Janko333
5525.4K

Každý, kto nenávidí, je vrah. Rusko nikdy nemalo takých nenávistníkov ako teraz

🇷🇺 Video NENÁVISŤ JE CESTA DO PEKLA
Mons. Carlo Maria: Prebuďte sa, milí Američania!

Oběti řezali zaživa, těhotným ženám párali břicha. Zrůdné detaily volyňského masakru - Expres.cz

R. Balek kňaz žijúci v Rusku: Všetky videá, v ktorých vidíte bombardované nevinné obyvateľstvo, sú bombardované žiaľ ukrajinskými a americkými vojskami, aby tak obvinili akoby Rusko z jeho agresie voči nevinnému obyvateľstvu.

Zmluva s diablom: Hrdina Ukrajiny. Dmytro Kocjubajlo sa preslávil výrokom pre New York Times, že svojho psa kŕmi „kosťami rusky hovoriacich detí“. Prezident Zelenskyj ho vyznamenal vyznamenal rádom „Zlatá hviezda“. Zelenskyj tiež vymenoval za guvernéra Odesy bývalého veliteľa práporu Aidar Maksima Marčenka, ktorého Amnesty International v roku 2014 obvinila z vojnových zločinov v Lugansku.

Utajovaná pravda - Ukrajinský fašista Bandera bol proti židovský, proti Poľsky, proti Ruský. Presadzoval nadradenosť Ukrajinského národa presne tak ako Nemci arianskej rasy. Keď v roku 1941 hitlerovské vojská zahájili operáciu Barbarossa, lebo ich cieľom bolo dobyť Rusko, musela prejsť i cez Ukrajinu.

Nacisticke jednotky v záp. Ukrajine boli vítaní ako ako osloboditelia, a mnohí ukrajinskí nacionalisti sa stali kolaborantami nemeckých nacistov. Celé divízie a prápory boli utvorené z ukrajinských kolaborantov.

Najdôležitejšia z nich bola Haličská divízia ktorá naverbovala 80 000 ukrajinských kolaborantov, samozrejme pod nemeckým velení. Tieto ukrajinské jednotky mali voľnú ruku, a robili etnické vraždiace čistky po celom území.

Najsmutnejší masaker sa odohral v Babi yar v blízkosti Kyjeva, kde ozbrojené ukrajinskej bandy pod vedením Bandery, behom dvoch dní vyhubili 33000 Židov. Ďalší masaker sa týkal 37 000 židovských Poliakov, ktorí boli zavraždení vo Východnej zóne Haliča, jednotkou smrti mykola lebeda Benderovho spoločníka.

Potom ako Hitler prehral vojnu, Ukrajina ostala v Sovietskom bloku a pronacistické Ukrajinské bandy sa znovu museli uchýliť do ilegality.

Neprišli ale o všetkých svojich spojencov. Američania boli prefíkaný a dokázali ochrániť prvky nacizmu ktoré by sa im mohli hodiť v budúcnosti tak sa stalo ich prípade slávne operácie PAPERCLIP.

USA po skončení vojny dopomohli mnohým nemeckých fašistom k úteku do Ameriky. Presne tak to bolo aj s ukrajinskými nacistami keď pomohli banderovy dostať sa do bezpečia útekom na západ. Bandera žil pod falošným menom Mníchove do roku 1959 keď bol vypátraný agentami KGB. Ďalšiemu ukrajinskému nacistovi ktorému úteku pomohlo americké CIA, bol Mykola Lebed autor masakru Poliakov počas nacizmu.

Lebek bol dopravný priamo do Spojených štátov kde dožil do roku 1988 pod americkou ochranou CIA. Toto spojenectvo medzi ukrajinskými nacistami a americkou CIA bolo veľmi dôležité.

Dôvod prečo americké CIA uzavrelo spojenectvo s ukrajinskými nacistami je jednoduché. Používali ich ako nástroj pre informácie proti Rusom, to znamená že už vtedy mali Ukrajinských špiónov... priamo pripravených na ruskom území. Ukrajina jiná pravda - Chronologie ua konfliktu

USA, NATO a ostatní spojenci Ukrajiny jsou rozzlobeni Zelenského lhaním o ruském útoku na Polsko...
Brusel sa vysmieva z vašich vysokých faktúr za energie! Vraj - pošlite ich do Moskvy!

Zelenskyj chce provést ekonomický rozvrat Ukrajiny. Podle místní Transparency se dopouští zločinů.
Ukrajina jiná pravda - Chronologie ua konfliktu
Contro.tv (Itálie): "Ukrajina - jiná pravda", 1.dil - Historické kořeny konfliktů na území Ukrajiny.
cz24.news/…nato-do-priamej-konfrontacie-s-ruskom-na-ukrajine/
Česká zdravotní sestra o ukrajinských pacientech.
Contro.tv: "Ukrajina - jiná pravda". 4.díl - druhý Majdan, násilí a instalace nové vlády Američany.
Contro.tv: "Ukrajina - jiná pravda", 8.díl- Válka na Ukrajině v režii USA, odtržení Ruska od Evropy.

🇷🇺 Dostojevskij už1821 prorokoval že Rusko nebude mať a nikdy ešte nemalo takých nenávistníkov, závistlivcov, osočovateľov a dokonca otvorených nepriateľov, ako budú všetky slovanské plemená. Upozorňuje Rusov, že sa na to musia pripraviť. Prevrat v Rusku a revolúcia 1917 V RUSKU bola financovaná z vonku - USA, Nemecka, Britanie. Prevraty až po dnešné časy robí slobodomurarský západ. Hlavným cielom revolúcie 1917 V RUSKU bolo vytvoriť kontrólu nad svetovou populáciou. Mala to byť svetovláda ktorá mala byť socialistická. A druhý dôvod bol ten, aby sa Rusko nestalo zemou so slobodným trhom. Teda pomoc západu k revolúcii v Rusku 1917 bola práve za týmto učelom. Prof. Antony C. Sutton - Wall Street a Bolševická revoluce 1917. Nastolenie totalitneho globalneho systemu - ich najväšou prekazkou je Cirkev

Fiodor Michajlovič súčasne upozorňuje Rusov, že sa na to musia pripraviť dopredu, a že nech ich ani nenapadne upodozrievať (či obviňovať) tieto národy z nejakej nevďačnosti. Ony totiž svoj nový slobodný život zákonite začnú tým, že si „od Európy, od Anglicka a Nemecka napríklad, vyprosia záruky a záštitu ich slobody“ – a to práve pred Ruskom, pred tým – podľa ich spontánneho presvedčenia – „podrobenia chtivým, prefíkaným a barbarským veľkoruským plemenom“, ktoré túži len po tom, akoby si ich podrobilo a včlenilo do nejakého veľkého Všeslovanského impéria. Táto prvá fáza Dostojevského proroctva sa naplnila vrchovatov mierou.
200 rokov pokusov o rozdelenie Ruska
Otto von Bismarck povedal: 1862 -1890-„Síla Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je třeba Ukrajinu nejen oddělit, ale také ji postavit proti Rusku, národ rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bratr zabíjí bratra. Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické elity a s jejich pomocí zvrátit situaci až do stadia, kdy budou Ukrajinci nenávidět vše ruské. Všechno ostatní je jen otázka času.“ 🇷🇺 Druhá fáza Dostojevského proroctva

Otto von Bismarck zmanipuloval európske súperenie, aby sa Nemecko stalo svetovou veľmocou, ale tým položil základy pre obe svetové vojny. Neskôr v júni 1848 povedal, že iba vnútorná sila Ruska prekonala jeho revolucionárov a pomohla ochrániť Nemecko pred zahraničnými nepriateľmi.

Hneď po Októbrovej revolúcii 1917 - Lenin vyškolený v Londýne s nemeckou ideológiou, ako dnes robia farebné revolúcie a toto tiež pripravili Rusku, a teraz chcú to znovu, dúfam naposledy. Londýn a Paríž uzavrú tajnú dohodu a rozdelia Rusko na “akčné zóny”. Británia – Don, Kubáň, Kaukaz, Stredná Ázia a severná časť európskeho územia Ruska. Francúzsko – Ukrajina, Krym a Besarábia. Sibír a Ďaleký východ – Spojené štáty a Japonsko. Toto je len predohra. Ukrajina musí dostať čo najširšiu autonómiu, pretože má čestnú úlohu živiť Ríšu a byť stálou hrozbou pre Moskvu.

Europeizácia
„Celé storočie, ba možno ešte viac potrvá, že tieto národy budú žiť v strachu pred ruskou moci chtivosťou, a že teda budú pochlebovať európskym štátom, osočujúc pritom Rusko, rozširujúc o ňom klebety a kujúc intrigy.“ Pre tieto národy bude mimoriadnym potešením „vytrubovať do celého sveta, aké sú ony vzdelané a nositeľmi európskej kultúry“, zatiaľ čo Rusko je „barbarská krajina, pochmúrny severský kolos, prenasledovateľ a nepriateľ európskej civilizácie.“Rusko sa musí vážne pripravi, a pre slovanské národy to bude proces od ruského „odnárodňovania“

Dostojovského proroctva - obrátenie slovanského sveta na Rusko

Prorocká vízia Fiodora Michajloviča však pokračuje druhým dejstvom, a pre nás je veľmi zaujímavé sledovať, či mu aj vo vzťahu k tejto druhej fáze dajú dejiny za pravdu.

Ako sa teda podľa neho bude vyvíjať západný slovanský svet – a jeho vzťah k Rusku?
„Medzi sebou sa tieto krajiny budú večne hádať, večne si navzájom závidieť a intrigovať jeden proti druhému. Pravdaže, stačí, aby došlo k nejakému vážnemu nešťastiu, a všetci sa obrátia k Rusku so žiadosťou o pomoc, nech by sa akokoľvek snažili pred Európou dokazovať svoju nenávisť, kuť pikle a klebety na Rusko, inštinktívne budú vždy (pravdaže, vo chvíľach nešťastia, nie skôr) cítiť, že Európa je, bola a vždy bude prirodzeným nepriateľom ich jednoty, a že za svoju existenciu môžu ďakovať jedine tomu, že existuje taký ohromný magnet, ako je Rusko, ktoré ich nevyhnutne priťahuje k sebe a tým udržuje ich celistvosť a jednotu.“

Rusko si podľa Dostojevského bude vždy vedomé, že je centrom slovanskej jednoty, že ak žijú Slovania ako slobodné národy, je tak len preto, že to Rusko tak chcelo a chce.

Asking Mariupol Residents About Russian Attacks On Civilian areas Asking Mariupol Residents About Russian Attacks On Civilian areas

⚠️ Fašista Goebbels o banderovcích: Banderovci jsou šílení maniaci, jinými slovy bestiální dobytek.
Ale přesně takové lidi v této době potřebujeme, aby se nám podařilo zničit nedobytné Slovany.
A pak sami musí být zničeni - zvěř nemá co dělat mezí lidmi!"

N. Rothschild povedal: Bez Ukrajiny svetový poriadok nemusí prežiť a Putin (Rusko) je nám prekážkou. Vladimir Putin je najnebezpečnejším mužom pre globalistov. Náš plán ovládnuť svet brzdí Rusko. N. Rothschild povedal, že „Rusko musí byť vyňaté z medzinárodného bankového a ekonomického systému. Musíme dostať Rusko na kolená všetkými možnými prostriedkami. Koho sa bojí USA? 3. časť. N. Rothschild povedal: Bez Ukrajiny svetový…
Naplní sa druhá fáza Dostojevského proroctva? - Ing. Peter Glasnák

🇷🇺 Putin – na otázku „Ľutujete niečo? Chcem aby bolo jasno: To, čo sa dnes (nie našou vinou) deje, je mierne povedané nepríjemné. Ale aj tak by sme sa sem dostali o niečo neskôr, len v horších podmienkach pre nás. Preto konáme správne a včas.

🇷🇺 Putin podpísal zákon o zákaze propagovania potratov. Najnovší návrh predložený ruským zákonodarcom bude zakazovať finančné pokrývanie interupcie zo strany zdravotných poisťovní. Rusko zachováva tradičné hodnoty a kresťanstvo. Poroď deset dětí, dostaneš milion. Putin vzkřísil titul Matka hrdinka. Řád Matka hrdinka bude zařazen mezi nejvyšší vyznamenání. Jeho nositelkám se tak dostane podobné pocty jako držitelům řádu Hrdina Ruské federace a Hrdina práce. S udělením je spojena odměna milion rublů. Na titul dosáhne každá občanka Ruské federace, která přivede na svět deset dětí, a to v momentě, kdy její nejmladší potomek dosáhne prvního roku života a všech ostatních devět dětí bude stále naživu.

Ruský prezident Putin podpísal zákon o zákaze propagácie homosexuality. Zákon zavádza prísne tresty a pokuty za šírenie informácií o komunitách lesbičiek, gayov, bisexuálov a transsexuálov v prostredí neplnoletých osôb alebo organizovanie pouličných pochodov typu "gay pride" na miestach ľahko dostupných deťom.
Zákon zakazuje propagáciu homosexuality medzi maloletými a za porušenie ukladá pokutu do 5,000 rubľov (117 EUR).
Pri právnických osobách právomoc vyplývajúca z tohto zákona umožňuje suspendovať status právnickej osoby na 90 dní ak sa prostredníctvom nej tvrdí, že homosexulita je „sociálne rovná“ heterosexualite. Zahraničné osoby môžu byť postihnuté administratívnym zatknutím po dobu 15 dní a možnosťou deportácie.
Organizácie môžu okrem suspendácie ich výkonu po dobu 90 dní môžu dostať pokutu do 200,000 rublov (4668 EUR).

Zákon vyvolal obavy liberálov Európskej únie. A čudujete sa prečo tá nenávisť voči Rusku?

Vakcíny z potratených detí - Dr. René Balák PhD je expertom na bioetic…

Treba si pozrieť ešte túto prednášku, ktorá jasne a zreteľne dokumentu…

Nastolenie totalitneho globalneho system - ale ich najväšou prekazkou je Cirkev

Slobodomurárske vraždy - a prevrat v Rusku - Veľká októbrová socialistická revolúcia 1917 V RUSKU bola financovaná z vonku - USA, Nemecka, Britanie. Prevraty až po dnešné časy robí slobodomurarský západ. Hlavným cielom revolúcie 1917 V RUSKU bolo vytvoriť kontrólu nad svetovou populáciou. Mala to byť svetovláda ktorá mala byť socialistická. A druhý dôvod bol ten, aby sa Rusko nestalo zemou so slobodným trhom. Teda pomoc západu k revolúcii v Rusku 1917 bola práve za týmto učelom. Prof. Antony C. Sutton - Wall Street a Bolševická revoluce 1917.

V roku 1733 pribudla prvá americká lóža v Massachusetts a v roku 1776 už slobodomurári zohrávali dôležitú úlohu pri písaní americkej demokratickej ústavy." chcú vládnut ale ich najväšou prekazkou je Cirkev. Ti slobodomurari, ktori schvaluju interupciu, homosexualne manzelstva, nemravnost, rozvody, antikoncepciu, eutanaziu, umele oplodnenie a revolucie. Podla slobodomurarov si ma clovek zabezpecit slobodu a stastie pomocou svojho rozumu, cize sebalaskou-egoizmom.
slobodomurari maju agendu, klamat a zavadzat.
Uz staci len zrusit diskusie, zaviest ministerstvo pravdy, vybudovat myslienkovu policiu a vsade ludom vstepovat vojna je mier, laska je otroctvo a v nevedomosti je sila..... Orwel nebol daleko od pravdy vsak vsetko sa salamovou metodou deje, staci len otvorit oci.
-znizenie poctu obyvatelov, genocida na 500 milionov cez GMO,Hak,Monsanto atd. -povolenky k rodeniu deti -nove pojatie sexu -sex bez reprodukcie -kdekolvek dostupna ochrana HAK -sexualna osveta mladeze ako nastroj svetove vlady -podpora potratov ako nastroj na znizenie poctu obyvatelov -podpora homosexuality -nove technologie reprodukcia bez pohlavneho spojenia -zanik rodiny -obmedzenie pristupu k bezplatnej starostlivosti a tym vylucenie starsich ludi zo systemu - umyselne sa zkomplikuje diagnostika novych nevyliecitelnych nemoci -potlacovanie liecby rakoviny -zanik starych nabozenstiev -skolna dochadzka ako nastroj indoktrinacie -zmeny zakonov ktore vyvolaju socialny a moralny chaos -podpora uzivania drog, myslene aj televizor a mobily - obmedzenie slobody pohybu -vyuzivanie nemocnic ako vazenskych zariadeni -nulova psychologicka a fyzicka istota - sex a nasilie ako sucast zabavnych programov -podpora sportu za ucelom prestavby spolocnosti - implantovanie mikrocipov - ovladanie a kontrola ludstva - zkreslovanie ekonomomickych informacii - terorizmus za ucelom vacsej kontroly - manipulacia pocasia -kontrola potravin -televizia sledujuca svojeho divaka -zrusenie sukromneho vlastnictva -nastolenie totalitarneho globalneho systemu
----

Kdo ho financoval a kto financuje dnešné "revolúcie"? Veľká októbrová socialistická revolúcia bola financovaná z vonku.

Zednářské vraždy - a převrat v Rusku
Bilderbergem jsou ovšem židovské finanční klany, které kontroluji Federální Rezervu USA. Aby se udrželi v Rusku u moci, židé si našli pár obětních beránku. prvním z nich byt Gusinskij, majitel 4 televizních programu NTVi, který nakonec emigroval do Izraele (vysílání je dnes dostupné na internetu). Další byl Chodorkovskij, který se za Jelcina zmocnil sibirské ropy a plynu - dnes je ve vězení za nezaplacení dani. Existuje mezi námi tajná společnost, o níž se nemluví. Její členové se vzájemně poznávají tajnými slovy, zvláštními stisky ruky a jistými znameními na hrdle, hrudi a břiše.

Vzpomeňme si, že bolševickou revoluci financovali pravé oni (Schiff a Kuhn).
Ruská Říjnová revoluce 1917 byla připravena vnějšími silami, které se snažily odstranit ruskou vládu a tím také carskou křestanskou rodinu, která sjednocovala ruskou šlechtu a dávala celistvost celému impériu. V boji o nadvládu bylo nutné tuto celistvost odstranit a Rusko ovládnout pomocí revoluce.

Marx předpovídal, že k revoluci proletariátu dojde v průmyslově nejvyspělejších zemích; Rusko byla země zemědělská s ohromným prostranstvím.
V knize "The World at the Cross Roads" ("Svět na rozcestí" od Borise Brasola se uvádí:
"Ruská revoluční strana Ameriky zřejmě započala opět svoji činnost.

Ohromný vývoj událostí bude následovat. První důvěrná schůze, která znamenala začátek nové éry násilí, se uskutečnila 14. února 1916 v New Yorku, East Side. Bylo přítomno 62 delegátů, padesát z nich "veteránů" revoluce z roku 1905, zbytek nově přijatí členové. Mezi delegáty bylo velké procento Židů náležejících k intelektuální třídě doktorů, spisovatelů atd., ale také profesionální revolucionáři.... Diskuse se hlavně týkala toho, jak najít prostředky k zahájení revoluce v Rusku, jelikož podle tajné zprávy obdržené z Ruska byl příznivý moment velice blízko, pokud by byly nutné přípravy neprodleně provedeny. Nejzávažnější problém - finanční otázka - se setkal s okamžitým ujištěním, že potřebné prostředky budou velkodušně financovány jedinci, kteří sympatizují s hnutím za "osvobození ruského lidu". Jméno Jakoba Schiffa bylo několikrát zmíněno." Boris Brasol pokračuje:
"Historie spolupráce německé vlády s mezinárodním kapitálem, který sehrál roli v zničení Ruska. Není náhoda, že na schůzi ve Stockholmu v roce 1916 došlo k dohodě mezi bývalým ruským ministrem, vnitra, Protopopovem a německým ministerstvem zahraničí, reprezentovaným Maxem Warburgem (jeho bratři byli členové mezinárodní bankovní firmy Kuhn, Lób a co., ve které Jakob Schiffbyl partner - seniora která financovala ruskou revoluci).

Versailleské konference se zúčastnil také Max Warburg, který byl v té době šéfem poloprívatní organizace kontrolující finance US) byl současně členem americké delegace vedené Bernardem Baruchem, hlavním finančním poradcem amerického prezidenta Wilsona.

Versailleské smlouvě je přičítána zodpovědnost za vytvoření podmínek pro vznik druhé světové války.
Lenin byl s pomocí německé císařské tajné služby, jejímž šéfem byl Max Warburg, převezen se svým doprovodem v zapečetěném vagóně ze Švýcar přes Německo do Ruska.

Lenin dva týdny před takzvanou Velkou říjnovou socialistickou revolucí v roce 1917 svolal tajnou schůzi klíčových členů Ústředního výboru, kteří rozhodli o násilném převzetí moci.

Z dvanácti zúčastněných byli čtyři Rusové (včetně Lenina), jeden Gruzínec (Stalin), jeden Polák (Dzeržinský, později nejobávanější šéf tajné police ČEKA) a šest Židů. (Taktéž Paul a Max Warburg, Baruch a četní méně důležitější činitelé Versailleské smlouvy byli sionesté Židé.) Svedectvá-zatajovaná pravda o zrode komunizmu

Pravda o bolševickom prevrate: Kdo ho financoval a kto financuje dnešné "revolúcie"?

Satanske astrologie a převrat v Rusku

účastníci převratu meli mezinárodní krytí Lenina. Revoluce, financovaná zvenčí zapadu.

Jiné početné skupiny agitátorů následovaly Trockého z New Yorku. Uváděl to i George A. Simons z americké ambasády, který zaznamenal: „Byli jsme překvapeni, že židovský element dominoval od samého počátku.“ Odhady hovoří o 25.000 aktivistech z celého světa. Laičtí komunisti toužili převzít moc co nejdříve.

Špičky hnutí globalistu věřily v astrologicky vhodný čas pro převrat, (komunikace s ďablem) a proto se nekontrolovaným akcím snažily zabránit. Trocký provolával: „Běžte domů! Uklidněte se!“
Přestože komunisté téměř okamžitě ovládli tisk, sporadicky se objevovaly necenzurované články z rozličných frakcí revolucionářů.

Nutno podotknout, že první účastníci převratu si dobře uvědomovali mezinárodní krytí Lenina.

Např. list Živé slovo vydal článek Grigorije Alexinského a Vasilije Pankratova z 5. července o německém financování Leninovy strany. Článek obsahoval informace o zprostředkovateli fondů - jistém Svenssonovi z německé ambasády ve Stockholmu. Stejně tak ukázal na Jakuba Fürstenberga (Hanecky) a Alexandera Parvuse, od nichž dostával Lenin a spol. instrukce.

Další a další poznatky vyplývaly na povrch, a tak hlavní prokurátor neměl jinou možnost než zahájit vyšetřování Lenina. Na základě důkazů byl obviněn ze zrady a špionáže. Ve skutečnosti ho však nikdo nechtěl zavřít do vězení. Ačkoliv vyšetřovací spis, zpřístupněný historikům až po pádu komunismu, obsahoval 24 svazků nahromaděných důkazů o kolaboraci s nepřítelem, nikdo už nebyl ochoten ho odsoudit. 20. června 1918 nechal Lenin zlikvidovat Volodarského, který požadoval jeho postavení před soud.

Revoluce, financovaná zvenčí
Vše proběhlo v klidu. Během „bitvy“ o Zimní palác nedošlo k žádnému zranění i podle marxisty Uralova, který se toho zúčastnil. Povstalci v klidu vešli do paláce a nesetkali se s žádným odporem. Potkali pouze několik nečinných obránců.
Na den Posledního soudu Jahve došlo ke zformování elitního Politbyra a Vojenského revolučního výboru. Kromě Bubnova se skládal z Židů nebo polovičních Židů.: Lenin, Bronštejn (Trocký), Zinovjev, Kameněv, Sokolnikov, Sverdlov, Stalin, Dzeržinský, Urický.
Celý tento spektákl proběhl na půdorysu svobodo-zednářského spiknutí, jehož součást tvořila prozatímní vláda. (8) Nevlastní syn Kerenského a zednář 32. stupně Jurij Steklov zaslal během roku 1919 velké množství peněz francouzské lóži Grand Orient pro posílení její role v Paříži, na propagandu a jiné účely. (9)

Podle sovětské propagandy došlo k zatčení všech ministrů prozatímní vlády (kromě Kerenského), přestože řada z nich pak získala nové funkce ve správě komunistického státu. Konkrétně o tom pojednává článek profesora Pervušina „The Russian Freemasons and the Revolution“ v Novoje Russkoje Slovo, New York, 1. srpna 1986) nebo Velká sovětská encyklopedie (svazek 56, Moskva, 1936, str. 301). Bolševici tvrdili, že Kerenský uprchl do Gačina a poté do Pskova. Avšak podle historiků Nesty Websterové a Kurta Kehlena ho nechali Lenin a Trocký „uklidit“ za to, že je uchránil před vězením v červenci 1917 (Boche and Bolshevik, New York, 1923). Vybavili ho falešnými dokumenty, penězi a nechali eskortovat do Brity okupovaného Murmansku.

Tak došlo de facto k předání moci do rukou bolševiků za účasti zahraničních vlivů a peněz. Do značné míry to osvětluje i to, proč československé legie byly odvolány, když žádaly další státy o vyslání nevelkých expedičních jednotek, které by společně stačily na zastavení poněkud nerevoluční revoluce v Rusku. USA, Velká Británie a další na tom zjevně neměly zájem. Mýty a pravda o bolševickém převratu: Kdo ho financoval?
Víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie už začalo. Záchrana Prahy p…

Co napsal Alexandr Isajevič Solženicyn (1918-2008), nositel Nobelovy ceny za literaturu (1970) v jeho
knize z roku 1998 Rossija v obvale (Rusko v troskách), konkrétně v kapitole Slovanská tragédie:
Nechť Bůh požehná Ukrajině její samostatný rozvoj, ale její neodpustitelnou chybou bylo její
nepoměrné rozšíření o území, která do Lenina nikdy ukrajinskými nebyla – dvě Doněcké oblasti,
celý jižní pás Novoruska (Melitopol – Cherson – Oděsa) a Krym. Kolik ruských občanů protrpělo
s nelibostí a úžasem tuto násilnou, ničím neoprávněnou a bez nejmenšího protestu, s ochablostí naší
tehdejší diplomacie uskutečněnou krádež Krymu během čtyřiadvaceti hodin. I jeho zradu při každém
dalším krymském konfliktu. I bez sebemenších politických kroků nepochopitelné předání
Sevastopolu, démantu ruské vojenské slávy. Toto zlodějství udělala naše zvolená moc, ale my, občané,
jsme včas neprotestovali. A nyní bude třeba našim nejbližším pokolením se s tím smířit na dlouhou
dobu. Krádež Sevastopolu je nízkým zlostným pohrdáním celou ruskou historií 19. a 20. století.
Při všech těchto podmínkách Rusko nemůže v žádné formě bez váhání zradit mnohamilionové ruské
obyvatelstvo na Ukrajině, zříci se naší jednoty s ním. Ukrajinské mocenské kruhy si zvolily cestu

usilovného utlačování ruského jazyka.

Krym patrí Rusku!

Ruská armáda vybojovala Krym od Turkov v roku 1774. Okrem iného ukončila nájazdy krymských Tatárov na ruské a ukrajinské územie, dokonca až do Uhorska, na lov otrokov. V roku 1783 cárovná Katarína II. formálne začlenila Krym do Ruskej ríše. Za udržanie Krymu však museli Rusi ešte preliať hektolitre krvi. Bránili ho v krymskej vojne proti Turkom a západným mocnostiam v rokoch 1853 – 1856. Bránili ho proti Nemcom v II. svetovej vojne. Každá obrana Krymu stála Rusov státisíce životov vojakov. V roku 1954 bláznivý generálny tajomník Komunistickej strany Sovietskeho zväzu Nikita Chruščov daroval Krym Ukrajine. Vtedy to bol len administratívny presun a okrem obyvateľov Krymu nikto presunu nevenoval väčšiu pozornosť. Chruščovovo darovanie Krymu nadobudlo veľký význam po rozpade Sovietskeho zväzu v roku 1991. Krym, kde väčšinu tvoria Rusi, sa odrazu stal súčasťou iného štátu.

Ale tak jednoduché to zas nebolo. V blogu „Krym nie je Kosovo“ (SME 12. 3. 2014) sa píše, že v roku 1991 sa obnovila krymská autonómia, Krym dostal právo rozhodnúť o svojom osude, avšak prihlásil sa k zotrvaniu v rámci Ukrajiny a tým v dobe rozpadu federácie stratil právo na samostatnosť a dnes je podľa práva štandardnou autonómnou jednotkou Ukrajiny. To jednoducho nie je pravda. 20. januára 1991 bolo na Kryme referendum o obnovení Krymskej autonómnej republiky ako subjektu Sovietskeho zväzu a samostatného účastníka zväzovej zmluvy. Bolo to vôbec prvé referendum v ZSSR. 93 % voličov hlasovalo za takéto usporiadanie. Rok 1991 bol na území bývalého ZSSR rokom referend. 17. 3. 1991 bolo v celom vtedajšom Sovietskom zväze referendum o zachovaní ZSSR. Väčšina hlasovala za zachovanie, na Ukrajine 70 % voličov. Tým sa spomalilo právne a organizačné rozpracovanie referenda o obnovení Krymskej autonómnej republiky.

V auguste 1991 bol v Moskve puč proti Gorbačovovi. Jeho výsledkom bol rozpad Sovietskeho zväzu. Platne zvolený krymský parlament prijal 4. septembra 1991 Deklaráciu o štátnej suverenite Krymu. 1. decembra 1991 bolo opäť v celej Ukrajine referendum o samostatnosti Ukrajiny. 90 % voličov hlasovalo za samostatnosť Ukrajiny a na Kryme 54 % voličov, čiže tiež väčšina. V referende však bola otázka iba o samostatnosti Ukrajiny, nie otázka o samostatnosti Krymu. Koniec – koncov, túto otázku už vyriešila Deklarácia zo 4. septembra. Čiže niet žiadneho rozhodnutia obyvateľov Krymu, ktorým by sa vzdávali svojho nároku na samostatnosť. Naopak, keby sa bolo dokončilo rozpracovanie výsledkov referenda z 20. januára 1991 o Krymskej autonómnej republike ako subjekte Sovietskeho zväzu, Krym by prestal byť súčasťou Ukrajiny a stal by sa ďalšou zväzovou republikou Sovietskeho zväzu.

Januárové referendum na Kryme z roku 1991 a septembrová deklarácia krymského parlamentu taktiež z roku 1991 o štátnej suverenite Krymu hovoria naopak o vôli Krymu k suverenite, a to ako obyvateľov tak aj podľa vtedajšieho práva zvoleného parlamentu. Dňa 6. mája 1992 krymský parlament prijal Ústavu Krymu zodpovedajúcu výsledkom referenda z 20. januára 1991. Podľa Ústavy Krym bol nezávislým štátom v štruktúre Ukrajiny. Ukrajinský parlament Ústavu Krymu v roku 1995 zrušil a ponechal Krym len ako autonómnu republiku v rámci Ukrajiny. Keď preskočíme o 22 rokov ďalej, krymský parlament mal legitimitu vyhlásiť referendum na 16. marca t.r. s otázkou, či obyvatelia Krymu sa chcú pripojiť k Ruskej federácii alebo chcú zostať v rámci Ukrajinskej republiky. Suverénny štát – a Krym sa za taký vyhlásil už v roku 1991 – má právo rozhodovať suverénne o svojom osude. Súčasný Krym napĺňa aj iné ustanovenia medzinárodného práva. Na Kryme slobodne žijú národnostné menšiny. Najväčšiu menšinu tvoria Ukrajinci a krymskí Tatári. Nie je zatiaľ známe žiadne potláčanie práv týchto menšín.

Úplne inak je to s Kosovom. Kosovo malo pôvodne autonómny štatút v rámci Juhoslávie, ale prezident Miloševič tento štatút zrušil v roku 1974. Nuž, Miloševič bol aký bol, teraz posudzujem iba formálne znaky právneho postavenia Kosova. Na začiatku bombardovania Juhoslávie v roku 1999 Kosovo bolo formálne organickou súčasťou Srbska. Treba poznamenať, že bombardovanie sa začalo na základe tvrdenia, že v obci Račak juhoslovanská armáda povraždila civilistov. Neskôr túto okolnosť spochybnila samotná západná tlač. Škoda, že Slobodan Miloševič zomrel v haagskom väzení ešte pred dokazovaním tohto bodu pred súdom. Nevedno, ako by dokazovanie bolo dopadlo. Práve preto, že Kosovo bolo na začiatku bombardovania súčasťou Juhoslávie resp. Srbska, rezolúcia Bezpečnostnej rady OSN čís. 1244, ktorá ukončila bombardovanie, obsahuje výslovnú zmienku, že Kosovo je súčasťou Juhoslávie resp. Srbska. V roku 2008 Kosovo potom vyhlásilo samostatnosť bez akejkoľvek právnej legitimity a Západ samostatnosť Kosova poväčšine uznal. Samostatnosť Krymu a jeho slobodné rozhodnutie o vstupe do Ruskej federácie teraz nechce uznať. Z Kosova navyše vyhnali viac než 200 tisíc Srbov, Rómov a iné národnosti, ktoré sa doteraz nemôžu vrátiť do svojich domovov. Z Krymu nemusel nikto utekať.

Posledné referendum na Kryme a podpísanie zmluvy s Ruskom o vstupe do Ruskej federácie sa stali na Kryme ľudovým sviatkom. Po 60 - tich rokoch sa napravila krivda, ktorú spôsobil bláznivý komunistický funkcionár. Veď predstavme si, keby sa niečo také stalo u nás. Keby bol Gustáv Husák daroval Moravu Slovensku alebo naopak Záhorie Česku. Boli by sme to prijali aj po novembri 1989?

Ako argument proti Krymu sa uvádza, že krymský parlament schválil novú vládu súčasného premiéra Sergeja Aksionova za prítomnosti cudzích vojakov v parlamente. Ale veď to isté sa stalo v Kyjeve. Súčasnú vládu Arsenija Jaceňjuka schválil ukrajinský parlament, keď tam boli ozbrojenci z Majdanu. Hovorili o tom poslanci Strany regiónov aj prezident Janukovič, ktorého zosadili taktiež za prítomnosti ozbrojencov v parlamente alebo okolo parlamentu a pri porušení ukrajinskej ústavy. V Kyjeve to platí a v Simferopoľe to neplatí ?

Krym sa vrátil do Ruska, pretože na to dlho čakal.

Ľudia Krymu sa tešia a my sa môžeme tešiť s nimi.
Ján Čarnogurský
........
Božia násobilka
Najmenší sa zmení na tisíc, najchatrnejší na mocný narod. Ja, Hospodin, v pravý čas to rýchlo uskutočním."
(Iz 60,22)

Služba Bohu sa začína nepatrnými krokmi. Horčičné semienko je najmenším medzi semenami, predsa vyrastie
na veľký strom, na ktorom nebeskí vtáci hľadajú svoje
útočisko.

Začnime jednym krokom viery, ktorý je maličký. Keď ho Boh požehná, predsa sa rozrastie. Božia násobilka je iná. Boh často povedal
osamelo bojujúcim služobníkom: „Rozmnožím vás!“
Dôverujte Pánovi, vy, ktorí ste sami alebo kde len dvaja
tvorite spoločenstvo veriacich, ak sa zidete v Jeho mene,
je tam medzi vami.
Malé stádo.

Kto hľadí len na počet a silu, prepadne
malovernosti.

Pred Bohom málo verných predstavuje
semeno mocného ľudu. Večer sa zažne len jediná hviezda, ale čoskoro sa nebo trbliece nespočetným množstvom
hviezd.
Nemyslime si, že splnenie tohto zasľúbenia pripadá na
nejaký vzdialený čas, veď Boh hovori: Ja, Hospodin, v pravý čas to rýchlo uskutočním." Nenáhlime jeho naplnenie,
ako to robia horlivci. Stane sa to vo vhodnom čase a určite pride bez meškania.
Odkázanosť pestuje našu vieru a lásku, nuti byť v Božej blízkosti.
👇🏻 👇🏻 👇🏻
🇷🇺 Zelenskyj je iniciátor vojny! Rabín Yosef Ben-Porat, popredný odborník…
🇷🇺 Koho sa bojí USA? 3. časť. N. Rothschild povedal: Bez Ukrajiny svetový…

🇷🇺 Panna Mária nám ukázala peklo aby sme to povedali ostatným, to povedali ❣️

🇷🇺 NENÁVISŤ JE CESTA DO PEKLA
Další důkazy o největším podvodu NASA | tadesco.org

mariamilucka
Zelenský nič neukonči vojnu, pere peniaze USA na ktorých zarába aj on. Anglo -Sasi musia pochopiť že ich diktát končí! Nieto čo riešiť, Rusko musí v najkratšom čase dobiť fašistami okupovanú Ukrajinu! Americko-ruská vojna skončí až bude zelený komediant stáť pred súdom v Moskve.
paldis
V Rusku je viac fasistov ako na Ukrajine. Dokonca aj na Slovensku su v parlamente. Aj na glorii su tu ich obdivovatelia. Tak opatrne s tymi fasistami. A na Ukrajine nie je vojna, ale specialna operacia. Rusi tam denacifikuju aj klastory.
Trepifajksl
V Rusku není víc fašistů, než na Ukrajině. Jistě tam jsou, ale na okraji společnosti. Nestaví fašistům pomníky, jako na Ukrajině.
paldis
@Trepifajksl Fasizmus v Slovenskom parlamente si vynechal zamerne?
paldis
@Trepifajksl Mučenie reholnikov rusmi je podla teba v poriadku?
Janko333
Zelenský je vrah, napľul na hrob svojho starého otca, ktorý bojoval proti nacistom. Kňaz Robert Balek žijúci v Rusku tvrdí pravý opak, nie Rusko ale zelenský z USA chce vojnu. Hovorí že média o Rusku klamú! To isté tvrdí aj o. Marcin ktorý Rusku žil, aj arcibiskup Viagano. Z Brutalitou banderovských Ukrajincov boli ohromení i samotní nacisti. Čo bolo vôbec najhoršie, ich utrpením sa zabávali …More
Zelenský je vrah, napľul na hrob svojho starého otca, ktorý bojoval proti nacistom. Kňaz Robert Balek žijúci v Rusku tvrdí pravý opak, nie Rusko ale zelenský z USA chce vojnu. Hovorí že média o Rusku klamú! To isté tvrdí aj o. Marcin ktorý Rusku žil, aj arcibiskup Viagano. Z Brutalitou banderovských Ukrajincov boli ohromení i samotní nacisti. Čo bolo vôbec najhoršie, ich utrpením sa zabávali. Svoje obete ženy a dievčatá pred smrťou verejne znásilňovali. Úplne bežné bolo odrezávanie končatín, uší, nosa, jazyka či pohlavných orgánov. Vrahovia sa často zabávali tým, že do rán následne sypali soľ. Obete tiež vypichovali oči alebo ich zaživa sťahovali z kože
VIDEO: Bývalý šéf izraelskej služby „Nativ“ Jakov Kedmi označil Zelenského za najodpornejšieho a najpodlejšieho predstaviteľa židovského národa: „Napľul na hrob svojho starého otca, ktorý bojoval proti nacistom!”
Oběti řezali zaživa, těhotným ženám párali břicha. Zrůdné detaily volyňského masakru - Expres.cz

Vo viacerých ukrajinských mestách existovali laboratóriá, ktoré experimentovali s rôznymi druhmi chorôb, prenášanými živočíchmi. Laboratóriá financovali Američania a im posúvali výsledky svojej práce. Výsledky boli použiteľné ako biologické zbrane a porušovali medzinárodnú dohodu o zákaze biologických zbraní. Po začiatku ruskej vojenskej operácie, laboratóriá dostali príkaz okamžite zlikvidovať výsledky svojej práce a čo sa dalo – dopraviť do iných podobných laboratórií v zahraničí. Všetko však nedokázali spratať a Rusom sa dostali do rúk dokumenty aj výpovede spolupracovníkov, ktorí zostali. O laboratóriách rokovala Bezpečnostná rada OSN 11. marca a ruský zástupca Vasilij Nebenzija podrobnejšie hovoril o tom, čo Američania financovali a spoluriadili. Existenciu biolaboratórií na Ukrajine aj americkú účasť potvrdila pred Kongresom diplomatka Victoria Nulandová, tento zlý duch americkej a ukrajinskej politiky. Od slovenských politikov aj zo slovenských médií sa občania dozvedia len protiruskú verziu, preto má význam uviesť aj druhú stranu.
Čo predchádzalo konfliktu na Ukrajine? Ako to bolo s ukrajinským neona…
Pravda o utečencoch z Mariupoľa, ktorých Rusi vraj násilne (!) unášajú na územie Ruskej federácie.

Skutečné zprávy ze zničeného Mariupolu - výpovědi obyvatel - VIDEO
cz24.news/…nato-do-priamej-konfrontacie-s-ruskom-na-ukrajine/
webnode.sk
Česká zdravotní sestra o ukrajinských pacientech.
Asking Mariupol Residents About Russian Attacks On Civilian areas
Obrana katolíckej Cirkvi
To nie Rusi mučia, ale Ukrajinci v Rusku
Trepifajksl
Paldis, kdoví, jak to je. Vzpomeň si na Fučíka, jak ho mučilo a popravilo za války gestapo a po několika desetiletích nám ho posílali z Jižní Ameriky, kde zemřel v klidu stářím, jakožto přední agent gestapa.
paldis
@Janko333 Ty suhlais ze v tychto dnoch rusi mučia reholnikov?
paldis
@Trepifajksl akoze spochybnujes priamo prosbu redemptoristov o modlitbu za ich reholnikov? Zavolaj im, napis im, over si to. Obhajujes zlo.
Obrana katolíckej Cirkvi
Tak ako sa mnohí kňazi mýlili ohľadom očkovania. Tak aj teraz sa mnohí mýlia ohľadom Ruska.
Trepifajksl
Paldis, už jsi zapomněl jak Iráčani odpojovali novorozence od inkubátoru? Jak se zdvihla světová solidarita a všichni odsuzovali něco, co se vůbec nestalo???
paldis
@Trepifajksl Milujes viac ruble a Putina ako Krista. Nevadi ti mucenie obycajnych modliacich reholnikov. Si obhajca zla a zlo je satan. Uz na teba reagovat nebudem, lebo zo zlom sa nediskutuje.
Trepifajksl
Jericho, ty jsi zavraždil víc křesťanů, než Putin. Měl bys přestat vraždit křesťany.
Janko333
Nespochybňujem prosbu redemptoristov o modlitbu, ale to klamstvo že Rusko je agresor. Otvor si oči, jasnejšie to už ani nemôže byť
Trepifajksl
Paldis, Putina i Zelenského mám na háku. Peníze nemiluju, i když jsou vzácný a je jich málo :-)))
paldis
@Janko333 Ty si potom myslis ze ti knazi si v advente dali post mucenim a rusi im v tom len pomahaju? Vlastne rusi nie su agreasor ale oni tym reholnikom sluzia?
Trepifajksl
Co mi je do nějakého Putina? Mě zajímá, že nás všechny tady terorizuje česká vláda. Lidi se upalují a páchají sebevraždy. Tohle máme řešit, to se nás týká.
Obrana katolíckej Cirkvi
Paldis, vo vojne sa vždy nájde pár nevinných, ktorý sa nechajú vyprovokovať, oko za oko. Podstata je táto: Rusko nie je agresor ale USA a fašista zelenský je ich poskok.
Otakar Holzmann
Jediný státník, který se stále snaží o mír je Putin❣️🇷🇺👍 Tahle válka byla vyvolaná záměrně, radost má stoho USA, jako vždy
paldis
@Obrana katolíckej Cirkvi Ty si aka obrana katolickej Cirkvi? A akej Cirkvi? Ktora Cirkev zdiela tvoju "podstatu"? Pripomeniem ti, ty obhajca katolickej Cirkvi, obhajuj muciacich a trpiacich redemptoristov.
Obrana katolíckej Cirkvi
Putin: Západné vlády už neskrývajú svoje skutočné úmysly. Rusko sa nebude len dívať, a nedovolí, aby Európa bola týmto spôsobom porazená a vyľudnená. Za ich maskami sú vidieť hrôzy. Sledujte ich! Neskočte na ich triky ! „Nový svetový poriadok vytvoril vo vašich krajinách hniezda sršňov,“ povedal Putin! „A teraz ich oživujú.“
NOVÝ SVETOVÝ PORIADOK - Podtatranský-kuriér.sk | Noviny Poprad a …
More
Putin: Západné vlády už neskrývajú svoje skutočné úmysly. Rusko sa nebude len dívať, a nedovolí, aby Európa bola týmto spôsobom porazená a vyľudnená. Za ich maskami sú vidieť hrôzy. Sledujte ich! Neskočte na ich triky ! „Nový svetový poriadok vytvoril vo vašich krajinách hniezda sršňov,“ povedal Putin! „A teraz ich oživujú.“

NOVÝ SVETOVÝ PORIADOK - Podtatranský-kuriér.sk | Noviny Poprad a okolie
Zuzka M S shares this
25
Bára Slováková shares this
21.2K
Metod
Nakoniec Rusko na čele s Gosudarom zvíťazí a rusofóbovia odídu s dlhým nosom!
Mira393
všude sú dobří a špatní lidé, i v Rusku i na Ukrajině i v celém světě
TerezaK
To je to, co právě Satan přesně chce, aby nejen mezi národy se lidé nesnášeli, ale nejlépe v jednom a tom samém národě (např. Slovanském) byla nenávist jednoho k druhému. Obyčejným Ukrajincům Rusové nikdy nevadili. vadila jim ale jejich vlastní Ukrajinská mafie, vedená z Ruska nebo Ameriky, to je jedno, ale je utlačovala.
Janko333
Rusko je pre západ nedobytná bašta. Prevrat a revolúcia v Rusku 1917 bola financovaná z vonku - USA, Nemecka, Britanie. Prevraty až po dnešné časy, robí slobodomurarský západ. Hlavným cielom revolúcie 1917 v RUSKU bolo vytvoriť kontrólu nad svetovou populáciou. Mala to byť svetovláda ktorá mala byť socialistická. A druhý dôvod bol ten, aby sa Rusko nestalo zemou so slobodným trhom. Teda pomoc …More
Rusko je pre západ nedobytná bašta. Prevrat a revolúcia v Rusku 1917 bola financovaná z vonku - USA, Nemecka, Britanie. Prevraty až po dnešné časy, robí slobodomurarský západ. Hlavným cielom revolúcie 1917 v RUSKU bolo vytvoriť kontrólu nad svetovou populáciou. Mala to byť svetovláda ktorá mala byť socialistická. A druhý dôvod bol ten, aby sa Rusko nestalo zemou so slobodným trhom. Teda pomoc západu k revolúcii v Rusku 1917 bola práve za týmto učelom. Prof. Antony C. Sutton - Wall Street a Bolševická revoluce 1917. Nastolenie totalitneho globalneho systemu - ich najväšou prekazkou je Cirkev a Rusko, kde kresťanstvo sa začína prebúdzať . Druhá fáza Dostojevského proroctva

Prof. Antony C. Sutton - Wall Street a Bolševická revoluce 1917- CZ titulky
apredsasatoci
Rusko nikdy nemalo takých nenávistníkov.
A čo boľševici (okrem iného)?
JK povedal: Nikto nie je spravodlivý. Všetci zhresili.
Logicky mi z toho vyplýva, že sa to týka aj Rusov, či?
apredsasatoci
veď všetci zhrešili a chýba im Božia sláva;
Rimanom 3:23
Ty môj malý somárik. ia ia ia
apredsasatoci
Ok! JK to nepovedal.
Pýtam sa: Pavol hovorí niečo iné, ako by povedal JK?
Obrana katolíckej Cirkvi
Prosím ťa netrep blbosti, boľševici boli podporovaný z USA aby urobili prevrat tak ako na UA, tak aj po celom svete. Hneď po Októbrovej revolúcii 1917 Lenin vyškolený v Londýne s nemeckou ideológiou, ako dnes robia farebné revolúcie a toto tiež pripravili Rusku, a teraz chcú to znovu, dúfam naposledy. Londýn a Paríž uzavrú tajnú dohodu a rozdelia Rusko na “akčné zóny”. Británia – Don, Kubáň …More
Prosím ťa netrep blbosti, boľševici boli podporovaný z USA aby urobili prevrat tak ako na UA, tak aj po celom svete. Hneď po Októbrovej revolúcii 1917 Lenin vyškolený v Londýne s nemeckou ideológiou, ako dnes robia farebné revolúcie a toto tiež pripravili Rusku, a teraz chcú to znovu, dúfam naposledy. Londýn a Paríž uzavrú tajnú dohodu a rozdelia Rusko na “akčné zóny”. Británia – Don, Kubáň, Kaukaz, Stredná Ázia a severná časť európskeho územia Ruska. Francúzsko – Ukrajina, Krym a Besarábia. Sibír a Ďaleký východ – Spojené štáty a Japonsko. Toto je len predohra. Ukrajina musí dostať čo najširšiu autonómiu, pretože má čestnú úlohu živiť Ríšu a byť stálou hrozbou pre Moskvu.
Už Otto von Bismarck v 1862 -1890 povedal „Síla Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je třeba Ukrajinu nejen oddělit, ale také ji postavit proti Rusku, národ rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bratr zabíjí bratra. Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické elity a s jejich pomocí zvrátit situaci až do stadia, kdy budou Ukrajinci nenávidět vše ruské. Všechno ostatní je jen otázka času.“
Otto von Bismarck zmanipuloval európske súperenie, aby sa Nemecko stalo svetovou veľmocou, ale tým položil základy pre obe svetové vojny. Neskôr v júni 1848 povedal, že iba vnútorná sila Ruska prekonala jeho revolucionárov a pomohla ochrániť Nemecko pred zahraničnými nepriateľmi. Zelenskyj je iniciátor vojny! Rabín Yosef Ben-Porat, popredný odborník…
apredsasatoci
Takže pár ľudí si robí čo chce s niekoľko desiatkami miliónov Rusov (ale aj iných). Čím to je? Čím to je?
Takže Putin nie je globalista?
Světlana ranní rosa
Obrana katolíckej Cirkvi ty v tom máš chaoz.
Bolševiků byla hrstka, to byli bojaři a obyčejní
lidé. Ostatní smetánka i když Rusové se za Rus
styděla, žvatlali, francouzky< německy atd.
mysleli si že jsou nadlidé. A jejic potomci
dělají dodnes jen zlo, tím že pomáhají západu.
mariamilucka shares this
92.7K
Metod
Sláva Rossiji! Slováci majú najbližších bratov Rusov! Aj vlajky mame skoro rovnaké - biela, modra, červená, viera,nádej,láska!
Obrana katolíckej Cirkvi
Len aby sme aj srdcia s Rusmi rovnaké
Josef Arimati
Rusi jsou dnes snad nejnormálnější národ na zemi. Jen ať se jim podaří ubránit to, co je jejich.
TerezaK
Před Bohem je stejně nahý Rus, Američan, Čech ... Nechápu, jak někdo může rozdělovat Boží děti na národnosti, rasy, atd. . nepochopím ...
milboy
@Jozef Dudák tak mi nájdi takéto nenávistné video z Ruska a ja ti dám daľšie dve z ukrajiny. Ukrajina sa spojila z USA a to je diabol a ak to nevidíš, niet ti pomoci! Rusko 8 rokov znášalo zabíjanie Rusov na UA s pomocou západu a ja sa pýtam, či by si aj ty čakal, keby ti vraždili TVOJU rodinu?
Obrana katolíckej Cirkvi
Načisto ste okrepli? Kto vás nútil očkovať? Je to tá istá banda, čo vám aj teraz tlčú do makovice, že Rusi sú agresori, sa prebuďte. boľševici boli podporovaný z USA aby urobili prevrat tak ako na UA, tak aj po celom svete. Hneď po Októbrovej revolúcii 1917 Lenin vyškolený v Londýne s nemeckou ideológiou, ako dnes robia farebné revolúcie a toto tiež pripravili Rusku, a teraz chcú to znovu, …More
Načisto ste okrepli? Kto vás nútil očkovať? Je to tá istá banda, čo vám aj teraz tlčú do makovice, že Rusi sú agresori, sa prebuďte. boľševici boli podporovaný z USA aby urobili prevrat tak ako na UA, tak aj po celom svete. Hneď po Októbrovej revolúcii 1917 Lenin vyškolený v Londýne s nemeckou ideológiou, ako dnes robia farebné revolúcie a toto tiež pripravili Rusku, a teraz chcú to znovu, dúfam naposledy. Londýn a Paríž uzavrú tajnú dohodu a rozdelia Rusko na “akčné zóny”. Británia – Don, Kubáň, Kaukaz, Stredná Ázia a severná časť európskeho územia Ruska. Francúzsko – Ukrajina, Krym a Besarábia. Sibír a Ďaleký východ – Spojené štáty a Japonsko. Toto je len predohra. Ukrajina musí dostať čo najširšiu autonómiu, pretože má čestnú úlohu živiť Ríšu a byť stálou hrozbou pre Moskvu.
Už Otto von Bismarck v 1862 -1890 povedal „Síla Ruska může být podkopána jenom jeho oddělením od Ukrajiny. Je třeba Ukrajinu nejen oddělit, ale také ji postavit proti Rusku, národ rozdělit na dvě části a pak se jenom dívat, jak bratr zabíjí bratra. Proto musíme najít a vychovat zrádce z prostředí ukrajinské nacionalistické elity a s jejich pomocí zvrátit situaci až do stadia, kdy budou Ukrajinci nenávidět vše ruské. Všechno ostatní je jen otázka času.“
Otto von Bismarck zmanipuloval európske súperenie, aby sa Nemecko stalo svetovou veľmocou, ale tým položil základy pre obe svetové vojny. Neskôr v júni 1848 povedal, že iba vnútorná sila Ruska prekonala jeho revolucionárov a pomohla ochrániť Nemecko pred zahraničnými nepriateľmi. Zelenskyj je iniciátor vojny! Rabín Yosef Ben-Porat, popredný odborník…
milboy
@Jozef Dudák ty hlupáčik fašistický ani netušíš, že moja žena je zo Sverdlovska vo vorošilovgradskej oblasti (dnešný Lugansk!) a mne chceš hovoriť o ruskej TV? Pre ľudí ako si ty nie je iná možnosť ako ked si na vlastnej koži zažiješ to, čo si "užívali" Rusi na Dombase od 2014.
Metod
Najprofesionálnejšia telka je 1tv.ru, odporúčam!
milboy
@Andrea Top nie z Ukrajiny. Jeden Sverdlovsk je aj na Urale v CCCP. Ja som tam bol prvy krat na Dombase v 1980 ako študent a odvtedy milujem Rusko, ktoré je jedinečné v mnohých ohľadoch.. :-)
.. a preto nemám rád idiotov, ktorí v Rusku nikdy neboli ale vedia najlepšie ako tam ľudia žijú.
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
399
Metod
Slováci majú najlepších priateľov Rusov! Máme podobné vlajky, biela,modra,červená, viera, nádej,láska! Slava Rossiji!
Znovuzrodený kresťan
🙏 🙏 🙏 🙏 Naplnaju sa posledné biblické časy a prichádzajú jazdci apokalypsy. Súčasne s nimi zasadá do Cirkvi Antikrist v podobe pápeža Františka, čo dokazujem tu :
2) PÁPEŽ FRANTIŠEK AKO ANTIKRIST 1/2 :: zazrakyaznameniavkrestanstve
3) PÁPEŽ FRANTIŠEK AKO ANTIKRIST 2/2 :: zazrakyaznameniavkrestanstveMore
🙏 🙏 🙏 🙏 Naplnaju sa posledné biblické časy a prichádzajú jazdci apokalypsy. Súčasne s nimi zasadá do Cirkvi Antikrist v podobe pápeža Františka, čo dokazujem tu :

2) PÁPEŽ FRANTIŠEK AKO ANTIKRIST 1/2 :: zazrakyaznameniavkrestanstve
3) PÁPEŽ FRANTIŠEK AKO ANTIKRIST 2/2 :: zazrakyaznameniavkrestanstve
Světlana ranní rosa
Je to tak.František je antikrist a jeho církev
církev antikrista i s chrámem.
I zde je to uplně zřejmé:
Stal se příbytkem démonů, papež proti fundamentalismu
Sv.Prokop
Kristus praví toto: Slyšeli jste, že bylo řečeno: ‚Milovati budeš bližního svého a nenávidět nepřítele svého.‘ Já však vám pravím: Milujte své nepřátele a modlete se za ty, kdo vás pronásledují, abyste byli syny nebeského Otce; protože on dává svému slunci svítit na zlé i dobré a déšť posílá na spravedlivé i nespravedlivé. Budete-li milovat ty, kdo milují vás, jaká vás čeká odměna …More
Kristus praví toto: Slyšeli jste, že bylo řečeno: ‚Milovati budeš bližního svého a nenávidět nepřítele svého.‘ Já však vám pravím: Milujte své nepřátele a modlete se za ty, kdo vás pronásledují, abyste byli syny nebeského Otce; protože on dává svému slunci svítit na zlé i dobré a déšť posílá na spravedlivé i nespravedlivé. Budete-li milovat ty, kdo milují vás, jaká vás čeká odměna? Což i celníci nečiní totéž? A jestliže zdravíte jenom své bratry, co činíte zvláštního? Což i pohané nečiní totéž? Buďte tedy dokonalí, jako je dokonalý váš nebeský Otec. (Evangelium Sv. Matouše 5:43-48)