Veľký reset prichádza !

Veľký reset prichádza rýchlo a nič už nebude také ako predtým.

(Dr. Vernon Coleman, Expose News) Téme Veľkého resetu sa na našej stránke venujeme v poslednej dobe pomerne často. Ide o agendu vytvorenú a pretláčanú Svetovým ekonomickýcm fórom (WEF), ktoré združuje politikov, mimovládky a všetky významné svetové korporácie.

WEF sa každý rok schádza vo švajčiarskom Davose, kde diskutujú a následne rozdávajú inštrukcie svojim členom na nadchádzajúci rok. V roku 2022 sa zo Slovenska na ňom zúčastnil díler vodky Heger a tragédka bábkoherečka Remišová.

Dr. Vernon Coleman sa dlhodobo venuje spoločenským témam ako bola donedávna pandémia koronavírusu a najnovšie analyzuje a komentuje dianie okolo agendy Veľkého resetu.

Tu je 10 bodov, ktoré predpovedá pre najbližšie obdobie.

1. Nečakajte Vianoce v roku 2022

Nebude žiadne pouličné osvetlenie ani veľa zábavy alebo osláv. Na námestiach bude stáť veľmi málo vianočných stromčekov a tie, ktoré tam budú, sa nerozsvietia. Ospravedlnením bude energetická kríza a neúnosné náklady. Ako zvyčajne, výhovorkou bude podvod s globálnym otepľovaním.

A ani budúci rok sa Vianoce verejne oslavovať nebudú. A či vôbec ešte normálne niekedy budú. Kostoly a krčmy sa rýchlo zatvoria a my sa neúprosne posunieme smerom ku Chrislamu. (Pozrite si to – uprednostňujete ho Tony Blair.)

Kresťanstvo nebolo zničené letargiou alebo úpadkom viery, ale bezohľadnosťou kresťanských lídrov, ktorí po celé roky zastávali nepopulárne a mimoriadne liberálno-progresivistické politické postoje a ktoré svoju zradu ešte znásobili zrušením bohoslužieb a zatváraním kostolov počas pandémie.

Počet ľudí navštevujúcich bohoslužby klesol za 20 rokov od prelomu storočia o 30% a za posledné dva roky klesol o ďalších 20%. V číselnom vyjadrení je teraz Anglikánka cirkev vo Veľkej Británii menšinovou sektou.

Ak by bola anglikánska cirkev športom, v popularite by ležala niekde medzi lakrosom a zajačím coursingom. Môže to prekvapiť, ale viac ľudí v Anglicku pravidelne uctieva Boha v mešitách ako vo farských kostoloch.

Arcibiskup z Canterbury pomohol zabiť cirkev, ktorú údajne vedie, a Anglicko sa už nemôže nazývať kresťanskou krajinou.

(Kostoly a krčmy sa rýchlo zatvárajú a fetiš s rúškami sa vracia. Ak nevidíte trend, ktorý sa objavuje, musíte sa pozornejšie pozrieť na prvky nového, navrhovaného náboženstva.)

2. Rušenie politicky nekorektných podujatí

Po zrušení predstavenia komika na festivale v Edinburghu, riaditeľ Pleasance Theatre Trastu povedal, že „The Pleasance je miesto, ktoré presadzuje slobodu prejavu a necenzurujeme materiály komikov.“

O komikovi menom Jerry Sadowitz však ďalej povedal:

„Materiál prezentovaný na jeho prvom predstavení nie je prijateľný a nie je v súlade s našimi hodnotami.“

A tak po sťažnostiach od niektorých „divákov“ (rozumej liberálnych strážcov dogmy) divadlo, ktoré tvrdí, že obhajuje slobodu prejavu a necenzuruje komikov, zrušilo predstavenie, pretože sa niektorí ľudia sťažovali.

Nikto už nerozumie irónii, však? A prečo nemôžu sťažovatelia jednoducho odísť alebo už znova neprísť?

3. Zomrú milióny ľudí

Vlády sa neobťažovali postaviť všetky nové domy (na Slovensku nájomné byty), ktoré opakovane sľubovali, pretože to nemá zmysel.

Prečo stavať tisíce nových domov, keď v priebehu budúceho roka alebo dvoch zomrú milióny ľudí a zvyšok bude čoskoro bývať v malých bytoch vo výškových blokoch v centre mesta?

4. Zažijeme super hyperinfláciu

Ernest Hemingway povedal, že existujú dva spôsoby, ako zničiť krajinu: vojna a inflácia. Akú mal pravdu! Zástancovia Veľkého resetu neriskujú, stavili na istotu.

5. Divočina príde do miest

Mestá sú presýtené parkami a dopravnými ostrovmi, ktoré umožňujú rozkvet žihľavy, ostružiny, doku, boľševníka obrovského a krídelka japonského.

Cieľom je pravdepodobne vytvoriť prostredie vhodné pre potkany, diviaky a bizóny, ktoré sú teraz vypúšťané do krajiny.

6. Kým ľud bude trpieť, elita si bude užívať

Je jasné, že Sunak (kandidát na nového britského premiéra) má všetko kúzlo kráľa Herodesa a je ďalšou bábkou Sira Klausa Schwaba (vyznamenaného anglickou kráľovnou za rytiera, pravdepodobne za zásluhy na sprisahaniach proti ľudstvu).

Pamätajte, že Stalin bol kedysi propagovaný ako „múdry učiteľ a ochranca pracujúceho ľudu“.

Napriek tomu si Sunak môže užívať svoj nový bazén v hodnote 400 000 libier. (Naozaj ho naplní uprostred údajného sucha a nedostatku vody?) Ak sa Sunak stane premiérom, nastane priam záplava daňových poplatníkov, ktorú budú chcieť emigrovať. Ale kam môžu ísť?

7. Digitálny dohľad nad obyvateľstvom sa zosilní

Čínski občania sa sťažujú, že ich životy kontroluje štát prostredníctvom zdravotných aplikácií na ich smartfónoch. Testovanie na covid sa používa ako forma sociálnej kontroly.

Ak si kúpite liek na prechladnutie v lekárni v Číne, váš telefón začne okamžite pípať, aby vám pripomenul, že si máte dať urobiť test na covid.

Do domácej karantény môžu byť v priebehu niekoľkých hodín umiestnené tisíce ľudí. Je v podstate nemožné uniknúť zo systému.

Tento dozor nad obyvateľmi dnes prichádza aj do USA, Veľkej Británie, EÚ a Austrálie. Zdá sa však, že väčšine ľudí je to jedno. Kým si to všimnú, bude už neskoro s tým niečo urobiť.

8. Inštitúcie budú beztrestne zlyhávať

Prečo nebola Bank of England zatvorená? To isté platí pre všetky ostatné centrálne banky v Európe a inde vo svete.

Pred rokom banka uviedla, že inflácia dosiahne vrchol na úrovni 4%. Nedokázala predpovedať krízu v roku 2008 a vzhľadom na Brexit bola smiešne pesimistická. Guvernér Andrew Bailey dostáva plat 575 338 libier ročne a zlyhal na plnú čiaru. (Jeho úlohou je udržiavať infláciu na úrovni 2%)

Banka bezohľadne rozhadzuje peniaze (s masívnym zvyšovaním miezd pre vlastných dôchodcov). Označiť centrálne banky za úplne zbytočné, je prehnane štedré.

9. Ľudia budú zatýkaní za hlúposti podobne ako v čase pandémie

Pracovník železníc, ktorý bol neprávom zatknutý políciou v Hampshire lebo sa pohyboval na verejnosti v čase zákazu vychádzania, dostal odškodné 30 000 libier. (Bol spútaný a vzatý do väzby, keď sa v máji 2020 vracal zo smeny na železnici.)

Pán Acquah povedal, že akceptuje aj nižšiu sumu, ak dostane verejné ospravedlnenie, ale hlavná prokurátorka Olivia Pinkneyová (ktorá zarába okolo 200 000 libier ročne), priznala právo na odškodné, ale ospravedlnenie neposkytla.

Môžem predpokladať, že Pinkneyová zaplatí celých 30 000 libier zo svojho a nečaká, že na to verejnosť zabudne? Zdá sa mi, že verejní činitelia sa takmer nikdy neospravedlňujú. (Poznámka redakcie: Nie je to celkom pravda. Matovič sa za plošné testovanie ospravedlnil. Ani to mu však nepomôže vyhnúť sa doživotnému trestu za toto odporné znásilnenie národa.)

10. Zakáže alebo prudko sa obmedzí vlastnenie domácich zvierat

Takmer každý deň sa objavujú príbehy o ľuďoch, ktorých napadli (a niekedy aj zabili) psy, ktorým bolo dovolené túlať sa mimo vôdzky.

Tieto príbehy sa zverejňujú, aby nás pripravili na nové prísne zákony o zodpovednosti psov a udeľovaní licencií na ich vlastnenie.

11. Rozšíria sa zákazy pitia alkoholu

Mestský úrad v Enfielde zrušil Oktoberfest, pretože sa obáva, že tam môže byť opilecké antisociálne správanie. Údajne sa niektorí ľudia sťažovali, že medzi prítomnými môže byť nepokojné správanie. Alkohol je vo Veľkej Británii čoraz viac zakazovaný.

Všimli ste si, že úrady rýchlo reagujú na sťažnosti, ktoré vyhovujú agende spikleneckých globalistov – no takmer nikdy nereagujú na sťažnosti týkajúce sa takých vecí, ako sú nebezpečné a nepresné rady ohľadne experimentálnych génových terapií proti údajnému novému koronavírusu?

12. Ľuďom budú vypínané energie alebo vyžadované platby vopred

Majitelia domov boli roky upozorňovaní na nebezpečenstvá montovania „inteligentných meračov“.

Vždy bolo jasné, že úrady budú používať inteligentné merače na kontrolu našich životov. A tak sa aj stalo. Každý, kto sa zapojí do kampane za odmietnutie platiť nehorázne vysoké účty za energie, bude v prípade, že má inteligentný merač, na diaľku presunutý na plán platieb vopred.

Energetické spoločnosti môžu prepnúť používateľov inteligentných meračov na plán platby vopred bez toho, aby museli vstúpiť do ich domovov – jednoducho im na diaľku prestavia merače.

A je tiež jasné, že ak niektorí ľudia nebudú platiť svoje účty, ceny stúpnu všetkým ostatným.

Z liberálneho kresťanstva vznikne náboženstvo podobné Mohamedovmu - gloria.tv

Marie-Julie Jahenny - Mnohí biskupi a kňazi sa pridajú k falošnému náboženstvu - gloria.tv

Satan a jeho služobníci chcú na Zemi zahladiť každú spomienku na Ježiša - gloria.tv

Proroctví extatičky z Tours (1872) - gloria.tv

Pôjdu za svojím konečným cieľom - gloria.tv

Australský senátor odhalil plán hry elit - gloria.tv

Technologický veľký reset, NWO, Agenda 2030 - gloria.tv

Vysvetlenie prečo bude značka šelmy na čele alebo na paži - gloria.tv
Public domain
b8111
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
My normálny kresťania nemáme v Svätej Cirkvi za kňazov a biskupov ženy to majú len sekty nás sa to netýka čo sa týka ako člena.