsících jsou znovu uneseny a plod je jim operativně odebrán. Přitom u nich není registrován ani umělý ani spontánní potrat, a z medicínského hlediska se to jeví, jako by plod byl pohlcen samotným tělem ženy, aniž by vyšel ven.
Lidé, kteří měli takové zážitky, trpí pak celá léta příšernými depresemi, …More
01:43:59
Trepifajksl
Kdesi jsem četl, že lidi takto postižené, když jim byl odebrán terapeutem hypnotický blok, tak najednou začli vidět místo šediváků lidi ve vojenských…More
Kdesi jsem četl, že lidi takto postižené, když jim byl odebrán terapeutem hypnotický blok, tak najednou začli vidět místo šediváků lidi ve vojenských uniformách.
Vernher Von Braun řekl své sektretářce v 70. letech, že je to všechno pozemský podvod a že poslední představení bude falešná mimozemská invaze. Klidně bych tomu i věřil. Falešnou pandemii jsem už zažil. Stačí mít pod palcem média a jde udělat prakticky cokoliv. Vystrašení lidé budou pak sami požadovat otrocký systém a celesvětovou republiku.
Párkrát jsem tzv.UFO viděl a myslím si, že se jedná o tajné armádní projekty.
Určitě však lidé s těmito traumaty hrozně trpí a neví, co se s nima vlastně děje.
Každopádně UFO, ať je cokoliv, není nic kladného a pozitivního. Patří to na druhou stranu.
ekans
new age jako prase ač sem došla parta charismatika Dohnala @Martina Bohumila Luterova
View 7 more comments
Frog
54
Jak chápou koronavirus elitní dospívající české děti Došlo mi dnes e-mailem: fotka z facebookových stránek facebook.com/fridaysforfuture.cz/More
Jak chápou koronavirus elitní dospívající české děti
Došlo mi dnes e-mailem: fotka z facebookových stránek
facebook.com/fridaysforfuture.cz/
Frog
141.3K
Putin začleňuje noahidské protokoly do ruské ústavy. Tento příspěvek dávám jako doplnění příspěvku od Otce Halíka Putin se Švábem a Bidenem jedno jsou. Jen Kristus s Marií Pannou pomocnicí nás před …More
Putin začleňuje noahidské protokoly do ruské ústavy.
Tento příspěvek dávám jako doplnění příspěvku od Otce Halíka
Putin se Švábem a Bidenem jedno jsou. Jen Kristus s Marií Pannou pomocnicí nás před nimi ochrání, uč…
Sloučil jsem dvě videa do jednoho, konkrétně "Putin to Add Noahide Law to Russian Constitution" a "Putin, KGB, Chabad, & Mossad", původně zveřejněných na stránkách Know More News (knowmorenews.org).
38:26
Trepifajksl
apredsasatoci
Zjavenie 16:15 SSV Hľa, prichádzam ako zlodej. Blahoslavený, kto bdie a chráni si odev, aby nechodil nahý a aby nevideli jeho hanbu. Zjavenie 16:21 …More
Zjavenie 16:15 SSV
Hľa, prichádzam ako zlodej. Blahoslavený, kto bdie a chráni si odev, aby nechodil nahý a aby nevideli jeho hanbu.
Zjavenie 16:21 SSV
Z neba padali na ľudí krúpy ťažké ako talenty a ľudia sa rúhali Bohu pre ranu krupobitia, lebo táto jeho rana bola veľmi veľká.
View 12 more comments
Frog
1.1K
Pachamama příběh z amazonské džungle: Svátek mrtvé dívky / The Dead Girl's Feast / A Festa da Menina Morta (2008) Synkretismus katolicismu a domorodých náboženství v latinské Americe trvá již od …More
Pachamama příběh z amazonské džungle: Svátek mrtvé dívky / The Dead Girl's Feast / A Festa da Menina Morta (2008)
Synkretismus katolicismu a domorodých náboženství v latinské Americe trvá již od doby španělské kolonizace, kdy si domorodci často identifikovali Pannu Marii s Pachamamou. Příběh brazilského filmu „A Festa da Menina Morta“ z roku 2008 pojednává o jedné vesnici na břehu Rio Negro v Amazonii, kde se místnímu transgender vizionáři, jehož matka spáchala sebevraždu a otec jej sexuálně zneužíval, zjevuje již dvacet let jednou ročně mrtvá dívka, kterou v lese roztrhalo divoké zvíře. Ze širokého okolí jsou za účasti kněží a místních šamanů konány procesí k místu zjevení. Poutníci zpívají nábožné písně k úctě mrtvé dívky, za pochodu mávají lampióny jako v Lurdech, a na nosítkách jako papežku nesou starou bábu s panenkou, symbolizující mrtvou dívku. Té dávají všichni přímo mariánskou úctu, a obětují jí zápalné oběti jako Pachamamě. Vizionáře všichni považují za svatého a tak ho i …More
01:56:16
Frog
21.6K
COVID-19: The System (2020) První oficiálně zveřejněný dokumentární film o koronapodvodu, registrovaný na Mezinárodní filmové databázi: imdb.com/title/tt13446050/ Podle hodnocení na IMDb se diváci …More
COVID-19: The System (2020)
První oficiálně zveřejněný dokumentární film o koronapodvodu, registrovaný na Mezinárodní filmové databázi:
imdb.com/title/tt13446050/
Podle hodnocení na IMDb se diváci dělí na dvě skupiny: Ti, co vědí, oč zde kráčí, mu dávají deset bodů, zatímco vládami a masmédii vymyté mozky jej považují za konspirační scifi hodné jen jednoho bodu.
Těžiště filmu je zaměřeno na otázku, proč vlády celého světa znenadání ustoupily od projektu získávání kolektivní imunity, jak tomu v minulosti vždy bývalo u podobných virů, ale najednou nutí všechny, i mladé a zdravé, k (zatím dobrovolnému) očkování. Koronavirus je pouhým krycím prostředkem pro dalekosáhlejší cíle globalistických elit, které nemají se zájmem o zdraví lidí pranic společného.
Je to holandský film a k dispozici jsou zatím jen anglické titulky, naběhnou po zmáčknutí CC.
01:39:29
Trepifajksl
Anton Čulen
Frog
69
Německo bude věznit narušitele kovidových nařízení v koncentračních táborech Německo je připraveno posílat COVID disidenty, kteří opakovaně selhávají v náležitém dodržování pravidel, do zařízení, …More
Německo bude věznit narušitele kovidových nařízení v koncentračních táborech
Německo je připraveno posílat COVID disidenty, kteří opakovaně selhávají v náležitém dodržování pravidel, do zařízení, popisovaném jako "internační tábor", nacházejícím se v Drážďanech.
Ano, skutečně.
Ve snaze o posílení dodržování pravidel, tak těm, kteří je obcházejí, bylo řečeno, že jestliže obdrží obojí - varování a pokutu, soud rozhodne, zda budou potrestáni odsunem do lágru.
"Nedomníváme se, že těch lidí bude velmi mnoho, ale v případě, že soud rozhodne tímto způsobem, máme k dispozici zařízení k jejich nápravě," řekl mluvčí stanici RT.
Koncentráky. Pro disidenty. V Německu.
Není něco v pořádku?
Celý článek na Summit News Published 1 day ago on 15 January, 2021 by Paul Joseph Watson summit.news/…ulebreakers-in-detention-camp/
Frog
422
Planetární lockdown - rozhovor s Catherine Austine Fittsovou V tomto rozhovoru s Catherine Austine Fittsovou se dozvíme, o čem skutečně je současná situace kolem covidu-19, k čemu spěje, kdo za ní …More
Planetární lockdown - rozhovor s Catherine Austine Fittsovou
V tomto rozhovoru s Catherine Austine Fittsovou se dozvíme, o čem skutečně je současná situace kolem covidu-19, k čemu spěje, kdo za ní stojí, a co musíme udělat.
Celý přepis videa je na stránce
otevrisvoumysl.cz/…-fittsovou-o-soucasne-situaci/More
48:32
Frog
4925
Vývoj počtu vyznavačů světových náboženství Došlo mi dnes e-mailem: Vývoj počtu vyznavačů světových náboženství ... To přece někdo musí finančně sponzorovat, že právě militantní sunna roste, jinak …More
Vývoj počtu vyznavačů světových náboženství
Došlo mi dnes e-mailem:
Vývoj počtu vyznavačů světových náboženství ...
To přece někdo musí finančně sponzorovat,
že právě militantní sunna roste, jinak to nevidím...
02:49
apredsasatoci
Kresťanstvo je i viere. Nie o počte.
U.S.C.A.E.
začínali sme v malom, počet nie je kritérium z kategórie absolútnych islam je veľký a preto nie je falošný?
View 2 more comments
Frog
31.6K
Ex-rabín odhaluje tajné plány sionistů na vyvraždění křesťanů po příchodu jejich mesiáše - Antikrista Steven & Jana ben DeNun hovoří s bývalým rabínem Luisem Perezem, který konvertoval na křesťanství…More
Ex-rabín odhaluje tajné plány sionistů na vyvraždění křesťanů po příchodu jejich mesiáše - Antikrista
Steven & Jana ben DeNun hovoří s bývalým rabínem Luisem Perezem, který konvertoval na křesťanství a vydává svědectví o připravovaném pronásledování křesťanů ze strany synagogy satanovy po příchodu Antikrista.
Israeli News Live ● 13 Dec, 2020
iconnectfx.com/…cc-073d-eb11-9979-00505682f257
Videa Israeli News Live jsou systematicky mazána na YouTube, tak toto video bylo vloženo na iConnectFX, kde zatím cenzura není.
Odhalení rabínů - mesiášská éra rabínského judaismu: Varování křesťanům
Luis Perez je původem mexický Žid, vystudoval Americkou judaistickou universitu v Los Angeles, potom v Izraeli Hebrejskou a Ben Gurionovu universitu a navštěvoval Yeshiva školy pro rabínské povolání. Obrátil se na křesťanství poté, co mu nikdo z rabínů nebyl schopen vysvětlit verš z Jeremiáše 31:31 "Hle, přicházejí dny, praví Hospodin, kdy s domem Izraele a s domem Judy uzavřu novou smlouvu." Tento …More
01:29:18
Frog
@Observateur Souhlasím, že u konvertitů není záruka, že jejich obrácení probíhá tím správným směrem. Jenže zde vůbec nejde o svědectví konvertity …More
@Observateur Souhlasím, že u konvertitů není záruka, že jejich obrácení probíhá tím správným směrem. Jenže zde vůbec nejde o svědectví konvertity o jeho nové víře, ale hovoří se zde toliko o jeho předchozí víře coby talmudského rabína s poselstvím pro křesťany, kteří toho o talmudu a tajných záměrech rabínů vědí jen velmi málo. Zapadá to tedy do podobné kategorie jako svědectví ex-zednářů, ex-mormonů, ex-jehovistů atd. Navíc všichni tři účastníci diskuse perfektně ovládají hebrejštinu, což jim umožňuje hlubší náhled jak do Starého zákona, tak do tajemství talmudu. Všichni tři jsou Židé, takže od Židů má takové svědectví větší váhu, nikdo je nemůže tudíž podezírat z nějakého antisemitismu.
View 2 more comments
Frog
101.3K
Kardinál Burke: Síly "velkého resetu" využily COVID k prosazování "zlé agendy" "Zdá se, že mnoho lidí v církvi vůbec nechápe, jak Kristus pokračuje ve své spásné činnosti v časech moru a ostatních …More
Kardinál Burke: Síly "velkého resetu" využily COVID k prosazování "zlé agendy"
"Zdá se, že mnoho lidí v církvi vůbec nechápe, jak Kristus pokračuje ve své spásné činnosti v časech moru a ostatních pohrom."
AlphaNews, Anthony Gockowski - 13. prosince 2020
alphanewsmn.com/…-covid-to-advance-evil-agenda/
V čase, kdy "potřebujeme být nablízku jeden druhému v křesťanské lásce, světské síly nás izolují a nutí nás věřit, že jsme osamocení a závislí na sekulárních silách, které nás zotročí podle jejich bezbožné a vražedné agendy," řekl kardinál Raymond Burke během sobotní homilie.
Burke, zakladatel Svatyně Panny Marie Guadalupské, pronesl plamenné kázání na poutním místě La Crosse ve Wisconsinu v sobotu večer.
"Přicházíme k Panně Marii Guadalupské v den jejího svátku se ztrápenými a těžkými srdci. Náš národ prochází krizí, jež ohrožuje jeho samotnou budoucnost coby svobodnou a demokratickou. Celosvětové šíření marxistického materialismu, který již přinesl zpustošení a smrt do života …
More
17:28
U.S.C.A.E.
nikdy neodišiel
Peter(skala)
Celosvětové šíření marxistického materialismu, který již přinesl zpustošení a smrt do života mnohých, a který ohrožoval základy našeho národa již …More
Celosvětové šíření marxistického materialismu, který již přinesl zpustošení a smrt do života mnohých, a který ohrožoval základy našeho národa již po desetiletí, nyní získává vládnoucí moc nad naším národem," započal Burke své kázání.
🤔
Už aj Burke pochopil, že marxizmus sa vracia
View 8 more comments
Frog
128
Hvězdy znakové řeči To nejsou zpívající hvězdy, ale po prosté přesmyčce dvou písmen v agličtině "Singing Stars" → "Signing Stars" znakové hvězdy. Mat 18:10,11 Mějte se na pozoru, abyste nepohrdali …More
Hvězdy znakové řeči
To nejsou zpívající hvězdy, ale po prosté přesmyčce dvou písmen v agličtině "Singing Stars" → "Signing Stars" znakové hvězdy.
Mat 18:10,11
Mějte se na pozoru, abyste nepohrdali ani jedním z těchto maličkých. Pravím vám, že jejich andělé v nebi jsou neustále v blízkosti mého nebeského Otce. Vždyť Syn člověka přišel spasit, co zahynulo.

Draw Me Ever Nearer
Jesus draw me ever nearer
As I labour through the storm.
You have called me to this passage, and I'll follow, though I'm worn. [Refrain] May this journey bring a blessing, May I rise on wings of faith; And at the end of my heart's testing, With Your likeness let me wake. Jesus guide me through the tempest; Keep my spirit staid and sure. When the midnight meets the morning, Let me love You even more. [Refrain] Let the treasures of the trial Form within me as I go - And at the end of this long passage, Let me leave them at Your throne. [Refrain]
04:56
Frog
121.3K
LGBT zavádí tvrdší opatření než v dobách AIDS: povinný Fauciho rituál To znamená, psí náhubky a lihový kolomaz při všech sexuálních praktikách. O tom je krátký španělský film Lihové želé / Hidroalcoh…More
LGBT zavádí tvrdší opatření než v dobách AIDS: povinný Fauciho rituál
To znamená, psí náhubky a lihový kolomaz při všech sexuálních praktikách. O tom je krátký španělský film Lihové želé / Hidroalcohólico (2020).
Popis filmu:
imdb.com/title/tt12964760/
Původní úložiště filmu:
imdb.com/video/vi2286534169
Tak to je síla! To nemá chybu -:)
Jen zůstává záhadou, jestli byl tento film natočen na žádost LGBT jako jejich promo, anebo jako parodie LGBT. Posuďte sami -:) Pět minut filmu nezabralo tolik času napsat k tomu překlad, tak stačí kliknout na CC a zobrazí se volitelné české titulky.More
05:45
Caesar
Frog to ma byt nejaka reklama na dezinfekciu?More
Frog
to ma byt nejaka reklama na dezinfekciu?
Frog
@Coburg Já jsem to sem vložil čistě pro pobavení a jako ukázku, kam až absurdita dnešní doby může vést. Ale teď vidím, že se potrefené husy …More
@Coburg Já jsem to sem vložil čistě pro pobavení a jako ukázku, kam až absurdita dnešní doby může vést. Ale teď vidím, že se potrefené husy ozývají. Dne 7.4.2014 mi došel jeden mail, obsah kterého ale nedokážu sám ověřit, a byl bych proto rád, kdyby se někdo žijící v Bratislavě a znalý místních poměrů případně ozval. Cituji z e-mailu: "Ked bol Magnificat v klastore u Frantiskanov, provincial bol disident Leo Peter Rucka a gvardian Mudr Anton Rusina. Rusina tam mal termoklub, ktoreho clenom bol aj Selecky. Jeden teply novic vtedy z radu odisiel a moc hovoril, tak ho zavrazdili. Znama vrazda na Panenskej ulici, pisali vtedy o tom vsetky noviny. Vtedy Frantiskani pochopili situaciu, ze naleteli hrdinovi disidentovi tajnej cirkvi Ruckovi, ako ostatne kazdy, a pripravovali odstranenie Rucku aj tepleho Rusinu z jeho partiou. Informacie som mal od clena radu, ktory zahadne zomrel v 55 rokov, ked sa mal so mnou posledny krat stretnut. Preto pred volbami v rade musel Magnificat bez zjavneho …More
View 10 more comments
Frog
182K
POZVÁNKA NA PROTEST BRATISLAVA 12.12.2020 HODŽOVO NÁMESTIE 12:00 Michal Slovák * Včera v 15.03 facebook.com/…00059010619783/104577801519240 Comments Ula Noah Pozdrowienia z POLSKI❤More
POZVÁNKA NA PROTEST BRATISLAVA 12.12.2020 HODŽOVO NÁMESTIE 12:00
Michal Slovák * Včera v 15.03
facebook.com/…00059010619783/104577801519240
Comments
Ula Noah
Pozdrowienia z POLSKI❤ JESTEM Z WAMI ❤
Anicka Tirolova
tak jebnuteho premiera este slovensko nemalo Zuzana Steinerova Treba to mať na pamäti! Ľahké to s nimi nebude! Ale my to dáme! Image may contain: one or more people Emília Blážová Plačem! Martin Stolovsky What a bullshit?! Oliana Singer Martin Stolovsky Vy ste... tak choďte domov. Na svoju planétu a robte zle tam, sami medzi sebou Mart Stiborek Oliana Singer jemu to nedocvakne, je to liberál s obmedzeným myslením na anarchiu Vladimír Boka Budeme tam zas. Ludmila Laznová MÁME VÁS RÁDI! ❤❤❤❤❤❤❤❤ De Sa Vsetci? budete aj vy tam????? my urcite Lubomir Vrana Keď tak málo by celé Slovensko postáť Lubos Mocko Nikdy sa nedám zaoçkovať. Nikdy. Oliana Singer Andrej Radic v krajských mestách Anežka Šindelářová Držte se. Zdravím Vás z ČECH. Renata Balogo…More
04:20
Roberto 55
Ludia musia ukazat co si myslia o tejto "medicinskej tyranii" a preto hor sa do ulic. Kazda vlada vo svete je dnes nepriatelom cislo 1 svojho ludu a …More
Ludia musia ukazat co si myslia o tejto "medicinskej tyranii" a preto hor sa do ulic. Kazda vlada vo svete je dnes nepriatelom cislo 1 svojho ludu a podobne aj globalisticke media. Vsetko sluzi iba planom na nastolenie NWO a v konecnom dosledku satanovi...
Svätý Malachiáš(prorok)
Prichádzajú časy čo všetko sa bude mazať. Som zvedavý dokedy vydrží gloria.tv nielen články,videá,ale celá stránka. Zatiaľ tu je v pohode tu sa …More
Prichádzajú časy čo všetko sa bude mazať. Som zvedavý dokedy vydrží gloria.tv nielen články,videá,ale celá stránka. Zatiaľ tu je v pohode tu sa nemaže iba užívatelia keď pod vlastnými príspevkami si môžu triediť čo chcú. Našťastie nieje tak,že niekto to sleduje ako napríklad facebook, YouTube atď. a zruší všetko.
View 16 more comments
Frog
111.6K
LGBT v Covid diskusním fóru Boris Papšo December 3 at 8:14 PM Dostal jsem jednu žádost uploadovat tohle video pro pobavení -:)More
LGBT v Covid diskusním fóru
Boris Papšo
December 3 at 8:14 PM
Dostal jsem jednu žádost uploadovat tohle video pro pobavení -:)
03:01
ľubica
😂 😂 😂 😂 ANO Roberto ma pravdu, presne sa toto hodi prave teraz, na Silvestra!!!! 😂 😂 😂 😂
Roberto 55
Ten reporter je jednoducho jednotka a rad by som presne vedel o com to je. Zda sa mi to ako holandcina...
View 9 more comments
Frog
81.2K
TOTALITA PREDO DVERMI... Luky Machala 7hrs facebook.com/…predo-dvermi/1263418944028016/ Comments Natalia Prenovska 5h Novelu odložili do zajtra. Určite ju ale schvália. Onciansky odpor a …More
TOTALITA PREDO DVERMI...
Luky Machala 7hrs
facebook.com/…predo-dvermi/1263418944028016/
Comments
Natalia Prenovska 5h
Novelu odložili do zajtra. Určite ju ale schvália. Onciansky odpor a krajna núdza. Ak píšem zle,oprav ma prosím.
Luky Machala 1h
+ Natália Prenovska: aby to bolo v rámci práva, skôr ten ústavný občiansky odpor Helena Baloghová 7h Pan Machala, ste uzasny clovek...rovnako ako ste nam pomohol vtedy s Lackom, ked nam zomieral. Davajte na seba pozor. H. Pavel Krček 5h Držim vám i celému Slovensku palce... Janka Lošáková Perinová 2h Pán Machala, ďakujem za duchovné srdce - národ SR Angelika Františková 3h Luky, si super Andy Andrej 7h Hnus... Toto už je vrchol co si vláda dovoľuje... Tina Ba 7h výborne opísané...ale čo teraz? nie že ľudom sa zakáže chodiť von, oni von nejdú aj tak a je im už skutočne osud tejto krajiny ukradnutý... platí, že ak systém nefunguje, treba ho vymeniť... a asi bude platiť, že ak krajina nefunguje, treba ju vymeniť... ostáva otázkou …More
04:25
ľubica
ľubica
View 6 more comments
Frog
111.5K
Amerika má na vybranou: stanné právo nebo občanskou válku Bývalý poradce národní bezpečnosti Michael Flynn v úterý navrhl petici vyzývající presidenta Trumpa, aby dočasně pozastavil ústavu, …More
Amerika má na vybranou: stanné právo nebo občanskou válku
Bývalý poradce národní bezpečnosti Michael Flynn v úterý navrhl petici vyzývající presidenta Trumpa, aby dočasně pozastavil ústavu, vyhlásil stanné právo a nařídil armádě dohled nad opakovanými volbami pro presidentské volby 2020. V petici, publikované v úterý neziskovou skupinou "My, shromáždění lidu", bylo řečeno, že "neexistuje žádná mírová cesta k zachování jednoty státu" v důsledku Bidenova volebního vítězství, a naléhá na Trumpa, aby využil své "výjimečné autority" a zabránil tak druhé občanské válce, podněcované zlými aktéry, vedenými komunistickou Čínou. Dopis doprovázející petici se odvolává na podobnou situaci v roce 1860 v době občanské války, a radí Trumpovi, aby se zachoval jako tehdy president Lincoln. Voliči ze všech států se mají sejít a předat své volební výsledky 14. prosince, jak uvádí Národní konference státní legislativy. Trump ve čtvrtek oznámil, že opustí Bílý dům, pakliže volební komise formálně …More
dyk
aeronet.cz/…-a-nenakoupis-odemykani-dveri/ Slovenská televize přinesla reportáž o podkožním čipování ve Švédsku, proroctví se naplňuje beze zbytku, …More
aeronet.cz/…-a-nenakoupis-odemykani-dveri/
Slovenská televize přinesla reportáž o podkožním čipování ve Švédsku, proroctví se naplňuje beze zbytku, bez znamení šelmy na ruce nebo na čele neprodáš a nenakoupíš! Odemykání dveří, nastupování do MHD, vstupování do obchodů, startování automobilu, placení v obchodech, přihlašování na web, k bankovnímu účtu, zdravotní karta, občanský průkaz, cestovní pas, covidový pas a informace o testování a očkování, to všechno pod kůží v čipu na ruce nebo na čele! Konspirace se znovu stala realitou!
Libor Halik shares this
Trumpovo stanné právo, či občanská válka za Bidena v USA r.2021
Frog
31.4K
Vybraná kázání hlásné trouby Chabadu: Židovský supremacista rabín Yosef Mizrachi Sionistický spolek Chabad Lubavitch připravuje lidstvo na přijetí jednoho globálního náboženství, založeného na noahid…More
Vybraná kázání hlásné trouby Chabadu: Židovský supremacista rabín Yosef Mizrachi
Sionistický spolek Chabad Lubavitch připravuje lidstvo na přijetí jednoho globálního náboženství, založeného na noahidských protokolech. Bližší odkazy na Chabad jsem uvedl v příspěvku
Až do soudného dne / Bis zum jüngsten Tag (2020)
Rabbi Mizrachi se svými nespočetnými kázáními propagujícími noahidské protokoly se stal dnes přední hlásnou troubou Chabadu (ve videu je v posledních minutách vidět i přímo link na Chabad stránky). I když uznává, že HaShem stvořil i goje ke svému obrazu, ve svém supremacistickém pohledu přirovnává Žida ke kilogramu zboží zakoupeném v obchodě, kdežto goje pouze k jednomu gramu ztraceného zboží, když v důsledku statistické nepřesnosti vah 1 kg zboží váží ve skutečnosti jen 999 gramů. Jenom tóra je pravá kniha od HaShema, ostatní náboženství tóru pouze převzala a popřidávala tam prý své vlastní nesmysly. Rabín je přísný i na Židy samotné: pokud nějaký Žid nedodržuje šábes, stává …More
40:05
Martina Bohumila Luterova
Lubičko, ty nevíš, že své nepřátele máš milovat. Nenávist tě zadusí. ľubicaMore
Lubičko, ty nevíš, že své nepřátele máš milovat.
Nenávist tě zadusí.
ľubica
ľubica
repete od o. LH:Presne tak. Ich i cieľom moslimov je oslobodit kresťanov od Spasitela Krista a to najlepšie priamo na Vianoce a na Velkú Noc. Preto …More
repete od o. LH:Presne tak. Ich i cieľom moslimov je oslobodit kresťanov od Spasitela Krista a to najlepšie priamo na Vianoce a na Velkú Noc. Preto nám naordinovali náhubky a zamkli kosteoly. Preto pan Fauci, epidemiolog za USA peniaze dal s Obamovým požehnaním vyrábat koronaviry Sars Cov 2 v čínském Wuhanu a pustil ich do světa v r.2020. Ale všemohoucí Spasitel Ježíš Kristus na prosby svých verných do jesene 2020 tuto biologickú zbraň ZNEŠKODNIL zmutováním do púhej nádchy a chrípky pro většinu nakažených (pokial neboli vopred očkovaní na chripku - ti mají horší priebeh choroby).
View one more comment