DIABOL V ILLFURTE-hrôzostrašný príbeh pravého posadnutia diablom u 2 chlapov z r.1865

DIABOL V ILLFURTE- príbeh pravého posadnutia diablom -1865 Illfurt je malé mestečko vo východnom Francúzsku,blízko nemeckých hraníc,department Haut- Rhin v Alsasku,ktoré kedysi patrilo do Nemecka.Tu …More
DIABOL V ILLFURTE- príbeh pravého posadnutia diablom -1865
Illfurt je malé mestečko vo východnom Francúzsku,blízko nemeckých hraníc,department Haut- Rhin v Alsasku,ktoré kedysi patrilo do Nemecka.Tu sa v rodine Burnerových začal strašný,desivý príbeh pravého posadnutia diablom u dvoch chlapcov Depolda a Josefa Burnerovych.Začalo to všetko 25.9.1865
Link na celú knihu...
SATAN V ILFURTE PrIpad diabolskej posadnutosti
Na tomto linku je opísaný celý strašný príbeh.Celý mimoriadny prípad bol prešetrený a preskumaný úradne aj cirkvou a uznaný za mimoriadne pravé posadnutie diablom.
Exorcista popisuje päť stupňov, v ktorých sa otvárame zlým veciam. Od pokušenia (prvý stupeň) až po posadnutosť diabol využíva telo, myseľ aj vôľu človeka; hoci tento stav nie je stály a človek má aj „svetlé“ chvíle. Pri pokušení máme ešte stále možnosť povedať „nie“. Zažívame ho všetci a na mnohých miestach o ňom svedčí aj Biblia (témy o tom, ako satan pokúša a Boh skúša a preveruje svoj ľud sa tiahnu od 3. kapitoly …More
Janko333
- Clara, nemodli sa za mňa! Som v pekle - skutočná udalosť.
- Desivá smrť nekajúceho bez sv. spovede, svätá Terezia z Avily. Zomrela istá osoba, o ktorej som sa neskôr dozvedela, že žila dlhý čas veľmi hriešne. Keď na pohrebe bolo mŕtveho telo spustené do hrobu, videla som množstvo, diablov, ktorí už na neho v hrobe čakali. Myslela na to, čo asi urobili démoni s dušou nebožtíka, keď tak veľmi …More
- Clara, nemodli sa za mňa! Som v pekle - skutočná udalosť.
- Desivá smrť nekajúceho bez sv. spovede, svätá Terezia z Avily. Zomrela istá osoba, o ktorej som sa neskôr dozvedela, že žila dlhý čas veľmi hriešne. Keď na pohrebe bolo mŕtveho telo spustené do hrobu, videla som množstvo, diablov, ktorí už na neho v hrobe čakali. Myslela na to, čo asi urobili démoni s dušou nebožtíka, keď tak veľmi týrali jeho telo.
Náramné ma vydesilo toto videnie, neskôr som sa dozvedela, že sa jedna o dušu ktorá žila dlhý čas veľmi hriešne. Posledne dva roky tá duša bola veľmi chorá, a zdalo sa že sa polepšila. Ale duša zomrela nekajúcne, bez svätej spovede. Nemusela tá duša prísť do večného zatratenia, Boh dopustil, že tá choroba bola ešte posledná šanca na jeho obrátenie.

Čo nasledovalo ďalej? počas prípravy k pohrebu som videla množstvo diablov, ktorí týrali jeho telo, ako hračku. Týrali ho, s veľkými vidlami, hádzali s ním sem a tam. Ľudia nič netušili o stave tej duše. Naplnila ma hrôza, keď som videla, ako ho nesú k hrobu s veľkými poctami, mysliac si že aký bol dobrý človek. Myslela som na Božiu dobrotu, a skrývala som stav tej duše.

Toto videnie ma rozdrtilo. Počas obradu som nevidela žiadneho diabla, avšak keď bola mŕtvola spustená do hrobu, videla som nespočetné množstvo diablov, ktorí neho už v jame čakali. Bola som takmer bez seba, s veľkou námahou som pred ľudmi skrývala tu hrôzu čo som videla.

Pomyslela som si, keď už tak týrali jeho telo, čo urobili démoni s jeho dušou?
Kiežby sa páčilo Bohu, aby duše žijúci v ťažkom hriechu uvideli tú strašnú hrôzu, ktorú som videla! Myslím, že by sa hneď obrátili k Bohu. Z toho som sa poučila, koľko dlžím Bohu, a z akého zla ma Boh oslobodil.
Ten strach zostal vo mne až do tej doby, pokiaľ som o tom nehovorila so spovedníkom. Chvejem sa strachom, keď si na to spomeniem. Svätá Terezia z Avily

Sv. Leonard z Porto Maurizio - Zastavte sa a poobzerajte sa dookola. Môj synu, ak si zatratený, môžeš za to viniť len sám seba: Tvoje zatratenie pochádza od teba. Pozdvihni svoj zrak a uvidíš všetky milosti, ktorými som ťa obohatil, aby som ti zabezpečil večnú spásu a pokojný život na zemi.
SVATY DON BOSCO / SPOVED
SVATY BOSCO A SNY
Ako sa spovedať :: Ježiš Mária
Viac tu: Ako sa spovedať :: Ježiš Mária
PEKLO-NEBO-OCISTEC ::

Sv. Leonardo z Porto Maurizio :: Životy svätých
Kamil Horal
Osobne si myslím,že omnoho horšie ako nosenie rúškov a povnná dezinfekcia v kostoloch bolo,že ich zavreli a úplne obmedzili vysluhovanie sviatostí.To ani komunisti či nacisti nerobili.Toto bol priamo satanský útok na veriacich.Boli strašné prenasledovania za rímskej ríše,kde hrozilo mučenie a smrť,ale sviatosti a omše fungovali v katakombách,či skryto po domoch.Chyba je,že vedenie cirkvi je v …More
Osobne si myslím,že omnoho horšie ako nosenie rúškov a povnná dezinfekcia v kostoloch bolo,že ich zavreli a úplne obmedzili vysluhovanie sviatostí.To ani komunisti či nacisti nerobili.Toto bol priamo satanský útok na veriacich.Boli strašné prenasledovania za rímskej ríše,kde hrozilo mučenie a smrť,ale sviatosti a omše fungovali v katakombách,či skryto po domoch.Chyba je,že vedenie cirkvi je v rukách nasadených či vydieraných ludí..od najvyššej inštancie až dole cez biskupov a kňazov.Aj v tv boli relácie,kde niekt.knazi presviedčali ludí,aby sa dali očkovať...za to mali zaplatené drahé dovolenky a vysoké funkcie...nedávno sa jeden poľský biskup,či arcibiskup vyjadril,že nastal čas na odtrhnutie časti pravovernej cirkvi od tej zapredanej a je to pravda.V košíku so zdravými boli 2 jablká zhnité a od nich zhnili všetky ostatné.Ale kňazi a biskupi sa boja rizika,že prídu a plat a príjem,majú slušný životný štandart,tak prečo by oň prišli.Povedia si,my si robíme na fare ako chceme,načo ísť do konfliktu...Ked nám nariadia zavrieťč kostoly,zavrieme..super ...máme konečne dosť voľného času a je to zaplatené...ked to nariadil biskup..tak on si nesie zodpovednosť,my len poslúchame.Čo tam po veriacich,tých je kopa...nie sme v Čechách,kde farár má 2 staré babky a ked chce odslúžiť sv. omšu v nedeľu,musí ísť autom po ne,jedna ešte varí obed,druhá dospáva..tak musí čakať a omšu slúžiť,až ked babky majú čas.
Július7
Toto, čo popisuješ je takzvaná falošná poslušnosť voči biskupom, ktorí idú proti Ježišovej viere a kňazi, ktorí sa na tom zúčastňujú budú Bohom veľmi tvrdo súdení.
Okrem toho je problém RKC v tom, že je tam nasadených veľa slobodomurárov - cirkevných masonov, ktorí zákerne a vedome ničia katolícku vieru.
A blíži sa čas, kedy dojde k plnému rozkolu v RKC aj kvoli akceptácií sodomie zo …More
Toto, čo popisuješ je takzvaná falošná poslušnosť voči biskupom, ktorí idú proti Ježišovej viere a kňazi, ktorí sa na tom zúčastňujú budú Bohom veľmi tvrdo súdení.
Okrem toho je problém RKC v tom, že je tam nasadených veľa slobodomurárov - cirkevných masonov, ktorí zákerne a vedome ničia katolícku vieru.
A blíži sa čas, kedy dojde k plnému rozkolu v RKC aj kvoli akceptácií sodomie zo strany nemeckých biskupov...=masonov.
Július7
Světlana :
Súčasný úpadok RKC bol dávno predpovedaný Vo Fatimskom zjavení a už skor v minulosti v roznych proroctvách.
Je výsledkom odpadu od viery nielen značnej časti kléru, ale hlavne miliónov bývalých veriacich.
Rozni sektári nedokážu nikdy pochopiť, že RKC, aj keď je zajatá slobodomurármi, tak nad ňou nevyhrajú a obnoví sa. Problém, sektárov je v tom, že RKC už dávno odpísali a prešli …More
Světlana :

Súčasný úpadok RKC bol dávno predpovedaný Vo Fatimskom zjavení a už skor v minulosti v roznych proroctvách.
Je výsledkom odpadu od viery nielen značnej časti kléru, ale hlavne miliónov bývalých veriacich.
Rozni sektári nedokážu nikdy pochopiť, že RKC, aj keď je zajatá slobodomurármi, tak nad ňou nevyhrajú a obnoví sa. Problém, sektárov je v tom, že RKC už dávno odpísali a prešli do svojich siekt a myslia si, že vlastnia tú pravú vieru od Boha.
Napriek úpadku a faktu, že RKC je chorá, tak plody Ježišovej Cirkvi, sviatosti sú stále platné...
Teda zatiaľ...
Čo sa týka Bergoglia, tak mám za to, že je jeden z tých čo okupujú vedenie RKC.
Podobná kríza ,ktorá trvala desaťročia bola v RKC, počas herezy ariánstva a časom sa z toho RKC oslobodila...
One more comment from Július7
Július7
RKC neskončí do konca sveta. Nerob si ilúzie...Rovnako dá Boh RKC svatého pápeža.
apredsasatoci
V Biblii je písané niečo iné - Zjav.17.kap.
Komu mam veriť? Tebe či Biblii?
Július7
Vážne ? Tak daj citáty z toho Zjavenia, kde sa píše, že Katolícka Cirkev zanikne...
apredsasatoci
Vážne? A kto je potom tou smilnicou od ktorej sa máme oddeliť - Zjav18.kap.
Metod
Katastrofa bola, že v mnohých kostoloch svätenú vodu nahradili dezinfekciou a celebrujúci kňazi mali handry na tvári!
BernadettaJaMalinka
..šak oni sú tiež posadnutí.. strachom o život.
Kto si chce zachrániť život (tento pozemský), stratí ho (ten večný).
apredsasatoci
To je pravda. Boh nie je malicherný.
Ale pravda je aj to, že ty si pekny primitiv!
paldis
@apredsasatoci je to tvoj nazor a nie pravda. Pozehnany sviatok.
apredsasatoci
Kto pozná Písmo, vie že pravda to je.
paldis
@apredsasatoci Daj mi teda suradnice zo Sv.pisma, kde sa pise ze nosit rusko je zakazane.
apredsasatoci
Daj mi ty suradnice z Pisma, kde sa pise ze nosit rusko je povolené.
paldis Tvoja viera je dávno mŕtva a páchne široko ďaleko mršinami. 🤮More
Daj mi ty suradnice z Pisma, kde sa pise ze nosit rusko je povolené.

paldis Tvoja viera je dávno mŕtva a páchne široko ďaleko mršinami. 🤮
paldis
@apredsasatoci zase sa krutis... ty si ho nazvala primitivom. Dokaz to. Nacrtla si ze to je v sv.pisme, tak daj suradnice !
KTO SI TY ZE IDES SUDIT MOJU VIERU? KTO SI?More
@apredsasatoci zase sa krutis... ty si ho nazvala primitivom. Dokaz to. Nacrtla si ze to je v sv.pisme, tak daj suradnice !

KTO SI TY ZE IDES SUDIT MOJU VIERU? KTO SI?
apredsasatoci
Ja Nikto ťa odsudzujem a odsudzujem tvoju vieru, nie že je mŕtva, ale žiadna viera nie je. Akurát tak viera v svoje brušisko!
primitív – človek na najnižšom stupni vývoja; zaostalý, hrubý, prostoduchý, nevzdelaný človek.
Trvam na svojich slovách!🤔
Ak ťa trápi moje vyjadrenie, nech sa páči, daj na mňa trestné oznámenie.
Gauner Hamran ti určite pohladí tvoje ťažko hojace sa rany.
Ako si sa …More
Ja Nikto ťa odsudzujem a odsudzujem tvoju vieru, nie že je mŕtva, ale žiadna viera nie je. Akurát tak viera v svoje brušisko!

primitív – človek na najnižšom stupni vývoja; zaostalý, hrubý, prostoduchý, nevzdelaný človek.
Trvam na svojich slovách!🤔

Ak ťa trápi moje vyjadrenie, nech sa páči, daj na mňa trestné oznámenie.
Gauner Hamran ti určite pohladí tvoje ťažko hojace sa rany.
Ako si sa rozhodol primitiv?!😘
paldis
@apredsasatoci ty ma odsudzujes? Si azda Boh? Jedine ten ma bude sudit. A aj teba.
Tie suradnice mi posli.More
@apredsasatoci ty ma odsudzujes? Si azda Boh? Jedine ten ma bude sudit. A aj teba.

Tie suradnice mi posli.
apredsasatoci
Napriek tomu si odsúdený!
Zajtra vykoná kat rozsudok!
Pošlem, keď ty pošleš.
Nevieš ako sa má chovať gentleman k dáme?🥱More
Napriek tomu si odsúdený!
Zajtra vykoná kat rozsudok!

Pošlem, keď ty pošleš.
Nevieš ako sa má chovať gentleman k dáme?🥱
paldis
@apredsasatoci Dama, ktora sa hra na Boha, posli mi tie suradnice. Krutis sa, vykrucas..
apredsasatoci
Nielen primitiv, ale ak klamár! 🤮
Odpal od mňa ty odpadlik!
Ešte sa od teba nakazim.🥱
paldis
@apredsasatoci "Nie len" sa pise spolu a nie oddelene. Prepac, ale ja, primitiv, musim ta upozornit na pravidla slovenskeho pravopisu.
Suradnice..More
@apredsasatoci "Nie len" sa pise spolu a nie oddelene. Prepac, ale ja, primitiv, musim ta upozornit na pravidla slovenskeho pravopisu.

Suradnice..
Trepifajksl
Dudák je dezinformátor.
Data od 602 milionů lidí a 35 zemí světa ukázala, že nošení roušek nevykazovalo během pandemie koronaviru významný přínos a ochranu, naopak mohlo mít negativní vedlejší účinky.
Smysl plošného nošení roušek zpochybňuje další studie - Echo24.czMore
Dudák je dezinformátor.
Data od 602 milionů lidí a 35 zemí světa ukázala, že nošení roušek nevykazovalo během pandemie koronaviru významný přínos a ochranu, naopak mohlo mít negativní vedlejší účinky.

Smysl plošného nošení roušek zpochybňuje další studie - Echo24.cz
apredsasatoci
paldis Si na smiech primitiv!
Zajtra máš popravu. Príde kat.
Tak dneska jedz a pi!
milboy
..ked vchádzam do kostola a neviem sa jednoducho dostať ku svätenej vode, pretože je za mrežou a pred nou je dezinfenkcia, tak sa pýtam či ľudia ešte majú vieru v Boha, ktorý bol je a bude, alebo veria v to, že ich alkohol ochráni pred "nákazou"?
Ja ako laik nechápem farára, ktorý má potrebu pred rozdávaním eucharistie nastriekať na svoje ruky dezinfekciu a ak on nemá žiadnu dôveru v Boha aká …More
..ked vchádzam do kostola a neviem sa jednoducho dostať ku svätenej vode, pretože je za mrežou a pred nou je dezinfenkcia, tak sa pýtam či ľudia ešte majú vieru v Boha, ktorý bol je a bude, alebo veria v to, že ich alkohol ochráni pred "nákazou"?
Ja ako laik nechápem farára, ktorý má potrebu pred rozdávaním eucharistie nastriekať na svoje ruky dezinfekciu a ak on nemá žiadnu dôveru v Boha aká je moja dôvera v neho ako kňaza??
Kamil Horal
Pravé posadnutie sa chápe stav,kedy diabol začne ovládať celé telo aj myslenie a intelekt.Naozaj je velmi veľa skrytých posadnutí,ktoré sú často maskované psychickou chorobou,ale v skutočnosti je to stav napojenia na diabla.
Hammer Hammer
Diabol je tak ohavný, že keby človek ho videl musel by zomrieť,ale je niečo ešte ohavnejsie od diabla, viete čo to je?
apredsasatoci
Hriech?
Lien Ifiona Ofened
Prehnaný prìbeh,pravè posadnutia sù takè,že dèmon z vyššej hierarchie dlho nedá o sebe vedieť,čìm slabšì dèmom týpm skôr dá o sebe vedieť
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
4119
apredsasatoci
Exorcistu o. Petrička sa pýtali, či sú dneska posadnutí ľudia.
Odpovedal: Sú!
A deti sú tiež posadnuté?
Odpovedá: Sú! Sú veľmi posadnuté!
Michal Bil
Aby ne když polovina lidi volí umělé oplodnění
Lien Ifiona Ofened
Je veľa posadnutých ľudì
BernadettaJaMalinka
Červenou stužkou na kociari rodičia odovzdajú dieťa satanovi aby ho ,,chránil,,. Púšťajú im diabolské rozprávky, od malička majú tablety v rukach.. tak veľa detí je posadnutých..