Janko333
5184.5K

Satan v hudbe ♫ umení a charizmy

V čom spočíva to, že svetská hudba je schopná uviesť do tranzu a urobiť prístupným pre démonické vplyvy? Dokonca aj v kresťanských kruhov sa tancuje a počúva pochybná hudba. Zaobaly sa to pod menom kresťanský rock, kresťanský pop, kresťanský metal atď. Cirkevná hudba mala spočiatku dobrý vplyv na Jona Lenona zo skupiny Beatles. Ako malý chlapec spieval v anglikánskom chrámovom spevokole. Neskôr sa ale s vierou v Boha úplne rozišiel. Paul McCartney v jednom rozhovore priznal: „Nikto z nás neverí v Boha. Po tom, ako sa odpútali od svojich náboženských koreňov, ocitli sa v duchovnom prázdne. SVEDECTVO - Počúvala som Beatles :: Ježiš Mária. Slovo Rock and roll vzniklo z amerického slengového výrazu a znamenalo toto. V amerike toho času sa jazdilo do kin autom, bolo to obrovské parkovisko a v predu bolo plátno, a merická mládež jazdila autámi divať sa na film. Samozrejme namiesto toho aby sa dívali na film, tak vo svojích autách praktizovali sex a zakaždým s iným.

VZNIK ROCKOVEJ HUDBY :: Ježiš Mária
Démonizmus v charizmatických kresťanských kruhoch. Návrat do katolícke…
Rock, popová, svetská hudba čo je za tým = satanska hudba
Biskup Judák varuje pred Godzone a sektou Bethel
Manželia Hunákovci + otec biskup Viliam - Manželstvo v sekte - Ars amandi 13.3.2018
Godzone projekt čerpá z cirkvi Bethel, ktorá vykazuje znaky New Age a okultizmu

Okultné pozadie hudby ♫ Rock, House, Techno, hip hop, rap, disco, pop music, jazz, Relaxačná a ezoterická hudba, moderná kresťanská hudba- (charizmatici) čiastočne ľudová hudba)
Aleister Crowley ktorý je považovaný za najväčšieho satanistu XX. storočia doporučoval. Mládež treba učiť, ako sa dostať do tranzu, a tak mohli nadviazať kontakt s démonickým svetom.

Navrhuje tri metódy:

1. hudbu založenú na silnom rytme, opakovaní a monotónnosti
2. zamorené prostredie: alkohol, cigarety, drogy, nemravné reči atď.
3. voľný sex mimo manželstva (vyvinul k tomu špeciálnu sexuológiu)

Sex pred manželstvom / predmanželská čistota

Hudba a tanec čo je za tým?
Väčšina interpretov je úprimná, ale úprimne kráčajú NESPRÁVNE. Aj keď ľudia majú radi rytmus, ale skazené myšlienky a slová sa dostávajú do mysle bez ich povšimnutia.

Prečo?
V kultúrach ako sú africké a indiánske kmene, tanec tam nie je zábavou, ale rituálom na privolanie a vzyvanie ich božstiev démonov.

Skoro všetky tance sú prevzaté od pohanských kmeňov a šamanov, napr. hip hop, rap, techno, atď.
Šamani bývajú v tranze posadnutí s peniacimi sa ústami počas obradu voodoo. Pri rituáloch voodoo tancujú, aby do nich vstúpili zlí duchovia.

Existuje mnoho výpovedí od rockových a popových umelcov, ktorí hovoria, že keď vystúpia na pódium, niečo duchovné prevezme ich telo.
Beyoncé sa priznala, že ju ovláda vonkajšia sila. Entitu nazýva Sasha Fierce. Povedala, že ju ovláda, keď vystupuje na pódiu. Beyoncé povedala: „...mám mimotelové zážitky [na pódiu]. Ak si porežem nohu, a spadnem, ani to necítim. Som taká nebojácna, nepoznám svoju tvár ani svoje telo.“ Povedala tiež: „Mám niekoho iného, kto ma prevezme, (démon) keď je čas, aby som pracovala keď som na pódiu...“
Michael Jackson povedal niečo podobné, povedal, že keď príde na pódium, odniekiaľ prichádza kúzlo a duch ho zasiahne a stratí kontrolu.
99,9% vecí na svete neoslavuje Boha. Nedá sa piť z kalicha Božieho a kalich diabla.

Tanec - Svätý Frantisek Saleský :: Ježiš Mária

David Bowie omráčil celý hudobný svet, keď vyhlásil: Rock bol vždy hudbou diabla. Som si istý že rock je nebezpečný, viem to (…) Cítim, že slávnostne hlásame to najtemnejšie, čo je v nás. Rock – hudba diabla?

Keď bol Dávid pomazaný za kráľa, začal v ňom pôsobiť Boží Duch. Prejavilo sa to aj tým, že začal hrať, skladať a spievať piesne, ktoré boli z vnuknuté Duchom Svätým. Väčšina žalmov pochádza od neho. Táto hudba a piesne upokojovali chorého kráľa Šaula. Trpel náhlymi výbuchmi hnevu, závisti a posadnutosti. Dávidove piesne a hudba mu prinášali kráľovi pokoj. Keď ich počúval, „Šaulovi sa uľavilo a bolo mu lepšie, zlý duch od neho odstúpil“ lebo tá hudba a pieseň bola pomazaná Duchom Svätým (1 Sam, 16, 23).

PÁPEŽ BENEDIKT - HUDBA TOHTO DRUHU MUSÍ BYŤ ZÁSADNE VYLÚČENÁ Z CIRKVI !
A preto, hudba tohto druhu musí byť zásadne vylúčená z Cirkvi, a nie iba pre estetické dôvody, alebo pre posilnenie zmätenosti alebo historickej nepružnosti. Pápež zrušil popový koncert vo Vatikáne. Vyžadoval, aby sa počas Omše nepožívali gitary a napomenul kňazov za teatrálnosť pri službe.

Liturgia nie je divadelný text a oltár nie je javisko - povedal pápež Benedikt pri stretnutí so skupinou talianskych duchovných vo svojej letnej rezidencii v Castel Gandolfo
Viac tu: Hudba a liturgia :: Ježiš Mária

Môžeme hudbu podľa pôvodu rozdeliť do troch skupín:

1. Hudba, ktorá je výsledkom prirodzeného talentu od Boha
2. Hudba, inšpirovaná Duchom Svätým
3. Hudba inšpirovaná i zlým duchom


Hudba z vnuknutia Ducha Svätého privoláva Ducha Svätého na toho, kto ju počúva. Hudba z vnuknutia zlého ducha, nech by bola akákoľvek pekná a kvalitná, privoláva zlého ducha k tomu, ktorý ju počúva. Pozrite si prejavy násilia, agresie a hystérie na rockových koncertoch!
Rocková hudba a vôbec každá hudba ktorá nemá Božieho ducha, ovplyvňuje správanie človeka, rozum, vieru, city, podvedomie, celú osobnosť. Takáto hudba neprivádza k Bohu, ale neznalého človeka rafinovaným spôsobom odvádza od Boha k diablovi, bez toho aby si to človek uvedomoval. Rockový rytmus má svoje korene vo woodoo. Skúmaj s akým duchom sa spája to čo počúvaš? Poznaj pravdu a pravda ťa vyslobodí, sv. Ján 8:32

VZNIK ROCKOVEJ HUDBY :: Ježiš Mária
Hudba a liturgia :: Ježiš Mária
VZNIK ROCKOVEJ HUDBY :: Ježiš Mária
Vplyv hudby a filmu na podvedomie.
DEJINY HUDBY – KRESŤANSKÉ KORENE MODERNEJ HUDBY :: Ježiš Mária

Hlasitosť
Na rockových koncertoch a diskotékach sa môže dosiahnuť hlučnosť až 120 dB, čo odpovedá hlučnosti tryskového lietadla z bezprostrednej vzdialenosti. Ďalšie zvýšenie hlučnosti spôsobuje už bolesť, resp. roztrhnutie ušného bubienka. Priemerné hodnoty pri "walkmane" so slúchadlami sú 80--110 dB, pris stereozariadeniach so slúchadlami 85--100 dB.
Vysoká hlasitosť spôsobuje neuveriteľný sluchový stres. Z nadobličiek sa pritom vylučuje stresový hormón adrenalín
C9H13O3N, ktorý má štrukturálny vzorec

HO -- C -- CH = C -- CH -- CH2
!! ! ! !
HO -- C --CH = CH OH NH--CH3

Toto sa deje automaticky pri každej stresovej situácii. Keď sa však jedná o dlhotrvajúci, krajne silný stres, dochádza k nadprodukcii adrenalínu. Takéto množstvo adrenalínu už nie je únosné pre telo a pomocou enzýmov sa z časti premieňa na adrenochróm (C9H9NO3)
O = C -- CH = C -------- CH -- HO
! ! !
O = C --CH = C -- N -- CH2
!
CH3

Adrenochróm je však nič iné ako psychodysleptikum, t.j. droga meniaca vedomie, podobne ako LSD, meskalin, STP, psylocybin, atď. Nemusíme sa preto čudovať, keď sa publikum na rockových koncertoch dostáva do stavu vybičova a arogantnosti (flipp a high) a stráca sebakontrolu.


Hypnotickým efektom farebnej hudby, užívaním alkoholu a iných drog (aj v malom množstve), ambiofóniou a silnou túžbou po úniku z reality sa účinok andrenochrómu ešte zosilňuje. Nedá sa piť z kalicha Božieho a kalicha diabla súčasne. vzajatirockovejhudby.blogspot.com/2007/09/v-zajati-rockovej-hudby.html

Takže metal. Fajn, nic proti. Jen říkám, že je dobrým nástrojem ďábla. Jsem blázen? Nikoliv. Poznala jsem to na sobě.
Viac tu: Hudba a liturgia :: Ježiš Mária

Okultné pozadie hudby ♫ Rock, House, Techno, hip hop, rap, disco, pop music, jazz.
Godzone projekt čerpá z cirkvi Bethel, ktorá vykazuje znaky New Age a okultizmu
DEJINY HUDBY – KRESŤANSKÉ KORENE MODERNEJ HUDBY
Rany, kliatby, oslobodenie - páter Kodet
Rock, popová, svetská hudba čo je za tým = satanska hudba
Rock, popová, svetská hudba čo je za tým = satanska hudba

Rany, kliatby, oslobodenie - páter Kodet
Sekta Godzone, ZKSM.sk, Bethel - Škandalózna sekta Bethel infiltrovala do Katolíckej cirkvi
Tanec - Svätý Frantisek Saleský :: Ježiš Mária
Vplyv hudby a filmu na podvedomie.

Rock – hudba diabla?
Joga a bojové umenie - čo je za tým? Svedectvo kňaza
Čierna a biela mágia je modloslužba

Čo človek zaseje, to bude aj žať :: Ježiš Mária

/Tomáš HABURAJ, kňaz/ Tomáš HABURAJ kňaz a Godzone. Všetci, ktorí chodíte na charizmatické obnovy, chvály, Godzone...buďte opatrní ! NEODPORÚČAM, aby laici na niekoho kládli ruky.... Nie je to potrebné pre spásu a môže to narobiť viac škody ako úžitku. Nikdy nedovoľte, aby na vás vkladali ruky osoby, ktoré sa chvália obrátením (novoobrátenci i ktokoľvek) a majú za sebou nejakú výraznú hriešnu minulosť. Po katolíckej charizmatickej obnove vkladaním rúk prišla na modlitbu osoba spolu s rodičom. Pociťovala strach a neistotu. Pri modlitbe démon reagoval agresivitou.

Pýtal som sa ho: "Prečo si do nej vošiel?" Odpovedal: "Lebo chcela byť výnimočná." Matka tej osoby bola nahnevaná z dôvodu, že pustila dieťa na katolícku akciu a dieťa skončilo posadnuté. Išlo o charizmatické vkladanie rúk od laika, ktorý sa prehlasuje za laického evanjelizátora.
Vtedy hovorím matke: "Ja mám moc od cirkvi, ktorá mi bola delegovaná pri vysviacke od apoštolov.(kňazi ) Prečo sa nikto nepýta, odkiaľ má moc tento evanjelizátor?.... Nehľadajme neistú pomoc, ak nevieme odkiaľ pochádza. Aj keby sa kryla za Božie slovo, ruženec, chvály. Môže byť v jednom srdci Duch Svätý a démoni? Ako môže vstúpiť do srdca duch pokory, ak je v srdci väčšia túžba po tom, aby som mal duch. zážitok a bol výnimočným? V inom prípade mi osoba, ktorá bola ťažko posadnutá, začala tvrdiť, že má dar jazykov, dar uzdravovať.
Samozrejme to nebola pravda, pretože démon chcel odviesť túto osobu cez falošné duch. charizmy od sviatostného života.
Prečo to robíš?" pýtam sa démona. "Lebo sú hlúpi a vždy ich oklamem (cez emocionálne duch. zážitky) tvrdil diabol.
Démonizmus v charizmatických kresťanských kruhoch. Návrat do katolícke…


mariamilucka shares this
379
Silvia Ivanová shares this
964
🤔
. ARMATA .
Hriech sa dá páchať aj za zvuku píšťal a harfy,alebo celého sláčikového orchestra aj s kapelmajstrom dohromady.
vojtech horvat shares this
2500
Metod
Hudba, hlavne hlučná a monotónna pochádza od diabla!
F.L.Věk
Hlavně dechna, to je k neposlouchání.
Zuzka M S shares this
92
Sedevakantistický kanál
@Peter(skala) To je na autorovi, aby to vysvetlil.
Janko333
Sedevakantistický kanál, Nechápem o čo ide, sú len dva zdroje odkiaľ sa človek inšpiruje, od Boha a od diabla, stred neexistuje.
Sedevakantistický kanál
@Janko333 No, vidno už, že ste zareagoval a opravil ste si ten nadpis.
Janko333
Z textu by mal každý pochopiť podstatu, ale pre pochopenie niekoho som text na fotke upresnil.
Obrana katolíckej Cirkvi
Sedevakantistický kanál, každý rozumie čo je tam napísané, len sa pipleš v nepodstatných veciach
Sedevakantistický kanál
@Obrana katolíckej Cirkvi nemám pocit, že naznačovať kacírstvo, hoc aj na fotke (hoc aj omylom), je nepodstatná vec. Dosť sa mýliš.
Peter(skala)
@Sedevakantistický kanál
uznávam, že tie 2 odlišné vety v červenom kruhu nie su napísané dosť odlišne, aby človek pochopil HNED, že existuju 2 odlišné HUDBY a to 1.inšpirovana Duchom Svätým a 2.inšpirovaná zlým duchom. To máš pravdu, ale teraz, ked ti autor fotky povie, že tým chcel naozaj to povedať, tak čo potom?
Nestačí mu len povedať, aby odlišil tieto 2 vety?More
@Sedevakantistický kanál
uznávam, že tie 2 odlišné vety v červenom kruhu nie su napísané dosť odlišne, aby človek pochopil HNED, že existuju 2 odlišné HUDBY a to 1.inšpirovana Duchom Svätým a 2.inšpirovaná zlým duchom. To máš pravdu, ale teraz, ked ti autor fotky povie, že tým chcel naozaj to povedať, tak čo potom?

Nestačí mu len povedať, aby odlišil tieto 2 vety?
Obrana katolíckej Cirkvi
V charizmatických spolkoch a ich seansách pôsobí všetko možné, len nie Duch Svätý
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
786
Peter(skala)
@Sedevakantistický kanál
Hudba ktorá je z vnuknutia Ducha Svätého nie je z vnuknutia zlého ducha. Toto je neskutočné rúhanie sa proti Duchu Svätému a nazývanie ho Diablom. Vy aj niekedy pozeráte čo zdielate, alebo čo vkladáte do obrázkov?
🤔
... ta skutočné, či neskutočné...?
😲
... ale k téme: čo je na tom nepochopitelne, ked autor članku tvrdí, že dobra hudba je z vnuknutia Ducha Sväteho …More
@Sedevakantistický kanál
Hudba ktorá je z vnuknutia Ducha Svätého nie je z vnuknutia zlého ducha. Toto je neskutočné rúhanie sa proti Duchu Svätému a nazývanie ho Diablom. Vy aj niekedy pozeráte čo zdielate, alebo čo vkladáte do obrázkov?
🤔

... ta skutočné, či neskutočné...?
😲
... ale k téme: čo je na tom nepochopitelne, ked autor članku tvrdí, že dobra hudba je z vnuknutia Ducha Sväteho a NIE zvnuknutia zlého duhca?! Ved to je logická uvaha - ked je hudba z Ducha Sväteho, tak predsa nemôže byť od zleho ducha a naopak. Jednoducha matematika... ake ruhanie?

Predsa však by ma zaujimalo, ked je reč o dobrej a zlej hudbe, tak napíš, ktorá je dobra hudba a odôvodni to rozumne, nie EMOCIAMI.
. ARMATA .
Rád by som uvítal ukážku takej hudby,ktorá je z vnuknutia pravého ducha,lebo pokiaľ som v mladosti dobre počúval kňaza,ten vravel,že je možné si vypočuť aj svetskú hudbu,aj ísť na diskotéku,pokiaľ dáme Boha vždy na prvé miesto a nenahradíme ho niečim iným.Samozrejme,že toto som počul od neho v 80s" rokoch a od vtedy sa hudba riadne zdehonestovala.Dnešná produkcia je skrátka nepočúvateľná.…More
Rád by som uvítal ukážku takej hudby,ktorá je z vnuknutia pravého ducha,lebo pokiaľ som v mladosti dobre počúval kňaza,ten vravel,že je možné si vypočuť aj svetskú hudbu,aj ísť na diskotéku,pokiaľ dáme Boha vždy na prvé miesto a nenahradíme ho niečim iným.Samozrejme,že toto som počul od neho v 80s" rokoch a od vtedy sa hudba riadne zdehonestovala.Dnešná produkcia je skrátka nepočúvateľná. Zlaté 80-90ky. Aj poniektorí kňazi už niesu tí,čo bývali.
Peter(skala)
presne to je ten problem: zlate časy... človek nesmie posudzovať hudbu len z pohladu emociiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🤗
Ženy vedia velmi dobre, že v tomto maju problem, pretože vedia ako emocie ich dokažu ovplyvniť, ale muži aj ked to vedia, predsa tiež ked im to nevadi, tak rovnako podliehaju týmto emociam, čiže chýba rozumový faktor a tak sa rozhoduju pre zlu hudbu bud kvôli …More
presne to je ten problem: zlate časy... človek nesmie posudzovať hudbu len z pohladu emociiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🤗
Ženy vedia velmi dobre, že v tomto maju problem, pretože vedia ako emocie ich dokažu ovplyvniť, ale muži aj ked to vedia, predsa tiež ked im to nevadi, tak rovnako podliehaju týmto emociam, čiže chýba rozumový faktor a tak sa rozhoduju pre zlu hudbu bud kvôli nostalgii za mladosťou (bezstarostný život mladistvých, pod starostlivosťou rodičov, spomienky na kamaratov, diskoteky, koncerty, čundre...) alebo falošný dojem, že dobre už bolo.

Rozumový faktor je spomenutý aj v članku, kde sa uvadzaju fakty o výškach zvuku, ktoré sa nemajú presiahnuť a to sa týka aj basoveho hlasu. To su fakty a hladisko rozumu. Vtedy už neide len o pocity-emocie-dojmy... ale o skutočne mantinely, v ktorých sa môže pohybovať dobrá hudba.
. ARMATA .
Pozri ten kto ochutnal alkohol,alebo cigaretu,ešte to nemusí znamenať,že tomu aj vášnivo prepadol.Fajčenie je tiež hriech proti nášmu telu,keď si dobrovoľne ničíš zdravie,ale nečítal som ešte žiadny článok o tom.Fajčí aj veľa kňazov.A som zvedavý na akú hudbu by sa teda mali baviť napríklad svadobní hostia na svadbe.Kristus tiež nebránil svadobčanom,aby nechlastali víno,dokonca im pomohol …More
Pozri ten kto ochutnal alkohol,alebo cigaretu,ešte to nemusí znamenať,že tomu aj vášnivo prepadol.Fajčenie je tiež hriech proti nášmu telu,keď si dobrovoľne ničíš zdravie,ale nečítal som ešte žiadny článok o tom.Fajčí aj veľa kňazov.A som zvedavý na akú hudbu by sa teda mali baviť napríklad svadobní hostia na svadbe.Kristus tiež nebránil svadobčanom,aby nechlastali víno,dokonca im pomohol keď prišiel jeho čas,aby neostali v zahanbení a premenil im to najlepšie víno,ktoré mohli piť až do rána.Kto nechce počúvať svetskú hudbu nech nepočúva,ale nech nevzbudzuje akýsi pocit viny v tých,ktorý si sem-tam niečo do sluchátok pustia.
Peter(skala)
to prirovnanie nie je zlé, už len aby sa tieto 2 skutočnosti rovnako porovnavali:
1. fajčenie
2. hudba
Fajčenie je hriechom, či už človek fajčí v malom množstve alebo vo velkom množstve, pretože samotný skutok NIČÍ ľudské bunky a naopak vytvara rakovinove bunky.
Zlá hudba to isté
, či v malom alebo vo velkom, vkaždom pripade je to hriech, pretože ničí dobre myšlienky a vytvara zlé myšlienky.More
to prirovnanie nie je zlé, už len aby sa tieto 2 skutočnosti rovnako porovnavali:
1. fajčenie
2. hudba

Fajčenie je hriechom, či už človek fajčí v malom množstve alebo vo velkom množstve, pretože samotný skutok NIČÍ ľudské bunky a naopak vytvara rakovinove bunky.

Zlá hudba to isté
, či v malom alebo vo velkom, vkaždom pripade je to hriech, pretože ničí dobre myšlienky a vytvara zlé myšlienky.

Z Evanjelia vieme, že človek hreší už myšlienkami -presnejšie povedané, ked sa rozhodne zhrešiť. Nemam na mysli to, ked napadne diabol myšlienkou človeka ALE až ked človek sa rozhodne prijať tú zlu myšlienku - v tomto pripade počuvať zlu hudbu.

... a aby sme to ešte viac porovnali, tak kto skuša fajčiť podobá sa človeku, ktorý skuša počuvať zlu hudbu zo ZVEDAVOSTI. Zvedavosť je hriech, pretože dopadne ako Lotova žena. Totižto tam neide ani tak o samotnu skutočnosť, že bola zvedavá, ako skôr o to, že odmietla posluchnuť Boha. Zatužila totiž vo svojom srdci sa ešte na chvilu POKOCHAŤ v hriechu - vo svojej mysli nostalgicky zaspomýnať na to hriešne, čo v Sodome sa jej páčilo.

...aj v hudbe je to tak
, že zlá hudba v človeku vyvoláva vášne a ctižiadostivosť, preto títo ludia su pod vplyvom takej hudby precitlivelí a rozhádžu ich maličkosti... sú podráždení a nevytrvalí.. podozrievaví a pomstychtiví, zatrpknutí a zlomení na duchu. V čase skušky siahaju hned po tej hudbe, aby prehlušili svedomie.

Hovorím so skusenosti, pretože to nie je problem len neveriacich, ale aj veriacich a tak mi neide ani tak o to, aby si niekto priznal chybu na verejnosti ale predovšetkým aby tužil spoznať pravdu o zlej hudbe a potom v skytosti vyznával Bohu svoj problem s hudbou, aby s Ním rozprával o tom, ešte skôr ako sa mu taká hudba stane zalubou, lebo potom to už bude zavislosť, z ktorej sa ťažko dostať.

zo všednosti sa človek môže lahko dostať do ťažkosti
. ARMATA .
Lenže následky počúvania podľa vás tej "zlej" hudby sa dajú ešte napraviť /spoveď,ľútosť,obmedziť/...,čo sa o prefajčených rokoch a tisícoch vyfajčených cigariet povedať nedá.
Peter(skala)
prečo si mysliš, že HRIECH fajčenia sa nedá NAPRAVIT ale hriech počuvania hudby už dá?
Vari Ježiš nás nevykupil z každeho vyznaného hriechu?More
prečo si mysliš, že HRIECH fajčenia sa nedá NAPRAVIT ale hriech počuvania hudby už dá?

Vari Ježiš nás nevykupil z každeho vyznaného hriechu?
. ARMATA .
Ako vytrasieš rakovinu z pľúc?
Peter(skala)
tak, že Ježiš uzdravuje aj rakovinu pluc.