CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
MORDOWANIE NIENARODZONYCH NA SZCZEPIONKI, NARZĄDY, KANIBALIZM itd.
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooMore
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

MORDOWANIE NIENARODZONYCH NA SZCZEPIONKI, NARZĄDY, KANIBALIZM itd.

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Temperance
There is no greater evil to humankind! Excommunication, strait to Hell for abortion doctors and woman that get this done!!!! 😡
aderito
Humanity is offending God so much
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Agresja morderców dzieci - już "prawo" w UE? Protestujmy!
Raport Matića
"Paweł Woliński, CitizenGO" < petycje@citizengo.org >
Parlament Europejski zagłosuje 23 czerwca nad raportem Matića, który, między innymi, definiuje aborcję jako tzw”. prawo człowieka".
Raport atakuje wszystkie europejskie regulacje pro-life, twierdząc, że ochrona życia ludzkiego od poczęcia jest "formą przemocy ze …More
Agresja morderców dzieci - już "prawo" w UE? Protestujmy!

Raport Matića

"Paweł Woliński, CitizenGO" < petycje@citizengo.org >

Parlament Europejski zagłosuje 23 czerwca nad raportem Matića, który, między innymi, definiuje aborcję jako tzw”. prawo człowieka".

Raport atakuje wszystkie europejskie regulacje pro-life, twierdząc, że ochrona życia ludzkiego od poczęcia jest "formą przemocy ze względu na płeć".

Ingeruje on również w suwerenność państw członkowskich UE, konsekwentnie wzywa też do upowszechnienia aborcji bez żadnych ograniczeń, zniesienia klauzuli sumienia dla lekarzy oraz do wprowadzenia obowiązkowej radykalnej edukacji seksualnej.

Musimy powstrzymać cywilizację śmierci!


Napiszmy niezwłocznie do europosłów Europejskiej Partii Ludowej (rzekomo centroprawicowej) o powstrzymanie tego radykalnego i ideologicznego dokumentu.

PROSZĘ PODPISAĆ PETYCJĘ

==================

Raport Matića, który będzie głosowany na sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego 23 czerwca, jest najbardziej agresywnym atakiem na życie nienarodzonych dzieci, jaki kiedykolwiek miał miejsce w instytucjach UE.

Ma ono na celu zdefiniowanie aborcji jako "prawa człowieka" i zniesienie wszelkich ograniczeń w dostępie do niej w poszczególnych państwach członkowskich!

Zostanie on wykorzystany do promowania i egzekwowania tzw.
prawa do aborcji w każdym z 9 miesięcy ciąży, u dziewcząt bez względu na ich wiek, oraz bez zgody ich rodziców, a także w pełni finansowanej z pieniędzy podatników.

Raport atakuje wszystkie europejskie ustawy chroniące życie, twierdząc, że ochrona życia od poczęcia jest "pogwałceniem praw człowieka i formą przemocy ze względu na płeć”. Wzywa państwa członkowskie do "usunięcia i zwalczania przeszkód dla legalnej aborcji".

Ale jak Państwo i ja wiemy, nie istnieje żadne "prawo człowieka" do dokonania aborcji.

Aborcja jest tylko jedną rzeczywistością: aktem zakończenia życia niewinnej i bezbronnej istoty ludzkiej. Co więcej, aborcja ma również szereg negatywnych konsekwencji dla kobiet, które jej dokonują.

W przeciwieństwie do raportu Matića, wiele krajów nadal uznaje te fakty.

Prawo do aborcji nie istnieje w żadnym międzynarodowym traktacie. Raport Matića jest jeszcze jedną próbą uzyskania międzynarodowego uznania aborcji jako "prawa człowieka"!

Dlatego też piszemy do członków Parlamentu Europejskiego, aby odrzucili ten szkodliwy dokument. Zidentyfikowaliśmy kilku kluczowych, niezdecydowanych posłów z Europejskiej Partii Ludowej (rzekomo centroprawicowej), których głosy zadecydują o przyjęciu lub odrzuceniu raportu.

Z pomocą sympatyków CitizenGO takich jak Państwo, przeprowadzimy, w sposób przećwiczony już wielokrotnie, kampanię, by wywrzeć presję w celu odrzucenia raportu. Uzasadnienie jest proste, jest on sprzeczny z wartościami wyznawanymi przez rzeszę wyborców tych europosłów, do których się zwracamy.

Bardzo proszę o podpis pod petycją do europosłów, aby odrzucili Raport Matića radykalnie definiujący aborcję jako "prawo człowieka" i naciskający na zniesienie wszelkich ograniczeń jej wykonywania.

Jednakże aborcja nie jest jedyną sporną kwestią w tym kontrowersyjnym dokumencie. Poniżej znajduje się podsumowanie najważniejszych jego punktów:

Raport Matića wzywa do zniesienia prawa do sprzeciwu sumienia personelu medycznego, by np. uniemożliwić lekarzom opowiadających się za życiem sprzeciwianie się zabijaniu dziecka w wyniku aborcji.

Zgodnie z raportem, odmowa aborcji przez lekarza byłaby "traktowana jako odmowa opieki medycznej". Jeśli więc lekarz powiedziałby NIE aborcji, oznaczałoby to koniec jego kariery w zawodzie.

Żądanie aborcji i antykoncepcji dla dziewcząt "bez względu na wiek" i bez zgody rodziców.

Indoktrynacja agendą polityczną lobby LGTB i ideologią gender
od poziomu szkoły podstawowej, bez konieczności informowania i uzyskiwania zgody rodziców.

Szeroki dostęp do operacji tzw. zmiany płci, w tym dla nieletnich, finansowanych w ramach publicznych systemów opieki zdrowotnej.

Ingerencja w wyłączną jurysdykcję państw członkowskich w zakresie definiowania i zarządzania krajowymi systemami opieki zdrowotnej lub w zakresie wyboru krajowej polityki zdrowotnej.

Intelektualnym współautorem tego proaborcyjnego ataku jest Neil Datta, dyrektor wykonawczy Europejskiego Forum Parlamentarnego ds. Praw Seksualnych i Reprodukcyjnych, który - jak pisał Państwu niedawno prezes CitizenGO, Ignacio Arsuaga - wykorzystał wysłuchanie w Parlamencie Europejskim, aby zdyskredytować naszą pracę, oczerniając CitizenGO jako "zagrożenie dla demokracji", nielegalnie wykorzystując dokumenty skradzione z twardego dysku Ignacio i przeinaczając je.

Podczas tego wysłuchania Neil Datta ostro skrytykował fakt, że CitizenGO ośmieliło się podejmować wysiłki na rzecz odrzucenia poprzednich podobnych raportów parlamentu UE, takich jak Raporty Estreli, czy Raport Lunacek.

Oczywiście, tylko dzięki działaniom wielu tysięcy zwolenników CitizenGO, takich jak Państwo, udawało nam się powstrzymywać tamte inicjatywy.

Ale ta jest jeszcze gorsza!

Bardzo proszę, pomóc nam ją powstrzymać:

Bardzo proszę powiedzcie Państwo europosłom EPP: głosujcie na NIE w sprawie Raportu Matića i na TAK dla poszanowania prawa do życia oraz szacunku dla suwerenności państw członkowskich!

Chciałbym powiedzieć Państwu, jak wygląda sytuacja.

Kontrowersyjny raport Matića został już zatwierdzony przez Komisję Praw Kobiet i Równouprawnienia Parlamentu Europejskiego (FEMM) bezwzględną większością głosów.

Obecnie, na sesji plenarnej, niektóre grupy są zdecydowanie przeciwne kontrowersyjnemu raportowi, ale inne entuzjastycznie go popierają.

Kluczem do tego, co stanie się 23 czerwca, jest Europejska Partia Ludowa, największa partia w Parlamencie Europejskim i rzekomo centroprawicowa, która sama jest także podzielona w tej kwestii.

Zrobiliśmy więc listę niezdecydowanych posłów EPP - to oni są kluczem do powstrzymania tej aborcyjnej ofensywy!

Bardzo prosimy o podpisanie naszej wspólnej petycji do nich już teraz - to w ich rękach leży powstrzymanie radykalnej ekspansji aborcji w Europie!

Podpiszmy i powiedzmy posłom EPP: aborcja nie jest i nie może być prawem człowieka; zagłosujcie przeciwko raportowi Matića.

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie w obronę życia i pozdrawiamy serdecznie,

Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO

PS. Prosimy o podpisanie teraz, aby wysłać wiadomość do niezdecydowanych posłów EPP (centroprawica) i poprosić ich o głosowanie na NIE w sprawie aborcji jako prawa człowieka.

Uwaga: Po głosowaniu poinformujemy Państwa o tym jak głosowali polscy posłowie do Europarlamentu, aby wiedzieli Państwo, kto popiera cywilizację życia, a kto forsuje cywilizację śmierci, czyli prawo do zabijania niewinnych dzieci.

Więcej informacji:

Treść Raportu Matića na stronie Europarlamentu:

https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/A-9-2021-0169_PL.html
Analiza raportu przeprowadzona przez Political Network for Values:

https://politicalnetworkforvalues.org/en/2021/05/the-political-network-for-values-denounces-the-radical-matic-report-and-calls-the-members-of-the-committee-to-recover-the-core-values-of-the-european-union/

CitizenGO to społeczność aktywnych obywateli, która stara się, aby ludzkie życie, rodzina i wolność były darzone szacunkiem na całym świecie. Członkowie CitizenGO zamieszkują wszystkie kraje świata. Nasz zespół pracuje w 16 państwach na 5 kontynentach i działa w 12 językach. Więcej o CitizenGO dowiedzą się Państwo tutaj. Mogą nas Państwo także śledzić na Facebooku i Twitterze.
Zmieniony ( 04.06.2021. ).
One more comment from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
alexamarie
This should be shown every where in the entire world! This is horrific how a person performs this ... it is a horrible sin!
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Nieudana aborcja w 18. tygodniu ciąży.
27-latce urodził się żywy syn i umierał 10 godzin.

Nie lubiła na to patrzeć.
nczas.com/…ywy-syn-i-umieral-10-godzin-to-utrudnilo-sytuacje/
27-latka z Blackburn (Wielka Brytania, północno-zachodnia Anglia) próbowała dokonać aborcji farmakologicznej w 18 tygodniu ciąży. Jej syn urodził się jednak żywy. Teraz kobieta żali się.More
Nieudana aborcja w 18. tygodniu ciąży.

27-latce urodził się żywy syn i umierał 10 godzin.


Nie lubiła na to patrzeć.

nczas.com/…ywy-syn-i-umieral-10-godzin-to-utrudnilo-sytuacje/

27-latka z Blackburn (Wielka Brytania, północno-zachodnia Anglia) próbowała dokonać aborcji farmakologicznej w 18 tygodniu ciąży. Jej syn urodził się jednak żywy. Teraz kobieta żali się.
Waagerl shares this
71K
Wollt Ihr sehen was in Covid Impfungen steckt? Dass sollten sich alle die Impfverfechter anschauen!!
Waagerl
NICHTS FÜR SCHWACHE NERVEN!!
Joannes Baptista
😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭
Waagerl
Und so wird gegen Impfgegner vorgegangen! 😡
kath.net/news/75276
Mara2015
Die Föten für Forschungszwecke werden per Kaiserschnitt geboren und dann ohne Betäubung bei lebendigem Leib ausgeschlachtet! Infos hierzu auf LifeSiteNews.
Michael Karasek
Entsetzlich was hier auf Erden weltweit abläuft,es ist zum weinen,was sind dies für Frauen die eine so abscheuliche Tat begehen indem sie abtreiben,ihr Platz in der Hölle ist schon reserviert.
Tina 13
Furchtbar 😭😭😭
GOKL015
Eines Tages wird es heißen, "GENUG" ! Und dafür bete ich.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Nieudana aborcja w 18. tygodniu ciąży.
27-latce urodził się żywy syn i umierał 10 godzin.

Nie lubiła na to patrzeć.
nczas.com/…ywy-syn-i-umieral-10-godzin-to-utrudnilo-sytuacje/
27-latka z Blackburn (Wielka Brytania, północno-zachodnia Anglia) próbowała dokonać aborcji farmakologicznej w 18 tygodniu ciąży. Jej syn urodził się jednak żywy. Teraz kobieta żali się, że oglądanie jego katuszy, …More
Nieudana aborcja w 18. tygodniu ciąży.

27-latce urodził się żywy syn i umierał 10 godzin.


Nie lubiła na to patrzeć.

nczas.com/…ywy-syn-i-umieral-10-godzin-to-utrudnilo-sytuacje/

27-latka z Blackburn (Wielka Brytania, północno-zachodnia Anglia) próbowała dokonać aborcji farmakologicznej w 18 tygodniu ciąży. Jej syn urodził się jednak żywy. Teraz kobieta żali się, że oglądanie jego katuszy, było dla niej torturą.

Synek, który urodził się 27-letniej Loran Denison byłby jej czwartym dzieckiem. Kobieta zdecydowała się na aborcję z powodu wykrytego u chłopca syndromu Edwarda.
27-latka zakupiła tabletki do przeprowadzenia aborcji farmakologicznej. Coś jednak poszło „nie tak”, chłopiec był na tyle silny, że przeżył – urodził się żywy.

Teraz to 27-latka uważa się za ofiarę. Po pierwsze – boryka się z wyrzutami sumienia, bo synek nie wyglądał jakby był chory. Kobieta sama przyznaje, że „wyglądał normalnie”. Dlatego obawia się, że „postąpiła źle”.

Po drugie – według niej oglądanie, jak jej dziecko umiera przez 10 godzin, było dla niej torturą.

– Cieszę się, że spędziłem z nim trochę czasu, ale to też znacznie utrudniło sytuację – stwierdziła kobieta.

– Powiedzieli mi [lekarze – red.], że ma typowy zespół Edwardsa, więc odejdzie przed porodem lub zaraz po nim. Mój syn miał lwie serce – dodała.

Sprawę na Twitterze skomentował redaktor naczelny Najwyższego Czasu – Tomasz Sommer.

– 27-latka postanowiła zabić własne dziecko. Coś podczas mordu poszło nie tak – urodziło się żywe i umarło dopiero po 10 h. Kobieta jest teraz zdruzgotana, że musiała na to patrzeć. Zezwierzęcenie. – napisał.
NOWAERA
Dziecko najdroższe wybacz mi, że nie walczyłam o życie dla Ciebie. Bóg wybaczył, jednak serce nigdy nie zapomni.... !!! Czy się zobaczymy?
Orędzia
Takie prawdziwe świadectwo @NOWAERA pomaga nam dalej wierzyć, że wszyscy musimy na wszelkie sposoby promować życie a nie smierć i Holokuast tych najsłabszych.
PS. @NOWAERA Bóg teraz opiekuje się twoim dzidziusiem dopóki Ty sama do niego nie dotrzesz.
Orędzia shares this
21.4K
UWAGA!!! Tylko dla doroslych-drastyczne sceny mordowania nienarodzonych. Ku przestrodze dla wszystkich dla których płód nie jest człowiekiem. Módlmy się za kobiety, które dokonały tego aktu, i by inne przypomniały sobie ten film szukając pomocy w klinikach promujących ludobójstwo.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
bp Schneider:
Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci
„Jak możemy z całą tą determinacją być przeciwko aborcji i głosić, że jesteśmy przeciwko niej zatem, kiedy akceptujemy takie szczepionki?
Kiedy na początku tego jest morderstwo dziecka? (...)
I nikt nie mówi: STOP.
To nie jest dobre.
To niebezpieczeństwo.
Zatem my, pięciu biskupów, byliśmy przekonani, że …
More
bp Schneider:

Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

„Jak możemy z całą tą determinacją być przeciwko aborcji i głosić, że jesteśmy przeciwko niej zatem, kiedy akceptujemy takie szczepionki?

Kiedy na początku tego jest morderstwo dziecka? (...)

I nikt nie mówi: STOP.

To nie jest dobre.

To niebezpieczeństwo.

Zatem my, pięciu biskupów, byliśmy przekonani, że musimy powiedzieć: Stop.

Powiedzieć:

Nie jestem (...) winny krwi tego dziecka. Nie będę”.


Biskup Schneider apeluje o „nowy ruch w obronie życia” przeciwko szczepionkom „skażonych aborcją”

Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.


Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić … – gloria.tv

LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ W KOŃCU !!!

PRAWDA PONAD STRACHEM: COV ID-19, SZCZEPIONKA I WIELKI RESET
.
mccallansteve
Countless souls burning in hell due to this and countless more to follow. It's tolerated because Catholics vote for murderous politicians and support abortion.
aderito
Its horrible ,and this was done millions of times ,How much can God be offended ?Evil can really do bad things ,but killing a precious little one is the worst ..And some deceived people call it women,s health care , can you believe it ?
Liziev shares this
114
All life are so beautiful. Is very sad how many people have had this. Its time to stop. We have no right to do this with the excuse of not having money to support or bring them to this world, because they are already here. Money is not everything, God Our Father gave you that beautiful gift and he will always provide for you. All you need is to believe in him.
V C T
Shut up
tentom60
Jesus said you know a tree by its fruit. The fruit of the pagan religion of evolution is free sex and abortion. A man has sex with his wife only!! Today men act like dogs ;not beings created in God's image.
Gongermife
Yall complain about this but most of you won’t be vegan. Hypocrites. You continue to eat flesh. Have babies taken away from their mothers and killed for meat. This is all I see. Those animals DO NOT have a choice.
CPriest
For my own reasons I don’t agree with the choice to go vegan. But I also don’t push my feelings or POV onto someone else and I really don’t appreciate people like you telling everyone else that they are wrong or “bad” simply for not agreeing with your POV! In my opinion if you have the need to do that then YOU’RE the person with the problem!!
With that being said, What I hear you’ saying is that …More
For my own reasons I don’t agree with the choice to go vegan. But I also don’t push my feelings or POV onto someone else and I really don’t appreciate people like you telling everyone else that they are wrong or “bad” simply for not agreeing with your POV! In my opinion if you have the need to do that then YOU’RE the person with the problem!!
With that being said, What I hear you’ saying is that God made us wrong. Whenever someone like you starts spouting your nonsense I always want to know (for real) if you believe a lion in the wild is “bad” or evil for surviving in the world it world it was born into. The God I believe in created different types of animals. And yes, no matter how evolved or superior the human race believes we are, we are still a species of animal. There are herbivores and carnivores and humans happen to be the latter. Our bodies are obviously made to consume and need meat so that’s what we have done since our creation. And whether you choose to do that is up to each individual.
It’s not an opinion that our bodies require the vitamins and nutrients we’re supposed to get from meat based food. We’ve all seen the pictures of malnourished people from all over the world multiple times in our lives.

That discussion is in no way parallel to the act of abortion.
Mayotsi shares this
11
See this
Cbtrainnut shares this
24
Karen Kier. Watch and learn about this horrible way to murder a baby