BernadettaJaMalinka

Jan Pavol II - moj papez

Svätí mlčali keď išlo o hriechy iných ľudí, častokrát aj ťažké hriechy zakrývali ale ak niekto z pastierov hlásal blud alebo herezu, to rozkrikovali zo striech, o Tom sa mlčať nesmie.. tak vážne to je. kresťan nesmie nasledovat bludara!! Tu ide o spásu všetkých čo ho nasledujú..
či môže byť Kristovym pastierom ten kto verí a hlása, že "všetky náboženstvá vychádzajú z toho istého Ducha pravdy."?!?

Jan Pavol II - moj papez

bohaty zachej po stretnuti s Jezisom sa hned obratil.. vsetko co ukradol 4nasobne vratil a polovicu majetku dal chudobnym.. viete si predstavit kolko toho musel nakradnut?? ale zanechal hriech a isiel za Jezisom!!!
tak isto vsetky prostitutky a hriesnici o ktorych pise pismo - zanechali hriech a sli za Jezisom :)

k hriesnkom mame ist PRETO aby sme ich ZISKALI PRE KRISTA!! inak je nasa evanjeliza…More
bohaty zachej po stretnuti s Jezisom sa hned obratil.. vsetko co ukradol 4nasobne vratil a polovicu majetku dal chudobnym.. viete si predstavit kolko toho musel nakradnut?? ale zanechal hriech a isiel za Jezisom!!!
tak isto vsetky prostitutky a hriesnici o ktorych pise pismo - zanechali hriech a sli za Jezisom :)

k hriesnkom mame ist PRETO aby sme ich ZISKALI PRE KRISTA!! inak je nasa evanjelizacia smiesne divadlo, zufala tragikomedia :(

Dajlama zabudol urobit to najpodstatnejsie - za Jezisom nejde a pokanie nerobi a preto je stale v satanovych sluzbach na ceste do pekla.. ti vsetci samani, budhisti a inoverci.. akosi stale zostali vo svojich demonickych nabozenstvach a kedze o zakladnej pravde - ze bez pokania a bez viery v Jezisa Krista nikto z nich nepride do neba - sa na tych stretnutiach ani slovkom nezmienili, oni uboziaci ani nevedia ze cely ich doterajsi zivot su bez Krista smeti..

= takze ani tam JPII nesplnil svoju apostolsku povinost, kedze si hovoril apostol.. a nesie si za to svoju odmenu..
Boze bud nam milostivy a zehnaj nas..

SVEDECTVO p.Marina - jeho vízie o Očistci

Petros, ja porovnavam len so Svatym pismom a s ucenim cirkevnych otcov a svatych, neboj.
vies, 90 % toho co pises ty aj ten p.Marino moze byt pravdive ale ak v zasadnych veciach hovori nejasne, nebudem vobec stracat cas to tu skumat, nepotrebujem k spase sa vrtat vo vsetkych zjaveniach a viziach o ocistci a pekle. pretoze mam vsetko potrebne k spase vo svatom pisme, vsetko bohatstvo o mudrosti a …More
Petros, ja porovnavam len so Svatym pismom a s ucenim cirkevnych otcov a svatych, neboj.
vies, 90 % toho co pises ty aj ten p.Marino moze byt pravdive ale ak v zasadnych veciach hovori nejasne, nebudem vobec stracat cas to tu skumat, nepotrebujem k spase sa vrtat vo vsetkych zjaveniach a viziach o ocistci a pekle. pretoze mam vsetko potrebne k spase vo svatom pisme, vsetko bohatstvo o mudrosti a spase je v Kristovi. a Jeho slova beriem vazne!! a co je s tym v rozpore, odhadzujem ako smeti..

z milosti bozej som zanechala tazke hriechy, ked som videla ake su Bohu ohavne a ze ma za ne cakalo vecne peklo!! a stale prosim Ducha aby mi ukazoval co sa mu este nepaci a tie tazke, co som zanechala, co som odtala a odhodila daleko od seba, tak su mi hnusne, tak ich nenavidim, ze ich uz nikdy v zivote nechcem urobit, radsej zomriet ako zhresit!! pre toto sa musim ale kazdy den opat a opat rozhodovat a prosit o milost k tomu. to ziaden clovek si nemoze povedat ze uz nezhresi lebo je borec. my sme schopni kazdy den totizto zradit, taki sme my ludia uboziaci.
bez Jezisa nemozeme nic urobit!! to som v tom videu vobec nepostrehla ze by sa odvolaval na milost boziu. hovoril ako by si to sam clovek vybojoval ze je lepsi a lepsi..

je velky, PRIEPASTNY rozdiel medzi lahkym a tazkym, cize smrtelnym hriechom, ktory z bozieho kralovstva vylucuje (Ef 5,5; Zjv 22, 11-15; 2 Tim2, 19) lahke hriechy si mame vyznavat navzajom a Boh nam odpusta. tazke musime zanechat a nikdy sa uz ani nepriblizit k tomu miestu kde som predtym hresil - pre alkoholika co robi pokanie a hriech zanechal a Boh mu ho odpustil, pre takeho je tazkym hriechom uz len to ze by mal blizku prilezitost zhresit, teda aj keby siel do krcmy len na kofolu!!! tak uci stary katechizmus!! Jan maria vianey a mnohi ini..

Sir 21, 2 Ako pred jedovatým hadom, tak utekaj pred hriechom, lebo ak sa k nemu priblížiš, privinie ťa k sebe.

(Sir 34, ..) 22 Pán (ostáva) jedine s tými, ktorí vytrvajú na cestách pravdy a spravodlivosti. 23 Najvyšší neprijíma dary hriešnikov, obetu hriešnikov si ani nevšimne, množstvo obiet ho nepohne k zľutovaniu nad ich hriechmi.
30 Kto sa umyl po dotyku mŕtveho (tela), ale znovu sa ho dotýka, čo mu osoží všetko jeho očisťovanie? 31 Tak je to aj s človekom, ktorý sa postí za svoje hriechy, ale znovu tie isté hriechy pácha, čo mu osoží všetko, čím sa umŕtvoval, a jeho modlitbu ktože má vypočuť?

(Sir 35, ..) 1 Kto zachováva Zákon, prináša časté obety. 2 Je to spasiteľná obeta, ak niekto dbá na prikázania a ďaleký zostáva všetkej neprávosti. 3 Zmiernu obetu prináša za neprávosti a odprosuje za hriechy, kto sa vzdiali od neprávosti. 4 Kto preukazuje lásku, ako keby obetoval jemnú múku, a kto koná milosrdenstvo, prináša (pravú) obetu. 5 Pán má v tom záľubu, ak niekto zanechá neprávosti, a uzmierenie za hriechy je v tom, ak niekto odstúpi od nespravodlivosti. 6 Nedostavuj sa pred Pána naprázdno! 7 Toto všetko treba konať, lebo to prikazuje Boh. 8 Obeta spravodlivého je tuk na oltári a (jeho) vôňa vystupuje až pred Najvyššieho.

1 Jn 5
Keď niekto vidí, že jeho brat pácha hriech, ktorý nevedie k smrti, nech prosí a Boh mu dá život, totiž tým, čo páchajú hriech, ktorý nevedie k smrti. Je aj hriech, ktorý vedie k smrti; o takom nehovorím, že sa treba zaň modliť.

Mt 16 - Podobenstvo o nemilosrdnom sluhovi
21 Vtedy pristúpil k nemu Peter a povedal: „Pane, keď sa brat prehreší proti mne, koľkokrát mu mám odpustiť? Či až sedem ráz?“ 22 Ježiš mu odpovedal: „Hovorím ti, nie sedem ráz, ale až sedemdesiatkrát sedem. 23 Preto sa nebeské kráľovstvo podobá kráľovi, ktorý chcel účtovať so svojimi sluhami. 24 Keď začal účtovať, priviedli mu jedného, ktorý mu bol dlžný desaťtisíc talentov.25 Pretože mu ich nemohol vrátiť, pán rozkázal predať jeho, jeho ženu, deti i všetko čo mal, a dlh splatiť. 26 Tu mu sluha padol k nohám a na kolenách ho prosil: ‚Pozhovej mi a všetko ti vrátim.‘ 27Pán sa nad sluhom zľutoval, prepustil ho a dlh mu odpustil. 28 Len čo ten sluha odišiel, stretol jedného zo svojich spolusluhov, ktorý mu bol dlžný sto denárov. Chytil ho, škrtil a volal: ‚Vráť, čo si dlžný!‘ 29 Spolusluha mu padol k nohám a prosil ho: ‚Pozhovej mi a vrátim ti.‘ 30 Ten však nechcel, ale odišiel a uvrhol ho do väzenia, kým mu nesplatí dlžobu. 31 Keď jeho spolusluhovia videli, čo sa stalo, veľmi sa zarmútili. Išli a oznámili svojmu pánovi všetko, čo sa stalo. 32 Tu si ho pán zavolal a povedal mu: ‚Ty zlý sluha, odpustil som ti celý dlh, pretože si ma prosil. 33 Nemal si sa teda aj ty zľutovať nad svojím spolusluhom, ako som sa ja zľutoval nad tebou?‘ 34 Jeho pán sa rozhneval a vydal ho mučiteľom, dokiaľ nesplatí celú dlžobu. 35 Tak aj môj nebeský Otec urobí vám, ak neodpustíte každý zo srdca svojmu bratovi.“

co myslis, kedy splatis Bohu celu svoju dlzobu, za vsetky svoje hriechy?? NIKDY
ta suma co mal sluha vratit kralovi, bola strasne velkaaaa. v prepocte aj miliardy eur, neviem to presne. to co chcel sluha od spolusluhu vratit, 100 denarov, bola mesacna mzda!!

Ale ak vy neodpustíte ľuďom, ani váš Otec neodpustí vaše hriechy.

SVEDECTVO p.Marina - jeho vízie o Očistci

to co je za ucenie?? nejake scifi ale isto nie katolicke..
p.Marino zil v tazkych hriechoch a bol v ocistci? ucenie apostolov hovori ze staci jeden tazky hriech ktory dusu zavrhuje do pekla. ak nerobi pokanie, po smrti ide tam. navzdy.
potom hovori o velmi strasnych hriechoch z ktorych sa clovek stale a stale spoveda a nic sa nemeni... riesenie? - staci si velmi uprimne mysliet ze tieto hriechy …More
to co je za ucenie?? nejake scifi ale isto nie katolicke..
p.Marino zil v tazkych hriechoch a bol v ocistci? ucenie apostolov hovori ze staci jeden tazky hriech ktory dusu zavrhuje do pekla. ak nerobi pokanie, po smrti ide tam. navzdy.
potom hovori o velmi strasnych hriechoch z ktorych sa clovek stale a stale spoveda a nic sa nemeni... riesenie? - staci si velmi uprimne mysliet ze tieto hriechy nenavidim a naozaj ich nenavidiet.. ale aj ked stale budeme padat a padat a spovedat sa, Boh to nakoniec nejako zaobali, doplni??? to co je? ak stale padam do tazkeho hriechu, som otrok. az kym ma nevyslobodi Pravda. dokial som hriech nezanechal, stale ho milujem! pokanie znamena ze ho uz nikdy viac neurobim, lebo viem ze by som bol pren zatrateny!
a uplne scifi nakoniec - duse v ocistci maju najvacsi problem s tym ze neodpustili. no priatelia. Jezis hovori ze ak zo srdca neodpustime svojmu bratovi, ani nam Boh neodpusti nase hriechy. neodpustit = vecne zatratenie

a sv. Pavol - jeho osten nebol hriech ani slabost! ale prenasledovanie pre evanjelium, to bol jeho osten.

takze cokolvek toto je ale isto nie nauka apostolov Jezisa Krista..

Dalajláma šokoval: Európa patrí Európanom. Vracajte migrantov späť lebo sa z vás stane moslimská …

myslim ze roberto to myslel tak ze zo vsetkych cirkvi a siekt sa ludia obratia od svojich bludov a uveria ze nauka katolickej viery je jedina spasonosna.. a tak bude jeden ovcinec a jeden Pastier :)

Zlí pastieri
1 Pán prehovoril ku mne takto: 2 "Syn človeka, prorokuj proti pastierom Izraela; prorokuj a povedz im, pastierom: Toto hovorí Pán, Jahve: Beda pastierom Izraela, ktorí pásli seba! Či …More
myslim ze roberto to myslel tak ze zo vsetkych cirkvi a siekt sa ludia obratia od svojich bludov a uveria ze nauka katolickej viery je jedina spasonosna.. a tak bude jeden ovcinec a jeden Pastier :)

Zlí pastieri
1 Pán prehovoril ku mne takto: 2 "Syn človeka, prorokuj proti pastierom Izraela; prorokuj a povedz im, pastierom: Toto hovorí Pán, Jahve: Beda pastierom Izraela, ktorí pásli seba! Či nie stádo pásavajú pastieri? 3 Mlieko ste pojedli, vlnou ste sa obliekli, vykŕmené ste pozabíjali, no ovce ste nepásli. 4 Slabé ste neposilňovali, choré ste neliečili, ranené ste neobviazali, rozpŕchnuté ste nezavrátili, ani stratené ste nehľadali, ale násilím a hrôzou ste panovali nad nimi. 5 A rozpŕchli sa, pretože nebolo pastiera, stali sa pokrmom rozličnej poľnej zveri, áno, rozpŕchli sa. 6 Moje ovce blúdili po všetkých vrchoch a po všetkých vyvýšených kopcoch; rozohnané sú moje ovce po celom povrchu zeme a niet toho, kto by ich hľadal, niet toho, kto by šiel za nimi. 7 Preto, pastieri, čujte slovo Pánovo: 8 Ako žijem - hovorí Pán, Jahve -, pretože sa moje stádo stalo korisťou a moje ovce sa stali pokrmom všelijakej poľnej zveri, lebo nebolo pastiera; moji pastieri nehľadali moje ovce, pastieri pásli seba, nie však moje stádo: 9 preto, pastieri, počujte slovo Pánovo: 10 Toto hovorí Pán, Jahve: Hľa, prídem na pastierov, budem požadovať svoje ovce z ich ruky, urobím koniec ich pastierovaniu a pastieri nebudú viac pásť seba: vytrhnem svoje ovce z ich úst, nebudú im viac pokrmom. 11 Lebo toto hovorí Pán, Jahve: Hľa, ja sám budem hľadať svoje ovce a navštívim ich. 12Ako si pastier navštívi stádo, keď je uprostred svojich roztratených oviec, tak navštívim svoje ovce a vyslobodím ich z každého miesta, na ktoré boli zahnané v oblačný a hmlistý deň. 13 Vyvediem ich spomedzi národov, pozbieram ich z krajín, privediem ich na vlastnú pôdu a budem ich pásť po vrchoch Izraela, pri potôčkoch a všetkých bydliskách krajiny. 14 Po najhojnejších pastvách ich budem pásť, na vrchoch izraelského pohoria budú ich nivy, tam budú košiariť na výbornom trávniku. Budú sa pásť na záživnej paši, po vrchoch Izraela. 15 Sám budem pásť svoje ovce a sám ich dám do košiara, hovorí Pán, Boh. 16 Stratené vyhľadám, odohnané zavrátim, poranené obviažem, nemocné posilním, vykŕmené a nemocné ochránim a budem ich pásť svedomito. 17 Vy však, ovečky moje! Toto hovorí Pán, Jahve: Hľa, ja súdim medzi ovcou a ovcou, medzi baranmi a capmi. 18 Málo vám je, že ste vypásli najlepšiu pašu a zvyšok svojej paše šliapete nohami? Že ste pili čistučkú vodu a ostatok mútite nohami? 19 Takže moje ovce mali spásať, čo ste pošliapali nohami, a mali piť, čo ste zamútili nohami? 20 Preto k vám takto hovorí Pán, Jahve: Hľa, ja sám súdim medzi ovcou tučnou a ovcou chudou. 21 Pretože ste všetky slabé bokmi a plecami odtískali a klali rohami, až kým ste ich nevyhnali von, 22 nuž ochránim svoje ovce, že nebudú viac napospas, a rozsúdim medzi ovcou a ovcou.
Dobrý pastier
23 I postavím nad ne jedného pastiera, ktorý ich bude pásť: svojho sluhu, Dávida; on ich bude pásť, on im bude pastierom. 24 Ja, Pán, im budem Bohom a môj sluha Dávid bude medzi nimi kniežaťom; ja, Pán, to hovorím. 25 Uzavriem s nimi zmluvu pokoja a odstránim zo zeme divú zver, takže budú v bezpečí bývať na púšti, i v horách môžu spávať. 26 Urobím ich a okolie svojho pahorku požehnaním, v príhodnom čase spustím dážď, bude to požehnaný lejak. 27 Poľné stromy budú rodiť svoje ovocie a zem vydá svoju úrodu; na svojej pôde budú v bezpečí. A zvedia, že ja som Pán, keď dolámem ihlice ich jarma a vyslobodím ich z rúk tých, čo ich zotročovali. 28 Nebudú už viac korisťou národov ani ich nebude žrať zver zeme, budú bývať v bezpečí, nik ich neodstraší. 29Vzbudím im slávnu sadenicu a nebude v krajine nik, koho by sužoval hlad, a nebudú viac znášať potupovanie národov. 30 Budú vedieť, že ja, Pán, ich Boh, som s nimi, oni však, Izraelov dom, sú mojím ľudom, hovorí Pán, Jahve. 31 Vy však, moje stádo, ovce mojej paše, ste ľudia a ja som váš Boh," hovorí Pán, Jahve. /Ez 34/

toto urobil Pan aj s nami.. z mnohych kutov slovenska si nas priviedol na vrchy plne Bozieho slova a dobrej pastviny. Bohu vdaka!!

Pre INFORMÁCIU: Synoda o Amazonii: ‚Totálna prestavba Cirkvi’?

Zaba, len ci uz potom nebude neskoro.. Ci este najdu zdrave ucenie ked bude chaos vo vsetkom, este vacsi nez teraz.. Je napisane ze budete ma hladat ale nenajdete.. A.. Dal som jej cas aby robila pokanie, ale nechcela sa kajat zo svojho smilstva.. Zjv3 ..a bezbozni budu dalej konat bezbozne, len spravodlivi pochopia.. Je toho v pisme dost o tom ze raz ten cas na pokanie skonci a potom uz bude …More
Zaba, len ci uz potom nebude neskoro.. Ci este najdu zdrave ucenie ked bude chaos vo vsetkom, este vacsi nez teraz.. Je napisane ze budete ma hladat ale nenajdete.. A.. Dal som jej cas aby robila pokanie, ale nechcela sa kajat zo svojho smilstva.. Zjv3 ..a bezbozni budu dalej konat bezbozne, len spravodlivi pochopia.. Je toho v pisme dost o tom ze raz ten cas na pokanie skonci a potom uz bude len hroza a des zo vsetkeho co ma prist na hriesnikov.. Budu kricat skalam aby ich zabili ale ani zomriet nebudu moct.. Ale vy spravodlivy, zodvihnite hlavy, lebo sa blizi vase vykupenie ;-)

Pápež František: Obvinený z viacerých heréz

Fuha, to je silne.. Nuz ak to Boh dovoli, tak tiez len preto aby sa splnilo pismo, ze antiKr.sa posadi v bozom chrame a bude sa vydavat za Boha.. Ale toto moze byt kludne cirkev, ten bozi dom ze? A tam sa uz falosni proroci usadili..
a v takom uplne starom katechizme je tiez o tom pisane ze ziaden treti chram nebude.. A nerozumela som tomu..

Dalajláma šokoval: Európa patrí Európanom. Vracajte migrantov späť lebo sa z vás stane moslimská …

Roberto, v starom katechizme z r.1990 sa pise.. Cl.16. Ci je viera v zjavenie bozie nevyhnutne potrebna k spaseniu. - ano, lebo Jezis povedal, kto neuveri, bude zatrateny. A tato viera ma byt vseobecna, pevna, ziva a stala. Teda je a musi to byt nieco konkretne, z pisma vieme ze je to cela pravda, nic nemozme vynechat, svata viera, raz a navzdy odovzdana svatym.. A dalej sa tam pise .. "Kto …More
Roberto, v starom katechizme z r.1990 sa pise.. Cl.16. Ci je viera v zjavenie bozie nevyhnutne potrebna k spaseniu. - ano, lebo Jezis povedal, kto neuveri, bude zatrateny. A tato viera ma byt vseobecna, pevna, ziva a stala. Teda je a musi to byt nieco konkretne, z pisma vieme ze je to cela pravda, nic nemozme vynechat, svata viera, raz a navzdy odovzdana svatym.. A dalej sa tam pise .. "Kto odmieta verit co len jedinu zjavenu pravdu alebo kto zjavenu pravdu vysvetluje inak, ako ju vysvetluje Cirkev Kristova a kto v tomto svojom omyle tvrdosijne zotrvava, prestava byt zivym udom Cirkvi Kristovej."
A co je to zjavenie bozie?? Co musime verit aby sme boli spaseni??
1. Boh je len jeden.
2. V Bohu su tri osoby, Otec, Syn a Duch Svaty
3. Syn Bozi sa stal clovekom, aby nas vykupil a spasil
4. Boh je spravodlivy sudca, ktory dobrych odmenuje a zlych tresce
5. Dusa cloveka je nesmrtelna
6. Milost Bozia je na spatyche potrebna.

Povedzte mi ci toto dnes niesu najviac zpochybnovane a prekrucane pravdy u krestanov ale najma u klera ..alebo ci sa najde taky krestan co tomuto naozaj rozumie a vsetko aj pevne veri a dal by za to zivot.. Viete o takych?? Ja ano!!

Pre INFORMÁCIU: Vyzvali na bojkot zbierky Halier sv. Petra

Janko, a ze ta "maria" hovori uplne inak ako Pan Jezis ti vobec nevadi??
celo pismo krici ze v poslednych dnoch nastanu nebezpecne casy, ze ak sa neskratia, nezachrani sa NIK a cely svet je v moci zleho a nakonci bude praveze satan uvolneny z retazi a bude zurivo zvadzat duse, lebo vie ze ma MALO CASU a ze je malo tych co vobec najdu uzku cestu do zivota..
ake naivne a ruhave je verit nejakej …More
Janko, a ze ta "maria" hovori uplne inak ako Pan Jezis ti vobec nevadi??
celo pismo krici ze v poslednych dnoch nastanu nebezpecne casy, ze ak sa neskratia, nezachrani sa NIK a cely svet je v moci zleho a nakonci bude praveze satan uvolneny z retazi a bude zurivo zvadzat duse, lebo vie ze ma MALO CASU a ze je malo tych co vobec najdu uzku cestu do zivota..
ake naivne a ruhave je verit nejakej marii co uplne inak hovori.. verit falosnym zjaveniam je smrtelny hriech, rob pokanie, kym mas cas.. ked pride hodina temna, uz bude neskoro!!

Pápež František: Obvinený z viacerých heréz

aj treti jeruzalemsky chram uz planuju postavit.. a tam sa bude robit gulas nabozenstiev, new age, samozrejme katolici tam budu nadseni, ze aka uzasna tolerancia a respektovanie inakosti, a ze kazdy ma svoju dostojnost.. hroza, ako jednoducho vymenili krestanstvo za humanizmus :(
Boze, zmiluj sa nad nami, aby sme vytrvali az do konca v pravej viere apostolov!!

Pápež František: Obvinený z viacerých heréz

tak veru, ladislav, je tu posledna minuta poslednej hodiny.. to ste vy spisovali, tu apokalypsu? ja len vdaka Boziemu slovu som zbadala ze neviestka je rkc a tiez to vidim tak ze satan je uz vypusteny.. v podstate asi aj od 2.vatik. koncilu.. sv. papez Lev (teraz neviem ktory) mal videnie ze satan ziadal, daj mi na 100 rokov cirkev a ja ju znicim.. a jasne, podla protokolov sionskych mudrcov sa …More
tak veru, ladislav, je tu posledna minuta poslednej hodiny.. to ste vy spisovali, tu apokalypsu? ja len vdaka Boziemu slovu som zbadala ze neviestka je rkc a tiez to vidim tak ze satan je uz vypusteny.. v podstate asi aj od 2.vatik. koncilu.. sv. papez Lev (teraz neviem ktory) mal videnie ze satan ziadal, daj mi na 100 rokov cirkev a ja ju znicim.. a jasne, podla protokolov sionskych mudrcov sa im podarilo obsadit cirkev v seminaroch a bludy boli na svete.. aka milost, ze to mozme vidiet a ujst od toho.. to som si nicim nezasluzila, ved by som bola takisto oklamana, keby nas Boh nevyviedol z tych bludov..

Dalajláma šokoval: Európa patrí Európanom. Vracajte migrantov späť lebo sa z vás stane moslimská …

roberto, sak jasne ze tu moslimovia nemaju co robit!! zachvilu sa budeme bat vyjst cez den na ulicu tak ako v nemecku, ked si ich tu pustime.. ale zevraj pastier povzbudzuje svoje ovecky aby im otvorili kostoly, klastory a aj svoje domy!! ked celu historiu bojovali krestania proti moslimom, nie ze by ich nenavideli, ale pretoze posluchali Pana Jezisa, ze NESMIEME dovolit aby nam niekto zobral …More
roberto, sak jasne ze tu moslimovia nemaju co robit!! zachvilu sa budeme bat vyjst cez den na ulicu tak ako v nemecku, ked si ich tu pustime.. ale zevraj pastier povzbudzuje svoje ovecky aby im otvorili kostoly, klastory a aj svoje domy!! ked celu historiu bojovali krestania proti moslimom, nie ze by ich nenavideli, ale pretoze posluchali Pana Jezisa, ze NESMIEME dovolit aby nam niekto zobral vieru, lebo bez viery sa nemozeme pacit Bohu!! a teraz Jezis zrazu ine nakazal?? ako je to mozne?? mame sa predsa drzat toho co sme poculi od zaciatku a to je to co ucil Pan Jezis a co poslal hlasat apostolov! nic ine na spasu nepotrebujeme, len zachovat bozie prikazania a Jeho Slovo. inak neobstojime! a to aj keby sme vsetko vonkajsie zachovali, tak ako farizeji a zakonici sa striktne dodrziavali predpisov ale ich srdce bolo daleko od Boha a plne nepravosti. tak isto ked krestan strati vieru, pojde do pekla!!

k tomu dalajlamovi - Pan Jezis, aj apostoli vzdy umlcali demonov, ked vykrikovali ze Jezis je Bozi syn a ine veci! hovorili predsa pravdu, nie? ale Pan Jezis sa nenecha obdivovat demonmi - cize pravy pastier je ten, ktory odhali vlkov, ktori sa tvaria ako baranky..

ci sa vam to paci alebo nie, takych je dnes zalostne malo.. ale kto hlada, najde :)

Biskup František podpořil rozvody cestou z Filipín

Pokrk, tomu sa hovori duchovne smilstvo.. Mal by zastupovat nevestu, ktora tuzobne ocakava navrat svojho zenicha. Zial, kym zenich odisiel pripravit pribytok v nebi, z nevesty sa stala neviestka, lebo uz nevie kto je jej zenich.. A ide s kazdym..

Krestania, robte pokanie z tohto smilstva, lebo zahyniete spolu s nou. bude totiz zniceny kazdy kto pohrda obetou kríža a svätym Synom Bozim!!

Pre INFORMÁCIU: Synoda o Amazonii: ‚Totálna prestavba Cirkvi’?

Tieto znamenia rozozna len hrstka, ti co prijali lasku k pravde a z milosti bozej robia pokanie.. Ved Pan Jezis povedal ze na konci dni bude ako za dni noema a lota, zachranenych bude velmi malo ludi!! Krestania uz verit nechcu Bohu ale radsej si nechaju steklit usi nejakymi bajkami o velkom prebudeni .. na tychto Boh posiela silu bludu, lebo miluju nepravost, jednoducho verit nechcu.. Ved ked …More
Tieto znamenia rozozna len hrstka, ti co prijali lasku k pravde a z milosti bozej robia pokanie.. Ved Pan Jezis povedal ze na konci dni bude ako za dni noema a lota, zachranenych bude velmi malo ludi!! Krestania uz verit nechcu Bohu ale radsej si nechaju steklit usi nejakymi bajkami o velkom prebudeni .. na tychto Boh posiela silu bludu, lebo miluju nepravost, jednoducho verit nechcu.. Ved ked uz pochybuju ci je judas v pekle alebo nie, ako by chceli verit tomu ze aj im to peklo hrozi??
O duse sa nestaraju a Boha sa neboja.. To je zalostny stav dnesnych "krestanov", tazko od nich chciet vobec pripustit ze Pan Jezis prichadza!!

Pápež František: Obvinený z viacerých heréz

Apredsasatoci, chapem co pises a mozem s tymto plne suhlasit. Kazdy kto v slepej poslusnosti nasleduje heretika, pacha smrtelny hriech a bude/je zatrateny. Pretoze heretika posluchat nesmieme. Na to nam Boh dal rozum aby sme rozlisovali a na x miestach v pisme nas varuje pred falosnymi pastiermi, aby sme si dali velky pozor, koho pocuvame.
Odkedy mi Boh v tomto dal svetlo, ziadnu jednotu s franti…More
Apredsasatoci, chapem co pises a mozem s tymto plne suhlasit. Kazdy kto v slepej poslusnosti nasleduje heretika, pacha smrtelny hriech a bude/je zatrateny. Pretoze heretika posluchat nesmieme. Na to nam Boh dal rozum aby sme rozlisovali a na x miestach v pisme nas varuje pred falosnymi pastiermi, aby sme si dali velky pozor, koho pocuvame.
Odkedy mi Boh v tomto dal svetlo, ziadnu jednotu s frantiskom nemozem mat a nemam.

Pre INFORMÁCIU: Vyzvali na bojkot zbierky Halier sv. Petra

Pripravuje vas na nove casy.. No ved, Presne tak, ved si to prelozte - pripravuje vas na ,,new age,, a tak isto ako toto beriete aj s navyjakom, si spokojne prijmete aj falosneho mesiasa ktory bude podla pisma najvacsi mierotvorca.. Skoda ze len na 3,5 roka..

Posolstvo Kráľovnej pokoja 25. júna 2019: : Pripravujem vás na novú dobu

Ziadna doba mieru uz nepride.. Praveze pride este vacsi odpad od viery pravej a.. cirkev zobud sa!! - Ideme vustrety antiktistovi po ktorom slavne 2.krat pride Pan Jezis Kristus a zacne sud.

Pápež František: Obvinený z viacerých heréz

A kde pisem ze respektujem bergolia? Ten clovek zastava urad neplatne a tym comu veri a skutkami dokazuje, verejne ukazuje ze nie je ani krestan. Ako by mohol byt hlavou kristovej cirkvi?? Lenze vacsina nielen kleru ale aj ,,krestanov,, su s nim zajedno, preto je tazko pochopitelne ze naozajstny krestan musi z tohto babylonu prec.. Skutocna kristova nevesta je dnes malicke stado.. ,,v podzemi,,..

Pápež František: Obvinený z viacerých heréz

apredsasatoci, to si mne pisal? moj pastier je Jezis a s frantiskom nie som v jednote, ved preto to pisem..